Les Distinctions de l'Ontario pour services bénévoles: liste des récipiendaires

Prénom Nom Organisation Lieu de résidence Lieu de cérémonie Années de service
Prénom Nom Organisation Lieu de résidence Lieu de cérémonie Années de service
James Sullivan Lester B. Pearson Catholic Elementary School Brampton Mississauga (1) N. 20
Bharati Gogia Gurmandir Temple Mississauga Mississauga (1) N. 5
Jing Hong Mississauga Mandarin Association Mississauga Mississauga (1) N. 5
Kathy Zhao Mississauga Mandarin Association Mississauga Mississauga (1) N. 5
Kathy Baker Genealogical Society - Halton-Peel Mississauga Mississauga (1) N. 20
Bernie Bradner Genealogical Society - Halton-Peel Georgetown Mississauga (1) N. 20
Dorothy Kew Genealogical Society - Halton-Peel Burlington Mississauga (1) N. 15
Joan Phillips Genealogical Society - Halton-Peel Mississauga Mississauga (1) N. 15
Jane Watt Genealogical Society - Halton-Peel Mississauga Mississauga (1) N. 30
Aaron Green Ontario Provincial Police Auxiliary Mississauga Mississauga (1) N. Youth
Debbie Kwan Federation of Chinese Canadian Professionals Education Foundation Mississauga Mississauga (1) N. 15
Chamila Belleth Peel Art Gallery - Museum and Archives Brampton Mississauga (1) N. 5
James A. Carruthers Emmanuel United Church Brampton Mississauga (1) N. 40
Karen Carruthers Emmanuel United Church Brampton Mississauga (1) N. 40
David Watters Emmanuel United Church Brampton Mississauga (1) N. 50
Lorrie Watters Emmanuel United Church Brampton Mississauga (1) N. 50
Jacqueline Alexander Windrush Stable Therapeutic Riding Centre OAKVILLE Mississauga (1) N. 5
Vicki Klutt Windrush Stable Therapeutic Riding Centre Halton Hills Mississauga (1) N. 5
Frank Rathbone Windrush Stable Therapeutic Riding Centre Burlington Mississauga (1) N. 5
Fiona Ryder Windrush Stable Therapeutic Riding Centre Burlington Mississauga (1) N. 5
Jill Smith Windrush Stable Therapeutic Riding Centre Burlington Mississauga (1) N. 5
Karen Wilkinson Windrush Stable Therapeutic Riding Centre Oakville Mississauga (1) N. 15
Craig Rodrigues Tyndall Seniors Village Inc. Mississauga Mississauga (1) N. Youth
Daisy Agrawal The Regional Municipality of Peel Mississauga Mississauga (1) N. Youth
Bhupinder Deogun The Regional Municipality of Peel Brampton Mississauga (1) N. 5
Terry McArthur The Regional Municipality of Peel Brampton Mississauga (1) N. 10
Sabena Mohamed The Regional Municipality of Peel Brampton Mississauga (1) N. 5
Keenan Bhagwandeen Hanuman Mission Brampton Mississauga (1) N. 5
Lary Bhagwandeen Hanuman Mission Brampton Mississauga (1) N. 10
Sarah Khalil PLASP Child Care Services Mississauga Mississauga (1) N. Youth
Ada Khan PLASP Child Care Services Brampton Mississauga (1) N. Youth
Sarah Kohut PLASP Child Care Services Brampton Mississauga (1) N. Youth
Julia Danesi Community Living - Cambridge Mississauga Mississauga (1) N. 5
Linden King Ontario Trillium Foundation - Halton-Peel Mississauga Mississauga (1) N. 5
Leszek Blaszczak Maximilian Kolbe Foundation Mississauga Mississauga (1) N. 5
Boleslaw Fujarczuk Maximilian Kolbe Foundation Mississauga Mississauga (1) N. 30
Ted Fujarczuk Maximilian Kolbe Foundation Mississauga Mississauga (1) N. 20
Diane Pogorzelski Maximilian Kolbe Foundation Etobicoke Mississauga (1) N. 30
George Presz Maximilian Kolbe Foundation Oakville Mississauga (1) N. 20
Frank Sobolak Maximilian Kolbe Foundation Islington Mississauga (1) N. 20
Stanley Huang City of Mississauga - Recreation Division Mississauga Mississauga (1) N. Youth
William King City of Mississauga - Recreation Division Mississauga Mississauga (1) N. Youth
Rosemarie G. Borthwick 700 David Hornell VC RCAirCS Sponsoring Committee Mississauga Mississauga (1) N. 5
Robert T. Holliday Air Cadet League of Canada (OPC) Mississauga Mississauga (1) N. 10
Ahlam Abdul Trillium Health Partners - Credit Valley Hospital Mississauga Mississauga (1) N. 5
Syed Hasan Ahmed Trillium Health Partners - Credit Valley Hospital Mississauga Mississauga (1) N. 5
Rose Battista Trillium Health Partners - Credit Valley Hospital Mississauga Mississauga (1) N. 15
Cynthia Ho Trillium Health Partners - Credit Valley Hospital Mississauga Mississauga (1) N. 15
Elizabeth Tennant Trillium Health Partners - Credit Valley Hospital Mississauga Mississauga (1) N. 15
Bipasha Gandhi Oscar Peterson Public School Mississauga Mississauga (1) N. Youth
Jaby Cheng Chinese Association of Mississauga Mississauga Mississauga (1) N. 10
Amanda Lu Chinese Association of Mississauga Mississauga Mississauga (1) N. 5
Roy Rui-Sen Wu Chinese Association of Mississauga Mississauga Mississauga (1) N. 5
Vincent Jones Malton Black Development Association Brampton Mississauga (1) N. 25
Pearl Mark Malton Black Development Association Mississauga Mississauga (1) N. 30
Jean Beckles Malton Black Development Association Mississauga Mississauga (1) N. 10
Monica Kefentse Malton Black Development Association Mississauga Mississauga (1) N. 20
Celia Wilson Malton Black Development Association Mississauga Mississauga (1) N. 5
Clovalyn Wilson Malton Black Development Association Mississauga Mississauga (1) N. 10
Chrys Alexander St Francis of Assisi Anglican Church Mississauga Mississauga (1) N. 5
Fraser Bennett St Francis of Assisi Anglican Church Mississauga Mississauga (1) N. 40
June Bennett St Francis of Assisi Anglican Church Mississauga Mississauga (1) N. 40
Shyanne Burrowes St Francis of Assisi Anglican Church Mississauga Mississauga (1) N. Youth
Beverley Downer St Francis of Assisi Anglican Church Mississauga Mississauga (1) N. 10
Morgan Jakobsen St Francis of Assisi Anglican Church Burlington Mississauga (1) N. 40
Alyssa McLeish St Francis of Assisi Anglican Church Mississauga Mississauga (1) N. 10
Rebecca Rusk St Francis of Assisi Anglican Church Mississauga Mississauga (1) N. 15
Andrew Sinclair St Francis of Assisi Anglican Church Mississauga Mississauga (1) N. Youth
Michael Harwood Foundation Fighting Blindness Mississauga Mississauga (1) N. 15
Sock Gee Gan Yee Hong Centre for Geriatric Care – Mississauga Mississauga Mississauga (1) N. 10
Kam Wah Lau Yee Hong Centre for Geriatric Care – Mississauga Mississauga Mississauga (1) N. 5
Dale Leung Yee Hong Centre for Geriatric Care – Mississauga Mississauga Mississauga (1) N. Youth
Sandy Tuyet-Huong Trinh Yee Hong Centre for Geriatric Care – Mississauga Mississauga Mississauga (1) N. 5
Yifan Fiona Wan Yee Hong Centre for Geriatric Care – Mississauga Mississauga Mississauga (1) N. Youth
Johnny Wong Yee Hong Centre for Geriatric Care – Mississauga Mississauga Mississauga (1) N. 5
Sandie Wong Cheung Yee Hong Centre for Geriatric Care – Mississauga Mississauga Mississauga (1) N. 5
Amy Wu Yee Hong Centre for Geriatric Care – Mississauga Mississauga Mississauga (1) N. 5
Melissa Yang Yee Hong Centre for Geriatric Care – Mississauga Mississauga Mississauga (1) N. Youth
Niska Fernandes Victim Services of Peel Brampton Mississauga (1) N. 5
Diane Gouge Victim Services of Peel Mississauga Mississauga (1) N. 25
Trish Griffith Victim Services of Peel Brampton Mississauga (1) N. 5
Tamara Williams Victim Services of Peel Mississauga Mississauga (1) N. 5
Sarita Mishra Orissa Society of Canada Mississauga Mississauga (1) N. 10
Saswateesaumya Sahoo Orissa Society of Canada Mississauga Mississauga (1) N. 5
Anthony Clark World Vision Canada Mississauga Mississauga (1) N. 10
Meena Pandit World Vision Canada Mississauga Mississauga (1) N. 10
Carrie Andrews Peel Children's Aid Society Brampton Mississauga (1) N. 5
Stephen Bald Peel Children's Aid Society Mississauga Mississauga (1) N. 10
Dean Chatellier Peel Children's Aid Society Mississauga Mississauga (1) N. 5
Lucy Couto Peel Children's Aid Society Brampton Mississauga (1) N. 5
Lucas Neto Peel Children's Aid Society Brampton Mississauga (1) N. Youth
Solomon Owoo Peel Children's Aid Society Mississauga Mississauga (1) N. 5
Anita Singh Peel Children's Aid Society Brampton Mississauga (1) N. Youth
Inayat Vasta Peel Children's Aid Society Mississauga Mississauga (1) N. 5
Yurong (Sabrina) Lu Chinese Artists Society of Toronto Mississauga Mississauga (1) N. Youth
Han Zhi Liu Mississauga Chinese School Parents Association Mississauga Mississauga (1) N. Youth
David Lu Mississauga Chinese School Parents Association Mississauga Mississauga (1) N. Youth
Victoria Peng Mississauga Chinese School Parents Association Mississauga Mississauga (1) N. Youth
Xiaoyong Peng Mississauga Chinese School Parents Association Mississauga Mississauga (1) N. 15
Lixin Shi Mississauga Chinese School Parents Association Oakville Mississauga (1) N. 15
Bin Wang Mississauga Chinese School Parents Association Mississauga Mississauga (1) N. 10
Jerry Wang Mississauga Chinese School Parents Association Mississauga Mississauga (1) N. 10
Xiang Wu Mississauga Chinese School Parents Association Mississauga Mississauga (1) N. 10
Alice Yan Mississauga Chinese School Parents Association Mississauga Mississauga (1) N. 10
Doreen Thompson Athletics Ontario Officials Council North W Region Mississauga Mississauga (1) N. 5
Jan Berneche Athletics Ontario Officials Council Central Region Mississauga Mississauga (1) N. 10
Fay Williams Barbados St. Michael Alumni Inc. - Toronto Mississauga Mississauga (1) N. 5
Adrian Anton-Jeyapalan Sts. Peter and Paul Parish Mississauga Mississauga (1) N. 10
Iole Bernardone Sts. Peter and Paul Parish Mississauga Mississauga (1) N. 30
Teodora Blas Sts. Peter and Paul Parish Mississauga Mississauga (1) N. 20
Merlyn Crooks Sts. Peter and Paul Parish Mississauga Mississauga (1) N. 30
Arceli Florentino Sts. Peter and Paul Parish Mississauga Mississauga (1) N. 20
Luigi Mancuso Sts. Peter and Paul Parish Mississauga Mississauga (1) N. 30
Giuseppe Russo Sts. Peter and Paul Parish Mississauga Mississauga (1) N. 25
Daniel Sahayanathar Sts. Peter and Paul Parish Mississauga Mississauga (1) N. 10
Tanya Sahayanathar Sts. Peter and Paul Parish Mississauga Mississauga (1) N. 10
Venkatasubramanian Raman Professional Engineers Ontario - Experience Requirements Committee (ERC) Mississauga Mississauga (1) N. 10
Rob Saran Ghai New Hope Senior Citizen of Brampton Brampton Mississauga (1) N. 15
Rasica Kalia New Hope Senior Citizen of Brampton Brampton Mississauga (1) N. Youth
Ratika Kalia New Hope Senior Citizen of Brampton Brampton Mississauga (1) N. Youth
Kewal Krishan Mehta New Hope Senior Citizen of Brampton Brampton Mississauga (1) N. 15
Indira Parikh New Hope Senior Citizen of Brampton Brampton Mississauga (1) N. 15
Madan Mohan Saini New Hope Senior Citizen of Brampton Brampton Mississauga (1) N. 10
Jaikar Lal Duggal New Hope Senior Citizen of Brampton Brampton Mississauga (1) N. 10
Wazir Singh Chand New Hope Senior Citizen of Brampton Brampton Mississauga (1) N. 15
Krishan Kumar Bhandari Grey Tigers Senior Citizens Club - Dufferin Wallace Emerson Community Centre Brampton Mississauga (1) N. 10
Surinder Kumar Sharma Grey Tigers Senior Citizens Club - Dufferin Wallace Emerson Community Centre Brampton Mississauga (1) N. 10
Subhash Sood Grey Tigers Senior Citizens Club - Dufferin Wallace Emerson Community Centre Brampton Mississauga (1) N. 15
Navin Chander Rana Grey Tigers Senior Citizens Club - Dufferin Wallace Emerson Community Centre Brampton Mississauga (1) N. 10
Neha Sharma Grey Tigers Senior Citizens Club - Dufferin Wallace Emerson Community Centre NOBLETON Mississauga (1) N. Youth
Shabana Amir Al-Eemaan - Mississauga Mississauga Mississauga (1) N. 10
Komal Arif Al-Eemaan - Mississauga Mississauga Mississauga (1) N. Youth
Shagufta Arif Al-Eemaan - Mississauga Mississauga Mississauga (1) N. 10
Sana Najeeb Al-Eemaan - Mississauga Mississauga Mississauga (1) N. 5
Raheela Qadri Al-Eemaan - Mississauga Mississauga Mississauga (1) N. 10
Eemaan Qadri Al-Eemaan - Mississauga Mississauga Mississauga (1) N. 5
Rashid Qadri Al-Eemaan - Mississauga Mississauga Mississauga (1) N. 10
Aamna Rashid Al-Eemaan - Mississauga Mississauga Mississauga (1) N. 5
Dawar Rashid Al-Eemaan - Mississauga Mississauga Mississauga (1) N. 5
Saima Hasnat Al-Eemaan - Milton Milton Mississauga (1) N. 5
Huma Jabeen Al-Eemaan - Milton Milton Mississauga (1) N. 10
Mariam Naz Al-Eemaan - Milton Oakville Mississauga (1) N. 5
Eemaan Qadri Al-Eemaan - Milton Mississauga Mississauga (1) N. 5
Aamna Rashid Al-Eemaan - Milton Mississauga Mississauga (1) N. 5
Dawar Rashid Al-Eemaan - Milton Mississauga Mississauga (1) N. 5
Farah Shahid Al-Eemaan - Milton Milton Mississauga (1) N. 10
Mehvish Asif Al-Eemaan - Milton Milton Mississauga (1) N. 5
Hugh Jeffers Emmanuel United Church Brampton Mississauga (1) N. 40
Leeza Sehdev Swami Mohan Das Sewa Samiti of Canada Brampton Mississauga (1) N. 5
Parul Sehdev Swami Mohan Das Sewa Samiti of Canada Brampton Mississauga (1) N. Youth
Azmina Hirani Ismaili Volunteer Corps - Brampton Jamatkhan Brampton Mississauga (1) N. 25
Zubeda Jaffer Ismaili Volunteer Corps - Brampton Jamatkhan Brampton Mississauga (1) N. 25
Azad Karim Ismaili Volunteer Corps - Brampton Jamatkhan Brampton Mississauga (1) N. 40
Munir Kassam Ismaili Volunteer Corps - Brampton Jamatkhan Brampton Mississauga (1) N. 25
Zoya Khawaja Ismaili Volunteer Corps - Brampton Jamatkhan Brampton Mississauga (1) N. Youth
Azim Meghani Ismaili Volunteer Corps - Brampton Jamatkhan Brampton Mississauga (1) N. Youth
Moez Murji Ismaili Volunteer Corps - Brampton Jamatkhan Brampton Mississauga (1) N. 30
Nazira Shivji Ismaili Volunteer Corps - Brampton Jamatkhan Brampton Mississauga (1) N. 30
Muiz Sohani Ismaili Volunteer Corps - Brampton Jamatkhan Brampton Mississauga (1) N. Youth
Parwaiz Dhanani Ismaili Volunteer Corps - Meadowvale Jamatkhana Mississauga Mississauga (1) N. 5
Khanam Nathoo Ismaili Volunteer Corps - Meadowvale Jamatkhana Mississauga Mississauga (1) N. 30
Andrea Allan William Osler Health System - Brampton Civic Hospital Brampton Mississauga (1) N. 20
Lorna Bair William Osler Health System - Brampton Civic Hospital Brampton Mississauga (1) N. 15
Anga Gilmore William Osler Health System - Brampton Civic Hospital Brampton Mississauga (1) N. 15
Kitty McCarthy William Osler Health System - Brampton Civic Hospital Brampton Mississauga (1) N. 20
Mary Reason William Osler Health System - Brampton Civic Hospital Brampton Mississauga (1) N. 40
Myrta Wright William Osler Health System - Brampton Civic Hospital Brampton Mississauga (1) N. 20
Naaz Allidina Ismaili Volunteer Corps - Mississauga Jamatkhana Mississauga Mississauga (1) N. 15
Aabida Dhanji Ismaili Volunteer Corps - Mississauga Jamatkhana Mississauga Mississauga (1) N. 5
Azad Jamal Ismaili Volunteer Corps - Mississauga Jamatkhana Mississauga Mississauga (1) N. 20
Shamim Kermali Ismaili Volunteer Corps - Mississauga Jamatkhana Mississauga Mississauga (1) N. 20
Zareentaj Khedr Ismaili Volunteer Corps - Mississauga Jamatkhana Mississauga Mississauga (1) N. 5
Anil Madhani Ismaili Volunteer Corps - Mississauga Jamatkhana Mississauga Mississauga (1) N. 10
Karim Mohamed Ismaili Volunteer Corps - Mississauga Jamatkhana Mississauga Mississauga (1) N. 10
Shairoz Momin Ismaili Volunteer Corps - Mississauga Jamatkhana Mississauga Mississauga (1) N. 10
Goi K. Minh Vietnamese Cambodian Laotian Community Services Association Mississauga Mississauga (1) N. 15
Rick Hung Chinese Association of Mississauga Brampton Mississauga (1) N. 10
Jie Chen Chinese Association of Mississauga Mississauga Mississauga (1) N. 5
Vicki Wei-Hsiu Liu Chinese Association of Mississauga Mississauga Mississauga (1) N. 5
Ann Ward Peel Art Gallery - Museum and Archives Brampton Mississauga (1) N. 10
Dale Ward Peel Art Gallery - Museum and Archives Brampton Mississauga (1) N. 10
Thomas Chong Professional Engineers Ontario - Council Richmond Hill Mississauga (1) N. 15
Dave Williams Links2Care Georgetown Mississauga (2) N. 15
Leslie Lostchuck Caledon DuffErin Victim Services Caledon Mississauga (2) N. 10
Gary McGrath Caledon DuffErin Victim Services Bolton Mississauga (2) N. 10
Jim Metson Caledon DuffErin Victim Services Bolton Mississauga (2) N. 10
Nancy Morton Caledon DuffErin Victim Services Caledon Mississauga (2) N. 15
Lillian Strachan Caledon DuffErin Victim Services Caledon Mississauga (2) N. 10
Lynn Topping Caledon DuffErin Victim Services Shelburne Mississauga (2) N. 15
Bruce Findlay Scouts Canada Blue Springs Scout Reserve Brampton Mississauga (2) N. 30
Martin Walters Scouts Canada Blue Springs Scout Reserve Brampton Mississauga (2) N. 10
Sadruddin Usman Association of Progressive Muslims of Ontario Brampton Mississauga (2) N. 10
Susan Harris Gymnastics Ontario Caledon Mississauga (2) N. 50
Steve Finan Provincial Women's Softball Association Brampton Mississauga (2) N. 5
Mary-Lou Gardiner Girl Guides of Canada, ON #6, Orangeville Orangeville Mississauga (2) N. 10
Ruth Garwood Girl Guides of Canada, ON #6, Orangeville Orangeville Mississauga (2) N. 15
Darlene Kingstone Girl Guides of Canada, ON #6, Orangeville Orangeville Mississauga (2) N. 10
Eirlys Kingstone Girl Guides of Canada, ON #6, Orangeville Orangeville Mississauga (2) N. Youth
Lindsay Lupton Girl Guides of Canada, ON #6, Orangeville Orangeville Mississauga (2) N. 15
Frank Loreto Halton Hills Public Library Georgetown Mississauga (2) N. 25
Lenore Caruso Breast Cancer Society of Canada Georgetown Mississauga (2) N. 15
Sadiqa Hifsa Ahmadiyya Muslim Women's Association Brampton Mississauga (2) N. 15
Gary Brown Orangeville Blues and Jazz Festival Mono Mississauga (2) N. 10
James Kurtz Orangeville Blues and Jazz Festival Orangeville Mississauga (2) N. 10
Gord McWilliams Orangeville Blues and Jazz Festival Orangeville Mississauga (2) N. 10
Brian Smith Orangeville Blues and Jazz Festival Orangeville Mississauga (2) N. 10
Patti Smith Orangeville Blues and Jazz Festival Orangeville Mississauga (2) N. 10
Winston Uytenbogaart Orangeville Blues and Jazz Festival Orangeville Mississauga (2) N. 10
Rosemary Miller District 19  -  Ontario Senior Games Association Brampton Mississauga (2) N. 10
Bob Tremblay District 19  -  Ontario Senior Games Association Brampton Mississauga (2) N. 5
Helen Billing Caledon Hills Bruce Trail Club Willowdale Mississauga (2) N. 10
Colleen Darrell Caledon Hills Bruce Trail Club Erin Mississauga (2) N. 10
Jean KErins Caledon Hills Bruce Trail Club Weston Mississauga (2) N. 10
Peter Leeney Caledon Hills Bruce Trail Club Mississauga Mississauga (2) N. 15
Carol Sheppard Caledon Hills Bruce Trail Club Orangeville Mississauga (2) N. 10
Vicki Hardy Orangeville Food Bank Orangeville Mississauga (2) N. 5
Juliana Tannus Upper Grand District School Board Shelburne Mississauga (2) N. 5
Emily Boycott The Darling Home for Kids Acton Mississauga (2) N. 10
Michele Darling The Darling Home for Kids Niagara-On-The-Lake Mississauga (2) N. 5
Sharron Breen The Vera Davis Centre - Region of Peel Bolton Mississauga (2) N. 10
Don Bowman Caledon Meals on Wheels Bolton Mississauga (2) N. 20
Scott Jefferies Caledon Meals on Wheels Beeton Mississauga (2) N. 20
Liliane Marshall Scouts du district des Trois-Rives Zone Toronto Brampton Mississauga (2) N. 10
Padmalaya Singh Canada-Odisha Society of Americas (CANOSA) Brampton Mississauga (2) N. 15
Steve Cecchetto Big Brothers Big Sisters of Halton Milton Mississauga (2) N. 5
Denise Cutler Big Brothers Big Sisters of Halton Waterdown Mississauga (2) N. 5
Kristina Eros Big Brothers Big Sisters of Halton Milton Mississauga (2) N. Youth
Ritika Gupta Big Brothers Big Sisters of Halton Milton Mississauga (2) N. Youth
Andrew Howells Big Brothers Big Sisters of Halton Mississauga Mississauga (2) N. 5
Dixon Lee Big Brothers Big Sisters of Halton Burlington Mississauga (2) N. 5
Juliana Pileci Big Brothers Big Sisters of Halton Georgetown Mississauga (2) N. Youth
Ruwangi Semage Big Brothers Big Sisters of Halton Milton Mississauga (2) N. Youth
Brandon Tran Big Brothers Big Sisters of Halton Milton Mississauga (2) N. Youth
Robert Graham 1st Huttonville Scouts Brampton Mississauga (2) N. 10
Robert Nicol 1st Huttonville Scouts Brampton Mississauga (2) N. 10
Dalila Sousa 1st Huttonville Scouts Brampton Mississauga (2) N. 10
William Succo 1st Huttonville Scouts Burlington Mississauga (2) N. 5
Alex Szabo 1st Huttonville Scouts Toronto Mississauga (2) N. 20
Bill Van Hout 1st Huttonville Scouts Brampton Mississauga (2) N. 25
Patricia Daleman Acton Scouts Canada Acton Mississauga (2) N. 10
Ron Jeffery Acton Curling Club Acton Mississauga (2) N. 20
Linda McCracken Acton Curling Club Norval Mississauga (2) N. 5
Doug Pratt Acton Curling Club Acton Mississauga (2) N. 20
Dave Rigby Acton Curling Club Georgetown Mississauga (2) N. 15
Judy Scott Acton Curling Club Acton Mississauga (2) N. 20
Alistair McLaren City of Brampton Brampton Mississauga (2) N. 15
Dorothy McLaren City of Brampton Brampton Mississauga (2) N. 15
Angeline Pink City of Brampton Brampton Mississauga (2) N. Youth
Dawn Howe Bennett Health Care Centre Georgetown Mississauga (2) N. 25
Jason Chard Scouts Canada - 16th Bramalea Scout Group Brampton Mississauga (2) N. 5
Inez Brennan Knox Presbyterian Church - Acton Acton Mississauga (2) N. 50
Shirley Dyc Knox Presbyterian Church - Acton Acton Mississauga (2) N. 20
Anne Lanthier Knox Presbyterian Church - Acton Rockwood Mississauga (2) N. 10
Jack Lanthier Knox Presbyterian Church - Acton Rockwood Mississauga (2) N. 10
Lois Norton Knox Presbyterian Church - Acton Acton Mississauga (2) N. 50
Faye Pink Knox Presbyterian Church - Acton Acton Mississauga (2) N. 50
Sue Fernane Brampton Girls Softball Association Brampton Mississauga (2) N. 20
Joe Westlake Brampton Girls Softball Association Brampton Mississauga (2) N. 5
Peter Petz Brampton Girls Softball Association Brampton Mississauga (2) N. 30
Chris Rogers Guitar Society of Toronto Orangeville Mississauga (2) N. 5
Dave Rogers Guitar Society of Toronto Mono Mississauga (2) N. 5
Pratap Kumar Satpathy Canada-Odisha Society of Americas (CANOSA) Brampton Mississauga (2) N. 10
Angela Johnson Spelling Bee of Canada Brampton Mississauga (2) N. 10
Bruce Gemmel Ontario Electric Railway Historical Association Georgetown Mississauga (2) N. 5
Maureen Asquith St. Stephen Catholic Elementary School Brampton Mississauga (2) N. 5
Joanne Gilewski Amaranth Lions Club Orangeville Mississauga (2) N. 5
Brigitta MacIvor Amaranth Lions Club Mono Mississauga (2) N. 5
Alan Mortson Amaranth Lions Club Orangeville Mississauga (2) N. 5
Lucy Mortson Amaranth Lions Club Orangeville Mississauga (2) N. 5
Margaret Chan East Asian Network Group Mississauga Mississauga (2) N. 10
Breanne Kewin Ongwanada Brampton Mississauga (2) N. Youth
Molly Kriksic Ontario Trillium Foundation: WWD Guelph Mississauga (2) N. 5
Akayla Queeley-Brown First Baptist Church Caledon Mississauga (2) N. Youth
Donna Rivada Girl Guides of Canada, ON #6, Orangeville Orangeville Mississauga (2) N. 20
Christine Robinson Girl Guides of Canada, ON #6, Orangeville Orangeville Mississauga (2) N. 20
Angele Bernier-Hagell Girl Guides of Canada, ON #6, Shelburne Shelburne Mississauga (2) N. 5
Debra Terpstra Girl Guides of Canada, ON #6, Shelburne Mulmur Mississauga (2) N. 5
Daniel Edgardo Rodriguez Mejia Canadian Human Rights International Organization CHRIO Toronto Mississauga (2) N. 5
David Hernandez Canadian Human Rights International Organization CHRIO North York Mississauga (2) N. 10
Catia Luica Argueta-Perez Canadian Human Rights International Organization CHRIO Etobicoke Mississauga (2) N. 10
Foziyah Alshihri Canadian Human Rights International Organization CHRIO Toronto Mississauga (2) N. 5
Zaida Ramirez Pineda Canadian Human Rights International Organization CHRIO Scarborough Mississauga (2) N. 5
Elda Eugenia Nava Garcia Canadian Human Rights International Organization CHRIO Scarborough Mississauga (2) N. 10
Winnie Tilstra Bibles for Missions Enterprises Society Brampton Mississauga (2) N. 10
Joe Vanderschaaf Bibles for Missions Enterprises Society Brampton Mississauga (2) N. 10
Anna Derooy Bibles for Missions Enterprises Society Brampton Mississauga (2) N. 10
Fred Van Laare Bibles for Missions Enterprises Society Brampton Mississauga (2) N. 10
Henk Vanzeumeren Bibles for Missions Enterprises Society Brampton Mississauga (2) N. 10
Ann Vanderschaaf Bibles for Missions Enterprises Society Brampton Mississauga (2) N. 10
Ryan Reinoso Breast Cancer Society of Canada Brampton Mississauga (2) N. 5
Todd Fox 1st Shelburne Scouting Guelph Mississauga (2) N. Youth
Courtney Halkett 1st Shelburne Scouting Shelburne Mississauga (2) N. 15
Graham Halkett 1st Shelburne Scouting Shelburne Mississauga (2) N. 15
Brenda Laird 1st Shelburne Scouting Colgan Mississauga (2) N. 30
Rob Hinbest 1st Shelburne Scouting Shelburne Mississauga (2) N. 5
Ron Reid 1st Shelburne Scouting Shelburne Mississauga (2) N. 25
Joe Laird 1st Shelburne Scouting Colgan Mississauga (2) N. 30
Hamid Akbar Association of Progressive Muslims of Ontario Mississauga Mississauga (2) N. 15
Danny Wright Brampton Girls Softball Association Brampton Mississauga (2) N. 5
Kevin Thompson Brampton Girls Softball Association Brampton Mississauga (2) N. 5
Renate Thompson Brampton Girls Softball Association Brampton Mississauga (2) N. 5
Attia Momin Ahmadiyya Muslim Women's Association Brampton Mississauga (2) N. 15
Sudikshya Bisoyi Canada-Odisha Society of Americas (CANOSA) Mississauga Mississauga (2) N. Youth
Srujani Das Canada-Odisha Society of Americas (CANOSA) Brampton Mississauga (2) N. Youth
Kathy Inglis City of Brampton, Rec. & Culture, Theatre Dept Brampton Mississauga (2) N. 5
John Milne City of Brampton, Rec. & Culture, Theatre Dept Caledon Mississauga (2) N. 5
Marie Edmondson City of Brampton, Rec. & Culture, Theatre Dept Brampton Mississauga (2) N. 5
John Livingstone City of Brampton, Rec. & Culture, Theatre Dept Brampton Mississauga (2) N. 5
Sharon Ferrier City of Brampton, Rec. & Culture, Theatre Dept Brampton Mississauga (2) N. 5
Mary Gurr City of Brampton, Rec. & Culture, Theatre Dept Brampton Mississauga (2) N. 5
Jay Jackson Halton Hills Public Library Norval Mississauga (2) N. 25
David Keough Scouts Canada - 16th Bramalea Scout Group Brampton Mississauga (2) N. 25
Patrick Hanley Scouts Canada - 16th Bramalea Scout Group Brampton Mississauga (2) N. 5
Tristan McGibbon CANES Community Care Brampton Mississauga (2) N. 5
Sagarpreet Singh CANES Community Care Brampton Mississauga (2) N. Youth
Rudesh Chaitram CANES Community Care Brampton Mississauga (2) N. Youth
Norman Eric CANES Community Care Brampton Mississauga (2) N. Youth
Kyle Peddle CANES Community Care Brampton Mississauga (2) N. Youth
Patricia Smart CANES Community Care Brampton Mississauga (2) N. Youth
Greg Morgan CANES Community Care Brampton Mississauga (2) N. Youth
Fatima Kalair CANES Community Care Brampton Mississauga (2) N. 10
Peter Westbrook Credit Valley Conservation Mississauga Mississauga (2) N. 25
Janet Bumstead Credit Valley Conservation Etobicoke Mississauga (2) N. 30
Audrey Oswald Credit Valley Conservation Mississauga Mississauga (2) N. 30
Wendy McDonald Credit Valley Conservation Mississauga Mississauga (2) N. 20
Kirsten Burling Credit Valley Conservation Mississauga Mississauga (2) N. 25
Elaine McMillan Credit Valley Conservation Mississauga Mississauga (2) N. 20
Missy Lee Fo Guang Shan Temple of Toronto Mississauga Mississauga (2) N. 20
Helen Kwan Fo Guang Shan Temple of Toronto Mississauga Mississauga (2) N. 20
Mylinh Tran Fo Guang Shan Temple of Toronto Mississauga Mississauga (2) N. 10
Kam Ying Lau Fo Guang Shan Temple of Toronto Richmond Hill Mississauga (2) N. 20
Stacey Tran Fo Guang Shan Temple of Toronto Mississauga Mississauga (2) N. 10
Helen Chan Fo Guang Shan Temple of Toronto Mississauga Mississauga (2) N. 15
Kwan Chan Fo Guang Shan Temple of Toronto Mississauga Mississauga (2) N. 15
Ka Hei Sophia Wong Fo Guang Shan Temple of Toronto Scarborough Mississauga (2) N. 15
Willian Diaz Dorante Canadian Human Rights International Organization CHRIO - Mississauga Branch Etobicoke Mississauga (2) N. 5
Alejandro Uribe Carvajal Canadian Human Rights International Organization CHRIO - Mississauga Branch Toronto Mississauga (2) N. 10
Ligia Fonseca Lobo Canadian Human Rights International Organization CHRIO - Mississauga Branch Toronto Mississauga (2) N. 10
Gonzalo Diaz Dorante Canadian Human Rights International Organization CHRIO - Mississauga Branch Brampton Mississauga (2) N. 5
Sergio Felipe Uribe Fonseca Canadian Human Rights International Organization CHRIO - Mississauga Branch Toronto Mississauga (2) N. 5
Francisco Sierra Canadian Human Rights International Organization CHRIO - Mississauga Branch Burlington Mississauga (2) N. 5
Isabel Cuellar Canadian Human Rights International Organization CHRIO - Mississauga Branch Mississauga Mississauga (2) N. 5
Maria Alejandra Uribe Fonseca Canadian Human Rights International Organization CHRIO - Mississauga Branch Toronto Mississauga (2) N. 5
Deesha Jethava Community Living - Mississauga Markham Mississauga (2) N. Youth
Shibu Abraham Community Living - Mississauga Toronto Mississauga (2) N. 5
Pamela Adjej Community Living - Mississauga Brampton Mississauga (2) N. Youth
David Oliver Community Living - Mississauga Mississauga Mississauga (2) N. 40
Jodh Toor Community Living - Mississauga Mississauga Mississauga (2) N. Youth
Andrea Gossmann Community Living - Mississauga Mississauga Mississauga (2) N. 5
Michael Rastas Community Living - Mississauga Mississauga Mississauga (2) N. 5
Yuri Chaban Community Living - Mississauga Mississauga Mississauga (2) N. Youth
Brian Chan Mississauga Board of Chinese Professionals & Businesses Mississauga Mississauga (2) N. 5
Hanning Cai Mississauga Board of Chinese Professionals & Businesses Mississauga Mississauga (2) N. 5
Amy Tjen Mississauga Board of Chinese Professionals & Businesses Mississauga Mississauga (2) N. 15
Sunny Wong Mississauga Board of Chinese Professionals & Businesses Mississauga Mississauga (2) N. 10
Josephine Bau Mississauga Board of Chinese Professionals & Businesses Mississauga Mississauga (2) N. 10
Tali Wong Mississauga Board of Chinese Professionals & Businesses Mississauga Mississauga (2) N. 15
Alice Xian Mississauga Board of Chinese Professionals & Businesses Mississauga Mississauga (2) N. 5
Chara Wong Mississauga Board of Chinese Professionals & Businesses Mississauga Mississauga (2) N. 10
Alison Ing Mississauga Board of Chinese Professionals & Businesses Mississauga Mississauga (2) N. 10
Fedva Abbott Region of Peel Health Services Brampton Mississauga (2) N. 5
Julie Takata Region of Peel Health Services Mississauga Mississauga (2) N. 5
Ruth Burany Region of Peel Health Services Mississauga Mississauga (2) N. 5
Rocio Acosta Region of Peel Health Services Mississauga Mississauga (2) N. 5
Amy Thurston Region of Peel Health Services Brampton Mississauga (2) N. 5
Diana Huxtable Region of Peel Health Services Caledon Mississauga (2) N. 10
Madeleine Gardner Amaranth Lions Club Brampton Mississauga (2) N. 5
Romualdas R. Otto Lithuanian Scout Association Oakville Mississauga South 60
Rona He Mississauga Xin Tian Di Senior Association Mississauga Mississauga South 5
JuYing Shen Mississauga Xin Tian Di Senior Association Mississauga Mississauga South 5
Kejing Sun Mississauga Xin Tian Di Senior Association Oakville Mississauga South 5
James Wang Mississauga Xin Tian Di Senior Association Mississauga Mississauga South Youth
PeiLi Wang Mississauga Xin Tian Di Senior Association Mississauga Mississauga South 5
Peijun Yang Mississauga Xin Tian Di Senior Association Mississauga Mississauga South 5
Hui Zhao Zhang Mississauga Xin Tian Di Senior Association Mississauga Mississauga South 5
XinYuan Zhang Mississauga Xin Tian Di Senior Association Mississauga Mississauga South 5
Ming Tao Zhou Mississauga Xin Tian Di Senior Association Mississauga Mississauga South Youth
Anita Downie Town of Oakville Mississauga Mississauga South 5
Paul Downie Town of Oakville Mississauga Mississauga South 5
Gary Gu Mississauga Mandarin Association Mississauga Mississauga South 5
Xiang Zhao Mississauga Mandarin Association Mississauga Mississauga South 5
Ammar Hanif Association of Progressive Muslims of Ontario Mississauga Mississauga South 10
Valentina Baliunas Lithuanian Martyrs' Church Toronto Mississauga South 20
Vince Baliunas Lithuanian Martyrs' Church Toronto Mississauga South 20
Janina Dzemionas Lithuanian Martyrs' Church Mississauga Mississauga South 15
Birute Juras Lithuanian Martyrs' Church Mississauga Mississauga South 10
Irena Paznekas Lithuanian Martyrs' Church Mississauga Mississauga South 20
Vida Valiulis Lithuanian Martyrs' Church Mississauga Mississauga South 15
Susan Munro Ottawa Branch of the Ontario Genealogical Society Mississauga Mississauga South 25
Bernie Fishbein Canadian Red Cross - Mississauga Mississauga Mississauga South 10
Robert Grindley Canadian Red Cross - Mississauga Mississauga Mississauga South 15
Geoffrey Hunt Canadian Red Cross - Mississauga Mississauga Mississauga South 15
Margnerite Hunt Canadian Red Cross - Mississauga Mississauga Mississauga South 10
Mihail Pronin Canadian Red Cross - Mississauga Mississauga Mississauga South 10
John Chiesa Canadian Red Cross - Oakville Oakville Mississauga South 5
Andrew Little Canadian Red Cross - Oakville Oakville Mississauga South 5
Douglas Oka Canadian Red Cross - Oakville Oakville Mississauga South 5
E. Manuel Rosado Canadian Red Cross - Oakville Oakville Mississauga South 5
TJ Caddo Canada Blooms: The Flower and Garden Festival Mississauga Mississauga South Youth
Eardley Samuels WenLeigh Long Term Care Mississauga Mississauga South 15
Monica Stanley WenLeigh Long Term Care Mississauga Mississauga South 15
Dale Egan The Lighthouse Program For Grieving Children Oakville Mississauga South 10
Jo Fallon The Lighthouse Program For Grieving Children Oakville Mississauga South 15
William Oliver The Lighthouse Program For Grieving Children Oakville Mississauga South 10
Julie Anne Richard The Lighthouse Program For Grieving Children Oakville Mississauga South 5
Nancy Williams The Lighthouse Program For Grieving Children Burlington Mississauga South 15
Matthew Aslett St. John Paul II Catholic Elementary School Oakville Mississauga South 5
Tatiana Bezan Oakville Meals on Wheels Oakville Mississauga South 20
Linda Cooper Oakville Meals on Wheels Oakville Mississauga South 20
Nirmala Dalvi Oakville Meals on Wheels Oakville Mississauga South 20
Robin Jepson Oakville Meals on Wheels Oakville Mississauga South 20
John McLaren Oakville Meals on Wheels Oakville Mississauga South 20
Christine Vernon Oakville Meals on Wheels Oakville Mississauga South 20
Sandeep Atwal India Rainbow Community Services of Peel Mississauga Mississauga South 5
Swaroop Dogra India Rainbow Community Services of Peel Mississauga Mississauga South 10
Yamuna Narayanaswamy India Rainbow Community Services of Peel Mississauga Mississauga South 10
Chander Mohini Sareen India Rainbow Community Services of Peel Oakville Mississauga South 15
Pramod Shah India Rainbow Community Services of Peel Mississauga Mississauga South 5
Rita Shah India Rainbow Community Services of Peel Mississauga Mississauga South 5
Irene Berezowsky Ukrainian Catholic Women's League of Canada - Mississauga Mississauga Mississauga South 15
Marta Chomyn Ukrainian Catholic Women's League of Canada - Mississauga Mississauga Mississauga South 40
Roma Hankivsky Ukrainian Catholic Women's League of Canada - Mississauga Mississauga Mississauga South 25
Olga Howera Ukrainian Catholic Women's League of Canada - Mississauga Mississauga Mississauga South 30
Olga Oleksiuk Ukrainian Catholic Women's League of Canada - Mississauga Etobicoke Mississauga South 50
Vera Semeniuk Ukrainian Catholic Women's League of Canada - Mississauga Mississauga Mississauga South 30
Janice Ekeland Riverwood Conservancy Mississauga Mississauga South 10
Patricia Kluge Riverwood Conservancy Mississauga Mississauga South 10
Gail Krantzberg Riverwood Conservancy Mississauga Mississauga South 10
Alan Lytle Riverwood Conservancy Mississauga Mississauga South 10
Kathy Lytle Riverwood Conservancy Mississauga Mississauga South 10
Linda Morris Riverwood Conservancy Mississauga Mississauga South 10
Elizabeth Harris Living Arts Centre Mississauga Mississauga South 5
Ralston Locke Living Arts Centre Mississauga Mississauga South 5
Mariah Marcutti Living Arts Centre Mississauga Mississauga South Youth
Raja' Ali Rayyan Living Arts Centre Mississauga Mississauga South 5
Pat Wood Living Arts Centre Mississauga Mississauga South 5
Dilshan Jayasinghe Federation of Filipino Canadians of Brampton Mississauga Mississauga South Youth
Daniel Jayasinghe Federation of Filipino Canadians of Brampton Mississauga Mississauga South Youth
Robert W. Brown National Association of Federal Retirees - Peel-Halton Mississauga Mississauga South 20
Tina Walker Goan Cultural Group -Square One Older Adult Center Mississauga Mississauga South 5
Teresa Chudoba Marie Curie Sklodowska Association (MCSA) Mississauga Mississauga South 40
Czeslawa Krygiel Marie Curie Sklodowska Association (MCSA) Mississauga Mississauga South 30
Irene Rusek Marie Curie Sklodowska Association (MCSA) Toronto Mississauga South 30
Irene Sepp Marie Curie Sklodowska Association (MCSA) Etobicoke Mississauga South 40
Josie Sitarski Marie Curie Sklodowska Association (MCSA) Etobicoke Mississauga South 50
Danuta Warszawski Marie Curie Sklodowska Association (MCSA) Mississauga Mississauga South 25
Dalia Halata Distress Centre Oakville Oakville Mississauga South 5
Martha Rydall Distress Centre Oakville Oakville Mississauga South 5
Elisabeth Storey Distress Centre Oakville Oakville Mississauga South 5
Linda Brentnall Halton Region Master Gardeners Oakville Mississauga South 10
Catherine Kavassalis Halton Region Master Gardeners Oakville Mississauga South 10
David Marshall Halton Region Master Gardeners Oakville Mississauga South 25
Azer Hann Endeavour Volunteer Consulting for Non-Profits Mississauga Mississauga South 5
Mildred Sauve Sir John Colborne Recreation Centre for Seniors Burlington Mississauga South 25
Bryan Bakker APPLEWOOD UNITED CHURCH Mississauga Mississauga South 15
Renée Batte APPLEWOOD UNITED CHURCH Mississauga Mississauga South Youth
Evelyn Carriere APPLEWOOD UNITED CHURCH Mississauga Mississauga South 15
Roy Hicks APPLEWOOD UNITED CHURCH Mississauga Mississauga South 50
Lynda Kudrewatych APPLEWOOD UNITED CHURCH Mississauga Mississauga South 15
Jane McCleary APPLEWOOD UNITED CHURCH Mississauga Mississauga South 30
Reg Perkin APPLEWOOD UNITED CHURCH Mississauga Mississauga South 60
Danielle Lenz City of Mississauga - Recreation Division Mississauga Mississauga South 5
May McDerment City of Mississauga - Recreation Division Mississauga Mississauga South 20
Joan Michnick City of Mississauga - Recreation Division Mississauga Mississauga South 25
Mary Scavello City of Mississauga - Recreation Division Mississauga Mississauga South 25
Joyce Varriano City of Mississauga - Recreation Division Mississauga Mississauga South 25
Thuan Vo City of Mississauga - Recreation Division Mississauga Mississauga South 20
Mary Worosz City of Mississauga - Recreation Division Mississauga Mississauga South 30
Dilshan Jayasinghe Autism Ontario - Peel Chapter Mississauga Mississauga South Youth
Keith Garton Optimist Club of Oakville Oakville Mississauga South 15
Brenda McDonald Optimist Club of Oakville Oakville Mississauga South 15
Shawn W.E. Walsh 180 Mosquito Squadron Sponsoring Committee Oakville Mississauga South 5
Thomas G. Taborowski Air Cadet League of Canada (OPC) Mississauga Mississauga South 15
Sarah Rafols High Park Nature Centre Mississauga Mississauga South 5
Ronald Bough Trillium Health Partners - Credit Valley Hospital Mississauga Mississauga South 15
Jameela Haque Trillium Health Partners - Credit Valley Hospital Mississauga Mississauga South 15
Ruth Petruskavich Trillium Health Partners - Credit Valley Hospital Oakville Mississauga South 15
Riya Walia Trillium Health Partners - Credit Valley Hospital Oakville Mississauga South 5
Lan Ho Vietnamese Community Centre of Mississauga Mississauga Mississauga South 10
Nancy Le Vietnamese Community Centre of Mississauga Mississauga Mississauga South Youth
Hue Nguyen Vietnamese Community Centre of Mississauga Mississauga Mississauga South 5
Manh Nguyen Vietnamese Community Centre of Mississauga Mississauga Mississauga South 30
Phat Nguyen Vietnamese Community Centre of Mississauga Mississauga Mississauga South 30
Nguyen Thi Dieu Trinh Vietnamese Community Centre of Mississauga Mississauga Mississauga South 5
Lai Van Vietnamese Community Centre of Mississauga Mississauga Mississauga South 5
Joseph Bastiampillai Senior Tamils Society of Peel Mississauga Mississauga South 5
Rosaria Jerry Senior Tamils Society of Peel Mississauga Mississauga South 5
Maheswari Kanagasundaram Senior Tamils Society of Peel Mississauga Mississauga South 5
Nisagini Logendran Senior Tamils Society of Peel Mississauga Mississauga South Youth
Arubi Suthaharan Senior Tamils Society of Peel Milton Mississauga South Youth
Sarojinidevi Thilagan Senior Tamils Society of Peel Mississauga Mississauga South 5
Kandiah Varatharajah Senior Tamils Society of Peel Mississauga Mississauga South 5
Ambikai Wijayanathan Senior Tamils Society of Peel Mississauga Mississauga South 5
Janusha Yogarajah Senior Tamils Society of Peel Mississauga Mississauga South Youth
Peggy Scott FIRST Robotics Canada Oakville Mississauga South 10
Linda Wainewright FIRST Robotics Canada Oakville Mississauga South 10
Elicia Carstensen Girl Guides of Canada, Ontario Council - Community 16 - Mississauga South East Mississauga Mississauga South 5
Melinda Gibson Girl Guides of Canada, Ontario Council - Community 16 - Mississauga South East Mississauga Mississauga South 5
Jennifer Tielen Girl Guides of Canada, Ontario Council - Community 16 - Mississauga South East Mississauga Mississauga South 5
Nicole Tielen Girl Guides of Canada, Ontario Council - Community 16 - Mississauga South East Mississauga Mississauga South 5
Alicia Wells Girl Guides of Canada, Ontario Council - Community 16 - Mississauga South East Mississauga Mississauga South 10
Maia Wells Girl Guides of Canada, Ontario Council - Community 16 - Mississauga South East Mississauga Mississauga South Youth
Suzanne Zacharczyk Master Gardeners of Ontario Inc Mississauga Mississauga South 5
Brinthan Bakeerathan SCREEN of Peel Community Association (SOPCA) Mississauga Mississauga South 5
Abilas Chandiramohan SCREEN of Peel Community Association (SOPCA) Mississauga Mississauga South 5
Thujan Krishnakumar SCREEN of Peel Community Association (SOPCA) Mississauga Mississauga South 5
Thevany Narayanamoorthy SCREEN of Peel Community Association (SOPCA) Mississauga Mississauga South 5
Gapilan Nicholas SCREEN of Peel Community Association (SOPCA) Mississauga Mississauga South 5
Gena Nicholas SCREEN of Peel Community Association (SOPCA) Mississauga Mississauga South 5
Arunan Pathmasekar SCREEN of Peel Community Association (SOPCA) Mississauga Mississauga South 5
Suriya Ratnam SCREEN of Peel Community Association (SOPCA) Mississauga Mississauga South 5
Ruvinka Srishanmugathasan SCREEN of Peel Community Association (SOPCA) Mississauga Mississauga South 5
Emile Delazzer Meunier Scouts du district des Trois-Rives Zone Toronto Mississauga Mississauga South 10
Jeremy Delazzer Meunier Scouts du district des Trois-Rives Zone Toronto Mississauga Mississauga South Youth
Bibhu Mohapatra Canada-Odisha Society of Americas (CANOSA) Mississauga Mississauga South 5
Dickson Cheung 38th Mississauga Scout Group Mississauga Mississauga South 15
Jin Hong Liang 38th Mississauga Scout Group Mississauga Mississauga South 5
Jason Skells 38th Mississauga Scout Group Mississauga Mississauga South 5
Michael Skells 38th Mississauga Scout Group Mississauga Mississauga South 5
Freddy Su 38th Mississauga Scout Group Mississauga Mississauga South 5
Caleb Tang 38th Mississauga Scout Group Mississauga Mississauga South 5
Joan Tricco 38th Mississauga Scout Group Mississauga Mississauga South 40
Stephen Wong 38th Mississauga Scout Group Brampton Mississauga South 15
Gary Yip 38th Mississauga Scout Group Mississauga Mississauga South 10
Lois Campbell Girl Guides of Canada, Ontario Council - Community 16 Mississauga Mississauga South 30
Dianne Drennan Girl Guides of Canada, Ontario Council - Community 16 Mississauga Mississauga South 30
Amanda Farion Girl Guides of Canada, Ontario Council - Community 16 Mississauga Mississauga South 20
Christine Hosick Girl Guides of Canada, Ontario Council - Community 16 Mississauga Mississauga South 20
Frederick Nikodem Spiewak Polish Teachers Association - Mississauga District Mississauga Mississauga South 5
Victor Anthony Spiewak Polish Teachers Association - Mississauga District Mississauga Mississauga South 5
Ryszard Sopala Polish Teachers Association in Canada Mississauga Mississauga South 30
Teresa Szramek Polish Teachers Association in Canada Oakville Mississauga South 20
Maria Walicka Polish Teachers Association in Canada Oakville Mississauga South 30
Krishna Murthy Bharathi Kala Manaram Mississauga Mississauga South 10
Jingala Krishnan Bharathi Kala Manaram Mississauga Mississauga South 10
D.P. Murugesan Bharathi Kala Manaram Mississauga Mississauga South 5
Sukumar Muthuswamy Bharathi Kala Manaram Mississauga Mississauga South 10
Hari Ramanathan Bharathi Kala Manaram Mississauga Mississauga South 20
Swaminathan Thiagarajan Bharathi Kala Manaram Mississauga Mississauga South 20
Peter Barber Scouts Canada - Oakville Area Oakville Mississauga South 20
Ulla Cabral Scouts Canada - Oakville Area Oakville Mississauga South 30
Brenda Frederick Scouts Canada - Oakville Area Oakville Mississauga South 30
Chris Larsen Scouts Canada - Oakville Area Oakville Mississauga South 30
Jasmine Pollice Scouts Canada - Oakville Area Oakville Mississauga South Youth
Denise Powell Scouts Canada - Oakville Area Oakville Mississauga South 10
Elizabeth Eunji Bae Big Brothers Big Sisters of Halton (Oakville) Oakville Mississauga South Youth
Oriana Barker Big Brothers Big Sisters of Halton (Oakville) Oakville Mississauga South 5
Matthew Blixt Big Brothers Big Sisters of Halton (Oakville) Oakville Mississauga South 5
Kevin Bresson Big Brothers Big Sisters of Halton (Oakville) Oakville Mississauga South 5
Sarah Graham Big Brothers Big Sisters of Halton (Oakville) Oakville Mississauga South Youth
Isabel MacFarlane Big Brothers Big Sisters of Halton (Oakville) Oakville Mississauga South Youth
Ian Miersch Big Brothers Big Sisters of Halton (Oakville) Hamilton Mississauga South 5
Christeen Salik Big Brothers Big Sisters of Halton (Oakville) Oakville Mississauga South Youth
Sean Seeber Big Brothers Big Sisters of Halton (Oakville) Oakville Mississauga South Youth
Jim Bentley Foundation Fighting Blindness Mississauga Mississauga South 30
Molly Burke Foundation Fighting Blindness Oakville Mississauga South 15
Racquel Carlow Science Teachers' Association of Ontario Mississauga Mississauga South 15
Mora MacKay Cairns Clan MacKay Association of Canada Mississauga Mississauga South 20
Diane Lynn Peebles Koobas Clan MacKay Association of Canada Mississauga Mississauga South 10
Warren Nicholson Guitar Society of Toronto Oakville Mississauga South 5
Ann Kotani Toronto Japanese Garden Club Mississauga Mississauga South 10
Che Kin Cheng Carefirst Seniors and Community Services Association - Mississauga Office Mississauga Mississauga South 10
Hortense Selman Barbados St. Michael Alumni Inc. - Toronto Mississauga Mississauga South 5
Ruth Colleen Winter-Brathwaite Barbados St. Michael Alumni Inc. - Toronto Mississauga Mississauga South 5
Gillian Boles Oakville Choral Society Oakville Mississauga South 5
Miriam Clarke Oakville Choral Society Oakville Mississauga South 5
Wendy Donnan Oakville Choral Society Oakville Mississauga South 5
Richard Marshall Oakville Choral Society Oakville Mississauga South 5
Robert Sanders Oakville Choral Society Oakville Mississauga South 5
Christine Vernon Oakville Choral Society Oakville Mississauga South 10
Robert Lubinski Ontario Electric Railway Historical Association Oakville Mississauga South 25
Mae Chow-Benoit Trillium Health Partners - Mississauga Hospital Mississauga Mississauga South 15
Vincent DiMarco Trillium Health Partners - Mississauga Hospital Mississauga Mississauga South Youth
Irma Heim Trillium Health Partners - Mississauga Hospital Mississauga Mississauga South 15
Aldona Kilinskas Trillium Health Partners - Mississauga Hospital Mississauga Mississauga South 15
Tom McBride Trillium Health Partners - Mississauga Hospital Mississauga Mississauga South 15
Clement Cheng Sing Fai Sports Club Richmond Hill Mississauga South 10
Joseph Fong Sing Fai Sports Club Mississauga Mississauga South 25
Blake Nicoletti Trillium Health Partners - Mississauga Hospital Mississauga Mississauga South Youth
Diane Stewart Trillium Health Partners - Mississauga Hospital Mississauga Mississauga South 15
Gloria Williams Trillium Health Partners - Mississauga Hospital Mississauga Mississauga South 15
Milorad Dimitrijevic Professional Engineers Ontario - Experience Requirements Committee (ERC) Oakville Mississauga South 10
Paulina Pinocy Canadian Polish Women's Heritage Fund Mississauga Mississauga South 5
Helena Surell Canadian Polish Women's Heritage Fund Mississauga Mississauga South 10
David Tinc Canadian Polish Women's Heritage Fund Mississauga Mississauga South Youth
Maria Zygmanska Canadian Polish Women's Heritage Fund Mississauga Mississauga South 5
Leona Barr Trillium Health Partners - Queensway Health Centre Mississauga Mississauga South 30
Jackie Stubens Trillium Health Partners - Queensway Health Centre Mississauga Mississauga South 30
Alfreda Gorlow Wawel Villa Inc. Mississauga Mississauga South 15
Karen Bamford Girl Guides of Canada - Ontario Council - Community 14 Oakville Mississauga South 10
Chantal Barclay Girl Guides of Canada - Ontario Council - Community 14 Oakville Mississauga South Youth
Carole Cormier Girl Guides of Canada - Ontario Council - Community 14 Oakville Mississauga South 15
Ruth Forgot Girl Guides of Canada - Ontario Council - Community 14 Oakville Mississauga South 5
Nicole James Girl Guides of Canada - Ontario Council - Community 14 Oakville Mississauga South 5
Elise Speed Girl Guides of Canada - Ontario Council - Community 14 Oakville Mississauga South 25
Jacquelyn Tanaka-Sibley Girl Guides of Canada - Ontario Council - Community 14 Mississauga Mississauga South 15
Joyce Herbert Wawel Villa Inc. Mississauga Mississauga South 5
Linda Kenny Montgomery's Inn Museum Mississauga Mississauga South 10
Florrie Abbess Cloverleaf Garden Club of Mississauga Mississauga Mississauga South 25
Bonnie Gul Cloverleaf Garden Club of Mississauga Mississauga Mississauga South 20
Richard Gul Cloverleaf Garden Club of Mississauga Mississauga Mississauga South 20
Sharon Kondrat Cloverleaf Garden Club of Mississauga Mississauga Mississauga South 15
Manuela Neto Cloverleaf Garden Club of Mississauga Mississauga Mississauga South 15
Gisela Rantucci Cloverleaf Garden Club of Mississauga Mississauga Mississauga South 15
Xu Chen Toronto Community & Culture Centre Oakville Mississauga South Youth
Enze Wang Toronto Community & Culture Centre Mississauga Mississauga South Youth
Al-Karim Chatur Ismaili Volunteer Corps - Halton Oakville Mississauga South 10
Aleem Kassam Ismaili Volunteer Corps - Halton Oakville Mississauga South 10
Natasha Walli Ismaili Volunteer Corps - Halton Mississauga Mississauga South 10
Mumtaz Hanif Adatia Jamat Khana - Headquarters Oakville Mississauga South 40
Chee Lee Professional Engineers Ontario - Licensing Committee (LIC) Mississauga Mississauga South 10
Anar Virani Ismaili Volunteer Corps - Meadowvale Jamatkhana Mississauga Mississauga South 30
Cassandra Bodrucky 1st Erindale Scouts Group Mississauga Mississauga South 5
Bryan Burmaster 1st Erindale Scouts Group Mississauga Mississauga South 10
Hugh Gorman 1st Erindale Scouts Group Mississauga Mississauga South 15
Cary Leon 1st Erindale Scouts Group Mississauga Mississauga South 20
James Smyth 1st Erindale Scouts Group Mississauga Mississauga South 5
R. Elaine Smyth 1st Erindale Scouts Group Mississauga Mississauga South 15
Eva Gorgenyi-Ticzer Scouts Canada - Oakville Area Burlington Mississauga South 15
Mei Dong Carefirst Seniors and Community Services Association - Mississauga Office Etobicoke Mississauga South 5
Bill Wong Carefirst Seniors and Community Services Association - Mississauga Office Mississauga Mississauga South 15
Christina Edey Girl Guides of Canada, Ontario Council - Community 16 - Mississauga South East Mississauga Mississauga South 10
Braham Duggal Canadian Red Cross - Mississauga Mississauga Mississauga South 10
Steffen Carlino Alders Area Scouting Toronto Etobicoke Youth
Ladonna Cox Alders Area Scouting Toronto Etobicoke Youth
Aaron Crhak Alders Area Scouting Toronto Etobicoke 5
John Christie Alders Area Scouting Etobicoke Etobicoke 30
William Belier Old Mill Area Scouting Toronto Etobicoke 40
Rebecca Marnoch Old Mill Area Scouting Etobicoke Etobicoke 20
Edmund Rouse Old Mill Area Scouting Toronto Etobicoke 15
Janet Ennamorato Canada Blooms: The Flower and Garden Festival Etobicoke Etobicoke 20
Stanley Roszak Canada Blooms: The Flower and Garden Festival Toronto Etobicoke 20
Roshawnah Forde North Albion Collegiate Institute Etobicoke Etobicoke Youth
Bibi Hakim North Albion Collegiate Institute Etobicoke Etobicoke Youth
Mirali Joshi North Albion Collegiate Institute Etobicoke Etobicoke Youth
Prabhjot Kaur North Albion Collegiate Institute Etobicoke Etobicoke Youth
Matthew Koropatwa North Albion Collegiate Institute Etobicoke Etobicoke Youth
Dhruti Patel North Albion Collegiate Institute Etobicoke Etobicoke Youth
Himani Patel North Albion Collegiate Institute Etobicoke Etobicoke Youth
Tirth Ketan Patel North Albion Collegiate Institute Etobicoke Etobicoke Youth
Arianna Sayedy North Albion Collegiate Institute Etobicoke Etobicoke Youth
Carma Brown ESS Support Services - Volunteer Visiting Branch Etobicoke Etobicoke 10
Lynn Chackery ESS Support Services - Volunteer Visiting Branch Etobicoke Etobicoke 5
Emma Moresi ESS Support Services - Volunteer Visiting Branch Etobicoke Etobicoke 10
Donna Murphy ESS Support Services - Volunteer Visiting Branch Etobicoke Etobicoke 10
Carol Chandler ESS Support Services - Transportation Branch Toronto Etobicoke 10
Patricia Thompson ESS Support Services - Transportation Branch Toronto Etobicoke 10
Doreen Dunford ESS Support Services - Committee Branch Etobicoke Etobicoke 15
Johnstone Ellen ESS Support Services - Committee Branch Etobicoke Etobicoke 10
Jean Lupiccini ESS Support Services - Committee Branch Etobicoke Etobicoke 20
Margaret Antram ESS Support Services - Committee Branch Etobicoke Etobicoke 20
Richard (Philip) Munro ESS Support Services - Congregate Dining Branch Mississauga Etobicoke 5
Nina Sievewright ESS Support Services - Congregate Dining Branch Etobicoke Etobicoke 10
Ann Swann ESS Support Services - Congregate Dining Branch Etobicoke Etobicoke 15
Joan Wayman ESS Support Services - Congregate Dining Branch Etobicoke Etobicoke 20
Evelyn Adams ESS Support Services - Board of Directors Branch Etobicoke Etobicoke 10
Ken Chong ESS Support Services - Board of Directors Branch Etobicoke Etobicoke 15
Gloria Ellis ESS Support Services - Board of Directors Branch Toronto Etobicoke 5
Margaret Smuk ESS Support Services - Board of Directors Branch Etobicoke Etobicoke 15
Erica Teklits ESS Support Services - Board of Directors Branch Mississauga Etobicoke 15
Joseph (Laurent) Bonnette ESS Support Services - Adult Day Service Branch Etobicoke Etobicoke 10
Charles (Zhifen) Ling ESS Support Services - Adult Day Service Branch Etobicoke Etobicoke 5
Gail Marlborough ESS Support Services - Adult Day Service Branch Etobicoke Etobicoke 20
Linda Massie ESS Support Services - Adult Day Service Branch Etobicoke Etobicoke 10
Gisela Rodak ESS Support Services - Adult Day Service Branch Etobicoke Etobicoke 20
Mike McNulty Greater Toronto Multiple Alarm Association Etobicoke Etobicoke 25
Tram Hoang St. Cecilia's Catholic Church Etobicoke Etobicoke 5
Alexandra Baldwin Lakeshore Lodge Etobicoke Etobicoke Youth
Mary Chanonat Lakeshore Lodge Toronto Etobicoke 25
Russell Cosman Lakeshore Lodge Mississauga Etobicoke 10
Ruth Mitchell Lakeshore Lodge Mississauga Etobicoke 25
Audrey Paszat Lakeshore Lodge Toronto Etobicoke 25
Margaret Sewell Lakeshore Lodge Etobicoke Etobicoke 25
Debbie Yu Lakeshore Lodge Toronto Etobicoke Youth
Jean Zuk Lakeshore Lodge Etobicoke Etobicoke 25
Gillian Brunning Breast Cancer Society of Canada Toronto Etobicoke 5
Sebastian Brunning Gonzalez Breast Cancer Society of Canada Toronto Etobicoke 5
Barbara Barney City of Toronto- Kipling Acres Long-Term Care Home Toronto Etobicoke 10
Phyllis Morgan City of Toronto- Kipling Acres Long-Term Care Home Toronto Etobicoke 10
Lester Pottinger City of Toronto- Kipling Acres Long-Term Care Home Woodbridge Etobicoke 10
Jim Smith City of Toronto- Kipling Acres Long-Term Care Home Markham Etobicoke 10
Annie Williams City of Toronto- Kipling Acres Long-Term Care Home Markham Etobicoke 10
Samantha Zammit City of Toronto- Kipling Acres Long-Term Care Home Toronto Etobicoke Youth
Donna Gates Etobicoke General Hospital - William Osler Health System Etobicoke Etobicoke 40
Kizanee Jegatheeswaran Etobicoke General Hospital - William Osler Health System Mississauga Etobicoke 5
Shirley Lancaric Etobicoke General Hospital - William Osler Health System Toronto Etobicoke 20
Irene Nease Etobicoke General Hospital - William Osler Health System Etobicoke Etobicoke 20
Lloy Olson Etobicoke General Hospital - William Osler Health System Etobicoke Etobicoke 50
Tejinder Rayat Etobicoke General Hospital - William Osler Health System Mississauga Etobicoke 5
Ravinder Sandhu Etobicoke General Hospital - William Osler Health System Brampton Etobicoke 5
Imaya Silva Etobicoke General Hospital - William Osler Health System Etobicoke Etobicoke 5
Eleanor Swanson Etobicoke General Hospital - William Osler Health System Mississauga Etobicoke 20
Farzana Sanory Ahmadiyya Muslim Women's Association Toronto Etobicoke 10
Jenny Kwong Ontario East Asian Network Group Etobicoke Etobicoke 5
Sherry Boguski Food Allergy Canada (formally Anaphylaxis Canada) Toronto Etobicoke 5
Olga Dozorsky Ukrainian Catholic Women's League of Canada Toronto Etobicoke 10
Valentyna Dzhyhniuk Ukrainian Catholic Women's League of Canada Toronto Etobicoke 10
Anne Koloda Ukrainian Catholic Women's League of Canada Toronto Etobicoke 15
Halyna Kovalevych Ukrainian Catholic Women's League of Canada Toronto Etobicoke 10
Seong Duk Bang Ontario Korean Businessmen's Association Toronto Etobicoke 10
YoungBae Hong Ontario Korean Businessmen's Association Scarborough Etobicoke 10
Hakyong Kim Ontario Korean Businessmen's Association Thornhill Etobicoke 10
Myung Kab Kim Ontario Korean Businessmen's Association Toronto Etobicoke 5
Hyung In Lee Ontario Korean Businessmen's Association Richmond Hill Etobicoke 5
Suk Kyu Yoon Ontario Korean Businessmen's Association Etobicoke Etobicoke 10
Jerry Patava George Brown College Foundation Toronto Etobicoke 5
Arjun A. Kapadiya 700 David Hornell VC RCAirCS Sponsoring Committee Etobicoke Etobicoke Youth
David K. Miller 700 David Hornell VC RCAirCS Sponsoring Committee Toronto Etobicoke 5
Elaine Frost The Canadian Diabetes Association Toronto Etobicoke 5
Jessica De Freitas Nativity of Our Lord Roman Catholic Church Etobicoke Etobicoke Youth
Joseph Nguyen Nativity of Our Lord Roman Catholic Church Etobicoke Etobicoke Youth
Kaushal Kapasi FIRST Robotics Canada Toronto Etobicoke 5
Ankit Misra Canada-Odisha Society of Americas (CANOSA) Toronto Etobicoke Youth
Marlyn Armstrong Girl Guides of Canada, Ontario Council - Community 16 Weston Etobicoke 30
Beata Blaziak Polish Teachers Association in Canada Etobicoke Etobicoke 5
Kayode Raphael Adegboye Church of Pentecost North York Etobicoke 5
Martha Adu-Boateng Church of Pentecost North York Etobicoke 15
Nana Agyekum Church of Pentecost North York Etobicoke 15
David Amon Church of Pentecost North York Etobicoke 5
Ebenezer Amponsah Church of Pentecost North York Etobicoke 15
Margaret Brimpong-Djarnie Church of Pentecost North York Etobicoke 15
Michael Danso Church of Pentecost North York Etobicoke 10
Ransford Obeng-Gyamfi Church of Pentecost North York Etobicoke 10
Doris Osei-Bonsu Church of Pentecost North York Etobicoke 15
Waldemar Halek Canada-Poland Chamber of Commerce of Toronto Toronto Etobicoke 10
Stephen Klus Canada-Poland Chamber of Commerce of Toronto Toronto Etobicoke 10
Paulina Nozka Canada-Poland Chamber of Commerce of Toronto Mississauga Etobicoke 15
Jolanta Ostrowska Nozka Canada-Poland Chamber of Commerce of Toronto Mississauga Etobicoke 15
Jack Smagala Canada-Poland Chamber of Commerce of Toronto Mississauga Etobicoke 5
Wojciech Sniegowski Canada-Poland Chamber of Commerce of Toronto Toronto Etobicoke 15
Marilynne Day-Linton St. Joseph's Health Centre Foundation Toronto Etobicoke 10
Olena Coba Plast Ukrainian Youth Association Toronto Etobicoke 25
Walter Daschko Plast Ukrainian Youth Association Toronto Etobicoke 30
Andrea Figol Plast Ukrainian Youth Association Mississauga Etobicoke 10
Orest Haras Plast Ukrainian Youth Association Fenwick Etobicoke 40
Adriana Mojsiak Plast Ukrainian Youth Association Toronto Etobicoke Youth
Kassandra Pastuszok Plast Ukrainian Youth Association Toronto Etobicoke Youth
Alysia Pyndiura Plast Ukrainian Youth Association Toronto Etobicoke Youth
Chrystyna Soltys Plast Ukrainian Youth Association Toronto Etobicoke 5
Petro Wowk Plast Ukrainian Youth Association Toronto Etobicoke 30
John Clayton Storefront Humber Inc. Toronto Etobicoke 25
Sheila Clayton Storefront Humber Inc. Toronto Etobicoke 20
Arden Lambe Storefront Humber Inc. Toronto Etobicoke 25
Cathie Dority ESS Support Services - Fundraising Branch Etobicoke Etobicoke 15
Andrea Heitz ESS Support Services - Fundraising Branch Etobicoke Etobicoke 5
Sabrina Heitz ESS Support Services - Fundraising Branch Etobicoke Etobicoke 5
Elsie Mosquera ESS Support Services - Fundraising Branch Etobicoke Etobicoke 5
Gail Paar ESS Support Services - Fundraising Branch Etobicoke Etobicoke 5
Eileen Purdie ESS Support Services - Fundraising Branch Etobicoke Etobicoke 5
Dorothy Taylor ESS Support Services - Fundraising Branch Etobicoke Etobicoke 15
Grazyna Matusiewicz St. Casimir's Choir "Melodia" Toronto Etobicoke 15
Sailesh Ananth Sringeri Vidya Bharati Foundation, Canada Mississauga Etobicoke Youth
Shailaja Bhat Sringeri Vidya Bharati Foundation, Canada Mississauga Etobicoke 5
Sreeram Ganesan Sringeri Vidya Bharati Foundation, Canada Brampton Etobicoke 5
Mohan Kalyanasundaram Sringeri Vidya Bharati Foundation, Canada Mississauga Etobicoke 5
Shreedhara Madhyastha Sringeri Vidya Bharati Foundation, Canada Bradford Etobicoke Youth
Shankara Narayana Shamanna Sringeri Vidya Bharati Foundation, Canada Brampton Etobicoke 5
Gagandeep Singh Sringeri Vidya Bharati Foundation, Canada Mississauga Etobicoke Youth
Radha Subramanian Sringeri Vidya Bharati Foundation, Canada Brampton Etobicoke 5
Nayanatara Suresh Kumar Sringeri Vidya Bharati Foundation, Canada Etobicoke Etobicoke 5
Mahfuza Rahman Science Teachers' Association of Ontario Toronto Etobicoke 10
Harry McKay Clan MacKay Association of Canada Toronto Etobicoke 15
Jocelyn Beckles LAMP Community Health Centre Mississauga Etobicoke 5
Anton Bekker LAMP Community Health Centre Toronto Etobicoke Youth
Cyrene Cabiling LAMP Community Health Centre Toronto Etobicoke Youth
Marina Catena LAMP Community Health Centre Toronto Etobicoke Youth
Lucy Anne Francisco LAMP Community Health Centre Toronto Etobicoke 10
Bill Neary LAMP Community Health Centre Toronto Etobicoke 5
Michelle Odo LAMP Community Health Centre Toronto Etobicoke 20
Emily Parsonson LAMP Community Health Centre Toronto Etobicoke 5
Margie Santos LAMP Community Health Centre Toronto Etobicoke 5
Kathleen Cyba Ukrainian Canadian Care Centre Toronto Etobicoke 20
Ann Jafelice Ukrainian Canadian Care Centre Toronto Etobicoke 20
Eugene Medicky Ukrainian Canadian Care Centre Toronto Etobicoke 20
Nadia Ruzycky Ukrainian Canadian Care Centre Toronto Etobicoke 20
Orest Ruzycky Ukrainian Canadian Care Centre Toronto Etobicoke 20
Mary Wright Ukrainian Canadian Care Centre Toronto Etobicoke 20
Jagan Sahoo Orissa Society of Canada North York Etobicoke 5
Daniel Maeda Toronto Japanese Garden Club Etobicoke Etobicoke 30
Ian Anderson Athletics Ontario Officials Council North W Region Toronto Etobicoke 5
Brian Bergman Ontario Regional Lily Society Etobicoke Etobicoke 30
Sallie Nan Trillium Health Partners - Mississauga Hospital Etobicoke Etobicoke Youth
Dora Hazzoh Trillium Health Partners - Queensway Health Centre Etobicoke Etobicoke 50
Mary Kirk Trillium Health Partners - Queensway Health Centre Etobicoke Etobicoke 25
Anne Moffet Trillium Health Partners - Queensway Health Centre Etobicoke Etobicoke 30
Margot Sabow Trillium Health Partners - Queensway Health Centre Toronto Etobicoke 50
Jeanine Avigdor Montgomery's Inn Museum Etobicoke Etobicoke 10
Vicky Dallen Montgomery's Inn Museum Etobicoke Etobicoke 5
Loreen McCormack Montgomery's Inn Museum Toronto Etobicoke 20
Prakash Khatri Albion Islington Square BIA Etobicoke Etobicoke 10
Ron Ramsawak Albion Islington Square BIA Etobicoke Etobicoke 10
Santokh Shah Albion Islington Square BIA Etobicoke Etobicoke 10
Pravesh Sharma Albion Islington Square BIA Woodbridge Etobicoke 5
Shamsher Singh Albion Islington Square BIA Etobicoke Etobicoke 10
Seema Sudhir Albion Islington Square BIA Etobicoke Etobicoke 10
Farhan Dhanani Ismaili Volunteer Corps - Etobicoke Mississauga Etobicoke 5
Azizullah Diljam Ismaili Volunteer Corps - Etobicoke Etobicoke Etobicoke 5
Mehboob Jaffer Ismaili Volunteer Corps - Etobicoke Etobicoke Etobicoke 15
Humberto Da Silva Professional Engineers Ontario - Etobicoke Chapter Etobicoke Etobicoke 15
Rashid Keshavjee Ismaili Volunteer Corps - Etobicoke OAKVILLE Etobicoke 30
Yasmin Mohamed Ismaili Volunteer Corps - Etobicoke Etobicoke Etobicoke 25
Yasmin Panjwani Ismaili Volunteer Corps - Etobicoke Etobicoke Etobicoke 30
Diamond Suleman Ismaili Volunteer Corps - Etobicoke Mississauga Etobicoke 20
Orra Sultan Ismaili Volunteer Corps - Etobicoke Brampton Etobicoke 10
Serena Surani Ismaili Volunteer Corps - Etobicoke Mississauga Etobicoke 5
Frank McKittrick Greater Toronto Multiple Alarm Association Mississauga Etobicoke 25
Sean Oram Greater Toronto Multiple Alarm Association Branchton Etobicoke 25
John Scalena Greater Toronto Multiple Alarm Association Toronto Etobicoke 30
Frank Wilcox Greater Toronto Multiple Alarm Association Scarborough Etobicoke 30
Bruce Wright Corporation of the Township of Dawn-Euphemia Croton Chatham 40
Gloria Wood Community Living Chatham-Kent Chatham Chatham 30
Neil Wood Chatham-Kent Victim Services Chatham Chatham 5
Heather Wilson Chatham-Kent Block Parent Program Inc. - Chatham Chatham Chatham 20
Shawn Wilson Scouts Canada - 1st Wabash Dresden Chatham 15
Doug Wilson Chatham-Kent Block Parent Program Inc. - Chatham Chatham Chatham 20
Rose Willimot Chatham Kent Women's Centre Inc. Melbourne Chatham 5
David Williams Corporation of the Township of Dawn-Euphemia Florence Chatham 40
Ron Wilcox Corporation of the Township of Dawn-Euphemia Florence Chatham 40
Hans Weisshaar Chatham-Kent Victim Services Chatham Chatham 5
Janice Ward Riverview Gardens Long Term Care Home - Municipality of Chatham-Kent Chatham Chatham 10
Jason Vince Kinsmen Club Of Chatham Merlin Chatham 5
Deborah Veccia Ridgetown Figure Skating Club Ridgetown Chatham 20
Ron Vanrabaeys Chatham-Kent Municipal Heritage Committee Thamesville Chatham 10
Nancy Vande Boorn Ridgetown Figure Skating Club Ridgetown Chatham 5
Walter Van de Kleut New Beginnings Housing Project of Chatham Chatham Chatham 25
Judith Turner Sombra Township Museum Wallaceburg Chatham 5
Bridget Tuinstra Community Living Chatham-Kent Chatham Chatham 10
Ronald Thomson Tartan Alumni Fund Wallaceburg Chatham 10
Marlene Thompson New Beginnings Housing Project of Chatham Morpeth Chatham 10
John Taylor Chatham-Kent Municipal Heritage Committee Morpeth Chatham 10
Arlene Taylor Ridge House Museum Ridgetown Chatham 15
Richard Taylor Ridge House Museum Ridgetown Chatham 15
Carl Sterling Chatham-Kent 4-H Association Pain Court Chatham 15
Carol Stemmler Parkinson Society Southwestern Ontario - Chatham Chatham Chatham 5
Ken Stemmler Parkinson Society Southwestern Ontario - Chatham Chatham Chatham 5
Allen Steinfield Chatham Evangel Senior Citizens Villa Community Inc. Chatham Chatham 25
Jim Stein Ontario Trillium Foundation - EKL Wheatley Chatham 5
Mike Smith Chatham-Kent Victim Services Thamesville Chatham 5
Sharon Smith Community Living Wallaceburg Wallaceburg Chatham 30
Charlie Slade Riverview Gardens Long Term Care Home - Municipality of Chatham-Kent Merlin Chatham 10
Warren Seton Chatham Hope Non-Profit Housing Inc. Chatham Chatham 5
Sherry Sebben Girl Guides of Canada - Community 1 - Kent Blenheim Chatham 15
Steven Schepens Tartan Alumni Fund London Chatham 10
Geetha Samy Chatham-Kent Health Alliance Pain Court Chatham Youth
Marlee Robinson TVCogeco Chatham Morpeth Chatham 5
Gwendolyn Robinson Historical Society - Chatham-Kent Black Chatham Chatham 20
Derek Robertson Community Living Chatham-Kent Chatham Chatham 5
Michael Ritchie Chatham Goodfellows Chatham Chatham 5
Lawrence Ribey Scouts Canada - Camp Cataraqui Chatham Chatham 30
Corrine Reynolds Merlin Parks & Recreation Merlin Chatham 25
Meghan Reaume Girl Guides of Canada - Community 1 - Chatham Chatham Chatham 5
Kirsten Ramsay Girl Guides of Canada - Community 1 - Kent Ridgetown Chatham 25
Nancy Rabideau Riverway Non-Profit Housing Corporation Wallaceburg Chatham 5
Germaine Raaymakers Victorian Order of Nurses Chatham Chatham 15
Colin Pritchard Scouts Canada - Camp Cataraqui Chatham Chatham 30
Patricia Pook Chatham-Kent Municipal Heritage Committee Ridgetown Chatham 10
Shirley Pipke Chatham Evangel Senior Citizens Villa Community Inc. Chatham Chatham 15
Dennis William Pipke Chatham Evangel Senior Citizens Villa Community Inc. Chatham Chatham 15
Caitlyn Phillips Chatham-Kent Block Parent Program Inc. - Dresden Dresden Chatham Youth
Darlene Phillips Chatham-Kent Block Parent Program Inc. - Dresden Dresden Chatham 5
Gary Phillips Chatham-Kent Block Parent Program Inc. - Dresden Dresden Chatham 5
Julie Peterson Girl Guides of Canada - Community 1 - Kent Chatham Chatham 15
Christopher Pearson Scouts Canada - 1st Wabash Dresden Chatham 10
Joan Patterson Victorian Order of Nurses Chatham Chatham 20
Dorothy Parker Meadow Park Chatham Incorporated - Long Term Care Home Chatham Chatham 20
Christine Park Scouts Canada - 1st Merlin Merlin Chatham 10
Jesondra Osborne Chatham Goodfellows Blenheim Chatham 5
Sandra Oliver Girl Guides of Canada - Community 1 - Kent Thamesville Chatham 25
Ken Oakley Scouts Canada - 19th Chatham Chatham Chatham 50
Julie O'Connor Wallaceburg Kinsmen Court Non-Profit Housing Corp. Wallaceburg Chatham 5
Annette Nealey Community Living Chatham-Kent Blenheim Chatham 15
Michael Murphy Riverview Gardens Long Term Care Home - Municipality of Chatham-Kent Chatham Chatham 5
Molly Murphy Sombra Township Museum Port Lambton Chatham Youth
Collene Muellejans Four Counties Health Services Glencoe Chatham 25
Chantelle Morgan Chatham-Kent Block Parent Program Inc. - Chatham Chatham Chatham 5
Erik Mitchell Tartan Alumni Fund Wallaceburg Chatham 10
Sara Mervin Ridge House Museum Ridgetown Chatham 5
Tristan McLean Chatham Goodfellows TILBURY Chatham 5
Steven McLachlin Scouts Canada - 1st Wabash Thamesville Chatham Youth
Ruby McGugan Women's Institute - Wallacetown Wardsville Chatham 25
Gertrude McColl Four Counties Health Services Glencoe Chatham 20
David Maynard Scouts Canada - 1st Wabash Thamesville Chatham 15
Thomas Matthews Merlin Parks & Recreation Merlin Chatham 25
Marion Matt Chatham-Kent Municipal Heritage Committee Bothwell Chatham 15
John Mariconda Victorian Order of Nurses Chatham Chatham 15
Robert J Mann Victorian Order of Nurses Blenheim Chatham 10
Leslie Mancell Chatham-Kent Municipal Heritage Committee Merlin Chatham 10
Carol Mairs St. Andrew's Residence Chatham Chatham 5
Barbara Mack Girl Guides of Canada - Ontario Council - Community 23 Chatham Chatham 10
Sonia Machado Chatham-Kent Victim Services Chatham Chatham 5
Dorothy MacCaulay Four Counties Health Services Alvinston Chatham 20
Neil MacAulay Corporation of the Township of Dawn-Euphemia Alvinston Chatham 25
Andrea Lehn Special Equestrian Therapeutic Riding Association Wheatley Chatham Youth
Robert Larson Scouts Canada - 11th Chatham Chatham Chatham 30
Georgina Lacina Chatham-Kent Health Alliance Chatham Chatham 20
Liyana Kukkadi Chatham-Kent Health Alliance Chatham Chatham Youth
Jeanette Koomans Ridgetown Figure Skating Club Ridgetown Chatham 5
Mike Knott Parkinson Society Southwestern Ontario - Chatham Blenheim Chatham 10
Jodi Kish Chatham Kent Women's Centre Inc. Chatham Chatham 5
Christopher Juryn Tartan Alumni Fund Mississauga Chatham 10
Marilyn Johnston Meadow Park Chatham Incorporated - Long Term Care Home Pain Court Chatham 20
Barry Jinkerson Wallaceburg Kinsmen Court Non-Profit Housing Corp. Chatham Chatham 30
Ryan Jacques Tartan Alumni Fund Wallaceburg Chatham 10
Grace Hyatt Chatham-Kent Block Parent Program Inc. - Wheatley Wheatley Chatham Youth
Darci Hyatt Chatham-Kent Block Parent Program Inc. - Wheatley Wheatley Chatham 10
Bradley Hyatt Chatham-Kent Block Parent Program Inc. - Wheatley Wheatley Chatham 10
Paul Hoy Scouts Canada - 1st Merlin Merlin Chatham 15
Philip Houle Scouts Canada - Camp Cataraqui Chatham Chatham 20
Teresa Hoekstra Victorian Order of Nurses Chatham Chatham 10
Doretha Hick Four Counties Health Services Glencoe Chatham 30
Leo Heuvelmans Chatham-Kent Block Parent Program Inc. - Erieau Erieau Chatham 5
Whitney Heuvelmans Chatham-Kent Block Parent Program Inc. - Erieau Erieau Chatham 5
Carol Heuvelmans Chatham-Kent Block Parent Program Inc. - Erieau Erieau Chatham 5
Karen Heathcoate Chatham-Kent Block Parent Program Inc. - Blenheim Blenheim Chatham 30
Tom Heath Chatham-Kent Block Parent Program Inc. - Chatham Chatham Chatham 15
Helen Heath Chatham-Kent Block Parent Program Inc. - Chatham Chatham Chatham 15
Christiana Hawksworth Chatham Kent Women's Centre Inc. Chatham Chatham 5
Yvonne Hasler Chatham Kent Women's Centre Inc. Chatham Chatham 10
Shelby Haskell Chatham Goodfellows Chatham Chatham 10
Natalie Haskell Chatham Goodfellows Chatham Chatham 10
Linda Haskell Chatham Goodfellows Chatham Chatham 10
Jimmy Haskell Chatham Goodfellows Chatham Chatham 10
Jim Haskell Chatham Goodfellows Chatham Chatham 10
Elsie Haskell Meadow Park Chatham Incorporated - Long Term Care Home Chatham Chatham 20
Kim Harkins Chatham-Kent Block Parent Program Inc. - Chatham Chatham Chatham 5
Aaron Hall Tartan Alumni Fund Wallaceburg Chatham 10
Steve Hall Kinsmen Club Of Chatham Chatham Chatham 5
Deborah Guy Meadow Park Chatham Incorporated - Long Term Care Home Chatham Chatham 20
Jan Groenewegen Chatham-Kent Victim Services Blenheim Chatham 5
Bill Green Chatham-Kent Block Parent Program Inc. - Erieau Erieau Chatham 5
Elizabeth Green Chatham-Kent Block Parent Program Inc. - Erieau Erieau Chatham 5
Steve Gore Kinsmen Club Of Chatham Chatham Chatham 5
Lisa Gilbert Chatham-Kent Municipal Heritage Committee Morpeth Chatham 20
Harry Fry Kinsmen Club Of Chatham Chatham Chatham 25
Dorothy Forsyth St. Andrew's Residence Chatham Chatham 5
Cheryl-Ann Fisher Chatham-Kent Victim Services Bothwell Chatham 10
Mary Faubert Four Counties Health Services Glencoe Chatham 25
Adolph Estoesta Chatham Hope Non-Profit Housing Inc. Chatham Chatham 10
Shiela Embury Chatham-Kent Block Parent Program Inc. - Blenheim Blenheim Chatham 30
Ken Embury Chatham-Kent Block Parent Program Inc. - Blenheim Blenheim Chatham 30
William Elliott Chatham-Kent 4-H Association Muirkirk Chatham 15
Emer Dudley Community Living Wallaceburg Wallaceburg Chatham 30
Patrick Duchene Scouts Canada - 14th Chatham Chatham Chatham 10
Sarah Donais Chatham Kent Women's Centre Inc. Chatham Chatham Youth
Michael Dodman Scouts Canada - 19th Chatham Blenheim Chatham 40
Ralph Deline Scouts Canada - Chatham-Kent Area Chatham Chatham 50
Lisa De Prez Chatham-Kent Block Parent Program Inc. - Ridgetown Ridgetown Chatham 10
Barbara De Nure Chatham Evangel Senior Citizens Villa Community Inc. Chatham Chatham 5
Joanne Dawson Victorian Order of Nurses Wheatley Chatham 5
John Daley Scouts Canada - Camp Cataraqui Chatham Chatham 20
Michael Czuczola Scouts Canada - 77th London Colony Chatham Chatham Youth
Roy Cornell Riverview Gardens Long Term Care Home - Municipality of Chatham-Kent Chatham Chatham 10
Ron Coristine New Beginnings Housing Project of Chatham Chatham Chatham 10
Mari Cole-Jackson Chatham-Kent Health Alliance Wallaceburg Chatham 20
Peter Cobb TVCogeco Chatham Chatham Chatham 20
Patricia Cnossen Girl Guides of Canada - Community 1 - Chatham Chatham Chatham 25
Sheila Clements Chatham Kent Women's Centre Inc. Chatham Chatham 10
Darlene Clarke Community Living Chatham-Kent Chatham Chatham 10
Jackie Choudhry Community Living Chatham-Kent Chatham Chatham 10
Tom Chivers Kinsmen Club Of Chatham Chatham Chatham 5
Patricia Cavanaugh Chatham-Kent Health Alliance Wallaceburg Chatham 30
Janine Carr Mothers Against Drunk Driving (MADD Canada) Chatham Chatham 15
Paul Campbell Chatham-Kent 4-H Association Chatham Chatham 30
Janet Campbell Chatham-Kent 4-H Association Chatham Chatham 30
Jerry Burns Corporation of the Township of Dawn-Euphemia Croton Chatham 30
Malcolm Brown Corporation of the Township of Dawn-Euphemia Inwood Chatham 15
Lillian Boudreau Chatham Kent Women's Centre Inc. Chatham Chatham 10
David Boucquez Kinsmen Club Of Chatham Thamesville Chatham 15
William Bilton St. Clair Region Conservation Foundation Florence Chatham 25
Heather Berube Girl Guides of Canada - Community 1 - Kent Blenheim Chatham 10
Janet Beecroft Ridgetown Figure Skating Club Thamesville Chatham 5
Mary Lou Beaune Riverview Gardens Long Term Care Home - Municipality of Chatham-Kent Blenheim Chatham 10
Gabby Bazin New Beginnings Housing Project of Chatham Chatham Chatham 20
Fran Banks Chatham-Kent Health Alliance Charing Cross Chatham 15
Nancy Ball CK Animal Rescue Chatham Chatham 5
Lila Babcock Chatham-Kent Health Alliance Croton Chatham 20
Evelyn Atwell Four Counties Health Services Newbury Chatham 20
Shelley Ashley Scouts Canada - 1st Merlin Merlin Chatham 5
Derwyn Armstrong CK Public Health Unit (Community Gardens Program) Chatham Chatham 5
Nettie Apthorp Chatham-Kent Block Parent Program Inc. - Blenheim Blenheim Chatham 30
Mike Apthorp Riverway Non-Profit Housing Corporation Blenheim Chatham 5
Danny Apthorp Chatham-Kent Block Parent Program Inc. - Blenheim Blenheim Chatham 30
Lauren Allott Chatham Goodfellows Chatham Chatham 5
Rhyan Adam-Rogers Vision 74 Sarnia Sarnia Youth
D'Arcy Aikman Rotary Club of Sarnia Bright's Grove Sarnia 15
Patrick Anger Scouts Canada - 23rd Sarnia Scout Troop Sarnia Sarnia Youth
Wilma Arthurs Community Living - Sarnia-Lambton Bright's Grove Sarnia 10
Heather Ashe Sarnia & District Horticultural Society Point Edward Sarnia 5
Carol Ball Victorian Order of Nurses - Sarnia-Lambton Sarnia Sarnia 10
Michael Bax Scouts Canada - Sydenham Scouting Groups Ailsa Craig Sarnia 5
Cynthia Belan Victim Services of Sarnia Lambton North Lambton Brook-Alvinston Sarnia 5
Adelaide Bicum Scouts Canada - 1st Petroila Sombra Sarnia Youth
Ross Bishop Bluewater Anglers Sarnia Sarnia 10
Laura Black Sarnia Concert Association Sarnia Sarnia 5
Kyle Blondin Scouts Canada - 24th Sarnia Sarnia Sarnia Youth
Alan Boam Bluewater Anglers Sarnia Sarnia 10
Richard Boerkamp Scouts Canada - 1st Watford Lambton Shores Sarnia 10
Nora Boyd Sarnia Concert Association Sarnia Sarnia 10
Krista Brand Brain Injury Association Sarnia Lambton Petroila Sarnia 10
Joanne Brand Brain Injury Association Sarnia Lambton Petroila Sarnia 10
Katie Brandon-Wheeler Inn of the Good Shepherd - Soup Kitchen Sarnia Sarnia Youth
Nicole Breyer Victim Services of Sarnia Lambton Sarnia Sarnia 10
Brenda Broad Victim Services of Sarnia Lambton Sarnia Sarnia 5
Ivan Brooks Kidney Foundation of Canada/Sarnia-Lambton Branch Sarnia Sarnia 25
Barb Brooks Kidney Foundation of Canada/Sarnia-Lambton Branch Sarnia Sarnia 25
Nancy Brown Lambton County Branch Ontario Genealogy Society Sarnia Sarnia 5
Ursula Bryant Marshall Gowland Manor Sarnia Sarnia 15
Robert Bryant Marshall Gowland Manor Sarnia Sarnia 15
John Burden Canadian Red Cross Society Sarnia Sarnia 5
Marilyn Bydeley Vision 74 Sarnia Sarnia 10
Erin Callahan Scouts Canada - 2nd Point Edward Point Edward Sarnia 15
Alan Campbell Lambton County Branch Ontario Genealogy Society Sarnia Sarnia 15
Aaron Caravan 23rd Sarnia Group Sarnia Sarnia Youth
Sandra Carlton Lambton County Branch Ontario Genealogy Society Sarnia Sarnia 5
Leigh Carson Pathways Helath Centre for Children Sarnia Sarnia 10
Amy Chaisson Inn of the Good Shepherd - Soup Kitchen Sarnia Sarnia 10
Doug Chaisson Inn of the Good Shepherd - Soup Kitchen Sarnia Sarnia 10
Niki Chamaillard Victim Services of Sarnia Lambton Sarnia Sarnia 5
Bryan Chappell Sarnia Silver Stick Finals Point Edward Sarnia 25
Korbyn Chaytor Roberts Brain Injury Association Sarnia Lambton Sarnia Sarnia Youth
Mary Clark Optimist Club of East Williams Parkhill Sarnia 25
Philip Cody Scouts Canada - Sydenham Scouting Groups Ailsa Craig Sarnia 10
Angela Collins Scouts Canada - 1st Bright's Grove Sarnia Sarnia 10
Lorna Cooper Community Living - Sarnia-Lambton Sarnia Sarnia 5
Suzanne Cooper Scouts Canada - 1st Sombra Township Sombra Sarnia 10
Alan Coyne Sarnia Silver Stick Finals Sarnia Sarnia 30
Trudy Cramer Pathways Helath Centre for Children Point Edward Sarnia 15
Tracey Cross-Childs Lambton Farm Safety Association Dresden Sarnia 15
Dalton Crowe Scouts Canada - 24th Sarnia Sarnia Sarnia Youth
Doe Crowley Vision 74 Sarnia Sarnia 5
Timothy Dagg 23rd Sarnia Colony Sarnia Sarnia 10
Devin Dagg Scouts Canada - 1st Watford Watford Sarnia Youth
Lynn Davidson Inn of the Good Shepherd - Food Bank Sarnia Sarnia 25
Sue De Villaer Vision 74 Sarnia Sarnia 10
John DeVeer Canadian Red Cross - Sarnia Sarnia Sarnia 10
Marilyn Deery Scouts Canada - Bluewater Area Sarnia Sarnia 30
Patrick Deery Scouts Canada - Camp Attawandaron Sarnia Sarnia 25
Liam Dempsey Pathways Helath Centre for Children Sarnia Sarnia Youth
Aly Dempsey Pathways Helath Centre for Children Sarnia Sarnia Youth
Al Dezort Bluewater Anglers Sarnia Sarnia 10
Judy Doan North Lambton Lodge Watford Sarnia 5
Stacie Dobson Scouts Canada - 2nd Point Edward Point Edward Sarnia 5
Linda Dobson Breast Cancer Society of Canada Corunna Sarnia 5
Yaping Dong Lambton Chinese Canadian Association Sarnia Sarnia 5
Diane Dorgeloos Sarnia & District Horticultural Society Sarnia Sarnia 5
Shirley Dorman Friends of Ye Olde Towne Hall Ailsa Craig Sarnia 15
Mikayla Downie Inn of the Good Shepherd - Food Bank Sarnia Sarnia Youth
Al Duffy Sarnia Communities in Bloom Sarnia Sarnia 5
Karen Dunning Information Sarnia Lambton Sarnia Sarnia 20
Marlene Dupuis Victorian Order of Nurses - Sarnia-Lambton Sarnia Sarnia 10
Vicki Emery Victim Services of Sarnia Lambton North Lambton Forest Sarnia 15
Vicki Emery North Lambton Lodge Forest Sarnia 5
Reginald Everitt Scouts Canada - 1st Watford Watford Sarnia Youth
James Ewen Alexander Mackenzie Secondary School Petroilia Sarnia Youth
Colin Fairbairn Scouts Canada - Camp Attawandaron Point Edward Sarnia 15
Niel Fairbairn Scouts Canada - Camp Attawandaron Point Edward Sarnia 5
Verna Firman North Lambton Lodge Forest Sarnia 5
Douglas Fox 23rd Sarnia Group Sarnia Sarnia 50
Dawn M. Gark 44 Sarnia Imperial Squadron Sponsoring Committee Sarnia Sarnia 10
Bev Gartley Inn of the Good Shepherd - Food Bank Camlachie Sarnia 20
John Goodwin Canadian Red Cross Society Sarnia Sarnia 20
Helen Gower Pathways Helath Centre for Children Sarnia Sarnia 10
Sandra Graham Rotary Club of Sarnia Sarnia Sarnia 20
Sherry Griepentrog Brain Injury Association Sarnia Lambton Sarnia Sarnia 5
Ray Griffiths Lambton Seniors Association Sarnia Sarnia 10
Spencer Groulx 23rd Sarnia Pack Sarnia Sarnia 5
Myrrl Gwalchmai North Lambton Lodge Forest Sarnia 5
Earle Hamilton Friends of Ye Olde Towne Hall Ailsa Craig Sarnia 5
Chrissie Harrison Vision 74 Sarnia Sarnia 15
Ron Harwood Friends of Ye Olde Towne Hall Ailsa Craig Sarnia 5
Shelby Hawryluk Community Living - Sarnia-Lambton Point Edward Sarnia Youth
Joanna Hayter Kidney Foundation of Canada/Sarnia-Lambton Branch Sarnia Sarnia 25
Nicole Hayter Kidney Foundation of Canada/Sarnia-Lambton Branch Sarnia Sarnia 10
Jim Hayward Inn of the Good Shepherd - Food Bank Sarnia Sarnia 10
Kay Hayward Inn of the Good Shepherd - Food Bank Sarnia Sarnia 10
Maygen Hicks Inn of the Good Shepherd - Food Bank Sarnia Sarnia Youth
Nadine Hill Scouts Canada - 5th Sarnia Petroila Sarnia 5
Ronald Hillier Canadian Red Cross Society Sarnia Sarnia 5
Mark Hornblower Scouts Canada - 23rd Sarnia Scout Troop Sarnia Sarnia 25
James Houston Lambton Seniors Association Sarnia Sarnia 15
Mia Hubert Kidney Foundation of Canada/Sarnia-Lambton Branch Bright's Grove Sarnia 20
Laura Hunt Scouts Canada - 1st Bright's Grove Camlachie Sarnia 5
Michael Hurry Rotary Club of Sarnia Sarnia Sarnia 15
Maria Jackson Scouts Canada - 1st Watford Watford Sarnia 15
Mike Janssen Brain Injury Association Sarnia Lambton Sarnia Sarnia 5
Jo-Anne Jarmasz Vision 74 Corunna Sarnia 10
Becky Johnson North Lambton Lodge Forest Sarnia 5
Ken Johnston Friends of Ye Olde Towne Hall Ailsa Craig Sarnia 15
Bonnie Kearns Canadian Red Cross - Sarnia Sarnia Sarnia 30
Connie Kennedy Lambton County Music Festival Sarnia Sarnia 40
Chris Kenny TVCOGECO Sarnia Sarnia 10
Lorri Kerrigan Bluewater Health Bright's Grove Sarnia 5
Karen King Community Living - Sarnia-Lambton Sarnia Sarnia 5
Mary Knowles Lambton Seniors Association Sarnia Sarnia 15
Christa Kock Canadian Red Cross - Sarnia Sarnia Sarnia 20
Linda Koolen Lambton County Branch Ontario Genealogy Society Arkona Sarnia 30
Joan Korpan Kidney Foundation of Canada/Sarnia-Lambton Branch Sarnia Sarnia 20
Lestra Krick Victorian Order of Nurses - Sarnia-Lambton Sarnia Sarnia 15
Dave Krywicki Information Sarnia Lambton Sarnia Sarnia 5
Cheryll Kuhwald Breast Cancer Society of Canada Point Edward Sarnia 15
Steve Kutz Victim Services of Sarnia Lambton North Lambton Corunna Sarnia 5
Robert LaCroix Scouts Canada - Camp Attawandaron Sarnia Sarnia 30
Norm Lamoureux Information Sarnia Lambton Sarnia Sarnia 20
Norm Lamoureux TVCOGECO Sarnia Sarnia 10
James Larocque Lambton Seniors Association Sarnia Sarnia 25
Jeff Laucke FIRST Robotics Canada Sarnia Sarnia 10
Leigh Laur Community Living - Sarnia-Lambton Sarnia Sarnia 20
Carolyn Leaver- Luciani Rotary Club of Sarnia Point Edward Sarnia 10
David Leclaire Sarnia Silver Stick Finals Sarnia Sarnia 25
Kris Lee Science Teachers' Association of Ontario Sombra Sarnia 5
Garth A. Lepine 44 Sarnia Imperial Squadron Sponsoring Committee Sarnia Sarnia 10
Gerry Lloyd Lambton County Music Festival Sarnia Sarnia 20
Suzanne Lockhart TVCOGECO Sarnia Sarnia Youth
Dianne Lumley The Inn of the Good Shepherd - Food Bank Courtright Sarnia 15
Brian Luscombe Optimist Club of East Williams Ailsa Craig Sarnia 30
Linda MacLean Lambton Farm Safety Association Forest Sarnia 15
Shubhika Mahakul TVCOGECO Sarnia Sarnia Youth
Alison Mahon Rotary Club of Sarnia Sarnia Sarnia 15
Philip Mahon Scouts Canada - 1st Dorchester Crew Parkhill Sarnia Youth
Erik Mahon Scouts Canada - 1st Dorchester Crew Parkhill Sarnia Youth
Bridget Mahon Scouts Canada - 1st Dorchester Crew Parkhill Sarnia Youth
Cassie Matheson Victim Services of Sarnia Lambton Sarnia Sarnia 5
Elsie McCahill Community Living - Sarnia-Lambton Sarnia Sarnia 30
Monica McCall Lambton Seniors Association Sarnia Sarnia 15
Bill McCully Sarnia & District Horticultural Society Sarnia Sarnia 15
Steve McDonnell Friends of Ye Olde Towne Hall Ailsa Craig Sarnia 15
Patricia McDonnell Friends of Ye Olde Towne Hall Ailsa Craig Sarnia 15
Richard McGill Scouts Canada - 1st Bright's Grove Bright's Grove Sarnia 5
Ken McIlwraith Lambton Meadowview Villa Bright's Grove Sarnia 10
Darren J. McKeegan 44 Sarnia Imperial Squadron Sponsoring Committee Sarnia Sarnia 5
Mary McLeay Rotary Club of Sarnia Sarnia Sarnia 15
Earl McMillan 23rd Sarnia Pack Sarnia Sarnia 30
Jeffrey McRae Scouts Canada - 23rd Sarnia Scout Troop Bright's Grove Sarnia 10
Thomas McRae Canadian Red Cross - Sarnia Corunna Sarnia 5
Thomas McRae Canadian Red Cross - Sarnia Corunna Sarnia 5
Bonnie McRae Victim Services of Sarnia Lambton North Lambton Forest Sarnia 5
Noah McRobert Scouts Canada - 1st Petroila Petroila Sarnia Youth
Benjamin McRobert Scouts Canada - 1st Petroila Petroila Sarnia Youth
Leslie Moir Scouts Canada - Camp Attawandaron Camlachie Sarnia 30
Nick Monsour Ontario Professional Engineers - Foundation for Education Sarnia Sarnia 15
Ray Morreale Pathways Helath Centre for Children Camlachie Sarnia 15
Julie Mulvey Scouts Canada - 1st Bright's Grove Sarnia Sarnia 5
Kelly Nethercott Scouts Canada - Sydenham Scouting Groups Arkona Sarnia 5
Bob Newman Athletics Ontario Officials Council West Region Sarnia Sarnia 20
Bonnie Noszenko Bluewater Health Sarnia Sarnia 5
Stewart Nutt Inn of the Good Shepherd - Soup Kitchen Sarnia Sarnia Youth
Diana Nutt Scouts Canada - Camp Attawandaron Sarnia Sarnia 30
Volker Oettershagen Professional Engineers Ontario - Lambton Chapter Camlachie Sarnia 10
Jeffery Oswald Scouts Canada - Sydenham Scouting Groups Parkhill Sarnia Youth
Cidalia Pacheco Marshall Gowland Manor Sarnia Sarnia 10
Meagan Parkes Scouts Canada - 1st Sombra Township Petroila Sarnia Youth
Christopher Parkes Scouts Canada - 1st Corunna Petroila Sarnia 10
Jim Patterson Canadian Red Cross Society Camlachie Sarnia 5
Janis Paulley Victorian Order of Nurses - Sarnia-Lambton Sombra Sarnia 10
Dave Pellegrini Kidney Foundation of Canada/Sarnia-Lambton Branch Sarnia Sarnia 15
Nora Penhale Sarnia Communities in Bloom Sarnia Sarnia 5
Carol Piggott Victorian Order of Nurses - Sarnia-Lambton Sombra Sarnia 15
Sheida Pourmand Pathways Helath Centre for Children Sarnia Sarnia 5
Kiran Prasad Brain Injury Association Sarnia Lambton Plympton-Wyoming Sarnia Youth
Joan Price North Lambton Lodge Forest Sarnia 5
Chengju Jane Qi Lambton Chinese Canadian Association Sarnia Sarnia 5
Marilyn Rawson Sarnia Communities in Bloom Sarnia Sarnia 5
Isaac Reed Scouts Canada - 23rd Sarnia Scout Troop Sarnia Sarnia 5
Murray Rempel Marshall Gowland Manor Sarnia Sarnia 10
Lesley Richmond Sarnia & District Horticultural Society Sarnia Sarnia 10
Virginia Schleihauf 23rd Sarnia Colony Sarnia Sarnia 5
Cheryl Scollard Brain Injury Association Sarnia Lambton Sarnia Sarnia 5
Margaret Scott Corporation of the Village of Point Edward Point Edward Sarnia 15
Hardee Shah TVCOGECO Sarnia Sarnia Youth
Joy Shah TVCOGECO Corunna Sarnia Youth
Shravani Shah TVCOGECO Sarnia Sarnia Youth
Mervyn Sheridan Lambton Seniors Association Camlachie Sarnia 5
Cyd Simpson Brain Injury Association Sarnia Lambton Sarnia Sarnia 5
Doug Smith Lambton Meadowview Villa Watford Sarnia 10
Cliff Smith Sarnia Silver Stick Finals Sarnia Sarnia 30
Gwen Spinks Sarnia & District Horticultural Society Sarnia Sarnia 10
Ruth Spurr The Canadian Red Cross Society Point Edward Sarnia 30
Susan St. Pierre Brain Injury Association Sarnia Lambton Sarnia Sarnia 15
Troy Stellingwerff Ausable Bayfield Conservation Authority Grand Bend Sarnia 5
Edward Stevens Optimist Club of East Williams Strathroy Sarnia 25
Gary Swift Bluewater Health Sarnia Sarnia 10
Hannah Symington Municipality of Brooke Alvinston Watford Sarnia 5
Donna Taylor Lambton County Music Festival Sarnia Sarnia 15
Sidney Taylor Inn of the Good Shepherd - Food Bank Courtright Sarnia Youth
Douglas Thibert 23rd Sarnia Pack Sarnia Sarnia Youth
Marni Thomas Information Sarnia Lambton Sarnia Sarnia 15
David Thompson Lambton County Branch Ontario Genealogy Society Watford Sarnia 5
Janet Thompson Lambton County Music Festival Sarnia Sarnia 40
Sidney B. Thompson 44 Sarnia Imperial Squadron Sponsoring Committee Sarnia Sarnia 15
Carlyle Thomson Optimist Club of East Williams Parkhill Sarnia 30
John Tidball Scouts Canada - 23rd Sarnia Scout Troop Sarnia Sarnia 15
Marlene Timms Victorian Order of Nurses - Sarnia-Lambton Sarnia Sarnia 25
Suzanne Toutant Lambton County Music Festival Sarnia Sarnia 15
Barbara Toye Sarnia Communities in Bloom Sarnia Sarnia 5
Lindsay Travis Canadian Red Cross - Sarnia Sarnia Sarnia 5
Mathew Truong Lambton Chinese Canadian Association Sarnia Sarnia 5
Rob Tuer Scouts Canada - Tri-Shores Council Sarnia Sarnia 20
Ken Tulloch Canadian Red Cross - Sarnia Corunna Sarnia 5
Parth Vachharajani TVCOGECO Sarnia Sarnia Youth
Andrew Vandecaveye Pathways Helath Centre for Children Wyoming Sarnia Youth
Phyllis Vanoverbeke Canadian Red Cross Society Sarnia Sarnia 20
Stephen Vanstone TVCOGECO Sarnia Sarnia 5
Andrew Veale Victim Services of Sarnia Lambton Sarnia Sarnia 5
Cathy Veness Inn of the Good Shepherd - Soup Kitchen Sarnia Sarnia 5
Gayle Veness Inn of the Good Shepherd - Soup Kitchen Sarnia Sarnia 10
Doreen Verberne Scouts Canada - 1st Watford Watford Sarnia 20
John Verdun Marshall Gowland Manor Sarnia Sarnia 10
Jacqueline Verstraten Scouts Canada - 1st Watford Watford Sarnia 5
Gord Viggers Inn of the Good Shepherd - Soup Kitchen Sarnia Sarnia 10
Phyllis Viggers Inn of the Good Shepherd - Soup Kitchen Sarnia Sarnia 10
Eric Wadsworth Lambton County Branch Ontario Genealogy Society Sarnia Sarnia 5
Alice Walent-Bellar Sarnia & District Horticultural Society Bright's Grove Sarnia 10
Luke Walker Bluewater Health Sarnia Sarnia 10
Lynn Walsh Bluewater Health Camlachie Sarnia 10
Jackie Waltham Community Living - Sarnia-Lambton Sarnia Sarnia 10
Linda Waters Optimist Club of East Williams Parkhill Sarnia 25
Dan Waters Optimist Club of East Williams Parkhill Sarnia 25
Carol Watson Scouts Canada - 24th Sarnia Sarnia Sarnia 30
Jim Whitlock Sarnia Silver Stick Finals Sarnia Sarnia 40
Star Wilde Victim Services of Sarnia Lambton Sarnia Sarnia 10
Rebecca Wilkinson Kidney Foundation of Canada/Sarnia-Lambton Branch Petroila Sarnia Youth
Leonard Winch Scouts Canada - Camp Attawandaron Bright's Grove Sarnia 40
Lynn Winch Lambton County Music Festival Camlachie Sarnia 10
Beverley Woolaver Bluewater Health Petroila Sarnia 10
John Wright Pathways Helath Centre for Children Sarnia Sarnia 10
Zhenjun Jean Xu Lambton Chinese Canadian Association Bright's Grove Sarnia 5
Dawson Yates-Strangway 23rd Sarnia Pack Sarnia Sarnia Youth
Glenda Young Sombra Township Museum Sombra Sarnia 10
Robert Glandon Windsor Essex Children's Aid Society - Leamington Branch Windsor Windsor 1 5
Alyssa Acha Filipino  Community Centre, Inc. Windsor Windsor 1 Youth
Stacy Adam Life After Fifty - East Side Centre Windsor Windsor 1 15
Kathi Alexander Girl Guides of Canada - Camp Bryerswood Windsor Windsor 1 20
Shauna Alexander Girl Guides of Canada - Community #1- Windsor East Windsor Windsor 1 10
Lorene Antaya Life After Fifty - East Side Centre Windsor Windsor 1 20
Charles Arpin Habitat for Humanity Windsor Essex Windsor Windsor 1 15
Margaret Atkin Victorian Order of Nurses (VON) Windsor - Essex Branch Windsor Windsor 1 20
Maryse Baillargé Scouts du district des Trois-Rives Zone Toronto Windsor Windsor 1 10
Jack Bartolo Bibles for Missions Thrift Store Windsor Windsor 1 10
Patricia Barton Life After Fifty - East Side Centre Windsor Windsor 1 10
Jennifer Bautista Filipino  Community Centre, Inc. Windsor Windsor 1 10
Peter Belcastro Windsor Essex Children's Aid Society - Leamington Branch Windsor Windsor 1 Youth
Mary Bell Windsor Ambassadors Windsor Windsor 1 10
Brittany Beneteau Windsor Essex Children's Aid Society - Leamington Branch Tecumseh Windsor 1 Youth
Daniel Beveridge Canadian Red Cross - Windsor Essex Branch Windsor Windsor 1 5
Matthew Bottoms Scouts Canada - 45th Windsor Windsor Windsor 1 5
Murray Bourque Scouts Canada - 45th Windsor Windsor Windsor 1 30
John Brimner Scouts Canada - 45th Windsor Windsor Windsor 1 15
Dave Brown Silver Ambassadors Concert Band Stoney Point Windsor 1 5
Susan Bufton Volunteers of Art Gallery of Windsor Windsor Windsor 1 5
Linda Bunn Essex County Branch Ontario Genealogical Society Windsor Windsor 1 20
Jeanne Burak Réseau du patrimoine franco-ontarien - Pionnière du Sud-Ouest Emeryville Windsor 1 15
Andrew Case Filipino  Community Centre, Inc. Tecumseh Windsor 1 Youth
Rick Champ Canadian Red Cross - Windsor Essex Branch Belle River Windsor 1 5
Rolande Chauvin Réseau du patrimoine franco-ontarien - Pionnière du Sud-Ouest Windsor Windsor 1 10
Larry Cheshire Bibles for Missions Thrift Store Windsor Windsor 1 15
Pat Clancy Essex County Branch Ontario Genealogical Society Windsor Windsor 1 10
Morgan Clark Athletics Ontario Officials Council - South West Region Windsor Windsor 1 20
Brenda Clayton Volunteers of Art Gallery of Windsor Windsor Windsor 1 10
Claude Clouthier Victorian Order of Nurses (VON) Windsor - Essex Branch Windsor Windsor 1 10
Erin Conlon Girl Guides of Canada - Community 1 - Central Windsor Windsor 1 10
Gail Coomber Life After Fifty - West Side Centre Windsor Windsor 1 10
Lois Curtis Life After Fifty - West Side Centre Windsor Windsor 1 5
Marco DeBortoli Scouts Canada - 35th Tecumseh Tecumseh Windsor 1 Youth
Judith DeBortoli Scouts Canada - 35th Tecumseh Tecumseh Windsor 1 10
Lisa Denhollander Windsor Essex Children's Aid Society - Leamington Branch Leamington Windsor 1 5
Amruta Dholakia Gujarati Samaj of Windsor Windsor Windsor 1 15
Lorraine Douglas Erie Wildlife Rescue Belle River Windsor 1 5
Emmie Dowdell Filipino  Community Centre, Inc. Windsor Windsor 1 10
Michael Andrew Dowie Scouts Canada - 35th Tecumseh Tecumseh Windsor 1 10
Sam Dragich Rotary Club of Windsor-Roseland Windsor Windsor 1 10
Brianne Drouillard Girl Guides of Canada - Community #1- Windsor East Tecumseh Windsor 1 5
Jo-Anne Duffy The Hospice of Windsor & Essex County Inc. Windsor Windsor 1 5
Bonnie Dupuis Erie Wildlife Rescue Lasalle Windsor 1 30
Jeanne Elliott Silver Ambassadors Concert Band Windsor Windsor 1 5
Phat Ettienne Canadian Red Cross - Windsor Essex Branch Leamington Windsor 1 5
Ramon Ettienne Canadian Red Cross - Windsor Essex Branch Leamington Windsor 1 5
Pauline Fenton Scouts Canada - 44th Windsor Windsor Windsor 1 5
Samantha Fields Girl Guides of Canada - Community 1 - Central Windsor Windsor 1 5
Lita Floresca Filipino  Community Centre, Inc. Windsor Windsor 1 10
Lori Foreman The Hospice of Windsor & Essex County Inc. Windsor Windsor 1 15
Charles Frank Rotary Club of Windsor-Roseland Tecumseh Windsor 1 30
Harry Friesen Bibles for Missions Thrift Store Windsor Windsor 1 5
Laura Gavin Windsor Ambassadors Tecumseh Windsor 1 5
Janet Girard Parkinson Society Southwestern Ontario - Windsor Windsor Windsor 1 5
John Grigorakis Windsor Essex Children's Aid Society -  Windsor Branch Windsor Windsor 1 10
Dan Gurney Scouts Canada - 66th Windsor Windsor Windsor 1 25
Joanne Haines The Hospice of Windsor & Essex County Inc. Windsor Windsor 1 30
Miriam Halim Scouts Canada - 35th Tecumseh Tecumseh Windsor 1 10
June Hamilton Life After Fifty - West Side Centre Windsor Windsor 1 5
Dereck Hawco Scouts Canada - 107th Windsor Windsor Windsor 1 5
Ellen Hedges Erie Wildlife Rescue Kingsville Windsor 1 25
Alexander Heinze Scouts Canada - 35th Tecumseh Tecumseh Windsor 1 Youth
Jill-Cathrin Heinze Scouts Canada - 35th Tecumseh Tecumseh Windsor 1 Youth
Vikki Hickson Girl Guides of Canada - Community #1- Windsor East Windsor Windsor 1 10
Brian Homick Windsor Essex Children's Aid Society - Leamington Branch Windsor Windsor 1 Youth
Beverley Ann Hopkins Girl Guides of Canada - Community #1- Windsor East Windsor Windsor 1 5
Bruce Horan Windsor Essex Children's Aid Society - Leamington Branch Leamington Windsor 1 15
David Hutchinson Essex County Branch Ontario Genealogical Society Windsor Windsor 1 5
Brian Hyatt Special Equestrian Therapeutic Riding Association Windsor Windsor 1 10
Matt Janisse Athletics Ontario Officials Council - South West Region Windsor Windsor 1 5
Marilyn Jasin The Hospice of Windsor & Essex County Inc. Windsor Windsor 1 10
John Jaworski Polish Army Veterans of America Canadian Post 126 Windsor Windsor 1 25
Pat Jones Life After Fifty - West Side Centre Windsor Windsor 1 15
Jack Leanne Joya Filipino  Community Centre, Inc. Windsor Windsor 1 Youth
Wanda Juricic Professional Engineers Ontario - Windsor-Essex Chapter Windsor Windsor 1 10
Ernest Kennette Réseau du patrimoine franco-ontarien - Pionnière du Sud-Ouest Maidstone Windsor 1 10
Linda Kennette Réseau du patrimoine franco-ontarien - Pionnière du Sud-Ouest Maidstone Windsor 1 10
Madison Knapp Windsor Essex Children's Aid Society -  Windsor Branch Tecumseh Windsor 1 Youth
Gertrude Kovacs Club d'Ă‚ge d'Or Jean Paul II - Windsor Windsor Windsor 1 10
Jozsef Kovacs Club d'Ă‚ge d'Or Jean Paul II - Windsor Windsor Windsor 1 10
Trish Lalonde Windsor Essex Children's Aid Society - Leamington Branch Kingsville Windsor 1 5
Normand Lalonde Windsor Essex Children's Aid Society - Leamington Branch Kingsville Windsor 1 5
Cherry Lampitoc Filipino  Community Centre, Inc. Windsor Windsor 1 10
Sherri Langlois Windsor Essex Children's Aid Society -  Windsor Branch Windsor Windsor 1 10
Elise Lappan Girl Guides of Canada - Community #1- Windsor East Windsor Windsor 1 5
Elise Lappan TVCogeco Windsor Windsor Windsor 1 Youth
Theresa "Terry" Lavergne Diocese of London Refugee Ministries Windsor Windsor 1 10
Tia Layne Scouts Canada - 57th Windsor Windsor Windsor 1 Youth
Natasha Leblanc Girl Guides of Canada - Community 1 - Central Windsor Windsor 1 5
Amy Leclerc Canadian Red Cross - Windsor Essex Branch Belle River Windsor 1 5
Valerie Lefebvre The Hospice of Windsor & Essex County Inc. Windsor Windsor 1 5
Bea Lenehan Life After Fifty - West Side Centre Windsor Windsor 1 10
Anita Lepain Rotary Club of Windsor-Roseland Windsor Windsor 1 10
Don Lesperance Scouts Canada - 35th Tecumseh Tecumseh Windsor 1 5
Rick Lindsay Canadian Red Cross - Windsor Essex Branch Cottam Windsor 1 5
Ed Link Habitat for Humanity Windsor Essex Windsor Windsor 1 10
Cathy Macdonald The Hospice of Windsor & Essex County Inc. Windsor Windsor 1 10
Lorna Mailloux Make-A-Wish Southwestern Ontario Windsor Windsor 1 10
Mulazim Malik Pakistan Canada Association of Windsor Windsor Windsor 1 30
Norm Malone Windsor Essex Children's Aid Society -  Windsor Branch Windsor Windsor 1 15
Kevin Masterson Silver Ambassadors Concert Band Windsor Windsor 1 25
Ruth Matthews Victorian Order of Nurses (VON) Windsor - Essex Branch Windsor Windsor 1 20
Jean Matton Windsor Essex Children's Aid Society -  Windsor Branch Windsor Windsor 1 15
Chris May Silver Ambassadors Concert Band Windsor Windsor 1 5
Paige McCutcheon-Moore Scouts Canada - 83rd Windsor Windsor Windsor 1 Youth
Basil McLaughlin Victorian Order of Nurses (VON) Windsor - Essex Branch Windsor Windsor 1 20
Elisa McTaggart TVCogeco Windsor Windsor Windsor 1 5
Jim McTavish Essex County Branch Ontario Genealogical Society Windsor Windsor 1 5
John Meloche Scouts Canada - TriShores BP Guilds Windsor Windsor 1 50
Ruth Meloche Essex County Branch Ontario Genealogical Society Windsor Windsor 1 10
Cathy Meyers Girl Guides of Canada - Community 1 - Central Windsor Windsor 1 30
Natvar Modi Gujarati Samaj of Windsor Windsor Windsor 1 10
Monique Monette Club d'Ă‚ge d'Or Jean Paul II - Windsor Windsor Windsor 1 20
Yvan Monette Club d'Ă‚ge d'Or Jean Paul II - Windsor Windsor Windsor 1 20
Ken Moore Habitat for Humanity Windsor Essex Windsor Windsor 1 10
Mildred Moroney Scouts Canada - 45th Windsor Windsor Windsor 1 40
Laurence Moroney Scouts Canada - 45th Windsor Windsor Windsor 1 25
Margaret Morton Girl Guides of Canada - Community 1 - Central Windsor Windsor 1 20
Vera Najdovska Volunteers of Art Gallery of Windsor Windsor Windsor 1 10
Mohsin Raza Naqvi Pakistan Canada Association of Windsor Windsor Windsor 1 15
Amelita Navarro Filipino  Community Centre, Inc. Windsor Windsor 1 5
Kevin Nichol Scouts Canada - 35th Tecumseh Tecumseh Windsor 1 15
Stanley Niec Polish Army Veterans of America Canadian Post 126 Windsor Windsor 1 20
Edmund Niescior Scouts Canada - 107th Windsor Windsor Windsor 1 30
Leslie Papia Windsor Essex Children's Aid Society -  Windsor Branch Windsor Windsor 1 5
Angie Pare Habitat for Humanity Windsor Essex Windsor Windsor 1 20
Mary Margaret Parent Habitat for Humanity Windsor Essex Windsor Windsor 1 5
Marguerite Parent Club d'Ă‚ge d'Or Jean Paul II - Windsor Windsor Windsor 1 30
Amanda Parker Girl Guides of Canada - Camp Bryerswood Amherstburg Windsor 1 Youth
Ishwar Patel Gujarati Samaj of Windsor Windsor Windsor 1 15
Nileshkumar Patel Gujarati Samaj of Windsor Windsor Windsor 1 10
Bruce Patterson Diocese of London Refugee Ministries Harrow Windsor 1 5
Maggie Patterson Essex County Branch Ontario Genealogical Society Belle River Windsor 1 5
Anne Pemberton Victorian Order of Nurses (VON) Windsor - Essex Branch Tecumseh Windsor 1 40
Chrystal Pinnell Girl Guides of Canada - Camp Bryerswood Windsor Windsor 1 20
Shannon Porcellini Girl Guides of Canada - Community #1- Windsor East Windsor Windsor 1 5
Joe Renaud Parkinson Society Southwestern Ontario - Windsor Windsor Windsor 1 5
Wayne Richard Habitat for Humanity Windsor Essex Windsor Windsor 1 15
Susan Richards Windsor Essex Children's Aid Society - Leamington Branch Lasalle Windsor 1 5
Darlene Roberts Bibles for Missions Thrift Store Lasalle Windsor 1 5
Monica Romero Windsor Essex Children's Aid Society -  Windsor Branch Windsor Windsor 1 Youth
Lorenzo Rovere Make-A-Wish Southwestern Ontario Windsor Windsor 1 10
Linda Rovere Make-A-Wish Southwestern Ontario Windsor Windsor 1 10
Myrna Roy Filipino  Community Centre, Inc. Windsor Windsor 1 10
Elizabeth Saig Bibles for Missions Thrift Store Tecumseh Windsor 1 5
Drew Saunders TVCogeco Windsor Windsor Windsor 1 5
Meaghan Saunders TVCogeco Windsor Windsor Windsor 1 10
Udit Shah Gujarati Samaj of Windsor Tecumseh Windsor 1 10
Dorothy Skipper Volunteers of Art Gallery of Windsor Windsor Windsor 1 20
Lois Smedick Volunteers of Art Gallery of Windsor Windsor Windsor 1 40
Trudy Smith Life After Fifty - West Side Centre Windsor Windsor 1 15
Elaine Snaden Rotary Club of Windsor-Roseland St. Joachim Windsor 1 15
Patricia Soulliere Rotary Club of Windsor-Roseland Windsor Windsor 1 25
Evangéline St-Louis Club d'Âge d'Or Jean Paul II - Windsor Windsor Windsor 1 30
Juliette St-Pierre Réseau du patrimoine franco-ontarien - Pionnière du Sud-Ouest St. Joachim Windsor 1 30
Roger St-Pierre Réseau du patrimoine franco-ontarien - Pionnière du Sud-Ouest St. Joachim Windsor 1 30
Rick St. Antoine Victorian Order of Nurses (VON) Windsor - Essex Branch Windsor Windsor 1 20
John Steiner Windsor Essex Children's Aid Society -  Windsor Branch Belle River Windsor 1 10
Sonal Thaker Gujarati Samaj of Windsor Windsor Windsor 1 10
Suzanne Thompson Scouts Canada - Windsor Area Windsor Windsor 1 30
Brienne Trombley Windsor Essex Children's Aid Society -  Windsor Branch Essex Windsor 1 Youth
Ryan Ullman Scouts Canada - 35th Tecumseh Windsor Windsor 1 15
Riccardo Vennettilli Ontario Trillium Foundation - EKL Windsor Windsor 1 5
Douglas Watson Scouts Canada - 66th Windsor Windsor Windsor 1 10
Morgan Wessel TVCogeco Windsor Tecumseh Windsor 1 Youth
Heather Whaley TVCogeco Windsor Ruthven Windsor 1 Youth
Cindi Wheeler Volunteers of Art Gallery of Windsor Lasalle Windsor 1 15
Steve Willar Silver Ambassadors Concert Band Windsor Windsor 1 5
Linda Youdellis Silver Ambassadors Concert Band Windsor Windsor 1 5
Pam Zemen Girl Guides of Canada - Camp Bryerswood Windsor Windsor 1 15
Paul Amlin Windsor-Essex Therapeutic Riding Association Windsor Windsor 2 10
Gerald Armstrong Community Support Centre of Essex County-MOW Essex Cottam Windsor 2 5
Yvonne Bailey Kingsville Horticultural Society Kingsville Windsor 2 10
William Bailey Special Equestrian Therapeutic Riding Association Leamington Windsor 2 10
Raymond Baillargeon Club de l'Ă‚ge d'Or Pointe-Aux-Roches Windsor 2 30
Robert Baillargeon Club de l'Ă‚ge d'Or Pointe-Aux-Roches Windsor 2 30
Clifford Barclay Scouts Canada - 1st Wheatley Leamington Windsor 2 20
Theresa Barrette Community Support Centre of Essex County - MOW SP Belle River Windsor 2 25
Beverly Barrette Community Support Centre of Essex County - MOW SP Belle River Windsor 2 25
Peter Bas Polish Army Veterans of America Canadian Post 126 Windsor Windsor 2 50
Karen Batke Essex-Windsor Master Gardeners Kingsville Windsor 2 30
Grace Bechard Scouts Canada - 66th Windsor Windsor Windsor 2 5
Irène Bellemore Fédération des femmes canadiennes françaises (FFCF) - Section Annonciation Tilbury Windsor 2 10
Paul Berkeley Community Support Centre of Essex County - Transfer Belle River Windsor 2 5
Abigail Bezaire Belle River - On the Lake BIA Belle River Windsor 2 Youth
Don Bissonnette Friends of Cedar - Mill and Wigle Creeks Harrow Windsor 2 10
Raymond Blain Scouts Canada - 6th Leamington Leamington Windsor 2 10
Brian Bolton Scouts Canada - Camp Cedarwin Kingsville Windsor 2 30
Jeffrey Bonhomme Scouts Canada - 63rd Windsor Windsor Windsor 2 25
Richard Boose Scouts Canada - Camp Cedarwin Kingsville Windsor 2 20
Robert Boose Scouts Canada - Camp Cedarwin Kingsville Windsor 2 40
Andrew Bottoms Scouts Canada - 45th Windsor Windsor Windsor 2 5
Florence Bowyer Essex-Windsor Master Gardeners Windsor Windsor 2 30
Charles Bowyer Essex-Windsor Master Gardeners Windsor Windsor 2 30
Margaret Bradshaw Community Support Centre of Essex County - MOW Tec Belle River Windsor 2 5
Terri Burney Athletics Ontario Officials Council - South West Region Windsor Windsor 2 5
Pauline Butler Community Support Centre of Essex County - MOW SP Belle River Windsor 2 5
Taylor Card Windsor-Essex Therapeutic Riding Association Harrow Windsor 2 Youth
Colleen Caza Girl Guides of Canada - Community 1 - Windsor West Lasalle Windsor 2 5
Jacob Charrette Scouts Canada - Camp Cedarwin Lasalle Windsor 2 Youth
Yvette Chauvin Fédération des femmes canadiennes françaises (FFCF) - Section Annonciation Pointe-Aux-Roches Windsor 2 5
Vic Chepeka Friends of Cedar - Mill and Wigle Creeks Kingsville Windsor 2 5
Tina Chepeka Friends of Cedar - Mill and Wigle Creeks Kingsville Windsor 2 5
Gary Cooper Community Support Centre of Essex County - MOW Town St. Joachim Windsor 2 5
Joan Cope Kingsville Horticultural Society Kingsville Windsor 2 10
Elaine Cormier Community Support Centre of Essex County - MOW SP Stoney Point Windsor 2 10
Penny Craig Scouts Canada - Essex Area Belle River Windsor 2 40
Cathy DeClark Community Support Centre of Essex County - MOW Town Belle River Windsor 2 5
Larry DeSanti Community Support Centre of Essex County - MOW Tec Tecumseh Windsor 2 10
Lindsay Dean Girl Guides of Canada - Community 1 - Essex East Kingsville Windsor 2 5
Lorette Demers Club de l'Ă‚ge d'Or McGregor Windsor 2 25
Roseanne Denis Community Support Centre of Essex County - Transfer Maidstone Windsor 2 5
Gloria Desbien Community Support Centre of Essex County - FV Belle River Windsor 2 20
Amanda Deslippe Girl Guides of Canada - Community 1 - Essex West Windsor Windsor 2 15
Alexandria Desmarais Scouts Canada - 1st Emeryville Belle River Windsor 2 Youth
Joe Dicker Horticultural Society - Essex and District Essex Windsor 2 5
Bob Dobrich Belle River - On the Lake BIA Belle River Windsor 2 5
James Downs Scouts Canada - Camp Cedarwin Tecumseh Windsor 2 25
Susan Dozois Community Support Centre of Essex County - Board Belle River Windsor 2 15
Shirley Drouillard Scouts Canada - 35th Tecumseh Scouting Windsor Windsor 2 40
Katie Drouillard Windsor-Essex Therapeutic Riding Association Windsor Windsor 2 Youth
Jerry Dunn Community Support Centre of Essex County-MOW Essex Essex Windsor 2 5
Sandy Ellenor Horticultural Society - Essex and District Belle River Windsor 2 30
Heather Eskritt Scouts Canada - 63rd Windsor Windsor Windsor 2 Youth
Shane Eskritt Scouts Canada - 63rd Windsor Windsor Windsor 2 5
Julie Eveson Girl Guides of Canada - Community 1 - Essex East Belle River Windsor 2 5
Gail Falls Scouts Canada - 35th Tecumseh Scouting Tecumseh Windsor 2 20
Elizabeth Fishleigh Scouts Canada - 107th Windsor Windsor Windsor 2 10
Tim Fitzgerald Scouts Canada - 107th Windsor Windsor Windsor 2 25
Jessica Flammia Girl Guides of Canada - Community 1 - Windsor West Windsor Windsor 2 Youth
Larry Foley Community Living Essex County Amherstburg Windsor 2 15
Makyla Fournier Windsor-Essex Therapeutic Riding Association McGregor Windsor 2 Youth
Jennifer Fraser Community Living Essex County Kingsville Windsor 2 5
Brianna Gagliardi Belle River - On the Lake BIA Windsor Windsor 2 Youth
Jean Paul Gagnier Club de l'Ă‚ge d'Or Pointe-Aux-Roches Windsor 2 30
Valere Gaspard St. Anthony's Parish Leamington Windsor 2 30
Jane Graham Scouts Canada - 47th Windsor Windsor Windsor 2 40
Marie Guthrie Mackenzie Hall Friends of the Court Windsor Windsor 2 10
Vicki Hall Girl Guides of Canada - Community 1 - Essex East Belle River Windsor 2 5
Candice Hanna Ontario Association of Social Workers Leamington Windsor 2 10
Stefanie Helbich Girl Guides of Canada - Community 1 - Windsor West Windsor Windsor 2 10
Roberta Hernandez Horticultural Society - Essex and District Essex Windsor 2 10
Brian Hicks Scouts Canada - 95th Lasalle Lasalle Windsor 2 40
Wade Hicks Scouts Canada - 95th Lasalle Lasalle Windsor 2 Youth
Les Hodgkins Harrow Early Immigrant Research Society (HEIRS) Kingsville Windsor 2 20
Douglas Howell Retired Seniors Volunteer Program Windsor Windsor 2 20
Kathy Hudak Horticultural Society - Essex and District Essex Windsor 2 20
Allan Hughes Athletics Ontario Officials Council - South West Region Windsor Windsor 2 25
Maureen Hughes Athletics Ontario Officials Council - South West Region Windsor Windsor 2 25
Krystin Ives Scouts Canada - 63rd Windsor Leamington Windsor 2 Youth
Jessica Jacquot Scouts Canada - 1st Emeryville Belle River Windsor 2 5
Maurice Janisse Ontario Trillium Foundation - EKL St. Joachim Windsor 2 5
Theresa King Belle River - On the Lake BIA Belle River Windsor 2 5
Melissa Kinghorn Community Living Essex County Ruthven Windsor 2 15
Jake Klassen Special Equestrian Therapeutic Riding Association Leamington Windsor 2 10
Brent Klundert Belle River - On the Lake BIA Belle River Windsor 2 5
Zachary Kolasa Scouts Canada - 63rd Windsor Lakeshore Windsor 2 5
Aaron Koscielski Scouts Canada - 95th Lasalle Lasalle Windsor 2 Youth
Ian Koscielski Scouts Canada - 95th Lasalle Lasalle Windsor 2 5
Christopher Kowalsky Scouts Canada - 89th Windsor Windsor Windsor 2 10
Debbie LaCasse Community Support Centre of Essex County - MOW Tec Comber Windsor 2 5
Steve Labute Scouts Canada - Camp Cedarwin Belle River Windsor 2 15
Karen Laman Girl Guides of Canada - Community 1 - Essex East Kingsville Windsor 2 5
Michelyn Lambier Scouts Canada - 1st Emeryville Emeryville Windsor 2 10
Ryan Lambier Scouts Canada - 44th Windsor Emeryville Windsor 2 Youth
Patrick Lamont TVCogeco Windsor Windsor Windsor 2 10
Patrick Lamont Scouts Canada - 107th Windsor Windsor Windsor 2 Youth
Tara Lauzon Girl Guides of Canada - Community 1 - Essex West Harrow Windsor 2 5
Doreen Lazar Community Support Centre of Essex County - MOW Tec Tecumseh Windsor 2 5
Doreen Leboeuf Community Support Centre of Essex County-MOW KT St. Joachim Windsor 2 10
Ursule Leboeuf Club de l'Ă‚ge d'Or Belle River Windsor 2 40
Gary Lee Scouts Canada - Camp Cedarwin Harrow Windsor 2 30
Walter Lukow Scouts Canada - 57th Windsor Lasalle Windsor 2 20
Debbie Mailloux Community Support Centre of Essex County - Transfer Woodslee Windsor 2 5
Moe Mailloux Senior Belle River - On the Lake BIA Belle River Windsor 2 5
Shirley Marchand Scouts Canada - 2nd Leamington Comber Windsor 2 15
John Marentette Scouts Canada - 35th Tecumseh Scouting Tecumseh Windsor 2 20
Robert Marr Scouts Canada - 2nd Leamington Leamington Windsor 2 20
Maria Martin Community Living Essex County Windsor Windsor 2 10
Aline Martin Scouts du district des Trois-Rives Zone Toronto Windsor Windsor 2 5
Michael McCutcheon-Moore Scouts Canada - 63rd Windsor Windsor Windsor 2 Youth
Bob McGowan TVCogeco Windsor Lakeshore Windsor 2 20
Sandy McPherson Community Support Centre of Essex County - MOW Tec Belle River Windsor 2 5
David Meloche Community Support Centre of Essex County - MOW Town Belle River Windsor 2 5
Christina Meloche Scouts Canada - 2nd Kingsville Kingsville Windsor 2 5
Roger Meloche Scouts Canada - 2nd Kingsville Kingsville Windsor 2 5
Chelsea Meloche Amherstburg Historic Sites Association Amherstburg Windsor 2 5
Robert Mero Scouts Canada - 63rd Windsor Windsor Windsor 2 15
Ruth Mizzen Mackenzie Hall Friends of the Court Windsor Windsor 2 10
Cathy Moncur Athletics Ontario Officials Council - South West Region Tecumseh Windsor 2 10
Lynda Morgan Scouts Canada - Essex Area Leamington Windsor 2 15
Tami Muller Girl Guides of Canada - Community 1 - Essex West Amherstburg Windsor 2 20
Sara Newton Community Living Essex County Essex Windsor 2 5
David Ouellette Scouts Canada - 45th Windsor Windsor Windsor 2 40
Christina Pacitti Windsor-Essex Therapeutic Riding Association Windsor Windsor 2 Youth
Linda Palmer Windsor-Essex Therapeutic Riding Association Tecumseh Windsor 2 10
Patti Perrault Girl Guides of Canada - Community 1 - Essex West Amherstburg Windsor 2 5
Mike Peters Windsor-Essex Therapeutic Riding Association Windsor Windsor 2 25
Ralph Phibbs Special Equestrian Therapeutic Riding Association Leamington Windsor 2 5
Jeffrey Renaud Scouts Canada - 95th Lasalle Lasalle Windsor 2 5
Bradley Renaud Scouts Canada - Windsor Area Lasalle Windsor 2 Youth
Pauline Richardson Retired Seniors Volunteer Program Windsor Windsor 2 20
Jane Rittenhouse Kingsville Horticultural Society Harrow Windsor 2 10
Ed Rocheleau Community Support Centre of Essex County - Transfer Woodslee Windsor 2 5
Zackery Rocheleau Scouts Canada - 47th Windsor Windsor Windsor 2 Youth
Mark Rosati Amherstburg Historic Sites Association Amherstburg Windsor 2 Youth
Rene Roy Community Support Centre of Essex County - Board Belle River Windsor 2 5
Anne Rudy Kingsville Horticultural Society Kingsville Windsor 2 10
Phillip Rutledge Community Support Centre of Essex County - MOW Town Belle River Windsor 2 5
Nancy Sauve Windsor-Essex Therapeutic Riding Association Essex Windsor 2 5
Madeline Sellars Mackenzie Hall Friends of the Court Windsor Windsor 2 10
Linda Shean Kingsville Horticultural Society Kingsville Windsor 2 10
Peter Slingerland Scouts Canada - 2nd Kingsville Kingsville Windsor 2 10
Margaret Snyder Essex-Windsor Master Gardeners Windsor Windsor 2 30
Katie Sovran Girl Guides of Canada - Community 1 - Essex East Kingsville Windsor 2 5
Cory Spooner Scouts Canada - 1st Emeryville Belle River Windsor 2 10
Pauline St-Pierre Fédération des femmes canadiennes françaises (FFCF) - Section Annonciation Pointe-Aux-Roches Windsor 2 25
Dorothy St. John Special Equestrian Therapeutic Riding Association Leamington Windsor 2 10
Albert St. Pierre Essex-Windsor Master Gardeners Belle River Windsor 2 30
Juliette St. Pierre Essex-Windsor Master Gardeners Belle River Windsor 2 30
Geoffrey Stephenson Community Support Centre of Essex County - Board Woodslee Windsor 2 5
Annette Stoehr Girl Guides of Canada - Community 1 - Essex West Windsor Windsor 2 5
Marguerite Tellier Community Support Centre of Essex County-MOW KT Belle River Windsor 2 25
Bonnie Teskey Horticultural Society - Essex and District Maidstone Windsor 2 25
Sharon Thompson Girl Guides of Canada - Community 1 - Windsor West Lasalle Windsor 2 5
Lisa Tomac Scouts Canada - 2nd Amherstburg Amherstburg Windsor 2 5
Laura Tremblay Belle River - On the Lake BIA Belle River Windsor 2 5
Debbie Tremblay Fédération des femmes canadiennes françaises (FFCF) - Section Annonciation Tilbury Windsor 2 10
Yvette Tremblay Fédération des femmes canadiennes françaises (FFCF) - Section Annonciation Pointe-Aux-Roches Windsor 2 10
Elaine Ulicny Belle River - On the Lake BIA Windsor Windsor 2 Youth
William Van Wyck Retired Seniors Volunteer Program Windsor Windsor 2 20
Kim Verbridge Girl Guides of Canada - Community 1 - Essex East Cottam Windsor 2 20
John Walker Belle River - On the Lake BIA Belle River Windsor 2 5
Judy Ward Horticultural Society - Essex and District Essex Windsor 2 5
Halina Wawrow Polish-Canadian Women's Federation Windsor Windsor 2 10
Joyce Webb Mackenzie Hall Friends of the Court Lasalle Windsor 2 30
Edna Webster Scouts Canada - Essex Area Essex Windsor 2 30
Stephen Whan Scouts Canada - 89th Windsor Windsor Windsor 2 5
James White Scouts Canada - 63rd Windsor Windsor Windsor 2 5
Shirley Whitfield Arthritis Society Windsor Windsor 2 5
Tina Wieler Kingsville Horticultural Society Kingsville Windsor 2 10
Beth Wiese Girl Guides of Canada - Community 1 - Essex West Amherstburg Windsor 2 15
Nancy Wilson Community Support Centre of Essex County - Foodbank Belle River Windsor 2 10
Judy Wilson Community Support Centre of Essex County - MOW Town Belle River Windsor 2 5
Tex Wilson Community Support Centre of Essex County - MOW Town Belle River Windsor 2 5
Elizabeth Windsor Special Equestrian Therapeutic Riding Association Leamington Windsor 2 10
Susan Wipp Windsor-Essex Therapeutic Riding Association Essex Windsor 2 5
Dan Zompanti Community Living Essex County Kingsville Windsor 2 10
Reden Abanador MFFC Youth Performing Arts Group Stouffville Markham 1 10
Ali Afshar Professional Engineers Ontario - Willowdale-Thornhill Chapter Thornhill Markham 1 10
Heidi Alexander Scout Group - 1st Unionville Unionville Markham 1 5
Akshana Asokan Spelling Bee of Canada Markham Markham 1 5
Emigdio Avila Markham Federation of Filipino Canadians Scarborough Markham 1 10
Aida Azarakhsh Iranian Canadian Centre For Art And Culture Richmond Hill Markham 1 5
Maria Balatbat Markham Federation of Filipino Canadians Richmond Hill Markham 1 5
Dahlia Beronilla MFFC Youth Performing Arts Group Stouffville Markham 1 5
Arif Bhanji Ismaili Volunteer Corps - Unionville Jamatkhana Markham Markham 1 5
Nandita Bijur Hand Over Hand Community Organization Markham Markham 1 5
Vinita Bijur Hand Over Hand Community Organization Toronto Markham 1 10
Nancy Brooks York Centre for Children, Youth & Families Richmond Hill Markham 1 10
Raquel Burgess Hand Over Hand Community Organization Goodwood Markham 1 Youth
Rachel Callaway Mothers Against Drunk Driving (MADD Canada) Unionville Markham 1 Youth
Angelica Canseco MFFC Youth Performing Arts Group Richmond Hill Markham 1 Youth
Zennia Cardones MFFC Youth Performing Arts Group Markham Markham 1 5
Mary Cespite Scout Group - 1st Unionville Richmond Hill Markham 1 5
Savita Chaba Hindu Cultural Society Markham Markham 1 20
Wendy Chan Fu Hui Education Foundation Scarborough Markham 1 10
Sik Chuen, Frank Chan Walking With You Cancer Caring Group Scarborough Markham 1 5
Loreta Chan Markham Mayor's Youth Council Markham Markham 1 Youth
Christopher Chan Chinese Artists Society of Toronto Unionville Markham 1 Youth
Kee Kwong Chan Hong Kei Fitness & Dance Club (Splendid China) Markham Markham 1 5
Keno Chan Information Markham Markham Markham 1 10
Elsa Kam Chow Chan Hong Kei Fitness & Dance Club (Splendid China) Markham Markham 1 5
Karen Hung Lin Chan Hong Kei Fitness & Dance Club (Splendid China) Markham Markham 1 10
Yong Tian Chen Centre for Immigrant and Community Services - IYC Markham Markham 1 Youth
Rebecca Chen Chinese Martyrs Catholic Church Markham Markham 1 5
David Cheng Ontario East Asian Network Group Markham Markham 1 5
Peggy Suk Ling Cheng Carefirst Seniors & Community Services Association - Head Office Richmond Hill Markham 1 15
Angela S.F. Cheng Centre for Immigrant and Community Services - MSWC Toronto Markham 1 5
Hugo Chiu-Hang Cheung Toronto Chinese Folk Art Centre Richmond Hill Markham 1 Youth
Grace Cheung Scouts Canada - 333rd Markham Scout Group Scarborough Markham 1 10
Alice Mi Ling Cheung Fu Hui Education Foundation North York Markham 1 10
Woon Nam Cheung Fu Hui Education Foundation Scarborough Markham 1 5
Michael Cheung Chinese Martyrs Catholic Church Markham Markham 1 5
Chris Tinphion Cheung Chinese Martyrs Catholic Church Markham Markham 1 10
Eva Cheung Hong Kei Fitness & Dance Club (New Kennedy Centre) Stouffville Markham 1 15
Nikkie Chiang Fu Hui Education Foundation Markham Markham 1 Youth
Catalina Ching Scouts Canada - 333rd Markham Scout Group Markham Markham 1 Youth
Justin Chiu Hand Over Hand Community Organization Richmond Hill Markham 1 5
Fortis Chiu Chinese Martyrs Catholic Church Markham Markham 1 15
Stella Choi Fu Hui Education Foundation Thornhill Markham 1 5
Sam Chong Chinese Martyrs Catholic Church Markham Markham 1 20
Vishal Chopra Richmond Hill Public Library Richmond Hill Markham 1 Youth
Rosa Chu Hand Over Hand Community Organization Markham Markham 1 10
Rossana Chu Scouts Canada - 333rd Markham Scout Group Richmond Hill Markham 1 10
Li Chu Fu Hui Education Foundation Toronto Markham 1 10
Anna Chu Hand Over Hand Community Organization Markham Markham 1 10
Chi Ming Chu Centre for Immigrant and Community Services - MSWC Thornhill Markham 1 5
Natalie Chung Carefirst Seniors & Community Services Association - Head Office Richmond Hill Markham 1 10
Mary Clayton Yellow Brick House Richmond Hill Markham 1 10
Ugo C. Codeluppi 778 Banshee Squadron Sponsoring Committee Richmond Hill Markham 1 5
Dan Cosmin Professional Engineers Ontario - York Chapter Richmond Hill Markham 1 10
Gloria Dalmacio Markham Federation of Filipino Canadians Markham Markham 1 10
Marko Damjanovic St. Archangel Gabriel Serbian Orthodox Parish North York Markham 1 Youth
Nikola Damjanovic St. Archangel Gabriel Serbian Orthodox Parish North York Markham 1 Youth
Stefan Damjanovic St. Archangel Gabriel Serbian Orthodox Parish North York Markham 1 Youth
Lucy Davidson Girl Guides of Canada, Ontario Council Community 38 Richmond Hill Markham 1 Youth
Judith Dawson City of Markham- Heritage Markham Committee Stouffville Markham 1 10
Asmara Daya Ismaili Volunteers Corps - Scarborough Markham Markham 1 5
Joselito Del Barrio Markham Federation of Filipino Canadians Concord Markham 1 5
Jasmyne Eastmond Markham Mayor's Youth Council Markham Markham 1 Youth
Nimira Ebrahim Ismaili Volunteer Corps - Unionville Jamatkhana Markham Markham 1 5
Emmy Cong Yu Fang Centre for Immigrant and Community Services - IYC Markham Markham 1 Youth
Doris M. Farthing Ladies Auxiliary Royal Canadian Legion - Branch 459 Stouffville Markham 1 50
Julia Ferreira King City Skating Club King City Markham 1 10
Patricia Freeland Girl Guides of Canada, Ontario Council Community 38 Richmond Hill Markham 1 30
Derby Fung Carefirst Seniors & Community Services Association - Richmond Hill Markham Markham 1 5
Sylvia Fung East Asian Network Group Richmond Hill Markham 1 10
Lucy Ping Yee Fung Hong Kei Fitness & Dance Club (Splendid China) Markham Markham 1 5
SHAURYA GULERIA Hindu Cultural Society Thornhill Markham 1 Youth
Yasif Gajiyani Ismaili Volunteers Corps - Scarborough Scarborough Markham 1 15
Natasha Gajjar Ismaili Volunteers Corps - Scarborough Scarborough Markham 1 5
Fei Gao Canadian Chinese Gao Deng Yuan Xiao Alumni Association Richmond Hill Markham 1 20
Joshua Gao Canadian Chinese Gao Deng Yuan Xiao Alumni Association Richmond Hill Markham 1 Youth
Eason Gao Markham Mayor's Youth Council Markham Markham 1 Youth
Shen Geng Canadian Chinese Gao Deng Yuan Xiao Alumni Association Markham Markham 1 5
Naval Grotra Hindu Cultural Society Markham Markham 1 15
Tamsila Gulamhusein York Centre for Children, Youth & Families Richmond Hill Markham 1 Youth
Susanna Hai Carefirst Seniors & Community Services Association - Richmond Hill Richmond Hill Markham 1 5
Mary Hamerston Ladies Auxiliary Royal Canadian Legion - Branch 459 Stouffville Markham 1 50
Ronald Hernandez MFFC Youth Performing Arts Group Toronto Markham 1 5
Kitty Ho Scouts Canada - 333rd Markham Scout Group Markham Markham 1 10
Martin Ho Scouts Canada - 333rd Markham Scout Group Scarborough Markham 1 Youth
Sophia Ho Scouts Canada - 333rd Markham Scout Group Scarborough Markham 1 Youth
Danny Ho Carefirst Seniors & Community Services Association - Head Office Markham Markham 1 15
David Ali Holub Ismaili Volunteers Corps - Scarborough Scarborough Markham 1 5
Leonard Hon Chinese Martyrs Catholic Church Markham Markham 1 25
Clarence Hu Carefirst Seniors & Community Services Association - Richmond Hill Richmond Hill Markham 1 Youth
Andrew Hu Carefirst Seniors & Community Services Association - Richmond Hill Richmond Hill Markham 1 Youth
Alexander Huang Centre for Immigrant and Community Services - MSWC Markham Markham 1 5
King Hum Centre for Immigrant and Community Services - MSWC Toronto Markham 1 5
Sophia Husein Ismaili Volunteer Corps - Unionville Jamatkhana Richmond Hill Markham 1 Youth
Melvin Iu Scouts Canada - 333rd Markham Scout Group Aurora Markham 1 10
Sofia Jadavji Ismaili Volunteer Corp - Richmond Hill Jamatkhana Richmond Hill Markham 1 5
Salima Jaffer Ismaili Volunteers Corps - Scarborough Scarborough Markham 1 5
Adbul Jaloud Scout Group - 1st Unionville Markham Markham 1 10
Sadrudin Jamal Ismaili Volunteers Corps - Scarborough Scarborough Markham 1 20
Donna Jewell Curtain Club Richmond Hill Markham 1 5
Yue Yang Jiang Canadian Chinese Gao Deng Yuan Xiao Alumni Association Markham Markham 1 Youth
Roger Jones Professional Engineers Ontario - Council Thornhill Markham 1 10
Farhan Kanjiyani Jamatkhana - Willowdale Markham Markham 1 10
Al-leem Kassam Ismaili Volunteer Corp - Richmond Hill Jamatkhana Richmond Hill Markham 1 20
Usha Kaushal Swami Mohan Das Sewa Samiti of Canada Woodbridge Markham 1 5
Chaman Kaushal Swami Mohan Das Sewa Samiti of Canada Woodbridge Markham 1 5
Zainab Kherani Jamatkhana - Willowdale Markham Markham 1 40
Zeba Khoja Ismaili Volunteer Corp - Richmond Hill Jamatkhana Richmond Hill Markham 1 5
Jack Klooster York Centre for Children, Youth & Families Richmond Hill Markham 1 5
Jimi Ko Carefirst Seniors & Community Services Association - Richmond Hill Thornhill Markham 1 5
Isaac Kolbeins Scout Group - 1st Unionville Unionville Markham 1 Youth
Cornelia Kong Carefirst Seniors and Community Services Association - Scarborough Office Markham Markham 1 Youth
Josephine Kuk Chinese Martyrs Catholic Church Markham Markham 1 25
Louisa Kwai Hong Kei Fitness & Dance Club (Splendid China) Richmond Hill Markham 1 5
Kevin Kwok Walking With You Cancer Caring Group Scarborough Markham 1 5
Jason Kwok Walking With You Cancer Caring Group Markham Markham 1 5
Cindy Kwok Walking With You Cancer Caring Group Markham Markham 1 5
Cipriano Ladines Markham Federation of Filipino Canadians Markham Markham 1 25
Benjamin Lappalainen Royal Astronomical Society of Canada Toronto Centre Markham Markham 1 Youth
Ambrose Lau Carefirst Seniors & Community Services Association - Richmond Hill Richmond Hill Markham 1 10
Peggy Law Information Markham Markham Markham 1 10
Winnie Lee Hong Kei Fitness & Dance Club (New Kennedy Centre) Thornhill Markham 1 5
Grace Lee Hong Kei Fitness & Dance Club (New Kennedy Centre) Markham Markham 1 5
Maggie Sui King Lee Carefirst Seniors & Community Services Association - Head Office Markham Markham 1 10
Diane Legris York Centre for Children, Youth & Families Thornhill Markham 1 5
Eugene Lei Scouts Canada - 333rd Markham Scout Group Markham Markham 1 Youth
Ann Leung Hong Kei Fitness & Dance Club (New Kennedy Centre) Richmond Hill Markham 1 5
Gary Leung Carefirst Seniors & Community Services Association - Head Office Toronto Markham 1 Youth
Xiao Min Li Carefirst Seniors & Community Services Association - Richmond Hill Markham Markham 1 5
Yongjie (Jenny) Li Chinese Artists Society of Toronto Thornhill Markham 1 Youth
Susanna Ling Carefirst Seniors and Community Services Association - Scarborough Office Markham Markham 1 10
Andrew Kwong Wa Ling Carefirst Seniors and Community Services Association - Scarborough Office Markham Markham 1 10
Edmond Lo Chinese Martyrs Catholic Church Markham Markham 1 25
Becky Lo Hong Kei Fitness & Dance Club (New Kennedy Centre) Markham Markham 1 10
Elizabeth Mabb MFFC Youth Performing Arts Group Ajax Markham 1 Youth
Pauline Maker York Centre for Children, Youth & Families Thornhill Markham 1 5
Julliene Mansueto Markham Federation of Filipino Canadians Stouffville Markham 1 Youth
Joan A. Marshman Ladies Auxiliary Royal Canadian Legion - Branch 459 Stouffville Markham 1 40
Tomislac Mirkovic St. Archangel Gabriel Serbian Orthodox Parish Thornhill Markham 1 5
Ashraf Mitha Ismaili Volunteers Corps - Scarborough Markham Markham 1 15
Don Morga Information Markham Markham Markham 1 5
Lynda Morgan York Centre for Children, Youth & Families Oshawa Markham 1 5
Karen Mortfield Royal Astronomical Society of Canada Toronto Centre Thornhill Markham 1 5
Shakil Murji Ismaili Volunteer Corp - Richmond Hill Jamatkhana Markham Markham 1 5
Yvonne Nestling York Centre for Children, Youth & Families Mount Albert Markham 1 5
Bryan Ng York Catholic District School Board - International Languages Program Markham Markham 1 Youth
June Ng 351 Silver Star Squadron Sponsoring Committee Markham Markham 1 5
Melissa Ngo Hand Over Hand Community Organization Toronto Markham 1 10
Michael Ombao MFFC Youth Performing Arts Group Markham Markham 1 15
Ramon Ombao Markham Federation of Filipino Canadians Markham Markham 1 20
Russel James Ombao MFFC Youth Performing Arts Group Toronto Markham 1 15
Meera Pahwa Yellow Brick House Richmond Hill Markham 1 Youth
Shahbegum Rajan Girl Guides of Canada, Ontario Council Community 38 Unionville Markham 1 25
Mirusha Ravindran Holland Bloorview Kids Rehabilitation Hospital Markham Markham 1 Youth
Ardy Reid Information Markham Markham Markham 1 5
Ernesta Rossi Food Allergy Canada (formally Anaphylaxis Canada) Markham Markham 1 5
Simran Saini Fu Hui Education Foundation Brampton Markham 1 Youth
Emma Seabrook Royal Astronomical Society of Canada Toronto Centre Thornhill Markham 1 Youth
Melanie Seabrook Royal Astronomical Society of Canada Toronto Centre Thornhill Markham 1 Youth
Lonnie Sha Ontario East Asian Network Group Markham Markham 1 5
Dilawar Shaban Association of Progressive Muslims of Ontario Thornhill Markham 1 15
Renu Rampal Sharma Swami Mohan Das Sewa Samiti of Canada Concord Markham 1 5
Naresh Sharma Swami Mohan Das Sewa Samiti of Canada Concord Markham 1 5
Huma Siddiqi Association of Progressive Muslims of Ontario Unionville Markham 1 5
Krista Signo Markham Federation of Filipino Canadians Ajax Markham 1 Youth
Nicole So York Catholic District School Board - International Languages Program Markham Markham 1 Youth
Rosalind So Scout Group - 1st Unionville Markham Markham 1 5
Derek Sookdeo Holland Bloorview Kids Rehabilitation Hospital Markham Markham 1 5
Sarah Tanel Yellow Brick House Richmond Hill Markham 1 Youth
Cecilia Tang Carefirst Seniors and Community Services Association - Mississauga Office Thornhill Markham 1 15
Beatrice Tang Walking With You Cancer Caring Group Markham Markham 1 5
Vincent Thomas Thomson George Brown College Foundation Richmond Hill Markham 1 15
Christie To York Catholic District School Board - International Languages Program Markham Markham 1 Youth
Muneer Topan Ismaili Volunteer Corps - Unionville Jamatkhana Markham Markham 1 20
Virginia Tsui Hong Kei Fitness & Dance Club (New Kennedy Centre) Scarborough Markham 1 20
Ivan Tsui Scouts Canada - 23rd Markham Scout Group Markham Markham 1 Youth
Vruksha Vakeeswaren Markham Mayor's Youth Council Markham Markham 1 Youth
Zishan Valliani Ismaili Volunteers Corps - Scarborough Markham Markham 1 5
Maureen Van Loon Information Markham Markham Markham 1 5
Caroline Vartanian SickKids Foundation Richmond Hill Markham 1 Youth
Jasmine Virani Jamatkhana - Willowdale Thornhill Markham 1 10
Parin Visram Ismaili Volunteer Corp - Richmond Hill Jamatkhana Richmond Hill Markham 1 30
Dianne Walker Yellow Brick House Newmarket Markham 1 5
John Wang Chinese Martyrs Catholic Church Markham Markham 1 5
Miao Wang Centre for Immigrant and Community Services - IYC Markham Markham 1 Youth
Diane Wilmot Girl Guides of Canada, Ontario Council Community 38 Richmond Hill Markham 1 30
Arnold Wong Scouts Canada - 23rd Markham Scout Group Markham Markham 1 15
Patricia Wong Information Markham Markham Markham 1 10
Queenie Wan Yan Wong Carefirst Seniors & Community Services Association - Richmond Hill Richmond Hill Markham 1 Youth
Aiden Wong Scout Group - 1st Unionville Richmond Hill Markham 1 Youth
Ethan Wong Markham Mayor's Youth Council Markham Markham 1 Youth
Louis Woo Scouts Canada - 333rd Markham Scout Group Thornhill Markham 1 5
Winston Woo Holland Bloorview Kids Rehabilitation Hospital Markham Markham 1 5
Jeannie Wu Walking With You Cancer Caring Group Scarborough Markham 1 5
Chaoru Wu Toronto Community & Culture Centre Markham Markham 1 Youth
Bonnie Wu Yellow Brick House Richmond Hill Markham 1 Youth
Jason Xu Hand Over Hand Community Organization Mississauga Markham 1 5
Monica Xu Markham Mayor's Youth Council Markham Markham 1 Youth
June Xu Markham Mayor's Youth Council Markham Markham 1 Youth
Jade Yan Centre for Immigrant and Community Services - IYC Markham Markham 1 Youth
Evelyn Yau Fu Hui Education Foundation North York Markham 1 10
Matthew Olaf Yeo Fu Hui Education Foundation North York Markham 1 Youth
Joss Yip He Shan Friendship Society of Ontario Richmond Hill Markham 1 15
Annie Yuen Scout Group - 1st Unionville Markham Markham 1 5
Vincent Wing Sien Yuen Carefirst Seniors & Community Services Association - Richmond Hill Thornhill Markham 1 10
Edmund Yuen Centre for Immigrant and Community Services - MSWC Markham Markham 1 5
Scott Zhang Markham Mayor's Youth Council Markham Markham 1 Youth
Zhuo Zhang Toronto Community & Culture Centre Richmond Hill Markham 1 Youth
Flora Yan Zhao Centre for Immigrant and Community Services - MSWC Markham Markham 1 5
Connie Zhou Scout Group - 1st Unionville Unionville Markham 1 5
Alexis de la Torre York Centre for Children, Youth & Families Aurora Markham 1 Youth
Robert Alcorn Whitchurch-Stouffville Museum Queensville Markham 2 10
Laura Anderson Victim Services of York Region Aurora Markham 2 Youth
Lynda Balena Horticultural Society - Lake Simcoe South Shore Jacksons Point Markham 2 5
Bette Banks Horticultural Society - Lake Simcoe South Shore Keswick Markham 2 5
June Barringham Toronto Zoo Stouffville Markham 2 30
Barb Beamish Doane House Hospice SHARON Markham 2 5
Gleyn Beatty Whitchurch-Stouffville Museum Stouffville Markham 2 10
Kaitlyn Beatty Whitchurch-Stouffville Museum Stouffville Markham 2 5
Krista Beatty Whitchurch-Stouffville Museum Stouffville Markham 2 5
Madison Beatty Whitchurch-Stouffville Museum Stouffville Markham 2 5
Keisha Black Girl Guides of Canada, Ontario Council - Community 37 Newmarket Markham 2 5
Patricia Blackstock Tecumseth and West Gwillimbury Historical Society Toronto Markham 2 10
Debra Bowness Aurora Garden & Horticultural Society Newmarket Markham 2 5
Annette Brennan Food Allergy Canada (formally Anaphylaxis Canada) Aurora Markham 2 15
Beverley Brown Newmarket Seniors Meeting Place Newmarket Markham 2 20
Deborah Brown Christian Blind Mission International (cbm Canada) Markham Markham 2 5
Joann Budinsky Elman W. Campbell Museum Newmarket Markham 2 10
Diana Bullock March of Dimes Canada - Aphasia Program Stouffville Markham 2 25
Martha Burcombe Newmarket Seniors Meeting Place Newmarket Markham 2 10
Jo-Anne Burnett Victim Services of York Region Stouffville Markham 2 15
Russ Burton East Gwillimbury Garden & Horticultural Society Pefferlaw Markham 2 10
Dawn Byer Canadian Mental Health Association York Region Markham Markham 2 15
Susan Callon Canadian Mental Health Association York Region Markham Markham 2 5
Kevin Cao Southlake Regional Health Centre Newmarket Markham 2 Youth
Dale Caranci Doane House Hospice Nobleton Markham 2 5
Karen Chan Cross-Cultural Community Services Association (TCCSA) - York Centre Scarborough Markham 2 15
Rachel Chan Vision Youth Leadership Program Markham Markham 2 Youth
Jacklyn Chan St. John Ambulance Y0333 North York Cadet Division Toronto Markham 2 10
Connor Yale Chan Vision Youth Leadership Program Pickering Markham 2 Youth
Sandy Chan 351 Silver Star Squadron Sponsoring Committee Markham Markham 2 5
Nicole Chapman Girl Guides of Canada, Ontario Council - Community 37 Aurora Markham 2 5
Raymond Cheng Vision Youth Leadership Program Scarborough Markham 2 5
Liann Cheng St. John Ambulance Y0333 North York Cadet Division Richmond Hill Markham 2 10
Kelvin Chiang Ontario York Region Heritage Lions Club Markham Markham 2 5
Lora Chow Royal Astronomical Society of Canada Toronto Centre Unionville Markham 2 5
Phil Chow Royal Astronomical Society of Canada Toronto Centre Unionville Markham 2 10
Leanne Clark Frontier College North Bay Unionville Markham 2 Youth
Joshua Clements 1st York Region EMS Medical Rovers Newmarket Markham 2 Youth
Cheryl Clifford Eagle Terrace Long Term Care Facility Newmarket Markham 2 5
Taryn Clunas Girl Guides of Canada, Ontario Council Community 38 Markham Markham 2 Youth
Leslie Corkery Girl Guides of Canada, Ontario Council Community 38 Aurora Markham 2 30
Ashley Creed Elman W. Campbell Museum Newmarket Markham 2 5
Edward Cui Kindred Spirits Orchestra Richmond Hill Markham 2 Youth
Jennifer Dale Navy League of Canada - Newmarket Branch Pefferlaw Markham 2 5
Stephanie De Bruijn Evergreen Hospice Markham Markham 2 10
Fran DeFilippis Association for Workplace Tragedy Family Support Holland Landing Markham 2 10
Maureen Dean Newmarket Seniors Meeting Place Newmarket Markham 2 5
Lynda Devereux Newmarket Seniors Meeting Place Newmarket Markham 2 5
Matthew Ditta Toronto Zoo Markham Markham 2 Youth
Sibo Dong Kindred Spirits Orchestra Markham Markham 2 Youth
Lisa Donnelly Girl Guides of Canada, Ontario Council - Community 37 Newmarket Markham 2 10
Paul Downs Holland Bloorview Kids Rehabilitation Hospital Newmarket Markham 2 10
Judy Doyle Southlake Regional Health Centre Holland Landing Markham 2 10
Heather Dudzinski Kindred Spirits Orchestra Scarborough Markham 2 5
Barb Dymott Doane House Hospice Newmarket Markham 2 20
Jean Ede Elman W. Campbell Museum Newmarket Markham 2 20
Angela Edey Barbados St. Michael Alumni Inc. - Toronto Scarborough Markham 2 5
Carol Edwards Newmarket Seniors Meeting Place Newmarket Markham 2 5
Moyna Fennell Southlake Regional Health Centre Newmarket Markham 2 15
Anny Fong Ontario York Region Heritage Lions Club Markham Markham 2 5
Vicki Fritzley Victim Services of York Region Stouffville Markham 2 5
Carmen Gassi Kindred Spirits Orchestra Oakville Markham 2 5
Angie Giannone Canadian Mental Health Association York Region Markham Markham 2 5
Gary Gilbert Doane House Hospice Newmarket Markham 2 5
Nancy Gillespie Whitchurch-Stouffville Public Library Stouffville Markham 2 5
James Allin Gubb United Empire Loyalists - Bay of Quinte Branch Markham Markham 2 10
Dilani Gunarajah Society for the Aid of Community Empowerment Toronto Markham 2 10
Lynne Gunn McMichael Volunteer Committee Brandford Markham 2 10
Betty Guttormson Horticultural Society - Lake Simcoe South Shore Sutton West Markham 2 5
Mary Hairsine Girl Guides of Canada, Ontario Council - Community 37 Newmarket Markham 2 5
Ken Harris Markham Lions Club Markham Markham 2 15
Louella Hayes McMichael Volunteer Committee Oshawa Markham 2 5
Anne Hill East Gwillimbury Garden & Horticultural Society Queensville Markham 2 10
Lorraine Hill Aurora Garden & Horticultural Society Aurora Markham 2 20
Anne Hlynski Southlake Regional Health Centre Newmarket Markham 2 40
Johnny Ho Vision Youth Leadership Program Markham Markham 2 5
Mike Hodge Victim Services of York Region Newmarket Markham 2 10
John Holding McMichael Volunteer Committee Schomberg Markham 2 5
Karin Hui Scout Group - 7th Milliken Mills Thornhill Markham 2 10
Carmen Hui Scout Group - 7th Milliken Mills Scarborough Markham 2 10
Liz Hunter Southlake Regional Health Centre Aurora Markham 2 5
Margaret Hutson Eagle Terrace Long Term Care Facility Newmarket Markham 2 5
Linda Irwin CHATS - Community & Home Assistance to Seniors Aurora Markham 2 5
Shirley Johnston Christian Blind Mission International (cbm Canada) Markham Markham 2 5
Nora Jones Southlake Regional Health Centre Newmarket Markham 2 5
Kelvin Ka St. John Ambulance Y0333 North York Cadet Division Markham Markham 2 5
Suyamsothy Kanthan Society for the Aid of Community Empowerment Scarborough Markham 2 10
Vithiananthy Karunaharan Uduppiddy American Mission College OBA Woodbridge Markham 2 5
Sam Kwok St. John Ambulance Y0333 North York Cadet Division Markham Markham 2 10
Calvin Kwok St. John Ambulance Y0333 North York Cadet Division Scarborough Markham 2 10
Caxton Lai Scouts Canada - 22nd Markham Group Richmond Hill Markham 2 Youth
Kathy Lai Scout Group - 7th Milliken Mills Richmond Hill Markham 2 5
Lorraine Lam Scout Group - 7th Milliken Mills Markham Markham 2 5
Stella L.K. Lam Scouts Canada - Agincourt Area Service Team Markham Markham 2 15
Kito Lam St. John Ambulance Y0333 North York Cadet Division Thornhill Markham 2 5
Ben Lam Scout Group - 7th Milliken Mills Markham Markham 2 10
Kiyen Lam St. John Ambulance Y0333 North York Cadet Division Thornhill Markham 2 5
Zoe Lau St. John Ambulance Y0333 North York Cadet Division Richmond Hill Markham 2 10
Edman Lau Vision Youth Leadership Program Markham Markham 2 15
Dianne Lavender Girl Guides of Canada, Ontario Council - Community 37 King City Markham 2 25
Evelyn Lawrence East Gwillimbury Garden & Horticultural Society Ballantrae Markham 2 15
Jim Leung Scout Group - 7th Milliken Mills Markham Markham 2 10
Tony Liu Cross-Cultural Community Services Association (TCCSA) - York Centre North York Markham 2 Youth
Dee Livingstone Horticultural Society - Lake Simcoe South Shore Sutton West Markham 2 10
Brian Lo Southlake Regional Health Centre Newmarket Markham 2 Youth
Sara Lukjanovs Kindred Spirits Orchestra Markham Markham 2 5
Charlene Ly Ontario York Region Heritage Lions Club Markham Markham 2 5
Joanne Ma Scout Group - 7th Milliken Mills Markham Markham 2 10
Dave MacInnis Markham Lions Club Markham Markham 2 30
Sinniah M. Mahalingam Uduppiddy American Mission College OBA Scarborough Markham 2 20
William Marshall Doane House Hospice Richmond Hill Markham 2 10
Patricia McDonald Girl Guides of Canada, Ontario Council - Community 37 Holland Landing Markham 2 10
Donna McMaster East Gwillimbury Garden & Horticultural Society Stouffville Markham 2 5
Deborah McNeely Whitchurch-Stouffville Public Library Vandorf Markham 2 15
Grace Medland Markham Lions Club Markham Markham 2 15
Maureen Mewett Aurora Garden & Horticultural Society Aurora Markham 2 20
Bill Milligan Markham Lions Club Markham Markham 2 20
Jovan Milosevic Aurora Garden & Horticultural Society Richmond Hill Markham 2 5
Nafiz Mizan McMichael Volunteer Committee Woodbridge Markham 2 Youth
Barbara Mori March of Dimes Canada - Aphasia Program Markham Markham 2 20
Rob Morris East Gwillimbury Public Library Mount Albert Markham 2 5
Nancy Morrison March of Dimes Canada - Aphasia Program Newmarket Markham 2 10
Stephen Mosca Cross-Cultural Community Services Association (TCCSA) - York Centre North York Markham 2 Youth
Patricia Murray Aurora Garden & Horticultural Society Aurora Markham 2 10
Marlene Newberry Horticultural Society - Lake Simcoe South Shore Sutton West Markham 2 5
Emily Ng Ontario Trillium Foundation Markham Markham 2 5
Kent Nobbs Canadian Mental Health Association York Region Uxbridge Markham 2 15
Robert Noble Evergreen Hospice Markham Markham 2 10
Anderson Pang Vision Youth Leadership Program Richmond Hill Markham 2 5
Stuart Parker Eagle Terrace Long Term Care Facility SHARON Markham 2 5
Richard Parkinson Athletics Ontario Officials Council North W Region Stouffville Markham 2 10
Owen Pearce Evergreen Hospice Scarborough Markham 2 10
Kevin Perry Navy League of Canada - Newmarket Branch Pefferlaw Markham 2 5
Tyler Philp Royal Canadian Sea Cadets - 221 Patriot Pefferlaw Markham 2 Youth
Claressa Pienaar 1st Durham Medvents / Scouts Canada Stouffville Markham 2 5
Janet Pollard Horticultural Society - Lake Simcoe South Shore Keswick Markham 2 10
Sophia Poulimenakos McMichael Volunteer Committee Woodbridge Markham 2 Youth
Kavienth Quintus Society for the Aid of Community Empowerment Scarborough Markham 2 Youth
Thevahi Rajanathen Society for the Aid of Community Empowerment Scarborough Markham 2 15
Lirusan Rajkumar Society for the Aid of Community Empowerment Scarborough Markham 2 Youth
Daisy Ramirez McMichael Volunteer Committee Woodbridge Markham 2 Youth
Michael Rankin Doane House Hospice Stouffville Markham 2 5
Nagamuthu Raveenthran Uduppiddy American Mission College OBA Markham Markham 2 10
Bruce Reid Kindred Spirits Orchestra Mississauga Markham 2 5
Fred Robbins Whitchurch-Stouffville Museum Stouffville Markham 2 5
Diana Robichaud East Gwillimbury Public Library Holland Landing Markham 2 5
Ana M. Rose 707 Marion Orr CM Squadron Sponsoring Committee Markham Markham 2 5
Judy Ryan Aurora Garden & Horticultural Society Aurora Markham 2 20
Judy Ryan McMichael Volunteer Committee Mono Markham 2 25
Saimon Joshuva Sai Shiv  Sivamohan Society for the Aid of Community Empowerment Markham Markham 2 Youth
Senthamarai Santhanagopalan Society for the Aid of Community Empowerment Markham Markham 2 5
Keith Saunders Whitchurch-Stouffville Museum Newmarket Markham 2 5
Deborah Simerson Girl Guides of Canada, Ontario Council - Community 37 Aurora Markham 2 40
Gavin Sit Scouts Canada - 22nd Markham Group Richmond Hill Markham 2 Youth
Sarah Smith Gymnastics Ontario Aurora Markham 2 5
Ken Smith CHATS - Community & Home Assistance to Seniors Aurora Markham 2 5
Saravanamuthu Srivamathevan Uduppiddy American Mission College OBA Richmond Hill Markham 2 20
Denny Starritt McMichael Volunteer Committee King City Markham 2 5
John Stevenson Canadian Mental Health Association York Region Newmarket Markham 2 10
Gerrie Storr Evergreen Hospice Markham Markham 2 10
Zara Stuart-Jones Curtain Club Aurora Markham 2 5
Eric Sun Kindred Spirits Orchestra Markham Markham 2 Youth
Leon Tang 351 Silver Star Squadron Sponsoring Committee Markham Markham 2 5
Stephanie Tang Scout Group - 7th Milliken Mills Markham Markham 2 5
Arum Thirunavukarasu Society for the Aid of Community Empowerment Toronto Markham 2 20
Eleanor Thomson Toronto Scottish Regimental Association King City Markham 2 30
Larry Tod Markham Lions Club Markham Markham 2 10
Laurie Todd CHATS - Community & Home Assistance to Seniors Richmond Hill Markham 2 5
Agnes Tsang Cross-Cultural Community Services Association (TCCSA) - York Centre Markham Markham 2 5
Emily Tse Vision Youth Leadership Program Markham Markham 2 5
Ding Tsuji McMichael Volunteer Committee Toronto Markham 2 15
Cathy Tubb Christian Blind Mission International (cbm Canada) Stouffville Markham 2 5
Suthasiny Umasuthan Canadian Tamil Academy Markham Markham 2 5
Emily Valentini Royal Canadian Sea Cadets - 221 Patriot Pefferlaw Markham 2 Youth
Madison Van Velzen Girl Guides of Canada, Ontario Council - Community 37 Newmarket Markham 2 Youth
Vijayaratnam Veeravagu Uduppiddy American Mission College OBA Scarborough Markham 2 15
Geetha Venugaanan Uduppiddy American Mission College OBA Markham Markham 2 10
Chandrika Vijayaratnam Society for the Aid of Community Empowerment Markham Markham 2 5
Jane Wan Kindred Spirits Orchestra Markham Markham 2 5
Lee Whitwell United Way Toronto & York Region Gormley Markham 2 10
Joshua Wilkinson Royal Canadian Sea Cadets - 221 Patriot Pefferlaw Markham 2 Youth
Katy Wilson Canadian Mental Health Association York Region Richmond Hill Markham 2 5
Alvin Wong Vision Youth Leadership Program Markham Markham 2 15
Gabriel Yuen Ho Wong Vision Youth Leadership Program Toronto Markham 2 Youth
Avory Wong Ontario York Region Heritage Lions Club Markham Markham 2 5
Peter Wong 351 Silver Star Squadron Sponsoring Committee Markham Markham 2 10
Christopher Wong Kindred Spirits Orchestra Markham Markham 2 5
Ambrose Wong Cross-Cultural Community Services Association (TCCSA) - York Centre Markham Markham 2 5
Wartha Wong Cross-Cultural Community Services Association (TCCSA) - York Centre Markham Markham 2 5
Angela Wong 351 Silver Star Squadron Sponsoring Committee Markham Markham 2 10
Ricky Woo Cross-Cultural Community Services Association (TCCSA) - York Centre North York Markham 2 10
Peggy Woo Cross-Cultural Community Services Association (TCCSA) - York Centre Markham Markham 2 5
Shirley Wood Newmarket Seniors Meeting Place Newmarket Markham 2 20
Peggy Wrightson Curtain Club Aurora Markham 2 10
Tony Wu Scout Group - 7th Milliken Mills Unionville Markham 2 10
Jaejoon Yang Southlake Regional Health Centre Aurora Markham 2 Youth
Sandy Yi St. John Ambulance Y0333 North York Cadet Division Toronto Markham 2 5
Helen Yielding Tecumseth and West Gwillimbury Historical Society Aurora Markham 2 25
Lynn Yoon Southlake Regional Health Centre Aurora Markham 2 10
Lynda Young East Gwillimbury Public Library Mount Albert Markham 2 5
Jennifer Zhang Cross-Cultural Community Services Association (TCCSA) - York Centre Toronto Markham 2 5
Montaña Zimmermann Royal Canadian Sea Cadets - 221 Patriot Pefferlaw Markham 2 Youth
Dawn Zimmermann Navy League of Canada - Newmarket Branch Pefferlaw Markham 2 5
Jacqueline Adams Girl Guides of Canada - Ontario Council - Community 23 Brooklin Whitby 30
Adil Alibhai Ismaili Council for Ontario - Pickering Ajax Whitby 30
Kaitlyn Allard-Benson École secondaire catholique Saint-Charles-Garnier Oshawa Whitby 5
Arsalan Amarsi Ismaili Council for Ontario - Pickering Ajax Whitby 5
Shelina Amirally Ismaili Council for Ontario - Pickering Ajax Whitby 25
Patrick Aprile Lions Club - Udora-Leaskdale Udora Whitby 20
Anita Arora Christian Cultural Association of South Asian Ajax Whitby 5
Marvin Atkinson Community Care Durham - Whitby Whitby Whitby 10
Shirley Barr Community Care Durham - Scugog Port Perry Whitby 25
Mary Anne Barrett Girl Guides of Canada - Ontario Council Ajax Whitby 5
Debbie Bath Sunderland Agricultural Society Sunderland Whitby 20
Christine Beer Optimist Club of Brooklin, Ontario Brooklin Whitby 5
James Bell Royal Canadian Air Cadets - 659 Brock Squadron Pefferlaw Whitby Youth
Dominique Bessel Optimist Club of Brooklin, Ontario Brooklin Whitby 5
Tushar Bhatt Swami Mohan Das Sewa Samiti of Canada Ajax Whitby 10
Amarnath Binda Devi Mandir Etobicoke Whitby 25
Sandra Birchard Community Care - Durham-Brock Cannington Whitby 10
Nicholas Biro Royal Canadian Air Cadets - 659 Brock Squadron Pefferlaw Whitby Youth
Nera Bloemen Auxiliary to Lakeridge Health Port Perry Port Perry Whitby 20
Elden Bonk Royal Canadian Air Cadets - 659 Brock Squadron Pefferlaw Whitby Youth
Julia Boutin École secondaire catholique Saint-Charles-Garnier Courtice Whitby 5
Stewart Bowman 1st Brooklin / Scouts Canada Oshawa Whitby 25
Chuck Brackett Community Care - Durham-Brock Beaverton Whitby 20
Nelly Brand Community Care Durham - Whitby Whitby Whitby 20
Keith Brettell WindReach Farm Haydon Whitby 10
Donald Bridges 1st Brooklin / Scouts Canada Whitby Whitby 20
Linda Brown WindReach Farm Port Perry Whitby 10
Russell Burton Lions Club - Udora-Leaskdale Udora Whitby 15
Michael Campbell WindReach Farm Ajax Whitby Youth
Craig Clark Royal Canadian Air Cadets - 659 Brock Squadron Pefferlaw Whitby Youth
Lloyd Clifton Lions Club - Udora-Leaskdale Tottenham Whitby 30
Ryan Cochrane Royal Canadian Air Cadets - 659 Brock Squadron Pefferlaw Whitby Youth
Ron Cosway WindReach Farm Port Perry Whitby 10
Effie Coughlan Optimist Club of Brooklin, Ontario Brooklin Whitby 5
Beth Crichton Markham Concert Band Uxbridge Whitby 20
Lorraine Cunnington Durham Condominium Corporation No. 122 Whitby Whitby 5
Audrey D'Souza Girl Guides of Canada - Ontario Council Ajax Whitby 5
James Dasberg Whitby Warriors Junior A Lacrosse Team Oshawa Whitby 5
Tyler Dender Toronto Zoo Ajax Whitby Youth
Catherine Derksen Boys and Girls Club of Durham Ajax Whitby 5
Patricia Dick 4th Whitby Scouts / Scouts Canada Whitby Whitby 30
Frank Dimalta Prostate Cancer Canada Network - Durham Region Oshawa Whitby 15
Arianna Dossa Ismaili Council for Ontario - Pickering Pickering Whitby 5
Lynn Doucette Port Perry Senior Citizens Club Port Perry Whitby 5
Sue Driver Town of Whitby Seniors Services Whitby Whitby 10
Audra Dymond Port Perry Senior Citizens Club Blackstock Whitby 5
Terry Eldridge Air Cadet League of Canada Whitby Whitby 5
Linda Elliot Auxiliary to Lakeridge Health Port Perry Prince Albert Whitby 5
Kathryn Farrugia Community Care Durham - Ajax-Pickering Pickering Whitby 5
Joseph Farrugia Community Care Durham - Ajax-Pickering Pickering Whitby 5
Robert Ferguson Bonner Boys Uxbridge Whitby 10
Josephine Ferreira Girl Guides of Canada - Ontario Council Ajax Whitby 10
Robert Fillion Community Care Durham - Oshawa Oshawa Whitby 15
John Fountain Community Care Durham - Uxbridge Uxbridge Whitby 10
Jolene Funk St. Michael's Hospital Whitby Whitby Youth
Katie Gaboury École secondaire catholique Saint-Charles-Garnier Whitby Whitby 5
Carol Gardner St Paul's on-the-Hill Community Food Bank Pickering Whitby 5
Bill Gohn Port Perry Senior Citizens Club Seagrave Whitby 5
Darlene Gordon Girl Guides of Canada - Ontario Council - Community 23 Whitby Whitby 15
Adam Goucher 4th Whitby Scouts / Scouts Canada Whitby Whitby 5
Larry Goucher 4th Whitby Scouts / Scouts Canada Whitby Whitby 5
Clayton Graham Community Care Durham - Scugog Port Perry Whitby 10
Alondra Grandjêan École secondaire catholique Saint-Charles-Garnier Whitby Whitby 5
Carol Grant Spelling Bee of Canada Ajax Whitby 10
Ann Hannah Community Care Durham - Whitby Whitby Whitby 5
Julie Harper Alzheimer Society of Durham Region Oshawa Whitby 10
David Harris 4th Whitby Scouts / Scouts Canada Whitby Whitby 5
Eleanor Hastie Alzheimer Society of Durham Region Oshawa Whitby 5
Kathrine Haugh Station Gallery Whitby Whitby 5
Philip A. Haynes 856 Pickering Kinsman RCAirCS Sponsoring Committee Pickering Whitby 10
Ellen Ho Community Care Durham - Whitby Ajax Whitby 5
Deanna Hollister Alzheimer Society of Durham Region Whitby Whitby 5
Mike Howarth Prostate Cancer Canada Network - Durham Region Whitby Whitby 5
John Hubbarde Community Care Durham - Ajax-Pickering Pickering Whitby 5
Norma Hunter Community Care Durham - Whitby Whitby Whitby 5
Kianna Hydal École secondaire catholique Saint-Charles-Garnier Pickering Whitby 5
Daryl Jenkins 1st Durham Medvents / Scouts Canada Whitby Whitby 10
Doreen Johnson Town of Whitby Seniors Services Brooklin Whitby 5
Doreen Johnson Station Gallery Brooklin Whitby 5
Sandra Johnstone Ballycliffe Long Term Care Ajax Whitby 15
Derek Keenan Whitby Warriors Junior A Lacrosse Team Oshawa Whitby 5
Daryl Keighley Community Care Durham - Uxbridge Zephyr Whitby 15
Jo-Anne Kerr Community Care Durham - Uxbridge Uxbridge Whitby 10
Lynn Klages Community Care Durham - Uxbridge Uxbridge Whitby 5
Bruno Komel Community Care Durham - Oshawa Oshawa Whitby 15
Dan Ladoucer Whitby Warriors Junior A Lacrosse Team Whitby Whitby 5
Nicolas Lafrance-Brassard École secondaire catholique Saint-Charles-Garnier Oshawa Whitby 5
Ismail Lalji Ismaili Council for Ontario - Pickering Ajax Whitby 20
Marjorie Lampman Community Care Durham - Uxbridge Uxbridge Whitby 10
Robert Lee Community Care Durham - Scugog Blackstock Whitby 10
Ilona Lepka Community Care Durham - Ajax-Pickering Pickering Whitby 15
Terry Lloyd Whitby Warriors Junior A Lacrosse Team Oshawa Whitby 5
Graham Lockey Prostate Cancer Canada Network - Durham Region Oshawa Whitby 10
Ruby Luthra Toronto Standard Condominium Corporation 2204 Whitby Whitby 5
Divine Makonga École secondaire catholique Saint-Charles-Garnier Ajax Whitby 5
Dorothy Marek St Paul's on-the-Hill Community Food Bank Pickering Whitby 5
Kayla Marino Ongwanada Whitby Whitby Youth
Cathy Martell WindReach Farm Whitby Whitby 5
Mehboob Mawji Ismaili Council for Ontario - Pickering Scarborough Whitby 30
Sheila Mayr Community Care Durham - Oshawa Oshawa Whitby 10
Keith McCann Learning Disabilities Association of Durham Region Ajax Whitby 20
Jeff McComb Whitby Warriors Junior A Lacrosse Team Pickering Whitby 5
Elaine McDade Durham Condominium Corporation No. 122 Whitby Whitby 5
Sharon McDonnell Community Care - Durham-Brock Beaverton Whitby 15
Evelyn McKenzie Community Care Durham - Scugog Port Perry Whitby 5
Jim McKinnon Safe Communities of Pickering-Ajax Whitby Whitby 15
June Mitchell Community Care - Durham-Brock Beaverton Whitby 20
David Mizzi 1st Brooklin / Scouts Canada Whitby Whitby 15
Pat Moffatt Community Care - Durham-Brock Beaverton Whitby 10
Farida Mohamed Ismaili Council for Ontario - Pickering Ajax Whitby 25
Farid Moosabhoy Ismaili Council for Ontario - Pickering Pickering Whitby 30
Vicki Nash Air Cadet League of Canada Whitby Whitby 5
Sheila Rita J Noronha Christian Cultural Association of South Asian Ajax Whitby 5
Greg O'Connor Whitby Warriors Junior A Lacrosse Team Brooklin Whitby 5
Hunter Ollivierre Royal Canadian Air Cadets - 659 Brock Squadron Pefferlaw Whitby Youth
Kristina Ollivierre Royal Canadian Air Cadets - 659 Brock Squadron Pefferlaw Whitby Youth
Hammie Oosterloo Auxiliary to Lakeridge Health Port Perry Port Perry Whitby 25
Renee Park St Paul's on-the-Hill Community Food Bank Scarborough Whitby 5
Marion Park Community Care - Durham-Brock Cannington Whitby 25
Katelynn Parker Royal Canadian Air Cadets - 659 Brock Squadron Pefferlaw Whitby Youth
Caroline P. Pascoe 856 Pickering Kinsman RCAirCS Sponsoring Committee Ajax Whitby 5
Inez Piehl Spencer Community Centre Whitby Whitby 40
Bernadette Plourde Community Care Durham - Oshawa Oshawa Whitby 15
Colleen Quinn-Joyce Spencer Community Centre Whitby Whitby 40
Phyllis Quinton Alzheimer Society of Durham Region Pickering Whitby 5
David Radford Lions Club - Udora-Leaskdale Sunderland Whitby 30
Henry Raetsen Station Gallery Courtice Whitby 5
Doug Reid WindReach Farm Whitby Whitby 5
David Reinhardt Town of Whitby Seniors Services Whitby Whitby 5
Joyce Rice Auxiliary to Lakeridge Health Port Perry Port Perry Whitby 20
Mary Riches Father Fenelon Catholic School Pickering Whitby 30
Linda Romano Auxiliary to Lakeridge Health Port Perry Port Perry Whitby 5
Louise Sale Port Perry Senior Citizens Club Port Perry Whitby 5
Jacqueline Shagass WindReach Farm Markham Whitby Youth
Anita Simmons 4th Whitby Scouts / Scouts Canada Whitby Whitby 15
Rita Singh St Paul's on-the-Hill Community Food Bank Pickering Whitby 5
Rob Smith Town of Whitby Seniors Services Whitby Whitby 15
Patricia Smith Girl Guides of Canada - Ontario Council Hamilton Whitby 30
Christy Spear Prostate Cancer Canada Network - Durham Region Oshawa Whitby 5
Ellen Stroud Alzheimer Society of Durham Region Scarborough Whitby 5
Beryl Styles Town of Whitby Seniors Services Whitby Whitby 5
Peter Sullivan St Paul's on-the-Hill Community Food Bank Pickering Whitby 10
Dianne Sullivan St Paul's on-the-Hill Community Food Bank Pickering Whitby 10
Danielle Suter WindReach Farm Hampton Whitby 5
Norma Jean Sutherland Community Care Durham - Whitby Whitby Whitby 10
Jennifer Taylor Community Care Durham - Uxbridge Uxbridge Whitby 5
Rebecca Taylor WindReach Farm Brooklin Whitby Youth
Byron Taylor Lions Club - Udora-Leaskdale Little Britain Whitby 30
Krystina Thompson Spelling Bee of Canada Pickering Whitby Youth
Audrey Thompson Community Care Durham - Scugog Port Perry Whitby 5
Vinasithamby S. Thurairajah Canadian Tamil Academy Ajax Whitby 50
David Tomkinson Lions Club - Udora-Leaskdale Udora Whitby 25
Lindsay Torrance Girl Guides of Canada - Ontario Council - Community 23 Whitby Whitby Youth
Tammy Turner Community Care Durham - Oshawa Oshawa Whitby 5
Judy Twombly Community Care Durham - Ajax-Pickering Pickering Whitby 10
Katie Verriet Boys and Girls Club of Durham Whitby Whitby 5
Peter Waldron Town of Whitby Seniors Services Whitby Whitby 10
Fang (Amy) Wang East Asian Network Group Whitby Whitby 10
Linda Watson 1st Durham Medvents / Scouts Canada Whitby Whitby 10
Jane Way Community Care Durham - Oshawa Oshawa Whitby 5
Beth WcWorther 1st Brooklin / Scouts Canada Oshawa Whitby 5
Clark Weddell Prostate Cancer Canada Network - Durham Region Whitby Whitby 5
Mary Wick 1st Brooklin / Scouts Canada Whitby Whitby 20
Brian Wick Durham Condominium Corporation No. 122 Whitby Whitby 15
Lewis Williams 9th Whitby / Scouts Canada Whitby Whitby 20
Catherine Williams Community Care Durham - Scugog Port Perry Whitby 5
Sharon Worsley Spencer Community Centre Whitby Whitby 30
Danika Wotten École secondaire catholique Saint-Charles-Garnier Ajax Whitby 5
Heather Zheng Chinese Artists Society of Toronto (Qing-Yun Yu Ballet Group) Ajax Whitby 5
Rafael Zimmermann Royal Canadian Air Cadets - 659 Brock Squadron Pefferlaw Whitby 5
Francisco Zimmermann Air Cadet League of Canada - 659 Brock SSC Pefferlaw Whitby 5
Dawn Zimmermann Air Cadet League of Canada - 659 Brock SSC Pefferlaw Whitby 5
Bob Zincone Ajax FC Soccer Club Ajax Whitby 15
John Alford Ontario Genealogical Society - Durham Region Branch Oshawa Oshawa 5
Toluwani Awe Association of Hospital Volunteers - Bowmanville Bowmanville Oshawa Youth
Glendon Baird Oshawa Senior Citizens Centre Oshawa Oshawa 5
Redouane Bakhyi Boys and Girls Club of Durham Oshawa Oshawa 5
Shoba Bartels Deutscher Automobil Club Ajax Oshawa 25
John Bate Union Rod & Gun Club of Oshawa Bowmanville Oshawa 10
Carmelo Belmonte Oshawa Italian Recreation Club Courtice Oshawa Youth
Richard Bennett Ontario Regiment Museum Ajax Oshawa 20
Poppy Black Canadian Timing Association Orono Oshawa 30
Derno Bortoluzzi Oshawa Italian Recreation Club Oshawa Oshawa 5
Hélène Boudreau COFRD Whitby Oshawa 10
Neil Bowers Union Rod & Gun Club of Oshawa Caesarea Oshawa 10
Shirley Bowman Auxiliary of Lakeridge Health Oshawa Oshawa Oshawa 20
Melissa Braccia Oshawa Italian Recreation Club Oshawa Oshawa Youth
Jim Brazier Children's Aid Society - Durham Uxbridge Oshawa 15
Shelley Brock Pine Ridge Garden Club Pontypool Oshawa 5
Francesca Brusco Oshawa Italian Recreation Club Oshawa Oshawa Youth
Janis Carter Ontario Genealogical Society - Durham Region Branch Lindsay Oshawa 5
Judy Climenhage Community Care Durham - Bowmanville Orono Oshawa 15
David Cobden Pickering Museum Village Pickering Oshawa 5
Janet Cobden Pickering Museum Village Pickering Oshawa 5
Eleanor Collier Oshawa Senior Citizens Centre Courtice Oshawa 15
David Conner Ontario Regiment Museum Whitby Oshawa 10
Wilma Coombes Association of Hospital Volunteers - Bowmanville Bowmanville Oshawa 30
Brenda Crawford Union Rod & Gun Club of Oshawa Bowmanville Oshawa 10
John Crawford Union Rod & Gun Club of Oshawa Oshawa Oshawa 10
Shannon Crawford Lupus Ontario - Durham Chapter Bowmanville Oshawa 25
Jim Cryderman Lions Club - Bowmanville Bowmanville Oshawa 40
Krzysztof Czajowski Polish Alliance of Canada - Branch #21 Courtice Oshawa 5
Jan Czuba Polish National Union of Canada - Branch # 7 Oshawa Oshawa 30
Elzbieta Czuba Polish National Union of Canada - Branch # 7 Oshawa Oshawa 15
Zbigniew Czuba Polish National Union of Canada - Branch # 7 Oshawa Oshawa 10
Barbara Damant Auxiliary of Lakeridge Health Oshawa Oshawa Oshawa 20
Laila Datoo Shia Imami Ismaili Council for Ontario - Oshawa Oshawa Oshawa 25
Samantha Davis Pickering Museum Village Pickering Oshawa Youth
Mohamedali Dhanji Shia Imami Ismaili Council for Ontario - Oshawa Whitby Oshawa 5
Sean Donaldson Grandview Children's Foundation Brooklin Oshawa 5
Fahriz Dosani Shia Imami Ismaili Council for Ontario - Oshawa Whitby Oshawa 15
Jackie Down Grandview Children's Foundation Janetville Oshawa 5
Stanislaw Dymecki Polish National Union of Canada - Branch # 7 Hampton Oshawa 40
Minnie Evers Association of Hospital Volunteers - Bowmanville Bowmanville Oshawa 30
Jackie Foster Bereaved Families of Ontario Durham Region Uxbridge Oshawa 5
Charyl Galpin Lakeridge Health Foundation Toronto Oshawa 5
Douglas Gibbs Oshawa Senior Citizens Centre Oshawa Oshawa 5
Helen Gibson Lakeridge Health Foundation Oshawa Oshawa 10
Peg Gingras Auxiliary of Lakeridge Health Oshawa Oshawa Oshawa 20
Janet Goodall Ontario Association of Medical Radiation Sciences Courtice Oshawa 15
Casey Guspie Ontario Regiment Museum Bowmanville Oshawa 5
Oswald Harmon Children's Aid Society - Durham Oshawa Oshawa 15
Ann Hilborn Community Care Durham - Bowmanville Bowmanville Oshawa 10
Desmond Ho The Auxiliary of Lakeridge Health Oshawa Oshawa Oshawa Youth
Jeremy Hogel Rogers TV - Durham Oshawa Oshawa 5
William Huether Lions Club - Bowmanville Bowmanville Oshawa 20
Shirley Hunter Auxiliary of Lakeridge Health Oshawa Oshawa Oshawa 25
Daniel Iannuzzi Pickering Museum Village Pickering Oshawa Youth
Anthony Ippolito Oshawa Italian Recreation Club Oshawa Oshawa 20
Richard Jacobs Pickering Museum Village Markham Oshawa 10
Mary Jameson Children's Aid Society - Durham Oshawa Oshawa 25
Wayne Jameson Children's Aid Society - Durham Oshawa Oshawa 25
Mary Jeffery Auxiliary of Lakeridge Health Oshawa Oshawa Oshawa 25
Dolores Jenkins Parkwood National Historic Site Oshawa Oshawa 25
Nurbegum Jetha Shia Imami Ismaili Council for Ontario - Oshawa Whitby Oshawa 5
Andrea E. Johnston 330 Danforth Tech Squadron Sponsoring Committee Toronto Oshawa 5
Cesar Juarez-Vargas Parkwood National Historic Site Oshawa Oshawa 5
Fareen Kanji Shia Imami Ismaili Council for Ontario - Oshawa Whitby Oshawa 10
Anna Klaren Lions Club - Newcastle Newcastle Oshawa 15
Paul Koukofikas Durham Family Court Clinic Pickering Oshawa 5
Jagoda Krynicka Polish Teachers Association in Canada Oshawa Oshawa 15
Janusz Kustra Polish National Union of Canada - Branch # 7 Oshawa Oshawa 5
Rehana Ladhani Shia Imami Ismaili Council for Ontario - Oshawa Whitby Oshawa 5
Marie Lavergne Association of Hospital Volunteers - Bowmanville Bowmanville Oshawa 30
Leonardo Lembo Oshawa Italian Recreation Club Oshawa Oshawa 10
Joyce Lintner Ontario Genealogical Society - Durham Region Branch Oshawa Oshawa 10
Mark Little Rogers TV - Durham Oshawa Oshawa 5
Wilson Little Grandview Children's Centre Whitby Oshawa 5
Bill Locke Lions Club - Newcastle Newcastle Oshawa 10
Jackie Long Grandview Children's Centre Ajax Oshawa 10
Pam Love Master Gardeners of Ontario Inc Oshawa Oshawa 5
Denise Love Bereaved Families of Ontario Durham Region Oshawa Oshawa 5
Alexis LoveGordon Bereaved Families of Ontario Durham Region Oshawa Oshawa 5
Colleen MacNamara Ontario Genealogical Society - Durham Region Branch Oshawa Oshawa 5
Paul Mackie Lakeridge Health Foundation Whitby Oshawa 10
Tito Marimpietri Oshawa Italian Recreation Club Oshawa Oshawa 15
Marilyn Martin Lions Club - Newcastle Newcastle Oshawa 30
John Matthews Northminster United Church Oshawa Oshawa 50
Stefan Michalski Polish Alliance of Canada - Branch #21 Courtice Oshawa 5
Susan Mitchell Pickering Museum Village Pickering Oshawa 5
Paul Mitchell Pickering Museum Village Pickering Oshawa 5
Shani Mithani Shia Imami Ismaili Council for Ontario - Oshawa Ajax Oshawa 5
Charles Morison Lakeridge Health Foundation Courtice Oshawa 10
Ashley Muir Grandview Children's Foundation Bowmanville Oshawa Youth
Margaret Munday Community Care Durham - Bowmanville Bowmanville Oshawa 10
Chris Newman Boys and Girls Club of Durham Bowmanville Oshawa 5
Doreen Olinski Association of Hospital Volunteers - Bowmanville Bowmanville Oshawa 30
Rosemary Oliver Pickering Museum Village Pickering Oshawa 5
Marino Osso Oshawa Italian Recreation Club Oshawa Oshawa 10
Giovanni Osso Oshawa Italian Recreation Club Oshawa Oshawa 10
Egon Pedersen March Of Dimes Canada (CEIS Department) Oshawa Oshawa 5
Danielle Pereira-Harris Girl Guides of Canada - Ontario Council - Community 23 Oshawa Oshawa 10
Leanne Perry-Trebilcock Boys and Girls Club of Durham Oshawa Oshawa 5
Laura Piccione Lupus Ontario - Durham Chapter Oshawa Oshawa 15
Robert Piccione Lupus Ontario - Durham Chapter Oshawa Oshawa 15
Mecheala Pienczykowski Association of Hospital Volunteers - Bowmanville Courtice Oshawa Youth
Melissa Pringle Rose of Durham Young Parents Support Services Oshawa Oshawa 5
Judith Reavell Grandview Children's Centre Bowmanville Oshawa 5
Judith Reavell Grandview Children's Foundation Bowmanville Oshawa 5
Julie Rees Girl Guides of Canada - Ontario Council - Community 23 Bowmanville Oshawa 20
Robert Richardson Oshawa Senior Citizens Centre Oshawa Oshawa 10
Sam Richardson Ontario Regiment Museum Oshawa Oshawa Youth
Roy Riseley Children's Aid Society - Durham Pickering Oshawa 15
Denise Robinson Bereaved Families of Ontario Durham Region Pickering Oshawa 5
Judy Robinson Grandview Children's Centre Whitby Oshawa 5
Wieslawa Rozdeba Polish National Union of Canada - Branch # 7 Oshawa Oshawa 5
Salea Saidaly Shia Imami Ismaili Council for Ontario - Oshawa Whitby Oshawa 5
Jim Sandberg Lions Club - Newcastle Newcastle Oshawa 10
Joe Sanders Lakeridge Health Foundation Oshawa Oshawa 10
Robert Sanders Ontario Regiment Museum Leaskdale Oshawa 20
Dianne Short Lions Club - Bowmanville Bowmanville Oshawa 30
Danuta Siglowa Polish Alliance of Canada - Branch #21 Oshawa Oshawa 5
Elaine Simpson Community Care Durham - Bowmanville Bowmanville Oshawa 10
Arabind Sivasekaram Association of Hospital Volunteers - Bowmanville Whitby Oshawa Youth
Barbara Slominski Polish Alliance of Canada - Branch #21 Oshawa Oshawa 25
William Smith Parkwood National Historic Site Oshawa Oshawa 5
Norm Smith Lions Club - Newcastle Newcastle Oshawa 10
Karen Smith Parkwood National Historic Site Oshawa Oshawa 5
Gail Stapleton Community Care Durham - Bowmanville Orono Oshawa 10
Teresa Stefanski Polish Alliance of Canada - Branch #21 Oshawa Oshawa 25
Elaine Stewart Oshawa Senior Citizens Centre Oshawa Oshawa 5
Rhonda Stewart Parkwood National Historic Site Oshawa Oshawa 5
Dan Sturgess Ontario Regiment Museum Whitby Oshawa 10
Kellie Taylor Parkwood National Historic Site Oshawa Oshawa 5
Gordon Terwillegar Northminster United Church Oshawa Oshawa 40
Carole Toma Auxiliary of Lakeridge Health Oshawa Oshawa Oshawa 20
Marilyn Trunks Pine Ridge Garden Club Nestleton Oshawa 10
John Tryon Ontario Regiment Museum Pickering Oshawa 20
Barb Tukker Community Care Durham - Bowmanville Bowmanville Oshawa 15
Mary Van Heuvelen Association of Hospital Volunteers - Bowmanville Bowmanville Oshawa 30
Theresa M. Vicioso 856 Pickering Kinsman RCAirCS Sponsoring Committee Oshawa Oshawa 10
Meghan Webster Auxiliary of Lakeridge Health Oshawa Whitby Oshawa Youth
Eric Weir Children's Aid Society - Durham Whitby Oshawa 15
Scott Wheeler Union Rod & Gun Club of Oshawa Oshawa Oshawa 20
Dan White Ontario Regiment Museum Bowmanville Oshawa 15
Angela White Bereaved Families of Ontario Durham Region Whitby Oshawa 15
Peter Willems Lions Club - Newcastle Newtonville Oshawa 15
David Williams Grandview Children's Centre Whitby Oshawa 5
Audrey Willson Girl Guides of Canada - Ontario Council - Community 23 Newcastle Oshawa 25
Grace Wind Association of Hospital Volunteers - Bowmanville Bowmanville Oshawa 15
Joan Winter March Of Dimes Canada (CEIS Department) Oshawa Oshawa 5
Ron Yeo Oshawa Senior Citizens Centre Whitby Oshawa 5
Warren Young Lakeridge Health Foundation Oshawa Oshawa 5
Teresa Zubrzycki Polish Alliance of Canada - Branch #21 Oshawa Oshawa 5
Lynda Turton Provincial Women's Softball Association Port Colborne Niagara Falls 1 25
Susan Jancsi Community Living - Grimsby, Lincoln & West Lincoln St. Catharines Niagara Falls 1 5
David McNaughton Community Living - Grimsby, Lincoln & West Lincoln Beamsville Niagara Falls 1 5
Krithika Srikanth Community Living - Grimsby, Lincoln & West Lincoln Beamsville Niagara Falls 1 Youth
Maria Van Straalen Community Support Services of Niagara - Beamsville Smithville Niagara Falls 1 15
John Baetz Community Support Services of Niagara - Beamsville Beamsville Niagara Falls 1 5
Lynn Grinbergs Community Support Services of Niagara - Beamsville Beamsville Niagara Falls 1 15
Kathy McNalley Community Support Services of Niagara - Beamsville Grimsby Niagara Falls 1 5
Irene Noble Community Support Services of Niagara - Beamsville Beamsville Niagara Falls 1 5
Delio Ricci Community Support Services of Niagara - Beamsville Beamsville Niagara Falls 1 5
Colin Karr Scouts Canada 20th Welland Scouting Welland Niagara Falls 1 5
Denise Ascenzo Niagara Historical Society & Museum Niagara-on-the-Lake Niagara Falls 1 5
Tony Chisholm Niagara Historical Society & Museum Niagara-on-the-Lake Niagara Falls 1 5
Lorraine Joyner Niagara Historical Society & Museum Niagara-on-the-Lake Niagara Falls 1 5
Rick Meloen Niagara Historical Society & Museum Niagara-on-the-Lake Niagara Falls 1 5
Loretta Pietrobon Niagara Historical Society & Museum Niagara-on-the-Lake Niagara Falls 1 5
Judy Thornton Niagara Historical Society & Museum Niagara-on-the-Lake Niagara Falls 1 5
Maureen Cook Adult Literacy Council of Greater Fort Erie Ridgeway Niagara Falls 1 15
Grace Maskell Adult Literacy Council of Greater Fort Erie Fort Erie Niagara Falls 1 5
Tony Moosie Adult Literacy Council of Greater Fort Erie Fort Erie Niagara Falls 1 10
Conrad Pierroz Adult Literacy Council of Greater Fort Erie Ridgeway Niagara Falls 1 10
Karen Raymond Adult Literacy Council of Greater Fort Erie Ridgeway Niagara Falls 1 5
Donna Stewart Adult Literacy Council of Greater Fort Erie Fort Erie Niagara Falls 1 5
Mary Murphy Provincial Women's Softball Association Niagara Falls Niagara Falls 1 5
Sharon Freeman Association for Workplace Tragedy Family Support Welland Niagara Falls 1 10
Marty Kicul Pelham Cares Inc. Fenwick Niagara Falls 1 5
Sue Kicul Pelham Cares Inc. Fenwick Niagara Falls 1 5
Margaret Rice Pelham Cares Inc. Fonthill Niagara Falls 1 5
Michael Rice Pelham Cares Inc. Fonthill Niagara Falls 1 5
Caroline Toffolo Pelham Cares Inc. Fonthill Niagara Falls 1 10
Sandra Warden Pelham Cares Inc. Fonthill Niagara Falls 1 5
Ian Greaves Multiple Sclerosis Society of Canada Niagara Falls Niagara Falls 1 5
Brenda Dunlop Niagara 4-H Association Smithville Niagara Falls 1 5
Vaughn Gibbons Niagara 4-H Association Ridgeway Niagara Falls 1 10
James McMillan Niagara 4-H Association Beamsville Niagara Falls 1 15
Brenda Roszell Niagara 4-H Association Wainfleet Niagara Falls 1 5
Charlene Yungblut Niagara 4-H Association Fonthill Niagara Falls 1 5
Salvatore Abbruscato St John Ambulance Niagara Falls Niagara Falls 1 5
Brandon Collison St John Ambulance Niagara Falls Niagara Falls 1 5
Christopher Dueck St John Ambulance Pelham Niagara Falls 1 10
Matthieu Jean St John Ambulance St. Catharines Niagara Falls 1 5
Patrick Martonfi St John Ambulance Niagara Falls Niagara Falls 1 5
Matthew Rate St John Ambulance Welland Niagara Falls 1 10
Ethel Baer Zonta Club of Fort Erie and Area Ridgeway Niagara Falls 1 5
Barbara Ruegg Zonta Club of Fort Erie and Area Stevensville Niagara Falls 1 20
Bert Murphy Niagara Training & Employment Agency Port Colborne Niagara Falls 1 15
Marion Woodcock Niagara Training & Employment Agency Jordan Niagara Falls 1 5
Keith Hillborn Historical Society - Lundy's Lane Niagara Falls Niagara Falls 1 10
Anthony Roberts Historical Society - Lundy's Lane Niagara Falls Niagara Falls 1 15
Elsie Bell Pelham Public Library Fonthill Niagara Falls 1 10
Lou Bradley Pelham Public Library Fonthill Niagara Falls 1 5
Toni Crecco Pelham Public Library Fonthill Niagara Falls 1 5
Anne Ker Pelham Public Library Fenwick Niagara Falls 1 20
Colleen McCarthy Pelham Public Library Fenwick Niagara Falls 1 20
Edna O'Rourke Pelham Public Library Fonthill Niagara Falls 1 5
Leslie Loney Morningstar Mill c/o City of St. Catharines St. Anns Niagara Falls 1 5
Austin Kirkby Niagara Peninsula Fruit & Vegetable Growers Association Niagara-on-the-Lake Niagara Falls 1 15
Livia Martin Ontario Trillium Foundation: Niagara Niagara-on-the-Lake Niagara Falls 1 5
Justin DaPointe Special Olympics Ontario, Grimsby-Lincoln Chapter Beamsville Niagara Falls 1 Youth
Karen Unger Special Olympics Ontario, Grimsby-Lincoln Chapter Beamsville Niagara Falls 1 5
Werner Unger Special Olympics Ontario, Grimsby-Lincoln Chapter Beamsville Niagara Falls 1 5
Erna Dick Niagara-on-the-Lake Community Palliative Care St. Catharines Niagara Falls 1 25
Marion Frendo Niagara-on-the-Lake Community Palliative Care Niagara-on-the-Lake Niagara Falls 1 15
Jean Stewart Niagara-on-the-Lake Community Palliative Care St. Catharines Niagara Falls 1 25
Rachel Thiessen Niagara-on-the-Lake Community Palliative Care Niagara-on-the-Lake Niagara Falls 1 5
Dawn Thompson Niagara-on-the-Lake Community Palliative Care Niagara-on-the-Lake Niagara Falls 1 5
Connie Warner Niagara-on-the-Lake Community Palliative Care Niagara-on-the-Lake Niagara Falls 1 5
Gord Gerrie Beamsville & District Lions Club Jordan Niagara Falls 1 5
Chris Huskins Beamsville & District Lions Club Beamsville Niagara Falls 1 15
Ken Southward Beamsville & District Lions Club Beamsville Niagara Falls 1 30
Les Vail Beamsville & District Lions Club St. Catharines Niagara Falls 1 15
Leen Zonneveld Beamsville & District Lions Club Beamsville Niagara Falls 1 10
Kim MacLeod Special Olympics Ontario, Grimsby-Lincoln Chapter Grimsby Niagara Falls 1 5
Joanne Peck Special Olympics Ontario, Grimsby-Lincoln Chapter Grimsby Niagara Falls 1 5
Nancy Taylor Special Olympics Ontario, Grimsby-Lincoln Chapter Grimsby Niagara Falls 1 5
Brad Curran CogecoTV Ridgeway Niagara Falls 1 Youth
Valentina Garcia Hurtado CogecoTV Welland Niagara Falls 1 Youth
Mitchell Glass CogecoTV Niagara-on-the-Lake Niagara Falls 1 Youth
Stan Mallow CogecoTV Niagara Falls Niagara Falls 1 5
Jacqueline Vogin CogecoTV Niagara Falls Niagara Falls 1 Youth
Nicole Metz Scouts Canada - Niagara Area Niagara Falls Niagara Falls 1 5
Frieda Harder United Mennonite Home VINELAND Niagara Falls 1 5
Peter Hilbert United Mennonite Home Beamsville Niagara Falls 1 5
Hedy Sawadsky United Mennonite Home VINELAND Niagara Falls 1 20
Vineet Bhatia Niagara College Canada St. Catharines Niagara Falls 1 Youth
Megan Fleury Niagara College Canada St. Catharines Niagara Falls 1 Youth
Sarah Greig Niagara College Canada Welland Niagara Falls 1 Youth
Kelsey Henry Niagara College Canada Bright's Grove Niagara Falls 1 Youth
Brianna Russ Niagara College Canada Hamilton Niagara Falls 1 Youth
Carter Stowar Niagara College Canada Brampton Niagara Falls 1 Youth
Spencer Tanguay Niagara College Canada Port Colborne Niagara Falls 1 Youth
Michael Turmel Niagara College Canada Welland Niagara Falls 1 Youth
Leo H.J. Maurice 87 Eagle Squadron Sponsoring Committee Welland Niagara Falls 1 5
James R. Morrison 87 Eagle Squadron Sponsoring Committee Welland Niagara Falls 1 10
Donald B. Thorpe 87 Eagle Squadron Sponsoring Committee Welland Niagara Falls 1 10
Emily Bonisteel Town of Pelham Fenwick Niagara Falls 1 Youth
Lisa Gallant Town of Pelham Fonthill Niagara Falls 1 5
Bill Gibson Town of Pelham Fonthill Niagara Falls 1 5
Sandra Harding Town of Pelham RIDGEVILLE Niagara Falls 1 5
Joe Marchant Town of Pelham Fonthill Niagara Falls 1 5
John Wink Town of Pelham Fonthill Niagara Falls 1 5
David Cowan Pathstone Mental Health Niagara Falls Niagara Falls 1 15
Brittany Davies Girl Guides of Canada - Niagara on the Lake Niagara-on-the-Lake Niagara Falls 1 5
Megan Gilchrist Girl Guides of Canada - Niagara on the Lake St. Davids Niagara Falls 1 15
Leslie Moulson Girl Guides of Canada - Niagara on the Lake Virgil Niagara Falls 1 5
Aileen Van 't Reit Girl Guides of Canada - Niagara on the Lake Niagara-on-the-Lake Niagara Falls 1 5
Joan Frank Girl Guides of Canada, Ontario Council, Community10 Niagara Falls Niagara Falls 1 30
Ina Kaestner Girl Guides of Canada, Ontario Council, Community10 Niagara Falls Niagara Falls 1 20
Dominik Buszowiecki Polish Teachers Association in Canada Niagara Falls Niagara Falls 1 5
Victoria Buszowiecki Polish Teachers Association in Canada Niagara Falls Niagara Falls 1 5
Jean Christie Girl Guides of Canada: Welland/St. Catharines Fort Erie Niagara Falls 1 30
Sherry Frost Girl Guides of Canada: Welland/St. Catharines Welland Niagara Falls 1 15
Heather Rainville Girl Guides of Canada: Welland/St. Catharines Welland Niagara Falls 1 15
Ann Klassen Pleasant Manor Retirement Villiage St. Catharines Niagara Falls 1 10
Jake Klassen Pleasant Manor Retirement Villiage St. Catharines Niagara Falls 1 10
Irene Bartel Pleasant Manor - Heritage Place Virgil Niagara Falls 1 15
Sharon Dirks Pleasant Manor - Heritage Place Notl Niagara Falls 1 10
Erna Hubert Pleasant Manor - Heritage Place Virgil Niagara Falls 1 15
Helen Klassen Pleasant Manor - Heritage Place Virgil Niagara Falls 1 20
Nancy Vriens Pleasant Manor - Heritage Place Notl Niagara Falls 1 15
Jake Wiens Pleasant Manor - Heritage Place Virgil Niagara Falls 1 5
Brandon Collison St. John Ambulance - Niagara Falls Branch Niagara Falls Niagara Falls 1 5
Matthieu Jean St. John Ambulance - Niagara Falls Branch St. Catharines Niagara Falls 1 5
Mark Newman St. John Ambulance - Niagara Falls Branch Niagara Falls Niagara Falls 1 10
Anthony Percival St. John Ambulance - Niagara Falls Branch St. Catharines Niagara Falls 1 10
Kim Secord St. John Ambulance - Niagara Falls Branch Niagara Falls Niagara Falls 1 5
Gillian Tucker St. John Ambulance - Niagara Falls Branch Niagara Falls Niagara Falls 1 10
Gary Dell Scouts Canada - 1st Niagara Scout Group Niagara Falls Niagara Falls 1 30
Rosamund Battye Welland-Port Colborne Concert Association St. Catharines Niagara Falls 1 20
Hilda Belcastro Welland-Port Colborne Concert Association Welland Niagara Falls 1 15
Brad Clements Welland-Port Colborne Concert Association Welland Niagara Falls 1 15
Maria Dinga Welland-Port Colborne Concert Association Welland Niagara Falls 1 5
Jean Macie Welland-Port Colborne Concert Association Ridgeville Niagara Falls 1 15
Tami Misener Welland-Port Colborne Concert Association Welland Niagara Falls 1 15
Michelle M. Bourgeois Air Cadet League of Canada (OPC) Niagara Falls Niagara Falls 1 10
Lisa Bartlett Scouts Canada - 1st Stevensville Ridgeway Niagara Falls 1 5
Claude Leduc Centre de santé communautaire Hamilton/Niagara Niagara Falls Niagara Falls 1 5
Ken Bell Shaw Festival Theatre Niagara-on-the-Lake Niagara Falls 1 20
Peggy Bell Shaw Festival Theatre Niagara-on-the-Lake Niagara Falls 1 20
Maureen Dalgleish Shaw Festival Theatre Niagara-on-the-Lake Niagara Falls 1 15
Vicky Downes Shaw Festival Theatre Niagara-on-the-Lake Niagara Falls 1 5
Christine Lancaster Shaw Festival Theatre Niagara Falls Niagara Falls 1 10
Carol M. Reid Shaw Festival Theatre Thorold Niagara Falls 1 20
Robert Carter Royal Canadian Legion - Branch 396 Chippawa Niagara Falls Niagara Falls 1 25
Violet Carter Royal Canadian Legion - Branch 396 Chippawa Niagara Falls Niagara Falls 1 20
Malvenia Corcoran Royal Canadian Legion - Branch 396 Chippawa Niagara Falls Niagara Falls 1 10
Bev Yungblut Town of Pelham Fonthill Niagara Falls 1 5
Frank Basilone Club Italia Niagara Falls Niagara Falls 1 10
Rosemary Caroli Club Italia Niagara Falls Niagara Falls 1 5
Sandra Delduca Club Italia Niagara Falls Niagara Falls 1 5
Mary Franze Club Italia Niagara Falls Niagara Falls 1 25
Marguerita Radice Club Italia Niagara Falls Niagara Falls 1 30
Nicola Radice Club Italia Niagara Falls Niagara Falls 1 30
Paul Marshall Peninsula Players Community Theatre Company Caistor Centre Niagara Falls 1 25
Shirley Marshall Peninsula Players Community Theatre Company Caistor Centre Niagara Falls 1 25
Margaret Byl Women's Institute - Lincoln District Niagara-on-the-Lake Niagara Falls 1 10
Noorjehan Abdulla Ismaili Jamatkhana - Niagara Falls Niagara Falls Niagara Falls 1 5
Zia Amlani Ismaili Jamatkhana - Niagara Falls Niagara-on-the-Lake Niagara Falls 1 Youth
Aamir Dhanani Ismaili Jamatkhana - Niagara Falls Niagara Falls Niagara Falls 1 5
Daulat Lakhani Ismaili Jamatkhana - Niagara Falls Niagara Falls Niagara Falls 1 5
Inara Meghani Ismaili Jamatkhana - Niagara Falls Niagara Falls Niagara Falls 1 Youth
Moe Merani Ismaili Jamatkhana - Niagara Falls Niagara Falls Niagara Falls 1 5
Iqbal Mussa Ismaili Jamatkhana - Niagara Falls Niagara Falls Niagara Falls 1 10
Zarakhanoo Tejani Ismaili Jamatkhana - Niagara Falls St. Catharines Niagara Falls 1 5
Asiya Vishram Ismaili Jamatkhana - Niagara Falls Port Colborne Niagara Falls 1 5
Evelyn Chouinard Douglas Memorial Hospital Auxiliary Fort Erie Niagara Falls 1 40
Deborah Damude Girl Guides of Canada: Port Colborne Port Colborne Niagara Falls 1 20
Winnifred Taft Girl Guides of Canada: Port Colborne Port Colborne Niagara Falls 1 20
Pamela Thompson Girl Guides of Canada: Port Colborne Port Colborne Niagara Falls 1 10
Elaine Aldridge-Low Centre For The Arts, Brock University NOTL Niagara Falls 2 10
Diane Hom Centre For The Arts, Brock University St. Catharines Niagara Falls 2 10
Chereen Osborne Centre For The Arts, Brock University St. Catharines Niagara Falls 2 10
Eva Salter Centre For The Arts, Brock University Fonthill Niagara Falls 2 10
Sandi Syri Centre For The Arts, Brock University St. Catharines Niagara Falls 2 10
Kari Syri Centre For The Arts, Brock University St. Catharines Niagara Falls 2 10
Susan Rutledge Garden City Optimist Club - St. Catharines St. Catharines Niagara Falls 2 5
William Jackson Bethesda Community Services Inc. St. Catharines Niagara Falls 2 20
Joseph Duhaime Lions Club of Port Dalhousie St. Catharines Niagara Falls 2 15
John Fedchun Lions Club of Port Dalhousie St. Catharines Niagara Falls 2 25
Torben Frederiksen Lions Club of Port Dalhousie St. Catharines Niagara Falls 2 20
Wayne Stoddart Lions Club of Port Dalhousie St. Catharines Niagara Falls 2 20
Peter Wilson Lions Club of Port Dalhousie St. Catharines Niagara Falls 2 25
Bryan Fengler Scouts Canada Niagara Area MedVents / Rover Scouts Ripley Niagara Falls 2 5
Bradley Bialogrecki Scouts Canada Niagara Area MedVents / Rover Scouts St. Catharines Niagara Falls 2 Youth
Karen Bialogrecki Scouts Canada Niagara Area MedVents / Rover Scouts St. Catharines Niagara Falls 2 5
Anne Bennink Linhaven Home - Niagara Region St. Catharines Niagara Falls 2 10
Aric Griffin Linhaven Home - Niagara Region St. Catharines Niagara Falls 2 10
Huguette March Linhaven Home - Niagara Region St. Catharines Niagara Falls 2 5
Donna Warkentin Linhaven Home - Niagara Region St. Catharines Niagara Falls 2 30
Suzanne Wismer Linhaven Home - Niagara Region St. Catharines Niagara Falls 2 5
Walt Wismer Linhaven Home - Niagara Region St. Catharines Niagara Falls 2 5
Mary Croft Victorian Order of Nurses Welland Niagara Falls 2 5
Louise Baglieri Ontario March of Dimes - Thorold Niagara Falls Niagara Falls 2 5
Mark Ewer Ontario March of Dimes - Thorold Stoney Creek Niagara Falls 2 5
Karen Lalonde Ontario March of Dimes - Thorold St. Catharines Niagara Falls 2 5
Marten Paine Ontario March of Dimes - Thorold Niagara Falls Niagara Falls 2 10
Maria Della-Gatta Community Support Services of Niagara - Welland Welland Niagara Falls 2 15
Donna MacIntyre Community Support Services of Niagara - Welland Welland Niagara Falls 2 25
John Martin Community Support Services of Niagara - Welland Welland Niagara Falls 2 5
Mike Roberts Community Support Services of Niagara - Welland Welland Niagara Falls 2 10
Eva Szockyj Community Support Services of Niagara - Welland Welland Niagara Falls 2 10
Flo Labelle Alzheimer Society of Niagara Region Welland Niagara Falls 2 10
Lois Ouellette Alzheimer Society of Niagara Region St. Catharines Niagara Falls 2 5
Linda Proulx Alzheimer Society of Niagara Region Niagara Falls Niagara Falls 2 10
John Pula Alzheimer Society of Niagara Region St. Catharines Niagara Falls 2 10
Anne Radojcic Alzheimer Society of Niagara Region Niagara Falls Niagara Falls 2 5
Myra Stewart Alzheimer Society of Niagara Region St. Catharines Niagara Falls 2 10
Debbie Dominic Heritage Thorold LACAC Thorold Niagara Falls 2 5
John Dominic Heritage Thorold LACAC Thorold Niagara Falls 2 5
Timothy Miller Knights of Columbus - Council 3732 Welland Niagara Falls 2 20
John Dekker Knights of Columbus - Council 3732 Port Colborne Niagara Falls 2 40
Danny Di Lorenzo Knights of Columbus - Council 3732 Port Colborne Niagara Falls 2 20
Ronald Miller Knights of Columbus - Council 3732 Port Colborne Niagara Falls 2 20
Paul Morasse Knights of Columbus - Council 3732 Port Colborne Niagara Falls 2 40
Mikala Rodgers Knights of Columbus - Council 3732 Port Colborne Niagara Falls 2 10
Jerry (Xing Jian) Mao Toronto Chinese Folk Art Centre St. Catharines Niagara Falls 2 Youth
Rita Harder Hospice Niagara St. Catharines Niagara Falls 2 10
Gloria Short Hospice Niagara St. Catharines Niagara Falls 2 10
Jacqueline Sinclair Hospice Niagara St. Catharines Niagara Falls 2 5
Deborah Stapleford Hospice Niagara St. Catharines Niagara Falls 2 5
Mary Urlocker Hospice Niagara St. Catharines Niagara Falls 2 10
Faye Cosby Morningstar Mill c/o City of St. Catharines St. Catharines Niagara Falls 2 5
Rioux Cosby Morningstar Mill c/o City of St. Catharines St. Catharines Niagara Falls 2 5
Gary Hay Morningstar Mill c/o City of St. Catharines St. Catharines Niagara Falls 2 10
Anne Carruthers St. Catharines Museum St. Catharines Niagara Falls 2 10
Stan Lapinski St. Catharines Museum St. Catharines Niagara Falls 2 15
Graham Love St. Catharines Museum St. Catharines Niagara Falls 2 5
Alex Ormston St. Catharines Museum St. Catharines Niagara Falls 2 15
Michael Smith St. Catharines Museum Niagara-on-the-Lake Niagara Falls 2 20
Bill Sward St. Catharines Museum St. Catharines Niagara Falls 2 5
Claude Dallaire Ontario Trillium Foundation: Niagara St. Catharines Niagara Falls 2 5
Roy Caja Scouts Canada, Fruitbelt Area Beamsville Niagara Falls 2 5
Caron Edwards Scouts Canada, Fruitbelt Area Beamsville Niagara Falls 2 30
Rob Martin Scouts Canada, Fruitbelt Area St. Catharines Niagara Falls 2 10
Wendy McGregor Scouts Canada, Fruitbelt Area Grimsby Niagara Falls 2 30
Louis Volpatti Scouts Canada, Fruitbelt Area Smithville Niagara Falls 2 5
Karen Oude-Reimerink Ontario Federation of School Athletic Associations St. Catharines Niagara Falls 2 25
Alexa Knapp CogecoTV St. Catharines Niagara Falls 2 Youth
Devi Mehta CogecoTV Welland Niagara Falls 2 Youth
Vera L. Kalenuik 87 Eagle Squadron Sponsoring Committee Welland Niagara Falls 2 10
Frank Ainsworth Canadian Red Cross - Niagara Area/St. Catharines St. Catharines Niagara Falls 2 10
Deborah Demaine Canadian Red Cross - Niagara Area/St. Catharines St. Catharines Niagara Falls 2 5
Susan Hunwicks Canadian Red Cross - Niagara Area/St. Catharines St. Catharines Niagara Falls 2 10
Suzanne Mariage Canadian Red Cross - Niagara Area/St. Catharines Welland Niagara Falls 2 30
Heather Poirier Canadian Red Cross - Niagara Area/St. Catharines St. Catharines Niagara Falls 2 5
Dave Seppala Scouts Canada - 6th Niagara St. Catharines Niagara Falls 2 10
Denise Clark Girl Guides of Canada - Community 10 St. Catharines Niagara Falls 2 25
Lillian Dunn Girl Guides of Canada - Community 10 St. Catharines Niagara Falls 2 40
Samantha Ellis Girl Guides of Canada - Community 10 Thorold Niagara Falls 2 5
Tammy Hammond Girl Guides of Canada - Community 10 St. Catharines Niagara Falls 2 5
Catherine LeBlanc Girl Guides of Canada - Community 10 Thorold Niagara Falls 2 5
Melody McIntyre Girl Guides of Canada - Community 10 St. Catharines Niagara Falls 2 15
Ellen Sacco Girl Guides of Canada - Community 10 St. Catharines Niagara Falls 2 40
Candice Thwaites Girl Guides of Canada - Community 10 St. Catharines Niagara Falls 2 5
Jacek Kaminski Canadian Polish Congress - Niagara District St. Catharines Niagara Falls 2 15
Victoria Nawrot Canadian Polish Congress - Niagara District Niagara Falls Niagara Falls 2 20
Kazimiera Urysz Canadian Polish Congress - Niagara District Niagara-on-the-Lake Niagara Falls 2 20
Stanislaw Urysz Canadian Polish Congress - Niagara District Niagara-on-the-Lake Niagara Falls 2 20
Rena Edgley Tabor Manor St. Catharines Niagara Falls 2 5
Frieda Peckham Tabor Manor Fonthill Niagara Falls 2 10
John Peckham Tabor Manor Fonthill Niagara Falls 2 10
Melodie Dakin Girl Guides of Canada: Welland/St. Catharines Welland Niagara Falls 2 5
Patty Hillhouse Girl Guides of Canada: Welland/St. Catharines Welland Niagara Falls 2 10
Jerika Knoll Girl Guides of Canada: Welland/St. Catharines St. Catharines Niagara Falls 2 Youth
Heather Mcilroy Girl Guides of Canada: Welland/St. Catharines Welland Niagara Falls 2 20
Courtney Taylor Girl Guides of Canada: Welland/St. Catharines St. Catharines Niagara Falls 2 Youth
Debbie Dominic Brain Tumour Foundation of Canada Thorold Niagara Falls 2 5
Stan Crozier Canadian Red Cross - Niagara Area/St. Catharines Stevensville Niagara Falls 2 5
Caroline Glowala Polish School - Canadian Polish Congress Niagara District St. Catharines Niagara Falls 2 Youth
Nicole Glowala Polish School - Canadian Polish Congress Niagara District St. Catharines Niagara Falls 2 Youth
Sue Heatherley Historical Society - Stoney Creek Grimsby Niagara Falls 2 5
Otto Grau Heidehof Home for the Aged St. Catharines Niagara Falls 2 10
Inge Muller Heidehof Home for the Aged St. Catharines Niagara Falls 2 5
Judith Torok Heidehof Home for the Aged St. Catharines Niagara Falls 2 5
Randy Barnes Historical Society - Thorold and Beaverdams Fonthill Niagara Falls 2 15
Carla Ann Kuchard Historical Society - Thorold and Beaverdams St. Catharines Niagara Falls 2 10
Albert Secord Historical Society - Thorold and Beaverdams Thorold Niagara Falls 2 10
Barbara Greenwood Rotary Club of Niagara Falls Niagara Falls Niagara Falls 2 10
Ron Mergl Rotary Club of Niagara Falls Fenwick Niagara Falls 2 15
June Mergl Rotary Club of Niagara Falls Fenwick Niagara Falls 2 10
Joan Babcock Port Colborne Museum Auxiliary Port Colborne Niagara Falls 2 5
Jackie Crawford Port Colborne Museum Auxiliary Port Colborne Niagara Falls 2 25
Sue Kramer Port Colborne Museum Auxiliary Port Colborne Niagara Falls 2 5
Margaret Krueger Port Colborne Museum Auxiliary Port Colborne Niagara Falls 2 5
Angie Shaw Port Colborne Museum Auxiliary Port Colborne Niagara Falls 2 5
Joanne Johnston Grimsby Museum Grimsby Niagara Falls 2 5
Shawn Roy Grimsby Museum Grimsby Niagara Falls 2 5
Margaret Bowman Grimsby Museum Grimsby Niagara Falls 2 5
Ken Bauman Grimsby Museum Grimsby Niagara Falls 2 5
Tom Locke Community Support Services of Niagara - St. Catharines St. Catharines Niagara Falls 2 5
Icylda Wilson-Baird Community Support Services of Niagara - St. Catharines St. Catharines Niagara Falls 2 10
Wayne Wardell Community Support Services of Niagara - St. Catharines St. Catharines Niagara Falls 2 5
Rita Eastman Community Support Services of Niagara - St. Catharines St. Catharines Niagara Falls 2 5
Arlene DesLaurier Community Support Services of Niagara - St. Catharines St. Catharines Niagara Falls 2 5
Kathleen Manson Girl Guides of Canada - Community 10 - Grimsby Beamsville Niagara Falls 2 20
Annette Newton Girl Guides of Canada - Community 10 - Grimsby Beamsville Niagara Falls 2 15
Brenda Honey Girl Guides of Canada - Community 10 - Grimsby Beamsville Niagara Falls 2 10
Heidi Bakker Girl Guides of Canada - Community 10 - Grimsby Grimsby Niagara Falls 2 10
Don Baer Niagara Antique Power Association Port Colborne Niagara Falls 2 15
Rich Mosher Niagara Antique Power Association Cambridge Niagara Falls 2 25
Julie Sheppard Niagara Antique Power Association Welland Niagara Falls 2 10
David Woods Niagara Antique Power Association Simcoe Niagara Falls 2 30
Miriam Woods Niagara Antique Power Association Simcoe Niagara Falls 2 20
Max Baswick Port Colborne Historical and Marine Museum Port Colborne Niagara Falls 2 5
Ann Elise Bull Port Colborne Historical and Marine Museum Port Colborne Niagara Falls 2 10
Pamela Koudjis Port Colborne Historical and Marine Museum Port Colborne Niagara Falls 2 5
Cheryl Martin Port Colborne Historical and Marine Museum Port Colborne Niagara Falls 2 10
Carrie McIntosh Port Colborne Historical and Marine Museum Stevensville Niagara Falls 2 15
Flora Sibley Port Colborne Historical and Marine Museum Port Colborne Niagara Falls 2 Youth
Marcia Turner Port Colborne Historical and Marine Museum Port Colborne Niagara Falls 2 40
Kyle van Dillen Port Colborne Historical and Marine Museum Port Colborne Niagara Falls 2 10
Joseph Lincz Heidehof Home for the Aged Port Colborne Niagara Falls 2 10
Leonard Ewert Heidehof Home for the Aged Jordan Station Niagara Falls 2 15
Margaret Ewert Heidehof Home for the Aged Jordan Station Niagara Falls 2 15
Christine Baillie Ontario Federation of School Athletic Associations Niagara Falls Niagara Falls 2 15
Thomas A. Lannan Knights of Columbus - Council 3732 Port Colborne Niagara Falls 2 40
Gail Lawson Service League of London Grand Bend London 1 15
Joan Rolleston Service League of London London London 1 15
Gaye Whaley Service League of London London London 1 15
Sandra Sutherland Service League of London London London 1 15
Kevin Acs London Military Family Resource Centre Lucan London 1 5
Elaine Sainsbury London Military Family Resource Centre St. Thomas London 1 5
Katharina Kiewiet London Military Family Resource Centre London London 1 5
Maureen Caissie LIFE*SPIN London London 1 10
Robert Duff LIFE*SPIN London London 1 15
Jessica Hay LIFE*SPIN London London 1 Youth
Deborah Ratz LIFE*SPIN London London 1 10
Patricia Runciman LIFE*SPIN London London 1 15
Rachna Sharma LIFE*SPIN Brampton London 1 Youth
Betty Telford Friends of Leith Church London London 1 15
Pete Telford Friends of Leith Church London London 1 15
Bev Simpson 64A Brownies, Girl Guides of Canada, ON Council London London 1 40
Anna Maria Cucinelli London & Middlesex Heritage Museum London London 1 25
Ezio Cucinelli London & Middlesex Heritage Museum London London 1 25
Alice Drennan London & Middlesex Heritage Museum London London 1 20
Brenda Fieldhouse London & Middlesex Heritage Museum London London 1 15
Terry Fieldhouse London & Middlesex Heritage Museum London London 1 15
Robert Wright London & Middlesex Heritage Museum London London 1 10
Janice Campbell Sexual Assault Centre London London London 1 15
Wendy Rose Sexual Assault Centre London London London 1 10
Stacey Evoy Girl Guides of Canada - Community 4 London London 1 5
Ken Brown Grand Theatre London London 1 15
Pauline Foti Grand Theatre London London 1 15
Al Green Grand Theatre London London 1 25
Judy Maxwell Grand Theatre London London 1 15
Rick Rumney Grand Theatre London London 1 15
Bob Estey Grand Theatre London London 1 15
Carol Beaumont London and District Distress Centre London London 1 20
Amanda Embree London and District Distress Centre London London 1 Youth
Krystal Tugwell London and District Distress Centre London London 1 Youth
Jasmine Vo London and District Distress Centre London London 1 Youth
Morris McKenzie The Royal Canadian Regiment Museum London London 1 5
Mark McNeil The Royal Canadian Regiment Museum London London 1 5
Barbara Mennill The Royal Canadian Regiment Museum London London 1 5
Marissa Phul The Royal Canadian Regiment Museum London London 1 Youth
David Caloren Literacy London London London 1 5
Ruth Hoch Literacy London London London 1 5
Kristofer McDonald Literacy London London London 1 5
Kevin Moore Literacy London London London 1 5
Robert Hyatt London Curling Club London London 1 10
Peter Jackson London Curling Club London London 1 5
Nancy King London Curling Club London London 1 5
Doug Wilson London Curling Club London London 1 5
Athena Ko Community Living London Markham London 1 5
Taylor Lyons Community Living London Georgetown London 1 Youth
Alison Butler Banting House National Historic Site of Canada BYRON London 1 Youth
Natasha Cvetkovic Banting House National Historic Site of Canada London London 1 Youth
Deb Andrews March of Dimes Canada- London London London 1 15
Darren Connolly March of Dimes Canada- London St. Thomas London 1 5
Dorothy Gotzmeister March of Dimes Canada- London Aylmer London 1 5
Brent Lucas March of Dimes Canada- London London London 1 15
Elise Stark March of Dimes Canada- London London London 1 5
Pam Hoffman Tecumseh Community School London London 1 20
Christine Tagliabracci Tecumseh Community School London London 1 15
Phyllis Adams Regional HIV AIDS Connection London London 1 5
Katrina Brock Regional HIV AIDS Connection London London 1 Youth
Tendayi Gwaradzimba Regional HIV AIDS Connection London London 1 5
Danielle Moynihan Regional HIV AIDS Connection London London 1 5
Shannon Schots Regional HIV AIDS Connection London London 1 5
Rod Brawn Amabile Choirs of London, Canada London London 1 10
Linda Whidden Amabile Choirs of London, Canada London London 1 10
Andrew Wojcik Amabile Choirs of London, Canada London London 1 Youth
Tina Zink-Brawn Amabile Choirs of London, Canada London London 1 10
Anita Alabi Scouts Canada - London Scouting London London 1 Youth
Steve Black Scouts Canada - London Scouting London London 1 20
Luc Jarry Scouts Canada - London Scouting London London 1 5
Brenda Keasey Harter Scouts Canada - London Scouting London London 1 15
Gary Larivee Scouts Canada - London Scouting London London 1 5
Barbara Cartwright Scouts Canada - 526th London London London 1 60
Tyler Eastwood Scouts Canada - 526th London London London 1 Youth
Pamela Frazer Scouts Canada - 526th London London London 1 5
Tracy McCaw Scouts Canada - 526th London London London 1 10
Arianna Neilson Scouts Canada - 526th London London London 1 Youth
Angie Albert Scouts Canada - 109th London London London 1 10
Jeffrey Albert Scouts Canada - 109th London London London 1 10
Connor Logie Scouts Canada - 81st London London London 1 Youth
Allie Blokker Scouts Canada - 77th London Colony London London 1 Youth
Johnathan Medland Scouts Canada - 45th London London London 1 Youth
Calvin Thomson Scouts Canada - 45th London London London 1 Youth
Catherina Collins Scouts Canada - 31st London London London 1 10
Michael Collins Scouts Canada - 31st London London London 1 20
Jason Holmes Scouts Canada - 31st London London London 1 5
Pamela Lawson-Boyce Scouts Canada - 31st London London London 1 10
Rebecca Martin Scouts Canada - 31st London London London 1 Youth
Shelley Pelissero Scouts Canada - 31st London London London 1 20
Eddy Pozeg Scouts Canada - 31st London London London 1 5
Deirdre Puchala Scouts Canada - 4th London London London 1 20
Kevin Ransome Scouts Canada - 1st London London London 1 20
Kristin Ransome Scouts Canada - 1st London London London 1 Youth
Grace Burchill Hamilton Road Seniors & Community Centre London London 1 5
Marg Lloyd Hamilton Road Seniors & Community Centre London London 1 5
Janice Newcombe Hamilton Road Seniors & Community Centre London London 1 5
Bill McKenzie Scouts Canada - Tri-Shores Council London London 1 40
Annette Thompson Scouts Canada - TriShores BP Guilds London London 1 50
Marilyn Adams Children's Aid Society of London & Middlesex London London 1 15
Fin Antone Children's Aid Society of London & Middlesex London London 1 5
Lina Avalo Children's Aid Society of London & Middlesex London London 1 Youth
Jim Buller Children's Aid Society of London & Middlesex Mt. Brydes London 1 10
Myrna Haslett Children's Aid Society of London & Middlesex London London 1 10
Taylor Obre Children's Aid Society of London & Middlesex London London 1 Youth
Steve Pangborn Children's Aid Society of London & Middlesex London London 1 5
Amy Robertson Children's Aid Society of London & Middlesex London London 1 Youth
Ashley Shaughnessy Children's Aid Society of London & Middlesex London London 1 5
Pat Little My Sisters' Place London London 1 5
Alma Oud My Sisters' Place London London 1 5
Jenny Ge Chinese Canadian National Council - London Chapter London London 1 Youth
David Lee Chinese Canadian National Council - London Chapter London London 1 25
Joan Lee Chinese Canadian National Council - London Chapter London London 1 25
Grace Siu Chinese Canadian National Council - London Chapter London London 1 20
Ellen Wang Chinese Canadian National Council - London Chapter London London 1 15
Lucia Wong Chinese Canadian National Council - London Chapter London London 1 25
Rhys Bateman Forest City Velodrome London London 1 5
Farleigh Creswicke Forest City Velodrome London London 1 Youth
Sarah Mason Forest City Velodrome London London 1 Youth
Bob Schelstraete Forest City Velodrome London London 1 10
Paul Fraser Scouts Canada - 1st Dorchester London London 1 30
Krista Pembleton Scouts Canada - 1st Dorchester London London 1 5
Clayton Seifried Scouts Canada - 1st Dorchester London London 1 Youth
Duane Seifried Scouts Canada - 1st Dorchester London London 1 10
Jennifer Dodds Scouts Canada - 1st Dorchester Crew London London 1 25
Constance Jefferess Canadian Bookbinders and Book Artists Guild London London 1 5
Michelle Palmer OADD London London 1 10
Louise DiGirolamo Hamilton Road Community Association London London 1 5
Mary Murphy Hamilton Road Community Association London London 1 10
Marlene Elizabeth Dale Hamilton Road Community Association London London 1 15
Elizabeth (Betty) Joseph Hamilton Road Community Association London London 1 5
Brenda Logan Hamilton Road Community Association London London 1 5
Brenda Rouse Rotary Club of London South London London 1 10
Robert Grand London Public Library London London 1 10
Natalie Hajik London Public Library London London 1 5
Aisha Hassen London Public Library London London 1 Youth
Jeff Isard London Public Library London London 1 10
Marlin Manka London Public Library London London 1 Youth
Mike Niederman London Public Library London London 1 5
Ninava Sibo London Public Library London London 1 Youth
Iqra Siddiqi London Public Library London London 1 Youth
Donna Smith London Public Library London London 1 10
Gary Davies Ontario Association of Social Workers London London 1 15
Heather Bishop London Fringe London London 1 5
Peter Janes London Fringe London London 1 5
Magdalin MacLeod London Fringe London London 1 Youth
Melinda Main London Fringe London London 1 5
Aidan Pucchio London Fringe London London 1 5
Erynn Quigley London Fringe London London 1 Youth
Steve Seguin London Fringe London London 1 5
Coco Wang London Fringe London London 1 Youth
Jan Devereux Museum London London London 1 10
Maureen Ryan Museum London London London 1 5
Marianne Lee Brain Tumour Foundation of Canada London London 1 10
Sardar Ahmad London InterCommunity Health Centre London London 1 5
Ian Bailey London InterCommunity Health Centre London London 1 5
Johnathan Henderson London InterCommunity Health Centre London London 1 5
Sue Henderson London InterCommunity Health Centre London London 1 5
Ali Chahbar Boys & Girls Club of London London London 1 5
Ansley Desmarais Boys & Girls Club of London London London 1 Youth
Sarah Desmarais Boys & Girls Club of London London London 1 Youth
Caryn Dooner Boys & Girls Club of London London London 1 Youth
Scott Durand Boys & Girls Club of London London London 1 Youth
Ernie Raftis Boys & Girls Club of London London London 1 5
Ruth Ann Flaxbard Alzheimer Society - London and Middlesex London London 1 15
Nancy Hines Alzheimer Society - London and Middlesex Arva London 1 5
Tim Child McIntosh Gallery Bright's Grove London 1 20
Bill Coxhead Boler Mountain London London 1 20
Gary Curtis Boler Mountain London London 1 20
Jan De Rose Boler Mountain London London 1 10
Joel Dodd Boler Mountain Komoka London 1 30
Gregory Murphy Boler Mountain London London 1 5
Rod Thornton Boler Mountain London London 1 5
Jane Walker Home County Folk League London London 1 30
Kelly Larsen Scouts Canada - 81st London London London 1 5
Mary Ann Alexander St. Joseph's Health Care Komoka London 1 20
Dorothy Bourgeois St. Joseph's Health Care London London 1 15
Maria Dias St. Joseph's Health Care London London 1 15
Eva Hare St. Joseph's Health Care London London 1 20
Linn Loftu St. Joseph's Health Care London London 1 15
Roberta May St. Joseph's Health Care London London 1 15
Erica Besterd Girl Guides of Canada - Lindsay London London 1 Youth
Barb Lindberg Canadian Red Cross - London London London 1 10
David Schiller Canadian Red Cross - London London London 1 5
Debra Kennedy Atlohsa Native Family Healing Service London London 1 10
James Gloyd Scouts Canada - 81st London Selkirk London 1 Youth
Anna Eagleson Chartwell Parkhill Long Term Care Parkhill London 1 5
Mark Isaac Chartwell Parkhill Long Term Care Ailsa Craig London 1 10
Fred Vanderhide Chartwell Parkhill Long Term Care Denfield London 1 30
Eve Vanderhide Chartwell Parkhill Long Term Care Denfield London 1 30
Sebastien Paquin Scouts Canada - Camp Sylvan Strathroy London 1 10
Veronika Willsie Scouts Canada - Camp Sylvan Thedford London 1 5
Ryan Joseph Scouts Canada - Camp Sylvan Watford London 1 5
Jeff Plinke Scouts Canada - Camp Sylvan London London 1 30
Wesley Hill Forest City Velodrome London London 1 Youth
Dennis Higgins Forest City Velodrome London London 1 10
Brenda DaPonte Make-A-Wish Southwestern Ontario Strathroy London 1 10
Trisha Musselman Make-A-Wish Southwestern Ontario Woodstock London 1 10
Oonagh O'Neill Make-A-Wish Southwestern Ontario London London 1 10
Jacob Bildy Museum London London London 1 Youth
Lia Whalen Museum London London London 1 Youth
Taryn Reid Museum London London London 1 Youth
Coco Wang Museum London London London 1 Youth
Danielle Kaiser Museum London London London 1 15
Elizabeth Bell My Sisters' Place London London 1 5
Marlene Linton My Sisters' Place London London 1 5
George Aimey Regional HIV AIDS Connection London London 1 5
Willis Henry Regional HIV AIDS Connection London London 1 Youth
Zoltan Richter-Bisson Regional HIV AIDS Connection London London 1 Youth
Barbra Fraser Rotary Club of London South London London 1 5
James Thomas Rotary Club of London South London London 1 25
David Kirwin Rotary Club of London South London London 1 15
David Ramsdale Rotary Club of London South Dorchester London 1 20
Brandon Scott Scouts Canada - 1st Dorchester Crew London London 1 5
Alexandra Gubbles Scouts Canada - 1st London Delware London 1 Youth
Christopher Kapp Scouts Canada - 68th London Pack London London 1 5
George Whiting Scouts Canada - 68th London Pack London London 1 5
Leesa Couper Salthaven Wildlife Rehabilitation and Education Strathroy London 1 5
Irene Douglas Salthaven Wildlife Rehabilitation and Education Komoka London 1 5
Kirk Erhard Salthaven Wildlife Rehabilitation and Education London London 1 Youth
Ashley Hanas Salthaven Wildlife Rehabilitation and Education Komoka London 1 Youth
Blanka Jordanov Salthaven Wildlife Rehabilitation and Education London London 1 10
Kimberley Mitchell Salthaven Wildlife Rehabilitation and Education London London 1 5
Gloria Phillips Salthaven Wildlife Rehabilitation and Education Kerwood London 1 5
Cecilia Farwell Blue Water Rest Home Zurich London 1 30
Marlene Gingerich Blue Water Rest Home Zurich London 1 40
Norman Hill Blue Water Rest Home Grand Bend London 1 10
Joan Regier Blue Water Rest Home Zurich London 1 15
Martha Risi Blue Water Rest Home Zurich London 1 30
Carmel Sweeney Blue Water Rest Home Zurich London 1 40
Ray Currie London Military Family Resource Centre London London 1 10
Corey Webb London Military Family Resource Centre London London 1 5
Robert Davies Scouts Canada - 4th London London London 1 5
Brenda Willsie Scouts Canada - 109th London London London 1 20
Tim Boston Scouts Canada - London Scouting London London 1 10
Sean Gareau Scouts Canada - London Scouting London London 1 Youth
Samuel Leutheusser Scouts Canada - London Scouting London London 1 5
Wade Baillie Amabile Choirs of London, Canada London London 1 20
Jennifer Tyrell Amabile Choirs of London, Canada London London 1 5
Anne Guerra Scouts Canada - 1st Dorchester Dorchester London 1 5
Nicole Kaiser Brain Tumour Foundation of Canada London London 1 5
Jan Van Fleet Canadian Bookbinders and Book Artists Guild London London 1 5
Christine Boston Scouts Canada - 68th London London London 1 5
Tamara Nelson Girl Guides of Canada - Com.4 Old South London London London 2 5
Lacey Smith Girl Guides of Canada - Community 4 Dorchester London London 2 Youth
Katrina Stolk Girl Guides of Canada - Community 4 Dorchester London London 2 5
Almeida Amy Girl Guides of Canada Community 4 London London London 2 10
Roberta Campbell Girl Guides of Canada Community 4 London London London 2 10
Gignac Hayley Girl Guides of Canada Community 4 London London London 2 Youth
Rachel Kim Girl Guides of Canada Community 4 London London London 2 Youth
Tracy McLennan Girl Guides of Canada Community 4 London London London 2 Youth
Claire Mendonca Flynn Girl Guides of Canada Community 4 London London London 2 5
Judi Newman Girl Guides of Canada Community 4 London London London 2 25
Cindy Sedge Girl Guides of Canada Community 4 London London London 2 10
Laura Webster Girl Guides of Canada Community 4 London London London 2 5
Debbie Farrell Girl Guides of Canada - Community 4 Lambeth London London 2 20
Rosita Marques Girl Guides of Canada - Community 4 Lambeth London London 2 5
Terralyn Mills Girl Guides of Canada - Community 4 Lambeth London London 2 Youth
Janet Robinson Girl Guides of Canada - Community 4 Lambeth London London 2 20
Christine Haller Girl Guides of Canada Community 4 East London London London 2 5
Darcy Declercq Girl Guides of Canada Community 4 East London London London 2 10
Tricia Fangrad Girl Guides of Canada Community 4 East London London London 2 10
Marjorie Horn Girl Guides of Canada Community 4 East London London London 2 20
Nicole Kersey Girl Guides of Canada Community 4 East London London London 2 5
Shelly MacLean Girl Guides of Canada Community 4 East London London London 2 15
May Neeb Girl Guides of Canada Community 4 East London London London 2 25
Sharon Besterd Girl Guides of Canada - Community 4 North West London London 2 10
Charlene Marlow Girl Guides of Canada - Community 4 North West London London 2 10
Jenna Lamb Girl Guides of Canada - Community 4 North West London London 2 5
Caroline Smith Girl Guides of Canada - Community 4 North West Arva London 2 10
Jayne Adams Girl Guides of Canada Com. 4 Westmount London London 2 25
Mary Ann Burdett Girl Guides of Canada Com. 4 Westmount London London 2 50
Carol George Girl Guides of Canada Com. 4 Westmount London London 2 5
Ferri Michele Girl Guides of Canada Com. 4 Westmount London London 2 25
Courtney Morrison Girl Guides of Canada Com. 4 Westmount London London 2 Youth
Caitlin Morrison Girl Guides of Canada Com. 4 Westmount London London 2 Youth
Roberta Nielsen Girl Guides of Canada Com. 4 Westmount London London 2 15
Amber Theort Girl Guides of Canada Com. 4 Westmount London London 2 Youth
Sahar Zimmo Girl Guides of Canada Com. 4 Westmount London London 2 10
Lori Demaiter Girl Guides of Canada - Com. 4 North East London London London 2 15
Anna Flood Girl Guides of Canada - Com. 4 North East London London London 2 25
Stacey Manock Girl Guides of Canada - Com. 4 North East London London London 2 5
Amanda Neil Girl Guides of Canada - Com. 4 North East London London London 2 10
Shari Sheehan Girl Guides of Canada - Com. 4 North East London London London 2 25
Rebecca Tompkins Girl Guides of Canada - Com. 4 North East London London London 2 5
Norman Giffen St. Clair Region Conservation Foundation Strathroy London 2 15
Jeremy Kwiecien Scouts Canada London London 2 5
Avery Bishop Strathroy Lions Club Strathroy London 2 30
Dorland Clark Strathroy Lions Club Strathroy London 2 40
Donald Geddy Strathroy Lions Club Strathroy London 2 30
Mary Ansems Dorchester Lions Senior Centre Harrietsville London 2 25
Jeanette Asberg Dorchester Lions Senior Centre London London 2 5
Paul Asberg Dorchester Lions Senior Centre London London 2 5
Barb Bryant Dorchester Lions Senior Centre Dorchester London 2 10
Joan Kemp Dorchester Lions Senior Centre Dorchester London 2 20
Betty Smith Dorchester Lions Senior Centre Dorchester London 2 25
Ruta Dragunevicius Our Lady of Siluva Lithuanian Catholic Community London London 2 10
Peter Sergautis Our Lady of Siluva Lithuanian Catholic Community Arva London 2 10
Les Griffiths Alice Saddy Association Strathroy London 2 10
Eleanor Westwood Association for Workplace Tragedy Family Support London London 2 10
Renee Farmer The Arthritis Society London London 2 5
Rosa Barbin Cross Cultural Learner Centre London London 2 Youth
Elizabeth Ailles South London Neighbourhood Resource Centre London London 2 5
Lian Buwadi South London Neighbourhood Resource Centre London London 2 Youth
Cynthia James South London Neighbourhood Resource Centre London London 2 5
Ofelia Ramirez South London Neighbourhood Resource Centre London London 2 5
Vincent Nash Independent Living Centre London and Area London London 2 10
Andrea Cardenas Dearness Home London London 2 5
Josh Ede Dearness Home London London 2 Youth
Mickey Eggett Dearness Home London London 2 40
Martin Henry Dearness Home London London 2 15
Kevin MacMullin Dearness Home London London 2 15
Ben Miller Dearness Home London London 2 40
Savanah Robitaille Dearness Home London London 2 10
Mallory Underwood Dearness Home London London 2 Youth
Mark Watterworth Dearness Home London London 2 30
Andrew Clayton Boler Mountain - Track3 Ski School Ilderton London 2 5
Elliette Ayris CMHA Middlesex Strathroy London 2 20
John Davis CMHA Middlesex Strathroy London 2 5
Thelma Donald CMHA Middlesex Strathroy London 2 15
John O'Brien CMHA Middlesex Mt. Brydges London 2 5
Fran Barnett London Fanshawe Symphonic Chorus London London 2 30
Phyllis Caslick London Fanshawe Symphonic Chorus London London 2 5
Ann Dayes London Fanshawe Symphonic Chorus London London 2 40
Ray Dayes London Fanshawe Symphonic Chorus London London 2 40
Rob Koldenhof London Fanshawe Symphonic Chorus London London 2 5
Norma Yau London Fanshawe Symphonic Chorus London London 2 25
Wayne Smith Thames Valley Trail Association London London 2 20
Taylor Roch Scouts Canada - London Area London London 2 Youth
Reem Bagajati Scouts Canada - 111th London London London 2 Youth
Omar Imambaccus Scouts Canada - 111th London London London 2 Youth
Bradley Lindsay Scouts Canada - 80th London London London 2 5
Eric Newcombe Scouts Canada - 80th London London London 2 5
Roberta Nielsen Scouts Canada - 80th London London London 2 15
Ian Gungor Scouts Canada - 77th London London London 2 Youth
Thomas Gungor Scouts Canada - 77th London London London 2 5
Michael Pacifico Scouts Canada - 77th London London London 2 Youth
Isobel Gungor Scouts Canada - 77th London Colony London London 2 Youth
Sunmyung (Julie) Kim Scouts Canada - 77th London Colony London London 2 Youth
David Pacifico Scouts Canada - 77th London Colony London London 2 Youth
Ethan Rigby Scouts Canada - 77th London Colony Arva London 2 Youth
Benson Dawson Scouts Canada - 73rd London London London 2 5
Alexander Ormsby Scouts Canada - 73rd London London London 2 5
Krista Davidson Scouts Canada - 70th London London London 2 10
Cameron Edwards Scouts Canada - 70th London London London 2 Youth
Alex Hartley Scouts Canada - 70th London London London 2 15
Chris Hartley Scouts Canada - 70th London London London 2 Youth
Cameron Baljet Scouts Canada - 68th London London London 2 Youth
Carrie Baljet Scouts Canada - 68th London London London 2 15
Samantha Baljet Scouts Canada - 68th London London London 2 Youth
Marsha Davis Scouts Canada - 68th London London London 2 15
Karen Van Riesen Scouts Canada - 68th London London London 2 10
Rodger Van Riesen Scouts Canada - 68th London London London 2 10
Jacob Bennett Scouts Canada - 11th London London London 2 Youth
Cameron Carruthers Scouts Canada - 11th London London London 2 Youth
Karen Carruthers Scouts Canada - 11th London London London 2 10
Steven Kerr Scouts Canada - 11th London London London 2 5
Jordan Stapells Scouts Canada - 11th London London London 2 Youth
Paul Bundgard Scouts Canada - 2nd London London London 2 5
John Langan Scouts Canada - 2nd London London London 2 25
Bruce Hearse Kiwanis Seniors' Community Centre London London 2 10
Ted Henderson Kiwanis Seniors' Community Centre London London 2 10
Elna Kelly Kiwanis Seniors' Community Centre London London 2 5
Donna Simmons Kiwanis Seniors' Community Centre London London 2 5
Dave Elson Canadigm London London 2 5
Emmy MacLachlan Canadigm London London 2 5
Dan Mansfield Canadigm London London 2 5
Graham Mould Canadigm London London 2 5
Brett Potter Canadigm London London 2 5
Steve Weed Canadigm Stratford London 2 5
Dianne Greason Browns Women's Institute Lakeside London 2 15
Elisabeth Harrison Browns Women's Institute Lakeside London 2 30
Mardelle Bishop VON Canada London London 2 5
Cindy Gibson VON Canada London London 2 10
Maryann Keegan VON Canada London London 2 10
Lucy Pike VON Canada London London 2 10
Candida Carr-Harris Hutton House London London 2 5
Dawn Forsyth Hutton House London London 2 10
David Freedman Hutton House London London 2 Youth
Laura Glanville Hutton House London London 2 10
Ken McKaig Hutton House London London 2 10
Aida Parvizi Hutton House London London 2 Youth
Rhonda Robertson Hutton House London London 2 5
Faye Simmons Hutton House London London 2 5
Aref Sleiman Hutton House London London 2 Youth
Winnifred Barnett Business and Professional Women (BPW) London London London 2 5
Brenda Carpenter Business and Professional Women (BPW) London London London 2 20
Karen Fuller Business and Professional Women (BPW) London London London 2 5
Karen Moffatt Business and Professional Women (BPW) London London London 2 5
Laura Noble Business and Professional Women (BPW) London London London 2 10
Colleen Sharen Business and Professional Women (BPW) London London London 2 5
Raymond Bolton Scouts Canada - Sydenham Scouting Groups Strathroy London 2 5
Nick Hodgins Scouts Canada - Sydenham Scouting Groups Mt. Brydges London 2 15
Sean Purdy Scouts Canada - Sydenham Scouting Groups London London 2 15
Douglas Vandevrie Scouts Canada - Sydenham Scouting Groups Mt. Brydges London 2 10
Peter Abel Scouts Canada - Sydenham Area Delware London 2 30
George Barnard Scouts Canada - Sydenham Area Ilderton London 2 40
Vanda Braunton Scouts Canada - Sydenham Area Delware London 2 30
Brandon Clackett Scouts Canada - Sydenham Area Ilderton London 2 Youth
Wayne Clackett Scouts Canada - 1st Strathroy Ilderton London 2 5
Sherri Crozman Scouts Canada - 1st Strathroy Strathroy London 2 25
Alan Morrill Scouts Canada - 1st Strathroy Strathroy London 2 30
William Newitt Scouts Canada - 1st Strathroy Melbourne London 2 15
Tony Noordhof Scouts Canada - 1st Strathroy Strathroy London 2 25
Leo Verberne Scouts Canada - 1st Strathroy Strathroy London 2 30
Ken Dunsmore Scouts Canada - 1st Strathroy Scouting Group Strathroy London 2 30
Andrew Christie Scouts Canada - Mindaamin Area London London 2 5
Robert Braunton Scouts Canada - 1st Dorchester Group Dorchester London 2 30
David Burns Scouts Canada - 1st Dorchester Group London London 2 30
Racheal Norton-Shearing Scouts Canada - 1st Dorchester Group Dorchester London 2 Youth
Danielle Puffal Scouts Canada - 1st Dorchester Group Dorchester London 2 Youth
Jarred Noble Lucan Irish Six Hockey Club Lucan London 2 Youth
Kassidy Noble Lucan Irish Six Hockey Club Lucan London 2 Youth
Gary Parsons Lucan Irish Six Hockey Club Lucan London 2 5
Maureen Shearon YMCA of Western Ontario London London 2 5
Mary Hoefnagels Victorian Order of Nurses Canada Strathroy London 2 10
Anita Kendall Victorian Order of Nurses Canada GLENCOE London 2 5
Alyce Pink Victorian Order of Nurses Canada ST. MARYS London 2 15
Anne Vanden Ouweland Victorian Order of Nurses Canada Strathroy London 2 10
Ashfaq Husain Foundation Fighting Blindness London London 2 5
Richard Ferguson Medway High School Komoka London 2 Youth
Sheri Lawrence Parkinson Society Southwestern Ontario - St. Thomas St. Thomas London 2 5
Laura Beharrell Parkinson Society Southwestern Ontario - London Strathroy London 2 5
Frank Callipari Parkinson Society Southwestern Ontario - London London London 2 10
Claudia Day Parkinson Society Southwestern Ontario - London London London 2 5
Wendy Nicholson Parkinson Society Southwestern Ontario - London London London 2 5
Linda Roozen Parkinson Society Southwestern Ontario - London London London 2 5
Lon Sinclair Parkinson Society Southwestern Ontario - London London London 2 5
Colin De Zwart Lower Thames Valley Conservation Authority Strathroy London 2 5
Justin De Zwart Lower Thames Valley Conservation Authority Strathroy London 2 5
Racheal De Zwart Lower Thames Valley Conservation Authority Strathroy London 2 5
Derekica Snake Lower Thames Valley Conservation Authority Mt. Brydges London 2 20
Gary Trumble Lower Thames Valley Conservation Authority Strathroy London 2 20
Wynn Downing Athletics Ontario Officials Council West Region London London 2 20
Yvonne Bialek VON Canada London London 2 5
Burke Brisson VON Canada London London 2 10
Nana Yaa Asantey Spelling Bee of Canada London London 2 5
Beverly Anderson Scouts Canada - 1st Lucan Lucan London 2 20
Kevin McPhail Scouts Canada - 1st Lucan Denfield London 2 Youth
Randall Crawford Scouts Canada - 1st Sparta London London 2 15
Art Ferris Huff n' Puff Seniors Fitness Association London London 2 25
Ashrafunissa Janmohammad Ismaili Volunteer Corps - London Ontario London London 2 10
Zainul Kanji Ismaili Volunteer Corps - London Ontario London London 2 5
Amin Alidina Ismaili Volunteer Corps - London Ontario London London 2 15
Nooreen Haji Ismaili Volunteer Corps - London Ontario London London 2 Youth
Salimah Shariff Ismaili Volunteer Corps - London Ontario London London 2 5
Rakesh Shreewastav Professional Engineers Ontario - Council London London 2 10
Ian Cheng Professional Engineers Ontario - London Chapter London London 2 15
Sydney Van Geel Professional Engineers Ontario - London Chapter London London 2 10
Muriel Harwood Strathroy Middlesex General Hospital Strathroy London 2 30
Adriana Kanters Strathroy Middlesex General Hospital Strathroy London 2 30
John Ryan Lupus Ontario London London 2 40
Austin Pitman Scouts Canada - Sydenham Scouting Groups London London 2 Youth
Faye Black Sari Therapeutic Riding London London 2 15
Colin Duck Sari Therapeutic Riding London London 2 25
Chris Durand Sari Therapeutic Riding London London 2 10
Paula Smith Sari Therapeutic Riding London London 2 5
Sarah Walton Sari Therapeutic Riding Ailsa Craig London 2 5
Kathryn Bettridge London Rowing Club Belmont London 2 5
Mindy Bullen London Rowing Club London London 2 15
Penny Jensen London Rowing Club Arva London 2 5
Lori Bruckbauer Scouts Canada - 68th London London London 2 5
Debbie Giem Scouts Canada - 1st Dorchester Group London London 2 15
Kenneth Donaghy Scouts Canada - 70th London London London 2 30
Allie Blokker Scouts Canada - 77th London Colony London London 2 Youth
Guillaume Hewitt Scouts Canada - 77th London London London 2 Youth
Wendy Robak Scouts Canada - London Area London London 2 30
Naila Jamal Ismaili Volunteer Corps - London Ontario London London 2 30
Dinoyan Ganeshalingam Delta Academy Inc. East York Toronto 1 Youth
Peter Hart PAL-Reading Services Inc. Toronto Toronto 1 15
Bruce Kachuk PAL-Reading Services Inc. Richmond Hill Toronto 1 5
Sue Stuart PAL-Reading Services Inc. Toronto Toronto 1 20
Tara Vaughan PAL-Reading Services Inc. Toronto Toronto 1 10
Marguerite Wallace PAL-Reading Services Inc. Toronto Toronto 1 15
Karen Wong PAL-Reading Services Inc. Toronto Toronto 1 5
Grace Goldberg ROM, Dept of Museum Vols, Programs and Events Toronto Toronto 1 10
Ildiko Hencz ROM, Dept of Museum Vols, Programs and Events Toronto Toronto 1 15
Maria Jang ROM, Dept of Museum Vols, Programs and Events North York Toronto 1 5
Gila Katz-Hirsch ROM, Dept of Museum Vols, Programs and Events North York Toronto 1 10
Dianne Lohnes ROM, Dept of Museum Vols, Programs and Events Toronto Toronto 1 5
Vivian Papayiannis ROM, Dept of Museum Vols, Programs and Events Toronto Toronto 1 10
Ann Christie ROM, Dept of Museum Vols, Curatorial and Staff Scarborough Toronto 1 10
Marc Croteau ROM, Dept of Museum Vols, Curatorial and Staff Toronto Toronto 1 5
Maggie Dickson ROM, Dept of Museum Vols, Curatorial and Staff Toronto Toronto 1 30
Natasha Gurevich ROM, Dept of Museum Vols, Curatorial and Staff Toronto Toronto 1 10
Shirley MacDougall ROM, Dept of Museum Vols, Curatorial and Staff Toronto Toronto 1 25
Linda Whelpdale ROM, Dept of Museum Vols, Curatorial and Staff Toronto Toronto 1 5
Valerie Fairclough ROM, Department of Museum Volunteers, Touring Toronto Toronto 1 5
Mary-Cate Garden ROM, Department of Museum Volunteers, Touring Toronto Toronto 1 5
Susan Hopkirk ROM, Department of Museum Volunteers, Touring Toronto Toronto 1 5
Janice Lehman-Knowles ROM, Department of Museum Volunteers, Touring Toronto Toronto 1 5
Lesley Mackay Hunter ROM, Department of Museum Volunteers, Touring Toronto Toronto 1 5
Krystyn Olmedo ROM, Department of Museum Volunteers, Touring Toronto Toronto 1 5
Peter Smith ROM, Department of Museum Volunteers, Touring Toronto Toronto 1 5
Frances Dankevy Gardiner Museum of Ceramic Art Volunteer Committee Toronto Toronto 1 15
Diane Dyer Gardiner Museum of Ceramic Art Volunteer Committee Toronto Toronto 1 30
Fikret Howes Gardiner Museum of Ceramic Art Volunteer Committee Toronto Toronto 1 15
Bernice Klasky Gardiner Museum of Ceramic Art Volunteer Committee North York Toronto 1 15
Livia Iosif Gardiner Museum of Ceramic Art Volunteer Committee Toronto Toronto 1 10
Gerri Orwin Gardiner Museum of Ceramic Art Volunteer Committee Toronto Toronto 1 10
Priya Soundranayagam Gardiner Museum of Ceramic Art Volunteer Committee Scarborough Toronto 1 Youth
Arani Anantharajah Association of Volunteers Women's College Hospital Toronto Toronto 1 Youth
Paniz Bastan Hagh Association of Volunteers Women's College Hospital Richmond Hill Toronto 1 Youth
Kathleen Beadle Association of Volunteers Women's College Hospital Toronto Toronto 1 5
Shirley Edes-Smith Association of Volunteers Women's College Hospital Etobicoke Toronto 1 15
Susan Garnet Association of Volunteers Women's College Hospital Toronto Toronto 1 30
Olivia Moran Association of Volunteers Women's College Hospital Toronto Toronto 1 Youth
Kaylene Tolentino Association of Volunteers Women's College Hospital Toronto Toronto 1 Youth
Aspen Tzalalis Association of Volunteers Women's College Hospital Thornhill Toronto 1 Youth
Vicky Vine Association of Volunteers Women's College Hospital Toronto Toronto 1 25
Tamara Danilava Times Change Women's Employment Service Toronto Toronto 1 10
Chloe Gao Scadding Court Community Centre Toronto Toronto 1 Youth
Gwen Elling DeafBlind Ontario Services Toronto Toronto 1 5
Tracy Pitt Toronto Standard Condominium Corporation 2204 Toronto Toronto 1 5
Kevin Vuong Toronto Standard Condominium Corporation 2204 Toronto Toronto 1 5
Yazdan Tabrizi Iranian Canadian Centre For Art And Culture Toronto Toronto 1 5
Laura Bryan GG of Canada, Ontario Council Community 19 North Toronto Toronto 1 30
Joanne Henderson GG of Canada, Ontario Council Community 19 North Toronto Toronto 1 25
Andrea Annicchiarico GGC Ontario Council Community 19 South Toronto Toronto 1 Youth
Michelle Annicchiarico GGC Ontario Council Community 19 South Toronto Toronto 1 Youth
Catherine Baillie GGC Ontario Council Community 19 South Toronto Toronto 1 15
Lynn Poole GGC Ontario Council Community 19 South Toronto Toronto 1 20
Alysha Robinson GGC Ontario Council Community 19 South Toronto Toronto 1 Youth
Winston Chan Toronto Intergenerational Partnership Toronto Toronto 1 Youth
Kevin Adams Black Coalition for AIDS Prevention (Black CAP) East York Toronto 1 5
Monique Habbib Black Coalition for AIDS Prevention (Black CAP) Scarborough Toronto 1 5
Dale Maitland Black Coalition for AIDS Prevention (Black CAP) Toronto Toronto 1 5
Wesley Watson Black Coalition for AIDS Prevention (Black CAP) Etobicoke Toronto 1 5
Jeannette Ng Endeavour Volunteer Consulting for Non-Profits Toronto Toronto 1 5
K. Margaret Lyons McMaster University Hamilton Toronto 1 60
Tristan Michela Canadian Foundation for AIDS Research (CANFAR) Toronto Toronto 1 10
Julie Malichen-Snyder St. Brigid CSAC East York Toronto 1 10
Larisa Van Loon St. Brigid CSAC Toronto Toronto 1 10
Maria Silva Abrigo Centre Toronto Toronto 1 5
Nan Budding Evangel Hall Mission Toronto Toronto 1 10
Alton Ellis Evangel Hall Mission Toronto Toronto 1 5
Mary Haines Evangel Hall Mission Toronto Toronto 1 20
Srivatsan (Raj) Parthasarathy Evangel Hall Mission Toronto Toronto 1 5
Kathy Shortt Evangel Hall Mission Toronto Toronto 1 5
Alicja Szalba Evangel Hall Mission Toronto Toronto 1 5
Noella Milne George Brown College Foundation Toronto Toronto 1 5
Feng Yi Chen Neighbourhood Link Support Services - Chinese Seniors Program Toronto Toronto 1 20
Nong Qiao Guan Neighbourhood Link Support Services - Chinese Seniors Program Toronto Toronto 1 20
Yee Shew Kwan Neighbourhood Link Support Services - Chinese Seniors Program Toronto Toronto 1 20
Khue Lu Neighbourhood Link Support Services - Chinese Seniors Program Toronto Toronto 1 5
Khanh Trinh Neighbourhood Link Support Services - Chinese Seniors Program Toronto Toronto 1 5
Jia Lu Zheng Neighbourhood Link Support Services - Chinese Seniors Program Toronto Toronto 1 Youth
Anthony Duke Neighbourhood Link Support Services Toronto Toronto 1 5
Mujibul Huque Neighbourhood Link Support Services Scarborough Toronto 1 5
Robert Lamont Neighbourhood Link Support Services Toronto Toronto 1 5
Jane Lennox-King Neighbourhood Link Support Services Toronto Toronto 1 20
Shirley McVittie Neighbourhood Link Support Services Toronto Toronto 1 5
Mah Monir Salami Neighbourhood Link Support Services Toronto Toronto 1 10
Jack Erickson Canadian Warplane Heritage Museum Toronto Toronto 1 Youth
Richard J. Payne 180 Mosquito Squadron Sponsoring Committee Toronto Toronto 1 15
Sybil Hamilton Warden Woods Community Centre Toronto Toronto 1 15
Betty Hubbard Toronto Christian Resource Centre Toronto Toronto 1 25
Terry Kavanagh Toronto Christian Resource Centre Toronto Toronto 1 5
Rick Nelson Toronto Christian Resource Centre Toronto Toronto 1 5
Doug Rice Toronto Christian Resource Centre Toronto Toronto 1 20
Tanya Simm Toronto Christian Resource Centre Toronto Toronto 1 5
Paul Vandenburg Toronto Christian Resource Centre Toronto Toronto 1 5
Ann Fetherston CNIB - Library Toronto Toronto 1 10
Pauline Leung CNIB - Library Toronto Toronto 1 15
Maggie Pettet CNIB - Library Toronto Toronto 1 20
Patricia Reid CNIB - Library Toronto Toronto 1 25
Kathy Reynolds CNIB - Library Toronto Toronto 1 30
Angela Willson CNIB - Library Toronto Toronto 1 30
Sam Archibald Festival Management Committee Toronto Toronto 1 15
Terry Hing Festival Management Committee Oshawa Toronto 1 20
Marline Jones Festival Management Committee Vaughan Toronto 1 25
Lesley Sealey Festival Management Committee Toronto Toronto 1 10
Edwin Terry Festival Management Committee Mississauga Toronto 1 10
Judith Thompson Festival Management Committee Toronto Toronto 1 30
Ching Pamela Yee Yuk He Shan Friendship Society of Ontario Toronto Toronto 1 15
Christophe Gauthier Scouts du district des Trois-Rives Zone Toronto Toronto Toronto 1 5
Binh Chow Chinese Canadian Civic Alliance Toronto Toronto 1 10
Alex Liu Chinese Canadian Civic Alliance Scarborough Toronto 1 10
Tony Luk Chinese Canadian Civic Alliance Scarborough Toronto 1 10
Suez-Xu Ly Chinese Canadian Civic Alliance Scarborough Toronto 1 10
Vi-Yung Pho Chinese Canadian Civic Alliance Toronto Toronto 1 10
Henry Tan Chinese Canadian Civic Alliance Markham Toronto 1 10
Janice Wickens National Ballet of Canada - Volunteer Committee Oakville Toronto 1 30
Lynne Wilson National Ballet of Canada - Volunteer Committee Toronto Toronto 1 30
Xue Qing Chen Mon Sheong Home for the Aged Toronto Toronto 1 10
Kwan-Yee Chiu Mon Sheong Home for the Aged Toronto Toronto 1 10
Jean Freeman Mon Sheong Home for the Aged Toronto Toronto 1 15
Joseph Ho Mon Sheong Home for the Aged Toronto Toronto 1 10
Yuk King Lo Mon Sheong Home for the Aged Toronto Toronto 1 20
Jean Chung-King Quon Mon Sheong Home for the Aged Toronto Toronto 1 10
Raymond Gyatt Harmony Hall Centre for Seniors Toronto Toronto 1 5
Linda Byron United Way Toronto & York Region Toronto Toronto 1 10
Nancy Fantauzzi United Way Toronto & York Region Toronto Toronto 1 25
Charles Godin Edgecombe United Way Toronto & York Region Toronto Toronto 1 15
Lucy Grigoriadis United Way Toronto & York Region North York Toronto 1 15
Linda Whitfield United Way Toronto & York Region Toronto Toronto 1 10
Kristine Hoo Toronto Public Library Toronto Toronto 1 15
Laurel Walzak George Brown College Toronto Toronto 1 5
Andrea Alexander Toronto Symphony Volunteer Committee Toronto Toronto 1 50
Susan Davies Toronto Symphony Volunteer Committee Toronto Toronto 1 5
Irina Kortschinski Toronto Symphony Volunteer Committee Mississauga Toronto 1 15
Esther Sarick Toronto Symphony Volunteer Committee Toronto Toronto 1 25
Elizabeth Tory Toronto Symphony Volunteer Committee Toronto Toronto 1 60
Debra Walker Toronto Symphony Volunteer Committee Toronto Toronto 1 5
Derek George Foundation Fighting Blindness Oakville Toronto 1 20
Gavin Morrison Foundation Fighting Blindness Burlington Toronto 1 15
Lorraine Drake Royal Canadian Legion Branch 1/42 Toronto Toronto 1 30
Pat Fitzgerald Royal Canadian Legion Branch 1/42 Toronto Toronto 1 25
Margaret Foley Royal Canadian Legion Branch 1/42 Toronto Toronto 1 30
James Levene Royal Canadian Legion Branch 1/42 Toronto Toronto 1 10
Kathy Sullivan Royal Canadian Legion Branch 1/42 Toronto Toronto 1 5
Mary Margaret Zulauf Royal Canadian Legion Branch 1/42 Toronto Toronto 1 5
Dauna Jones-Simmonds ACCES Employment Richmond Hill Toronto 1 5
Linda Getsemani Garcia Gabriel WoodGreen Community Services Toronto Toronto 1 Youth
Michael Harendorf WoodGreen Community Services Toronto Toronto 1 5
Gabriela Hoerster WoodGreen Community Services Toronto Toronto 1 5
Darlene Snyder WoodGreen Community Services Toronto Toronto 1 15
Anne Strain WoodGreen Community Services Toronto Toronto 1 5
Vidya Sudama WoodGreen Community Services Scarborough Toronto 1 5
Janis Beck Toronto Vegetarian Association Stouffville Toronto 1 5
Kevin Corlis Toronto Vegetarian Association Toronto Toronto 1 5
Kris Light Toronto Vegetarian Association Toronto Toronto 1 5
Sunita Pace Toronto Vegetarian Association York Toronto 1 5
Sid Seth Toronto Vegetarian Association North York Toronto 1 5
Alicia Friday Athletics Ontario Officials Council Central Region Toronto Toronto 1 10
Lionel Collier United Empire Loyalist Association of Canada - Governor Simcoe Branch Toronto Toronto 1 5
Joyce Crook United Empire Loyalist Association of Canada - Governor Simcoe Branch Toronto Toronto 1 25
Daryl Currie United Empire Loyalist Association of Canada - Governor Simcoe Branch Toronto Toronto 1 15
Douglas Grant United Empire Loyalist Association of Canada - Governor Simcoe Branch Toronto Toronto 1 30
Kasipillai Bales Tamil Information Centre Scarborough Toronto 1 10
Nagalingam Kumaradasan Tamil Information Centre Toronto Toronto 1 20
Piraveen Mathieswaran Tamil Information Centre Scarborough Toronto 1 Youth
Sasihara Pathmanathan Tamil Information Centre Mississauga Toronto 1 25
Hareis Sivalingam Tamil Information Centre Scarborough Toronto 1 Youth
Kukappiriyan Thillainathan Tamil Information Centre Scarborough Toronto 1 Youth
Thiru S. Thiruchelvam Tamil Information Centre Toronto Toronto 1 25
Harrani Rajasegar Tamil Information Centre Toronto Toronto 1 Youth
Jeremy  Yip Toronto Chinese Catholic Centre Toronto Toronto 1 10
Alfred Cho Toronto Chinese Catholic Centre North York Toronto 1 30
Wilfred Chu Toronto Chinese Catholic Centre North York Toronto 1 25
Ngoc Hue Giang Toronto Chinese Catholic Centre York Toronto 1 10
William Kwan Toronto Chinese Catholic Centre Markham Toronto 1 20
Kam Sing Tam Toronto Chinese Catholic Centre Scarborough Toronto 1 25
Jennie Tran Toronto Chinese Catholic Centre Toronto Toronto 1 5
Raymond Ho Kin Wong Toronto Chinese Catholic Centre Mississauga Toronto 1 10
Olha Adamec Ukrainian Women's Association of Canada - Kniahynia Olha Branch Etobicoke Toronto 1 5
Olya Janschula Ukrainian Women's Association of Canada - Kniahynia Olha Branch Etobicoke Toronto 1 10
Tamara Koszarny Ukrainian Women's Association of Canada - Kniahynia Olha Branch Oakville Toronto 1 5
Rose Sametz Ukrainian Women's Association of Canada - Kniahynia Olha Branch Richmond Hill Toronto 1 50
Maria Shapka Ukrainian Women's Association of Canada - Kniahynia Olha Branch Mississauga Toronto 1 5
Maria Zdaniw Ukrainian Women's Association of Canada - Kniahynia Olha Branch Mississauga Toronto 1 5
Unto Makinen Suomi-Koti Toronto Finnish Canadian Seniors Centre Markham Toronto 1 20
Raija Rosenthal Suomi-Koti Toronto Finnish Canadian Seniors Centre East York Toronto 1 5
Miriam Simpanen Suomi-Koti Toronto Finnish Canadian Seniors Centre Etobicoke Toronto 1 5
Lee Veikkamo Suomi-Koti Toronto Finnish Canadian Seniors Centre Toronto Toronto 1 20
Mal Duk Ahn Korean Senior Citizens Society of Toronto Scarborough Toronto 1 10
Byung Yuck Cho Korean Senior Citizens Society of Toronto Richmond Hill Toronto 1 5
Mun Suk Heo Korean Senior Citizens Society of Toronto Scarborough Toronto 1 5
Genevieve Kwon Korean Senior Citizens Society of Toronto Toronto Toronto 1 5
Won Sook Lee Korean Senior Citizens Society of Toronto York Toronto 1 5
Young Ja Yoo Korean Senior Citizens Society of Toronto Toronto Toronto 1 5
Elspeth Koor Lupus Ontario - Markham East York Toronto 1 10
Francis L. Jagodits United Hungarian Fund Toronto Toronto 1 25
Andras Kmecz United Hungarian Fund North York Toronto 1 15
Peter Mezey United Hungarian Fund Toronto Toronto 1 40
Maria Stampa United Hungarian Fund North York Toronto 1 20
Klara Szocs United Hungarian Fund Toronto Toronto 1 20
Istvan Varga United Hungarian Fund Etobicoke Toronto 1 20
Annette Holman Travellers' Aid Society Toronto Toronto 1 10
Mike Keenan Travellers' Aid Society Toronto Toronto 1 5
Denise Nodilo Travellers' Aid Society Toronto Toronto 1 15
Kha Sin Teow Travellers' Aid Society North York Toronto 1 5
Barbara Bellamy Roy Thomson Hall Volunteers Toronto Toronto 1 25
Jean Cooper Roy Thomson Hall Volunteers Etobicoke Toronto 1 25
Jean Fox Roy Thomson Hall Volunteers Etobicoke Toronto 1 10
Sheilagh MacDonald Roy Thomson Hall Volunteers Stouffville Toronto 1 20
Ruth Main Roy Thomson Hall Volunteers Toronto Toronto 1 25
Janet Watt Roy Thomson Hall Volunteers Toronto Toronto 1 20
Ortansa Moraru Art Gallery of Ontario North York Toronto 1 5
Nancy Murray Art Gallery of Ontario Toronto Toronto 1 15
Philip O'Campo Art Gallery of Ontario Toronto Toronto 1 5
Mary Rochon Art Gallery of Ontario Toronto Toronto 1 15
Krista Treiguts GGC Ontario Council Community 19 South Toronto Toronto 1 20
Barbara Taylor Art Gallery of Ontario Toronto Toronto 1 5
Susan Trezins Art Gallery of Ontario Toronto Toronto 1 15
Ariyasingham Eliathamby Tamil Co-operative Homes Inc. Toronto Toronto 1 10
Vasanthy Gnanapiragasam Tamil Co-operative Homes Inc. Toronto Toronto 1 10
Sivakumaran Murugesu Tamil Co-operative Homes Inc. Toronto Toronto 1 5
Mani Pathmarajah Tamil Co-operative Homes Inc. Toronto Toronto 1 25
Mahn Tun Naing Tamil Co-operative Homes Inc. Toronto Toronto 1 5
Kathryn E. Hope The Salvation Army Toronto Toronto 1 10
David Cobb Stop Community Food Centre Toronto Toronto 1 5
Sither Dolma Stop Community Food Centre Toronto Toronto 1 5
Vicki Laker Stop Community Food Centre Toronto Toronto 1 5
Hilde Posedowski Stop Community Food Centre Toronto Toronto 1 5
Grace Walsh Stop Community Food Centre Toronto Toronto 1 5
Wudasie Zemo Stop Community Food Centre Toronto Toronto 1 5
Lily Breton Stop Community Food Centre - Green Barn Toronto Toronto 1 15
Rosa Lamanna Stop Community Food Centre - Green Barn Toronto Toronto 1 5
Anna Marchese Stop Community Food Centre - Green Barn Toronto Toronto 1 5
Maria Marchese Stop Community Food Centre - Green Barn Toronto Toronto 1 5
Charlotte McConnell Stop Community Food Centre - Green Barn Toronto Toronto 1 5
Ben Yacob Stop Community Food Centre - Green Barn Toronto Toronto 1 5
Sakina Chatur Ismaili Volunteer Corps - Don Mills Toronto Toronto 1 10
Shamim Pirmohamed Ismaili Volunteer Corps - Don Mills East York Toronto 1 5
Nazir Tharani Ismaili Volunteer Corps - Don Mills East York Toronto 1 40
Wing Sheng Chung Vietnamese Cambodian Laotian Community Services Association Toronto Toronto 1 20
Neeka Allison Eastview Neighbourhood Community Centre Toronto Toronto 1 10
Betty Wise Eastview Neighbourhood Community Centre Toronto Toronto 1 15
Nicolas Bello Toronto City Cultural Events Toronto Toronto 1 5
Satya Evena Toronto City Cultural Events Toronto Toronto 1 5
Caroline Fernandes Toronto City Cultural Events Toronto Toronto 1 5
Sophia Isajiw Toronto City Cultural Events East York Toronto 1 5
Juleth Richards Toronto City Cultural Events Toronto Toronto 1 5
Stephanie Thomas Toronto City Cultural Events Toronto Toronto 1 5
Bimal Shrestha  Canadian Diabetes Association Brampton Toronto 1 5
Mary Dubyk-Wodoslawsky  Canadian Diabetes Association Toronto Toronto 1 5
Ana Cavacas  Canadian Diabetes Association Toronto Toronto 1 5
Areez Khaki Ismaili Volunteer Corps - Don Mills North York Toronto 1 5
Sharon Brant CNIB - Toronto Toronto Toronto 1 15
Aurento D'Souza CNIB - Toronto Toronto Toronto 1 10
Barb Hooper CNIB - Toronto Toronto Toronto 1 5
Barb Hooper CNIB - Toronto Toronto Toronto 1 5
Frances Lake CNIB - Toronto Toronto Toronto 1 20
Manny Mehta CNIB - Toronto Toronto Toronto 1 20
Vicky Morris CNIB - Toronto Toronto Toronto 1 10
Zuzana Badovinac Harbourfront Centre Toronto Toronto 1 5
Terry Himal Harbourfront Centre Toronto Toronto 1 20
Ethel Sacks Harbourfront Centre Toronto Toronto 1 15
Karen Sinotte Harbourfront Centre Toronto Toronto 1 5
Susan Starkman Harbourfront Centre Toronto Toronto 1 10
Ricky Yu Harbourfront Centre North York Toronto 1 5
Norm King Ontario Trillium Foundation: Toronto Toronto Toronto 2 5
Maureen Spencer Times Change Women's Employment Service Toronto Toronto 2 5
Osman Baran Ankara Library of Toronto Toronto Toronto 2 15
Kemal Turkben Ankara Library of Toronto Toronto Toronto 2 15
Mary Golding Old Mill Area Scouting Toronto Toronto 2 40
Steve Hajoglou Old Mill Area Scouting Toronto Toronto 2 40
Luca Morris Old Mill Area Scouting Toronto Toronto 2 Youth
Warren Nisbet Old Mill Area Scouting Toronto Toronto 2 10
Patrick Shelock Old Mill Area Scouting Toronto Toronto 2 Youth
Vivienne Gibbs CAMH - Research and Archives Program Toronto Toronto 2 25
Pauline Hill CAMH - Research and Archives Program Toronto Toronto 2 20
Nuri Mueller-Marti CAMH - Research and Archives Program Toronto Toronto 2 5
Maria Shehtman CAMH - Research and Archives Program CONCORD Toronto 2 5
Natalie Vandal CAMH - Research and Archives Program Toronto Toronto 2 5
Thelma Wheatly CAMH - Research and Archives Program Toronto Toronto 2 10
Darlene Byrom CAMH - Inpatient Program East York Toronto 2 10
Fay Ganz CAMH - Inpatient Program Toronto Toronto 2 10
Mathew Moses CAMH - Inpatient Program Thornhill Toronto 2 5
Kaitlyn Wong CAMH - Inpatient Program Toronto Toronto 2 5
Charlotte Davis CAMH - Community and Outpatient Toronto Toronto 2 5
Sante Falconi CAMH - Community and Outpatient Richmond Hill Toronto 2 5
Rick Julien CAMH - Community and Outpatient Toronto Toronto 2 10
Janet Wilson CAMH - Community and Outpatient Toronto Toronto 2 5
Anne Watkinson Canada Blooms: The Flower and Garden Festival Toronto Toronto 2 10
Katherine Bodnarchuk Ukrainian Canadian Women's Council - Toronto Branch Ridgeville Toronto 2 40
Eugenia Haba Ukrainian Canadian Women's Council - Toronto Branch Toronto Toronto 2 25
Bozhena Iwanusiw Ukrainian Canadian Women's Council - Toronto Branch Etobicoke Toronto 2 20
Olya Kuch Ukrainian Canadian Women's Council - Toronto Branch Etobicoke Toronto 2 5
Darcia Moskaluk-Rutkay Ukrainian Canadian Women's Council - Toronto Branch North York Toronto 2 5
Katrusia Wolowec Ukrainian Canadian Women's Council - Toronto Branch Toronto Toronto 2 40
Virginia Dong 38th Toronto Scouts Group Toronto Toronto 2 15
Loretta Lee-Chan 38th Toronto Scouts Group Scarborough Toronto 2 15
Kit Chun  (Winnie) Yam 38th Toronto Scouts Group Mississauga Toronto 2 15
Damun Badiei Iranian Canadian Centre For Art And Culture Toronto Toronto 2 5
Nicole Simon Reena Toronto Toronto 2 Youth
Bonnie Soley Toronto Zoo Toronto Toronto 2 20
Zhuo Han Zhao Canadian Chinese Gao Deng Yuan Xiao Alumni Association Toronto Toronto 2 5
Sherry Huang Agincourt Senior Services Centre Toronto Toronto 2 Youth
Wei You (Judy) Zhu Agincourt Senior Services Centre Toronto Toronto 2 5
Larisa Kalins GGC Ontario Council Community 19 South Toronto Toronto 2 20
Siu Wa Kwan Toronto Chinese Folk Art Centre Toronto Toronto 2 5
Eduardo Azevedo Arsenal do Minho Community Centre Toronto Toronto 2 30
Gloria Azevedo Arsenal do Minho Community Centre Toronto Toronto 2 30
Dayna Bras Arsenal do Minho Community Centre Toronto Toronto 2 15
Maria Fernanda Bras Arsenal do Minho Community Centre Toronto Toronto 2 15
Jorge Goncalves Arsenal do Minho Community Centre Toronto Toronto 2 15
Antonio Letra Arsenal do Minho Community Centre Toronto Toronto 2 25
Manuel Marques Arsenal do Minho Community Centre Toronto Toronto 2 25
Michael Silva Arsenal do Minho Community Centre Toronto Toronto 2 5
Vanessa Veloso Arsenal do Minho Community Centre Toronto Toronto 2 5
Steven Ayer Endeavour Volunteer Consulting for Non-Profits Toronto Toronto 2 5
Laura Gutsch Endeavour Volunteer Consulting for Non-Profits Toronto Toronto 2 5
Carissa MacLennan Endeavour Volunteer Consulting for Non-Profits Toronto Toronto 2 5
Cynthia Good Ontario Trillium Foundation: Toronto Toronto Toronto 2 5
Francisco Brito West Neighbourhood House Ossington Toronto Toronto 2 15
Antoinette Camacho West Neighbourhood House Ossington Toronto Toronto 2 5
Maria Cidade West Neighbourhood House Ossington Toronto Toronto 2 25
Teresa Correia West Neighbourhood House Ossington Toronto Toronto 2 15
Cecile Ong West Neighbourhood House Ossington Toronto Toronto 2 10
Susan Todd West Neighbourhood House Ossington Toronto Toronto 2 5
Sokol Asllani West Neighbourhood House King West Toronto Toronto 2 5
Ling Bai West Neighbourhood House King West Toronto Toronto 2 5
Matthew Christie West Neighbourhood House King West Toronto Toronto 2 5
Tomasz Korycki West Neighbourhood House King West Toronto Toronto 2 5
Michael Moreau West Neighbourhood House King West Toronto Toronto 2 10
Inacio Natividade West Neighbourhood House King West Toronto Toronto 2 5
Nadia Boruch Ukrainian Catholic Women's League of Canada Toronto Toronto 2 30
Matthew Kabala SAINTS (Student Assistance in North Toronto for Seniors) North York Toronto 2 5
Michael Lee SAINTS (Student Assistance in North Toronto for Seniors) Toronto Toronto 2 Youth
Heather Crawford Needlework Guild of Canada - Toronto Branch Toronto Toronto 2 10
Alfreda Blonski St. Casimir's Catholic Church - Society of the Holy Rosary Etobicoke Toronto 2 5
Stefania Kolpak St. Casimir's Catholic Church - Society of the Holy Rosary Toronto Toronto 2 20
Jozefa Lacz St. Casimir's Catholic Church - Society of the Holy Rosary Toronto Toronto 2 5
Irena Marcinkowska St. Casimir's Catholic Church - Society of the Holy Rosary Toronto Toronto 2 5
Kazimiera Pruchnicki St. Casimir's Catholic Church - Society of the Holy Rosary Toronto Toronto 2 20
Zuzanna Roman St. Casimir's Catholic Church - Society of the Holy Rosary Toronto Toronto 2 10
Douglas Turnbull George Brown College Foundation Toronto Toronto 2 10
Alastair B. (Al) Fyfe 180 Mosquito Squadron Sponsoring Committee Toronto Toronto 2 10
Robert Soja 700 David Hornell VC RCAirCS Sponsoring Committee Toronto Toronto 2 5
Lisa Clarkson High Park Nature Centre Toronto Toronto 2 5
Matthew Dingwall High Park Nature Centre Toronto Toronto 2 Youth
Jack Groombridge High Park Nature Centre Toronto Toronto 2 5
Kara Lysne-Paris High Park Nature Centre Toronto Toronto 2 5
Baxter Naday High Park Nature Centre Toronto Toronto 2 5
Neil Shore High Park Nature Centre Toronto Toronto 2 15
Robin Sorys High Park Nature Centre Toronto Toronto 2 10
Alison Holt Queen's University Alumni Relations & Annual Giving Toronto Toronto 2 10
Carmine Pitucci Mood Disorders Association of Ontario Toronto Toronto 2 10
Tom Smallwood Mood Disorders Association of Ontario Toronto Toronto 2 20
Li Zhang Advance Business Club Toronto Toronto 2 5
Elsie Blauwhoff Canadian Bookbinders and Book Artists Guild Etobicoke Toronto 2 15
Rose Newlove Canadian Bookbinders and Book Artists Guild Toronto Toronto 2 15
Richard Kruse St George Care Community Toronto Toronto 2 5
Kerry Johnston Hospice Toronto Toronto Toronto 2 15
Ann Ludwigsen Hospice Toronto Toronto Toronto 2 20
Dan Mays Hospice Toronto Mississauga Toronto 2 5
Suzanne Robertson Hospice Toronto Toronto Toronto 2 10
Jean Baxter Robinson Hospice Toronto Toronto Toronto 2 20
Erik van De ven Hospice Toronto Toronto Toronto 2 20
Winifred Barclay National Ballet of Canada - Volunteer Committee Toronto Toronto 2 40
Maxine Goldberg National Ballet of Canada - Volunteer Committee Toronto Toronto 2 40
Grace Horvatin Royal Astronomical Society of Canada Toronto Centre Toronto Toronto 2 15
Katrina Ince-Lum Royal Astronomical Society of Canada Toronto Centre Toronto Toronto 2 10
Janet McKelvey Toronto Public Library Foundation Toronto Toronto 2 20
Tamara Bernstein Toronto Public Library Toronto Toronto 2 10
Erin Fortune Toronto Public Library Toronto Toronto 2 Youth
Miguel Domingos Music Society of St. Helens Toronto Toronto 2 5
Viriato Flor Music Society of St. Helens Toronto Toronto 2 25
Christopher Henriques Music Society of St. Helens Woodbridge Toronto 2 5
Chanelle Maiato Music Society of St. Helens Mississauga Toronto 2 10
Nelson Maiato Music Society of St. Helens Mississauga Toronto 2 30
Alberto Moniz Music Society of St. Helens Toronto Toronto 2 40
Ernesto Santos Music Society of St. Helens Toronto Toronto 2 20
Francisco Silveira Music Society of St. Helens Toronto Toronto 2 25
Fatima Ventura-Oliveira Music Society of St. Helens Brampton Toronto 2 5
Helen Yi Chen Multi-Culture & Folk Arts Association of Canada Ajax Toronto 2 10
Kevin Wang Multi-Culture & Folk Arts Association of Canada Toronto Toronto 2 Youth
Rebecca Rui Yang Multi-Culture & Folk Arts Association of Canada Scarborough Toronto 2 5
Jessica Qing Yu Multi-Culture & Folk Arts Association of Canada Mississauga Toronto 2 10
Garry Zhang Multi-Culture & Folk Arts Association of Canada Richmond Hill Toronto 2 Youth
Patricia McKee Clan MacKay Association of Canada Etobicoke Toronto 2 20
Jose Maria Eustaquio Alliance of Portuguese Clubs and Association of Ontario Toronto Toronto 2 20
Anjum Bakthula South Asian Women's Centre Scarborough Toronto 2 5
Chitra Dadlani South Asian Women's Centre Toronto Toronto 2 5
Deepa Mattoo South Asian Women's Centre Oakville Toronto 2 10
Joana Assunção Casa das Beiras - Cultural Community Centre of Toronto Toronto Toronto 2 Youth
Fernanda Ferreira Casa das Beiras - Cultural Community Centre of Toronto Toronto Toronto 2 10
Americo Lourenço Casa das Beiras - Cultural Community Centre of Toronto Toronto Toronto 2 15
Ruben Marques Casa das Beiras - Cultural Community Centre of Toronto Toronto Toronto 2 Youth
Scott Oliveira Casa das Beiras - Cultural Community Centre of Toronto Toronto Toronto 2 15
Victor Rocha Casa das Beiras - Cultural Community Centre of Toronto Toronto Toronto 2 10
Fernando Rodrigues Casa das Beiras - Cultural Community Centre of Toronto Toronto Toronto 2 15
Daniel Silva Casa das Beiras - Cultural Community Centre of Toronto Toronto Toronto 2 5
JoĂŁo Sousa Casa das Beiras - Cultural Community Centre of Toronto Toronto Toronto 2 15
Vickram Bachan Carleton Village Junior and Senior Sports and Wellness Academy Toronto Toronto 2 Youth
Esther Benbihy Canadian Hadassah-WIZO Toronto Toronto 2 10
Nancy Cohen Canadian Hadassah-WIZO Toronto Toronto 2 15
Shelley Fine Canadian Hadassah-WIZO Toronto Toronto 2 15
Joao Freitas Casa Da Madeira Community Center Toronto Toronto 2 40
Terezinha Freitas Casa Da Madeira Community Center Toronto Toronto 2 40
Gabriel Jardim Casa Da Madeira Community Center Mississauga Toronto 2 40
Alda Matos Casa Da Madeira Community Center Toronto Toronto 2 40
Abel Correia Associação Cultural do Minho de Toronto Mississauga Toronto 2 25
Anthony Guimarães Associação Cultural do Minho de Toronto Mississauga Toronto 2 Youth
Judite Lopes Associação Cultural do Minho de Toronto Toronto Toronto 2 10
Gloria Pereira Associação Cultural do Minho de Toronto York Toronto 2 15
Luis Pereira Associação Cultural do Minho de Toronto York Toronto 2 15
Olivia Rites Associação Cultural do Minho de Toronto York Toronto 2 10
Anselmo Fernandes Pereira Associação Cultural do Minho de Toronto Toronto Toronto 2 Youth
Anselmo Pereira Associação Cultural do Minho de Toronto Toronto Toronto 2 5
Ian Reid Athletics Ontario Officials Council Central Region Toronto Toronto 2 10
Rene Van Andel Athletics Ontario Officials Council Central Region Toronto Toronto 2 15
Mackenzie Hannan Davenport-Perth Neighbourhood and Community Health Centre Scarborough Toronto 2 5
Florrie Dalgish Davenport-Perth Neighbourhood and Community Health Centre Toronto Toronto 2 15
Lourdes Minerva Fuentes Castillo Davenport-Perth Neighbourhood and Community Health Centre Toronto Toronto 2 5
Elena Morano Davenport-Perth Neighbourhood and Community Health Centre Toronto Toronto 2 10
Sandra Reed Davenport-Perth Neighbourhood and Community Health Centre Toronto Toronto 2 5
Constantino Corigliano Family Service Toronto - Lawrence West Toronto Toronto 2 5
Michael Madden Family Service Toronto - Lawrence West Toronto Toronto 2 5
Jannefair Nicdao Family Service Toronto - Lawrence West Toronto Toronto 2 5
Nadia Traccitti Family Service Toronto - Lawrence West North York Toronto 2 5
Laurie Woloshyn Family Service Toronto - Lawrence West Scarborough Toronto 2 5
Chelsea Boxill Dovercourt Boys And Girls Club Scarborough Toronto 2 Youth
Steve De Quintal Dovercourt Boys And Girls Club Toronto Toronto 2 10
Quest Spence Dovercourt Boys And Girls Club York Toronto 2 Youth
Oscar Teixeira Dovercourt Boys And Girls Club Toronto Toronto 2 Youth
Sharon Colwell Dovercourt Boys And Girls Club Toronto Toronto 2 5
Wendy Farquharson Dovercourt Boys And Girls Club Toronto Toronto 2 5
Jose Esteves Associacao Migrante de Barcelos Community Centre Toronto Toronto 2 10
Helena Martins Associacao Migrante de Barcelos Community Centre Toronto Toronto 2 15
Manuel Oliveira Associacao Migrante de Barcelos Community Centre Toronto Toronto 2 15
Maria Oliveira Associacao Migrante de Barcelos Community Centre Toronto Toronto 2 15
Manuel Ramos Associacao Migrante de Barcelos Community Centre York Toronto 2 10
Jorge Rodrigues Associacao Migrante de Barcelos Community Centre Woodbridge Toronto 2 5
Kaitlyn Paula Rancho Folclorico Estrelas do Norte of Toronto - Folclore Dance Group North York Toronto 2 5
Antonio Pedrosa Rancho Folclorico Estrelas do Norte of Toronto - Folclore Dance Group North York Toronto 2 20
Vanessa Sobral Rancho Folclorico Estrelas do Norte of Toronto - Folclore Dance Group North York Toronto 2 15
Laudemiro Sá Rancho Folclorico Estrelas do Norte of Toronto - Folclore Dance Group Toronto Toronto 2 15
Vitor Correia Transmontano Folklore Group Etobicoke Toronto 2 10
Ana Maria Correia Transmontano Folklore Group York Toronto 2 10
Teresa Da Silva Transmontano Folklore Group North York Toronto 2 10
Henrique Da Silva PaciĂŞncia Transmontano Folklore Group North York Toronto 2 10
Jack Gingrich Ontario Electric Railway Historical Association North York Toronto 2 15
Barbara Moore Société d'Histoire de Toronto Toronto Toronto 2 5
Louise Pellerin Société d'Histoire de Toronto Toronto Toronto 2 5
Be Thi Do Elderly Vietnamese Association of Toronto (EVAT) Toronto Toronto 2 5
Chang Huynh Elderly Vietnamese Association of Toronto (EVAT) Toronto Toronto 2 10
Luong Trung Tran Elderly Vietnamese Association of Toronto (EVAT) Toronto Toronto 2 30
Thanh Thien Tran Elderly Vietnamese Association of Toronto (EVAT) Toronto Toronto 2 30
Quy Ngo Vu Elderly Vietnamese Association of Toronto (EVAT) Toronto Toronto 2 20
Duncan Sidey Professional Engineers Ontario - Experience Requirements Committee (ERC) York Toronto 2 10
Sushil Anand Grey Tigers Senior Citizens Club - Dufferin Wallace Emerson Community Centre Toronto Toronto 2 15
Baldev Raj Chohdda Grey Tigers Senior Citizens Club - Dufferin Wallace Emerson Community Centre Brampton Toronto 2 20
Kripa Sekhar South Asian Women's Centre Toronto Toronto 2 10
Elizabeth James GGC Ontario Council Community 19 South Toronto Toronto 2 15
Carole Bell Horticultural Society - Parkdale and Toronto Toronto Toronto 2 5
Ray Bielaskie Horticultural Society - Parkdale and Toronto Toronto Toronto 2 5
Ron Charlemagne Horticultural Society - Parkdale and Toronto Toronto Toronto 2 5
Margot Davis Horticultural Society - Parkdale and Toronto Toronto Toronto 2 5
Paivi Evars Horticultural Society - Parkdale and Toronto Toronto Toronto 2 5
Marie-Noelle Maillard Horticultural Society - Parkdale and Toronto Toronto Toronto 2 5
Sivarubarajany Sivapathasundaram Canadian Tamil Academy Toronto Toronto 2 5
Janny Beare SPRINT Senior Care Toronto Toronto 2 10
Joe Doppelt SPRINT Senior Care Toronto Toronto 2 5
Rick Hayward SPRINT Senior Care Toronto Toronto 2 5
Daniel Ryan Johnson SPRINT Senior Care North York Toronto 2 5
Judit Pecsi SPRINT Senior Care North York Toronto 2 5
Susan Ellsworth United Empire Loyalists' Association of Canada - Toronto Branch Toronto Toronto 2 10
Diane Reid United Empire Loyalists' Association of Canada - Toronto Branch Toronto Toronto 2 10
Linda Young United Empire Loyalists' Association of Canada - Toronto Branch Etobicoke Toronto 2 10
Michael Young United Empire Loyalists' Association of Canada - Toronto Branch Etobicoke Toronto 2 5
Cathy Quick SPRINT Senior Care Toronto Toronto 2 15
Jessica Nguyen St. Cecilia's Parish York Toronto 2 5
Claudia Konopka Parkdale Public School Toronto Toronto 2 5
Sheila Potwin P.O.I.N.T. Inc. Toronto Toronto 2 5
Thomas Henry Woolhouse Professional Engineers Ontario - Consulting Engineer Designation Committee Toronto Toronto 2 10
Ingrid Holzhueter Toronto Zoo Toronto Toronto 2 20
Pedro Moreira Associacao Migrante de Barcelos Community Centre York Toronto 2 15
Daniela Ribeiro Associacao Migrante de Barcelos Community Centre York Toronto 2 5
Susan Chinery Centennial Infant and Child Centre North York Toronto 2 5
Debby McLernon Centennial Infant and Child Centre Toronto Toronto 2 10
Michael Moyer Centennial Infant and Child Centre North York Toronto 2 20
Marj Olsson Centennial Infant and Child Centre North York Toronto 2 5
Jennifer Watson Centennial Infant and Child Centre Toronto Toronto 2 5
Tim Watson Centennial Infant and Child Centre Toronto Toronto 2 5
Richard Boxer Toronto Public Library Foundation Toronto Toronto 2 20
Faiza Asani Central Eglinton Community Centre Scarborough Toronto 2 15
Francesca DeSilva Central Eglinton Community Centre Scarborough Toronto 2 10
Lorena Granados Central Eglinton Community Centre North York Toronto 2 5
Rosemary McGee Central Eglinton Community Centre Toronto Toronto 2 10
Leoni Tomlinson Central Eglinton Community Centre North York Toronto 2 10
Judith Willis Central Eglinton Community Centre North York Toronto 2 10
Mario Corte-Real Associaçao Cultural 25 de Abril Toronto Toronto 2 20
Brandon Domingos Associaçao Cultural 25 de Abril Toronto Toronto 2 5
Manuel Thomas Ferreira Associaçao Cultural 25 de Abril Toronto Toronto 2 20
Manuel Martins Associaçao Cultural 25 de Abril Brampton Toronto 2 15
Jose Fonseca Pereira Associaçao Cultural 25 de Abril Toronto Toronto 2 20
Henrique Santos Associaçao Cultural 25 de Abril Mississauga Toronto 2 20
Rogerio Vieira Associaçao Cultural 25 de Abril Etobicoke Toronto 2 15
Winston John Fanning YMCA Newcomer Information Centre Toronto Toronto 2 10
Brian Gosbee Silver Circle West Toronto Services for Seniors Toronto Toronto 2 10
Andrew Higgins Silver Circle West Toronto Services for Seniors Toronto Toronto 2 Youth
Anike McBain Silver Circle West Toronto Services for Seniors York Toronto 2 Youth
Robert Mcpherson Silver Circle West Toronto Services for Seniors Toronto Toronto 2 5
Lisa Merchant Silver Circle West Toronto Services for Seniors Toronto Toronto 2 15
Susan Rutherford Silver Circle West Toronto Services for Seniors Toronto Toronto 2 5
John Scheffer Silver Circle West Toronto Services for Seniors Etobicoke Toronto 2 10
Madeleine DeWelles Centennial Infant and Child Centre Toronto Toronto 2 Youth
Alec Freda High Park Nature Centre Toronto Toronto 2 5
Carolyn Moras Spelling Bee of Canada North York Toronto 2 10
Ann Rubin Needlework Guild of Canada - Toronto Branch Richmond Hill Toronto 2 15
Fay Ganz Mood Disorders Association of Ontario Toronto Toronto 2 10
Zi Yao Wang Canadian Chinese Gao Deng Yuan Xiao Alumni Association North York Toronto 2 Youth
Yu Xin Zhang Canadian Chinese Gao Deng Yuan Xiao Alumni Association Toronto Toronto 2 Youth
Fu Zhen Zhou Canadian Chinese Gao Deng Yuan Xiao Alumni Association Toronto Toronto 2 5
Sue Kralik Royal Astronomical Society of Canada Toronto Centre North York Toronto 2 10
Stephanie Caplan Canadian Hadassah-WIZO North York Toronto 2 20
Arlene Solomon Canadian Hadassah-WIZO North York Toronto 2 10
Beatriz Cardante Associação Cultural do Minho de Toronto Maple Toronto 2 Youth
Stanislav Arkadyev St. Joseph's Health Centre, Toronto Toronto Toronto 2 Youth
Ursula Charbon St. Joseph's Health Centre, Toronto Toronto Toronto 2 10
Joan Devitt St. Joseph's Health Centre, Toronto Toronto Toronto 2 10
Cora Jostiak St. Joseph's Health Centre, Toronto Toronto Toronto 2 15
Barbara Quinn St. Joseph's Health Centre, Toronto Toronto Toronto 2 10
Jean Ryczko St. Joseph's Health Centre, Toronto Toronto Toronto 2 10
Melanie Santhikumar St. Joseph's Health Centre, Toronto Toronto Toronto 2 Youth
Kiran Wadhawan St. Joseph's Health Centre, Toronto Toronto Toronto 2 5
Carmen Winstanley St. Joseph's Health Centre, Toronto Toronto Toronto 2 15
Gabriella Abis Family Service Toronto - Sterling Road Toronto Toronto 2 Youth
Abirami Arunan Family Service Toronto - Sterling Road Toronto Toronto 2 Youth
Jarita Chan Family Service Toronto - Sterling Road Toronto Toronto 2 Youth
Bernard Savage Family Service Toronto - Sterling Road Toronto Toronto 2 5
Gordon Mack Scott Family Service Toronto - Sterling Road East York Toronto 2 5
Pegeen Walsh Family Service Toronto - Sterling Road Toronto Toronto 2 5
Grace Bishop Needlework Guild of Canada - Toronto Branch Toronto Toronto 2 40
Linda East Needlework Guild of Canada - Toronto Branch Courtice Toronto 2 15
Susan Garskey Needlework Guild of Canada - Toronto Branch Peterborough Toronto 2 50
Joyce Wood Needlework Guild of Canada - Toronto Branch Toronto Toronto 2 15
Frederick E. Cass United Empire Loyalists' Association of Canada - Toronto Branch Acton Toronto 2 20
Shirley Gregg St. Michael's Hospital Toronto Toronto 3 20
William Hedley St. Michael's Hospital Toronto Toronto 3 5
Janice Baryshnik JVS Toronto Toronto Toronto 3 20
Jocelyn Kadish JVS Toronto Toronto Toronto 3 20
Robert Waxman JVS Toronto Toronto Toronto 3 10
Jagdish Butany Gurmandir Temple Willowdale Toronto 3 5
Kavita Jagasia Gurmandir Temple North York Toronto 3 5
Arooj Qaiser Christian Cultural Association of South Asians Bowmanville Toronto 3 5
Danielle Baez Community Association for Riding for the Disabled Maple Toronto 3 Youth
Jackie Ball Community Association for Riding for the Disabled Mississauga Toronto 3 5
Donald Buckley Community Association for Riding for the Disabled Etobicoke Toronto 3 5
Patty Fleischman Community Association for Riding for the Disabled Toronto Toronto 3 20
Linda Hart Community Association for Riding for the Disabled North York Toronto 3 5
Valeria Sabo Community Association for Riding for the Disabled North York Toronto 3 Youth
Janet Schreiber Community Association for Riding for the Disabled Toronto Toronto 3 10
Natasha Symons Community Association for Riding for the Disabled North York Toronto 3 Youth
Pervez Masih Christian Cultural Association of South Asians Brampton Toronto 3 5
Florence Francis Christian Cultural Association of South Asians Brampton Toronto 3 5
Kenneth Fung Federation of Chinese Canadian Professionals Education Foundation Toronto Toronto 3 10
Simon Kei Federation of Chinese Canadian Professionals Education Foundation Toronto Toronto 3 25
David Sin Federation of Chinese Canadian Professionals Education Foundation Toronto Toronto 3 25
Gwen Amelard March Of Dimes Canada (CEIS Department) Toronto Toronto 3 5
Sara Khajeh Iranian Canadian Centre For Art And Culture Woodbridge Toronto 3 5
Feren Calderwood Iranian Canadian Centre For Art And Culture Toronto Toronto 3 5
Michael Binette North York Knights Hockey Association Toronto Toronto 3 10
Russell Horvath North York Knights Hockey Association Toronto Toronto 3 5
Steve Horvath North York Knights Hockey Association Toronto Toronto 3 10
Cathy Merry North York Knights Hockey Association Toronto Toronto 3 10
Andrada Cretu Baycrest North York Toronto 3 Youth
Sloane Kowal Baycrest North York Toronto 3 Youth
Marilyn Masella Baycrest York Toronto 3 5
Daniel Ng Baycrest Thornhill Toronto 3 Youth
Scott Shub Baycrest North York Toronto 3 5
Esterita Slotnick Baycrest North York Toronto 3 5
Ervin Weinberger Baycrest Thornhill Toronto 3 5
Chris Whittaker Baycrest Toronto Toronto 3 5
Ann Wotherspoon Baycrest North York Toronto 3 5
Paula Nguyen Holland Bloorview Kids Rehabilitation Hospital North York Toronto 3 Youth
Pauline Nguyen Holland Bloorview Kids Rehabilitation Hospital North York Toronto 3 Youth
Jairam Binda Hanuman Mission Toronto Toronto 3 10
Jeffery Tong Toronto Chinese Folk Art Centre Toronto Toronto 3 Youth
Paul Denter Lincoln and Continental Owners Club North York Toronto 3 30
Barry Moore Lincoln and Continental Owners Club Scarborough Toronto 3 15
Kerstin Matheson Lincoln and Continental Owners Club Pickering Toronto 3 20
Miranda Sephton Lincoln and Continental Owners Club North York Toronto 3 25
Malek Bhanwadia Ismail Muslims Visitation Committee (ISAT) North York Toronto 3 10
Mohamedali Bhanwadia Ismail Muslims Visitation Committee (ISAT) North York Toronto 3 10
Zubeda Bhimani Ismail Muslims Visitation Committee (ISAT) North York Toronto 3 10
Mehboob Harji Ismail Muslims Visitation Committee (ISAT) Toronto Toronto 3 10
Farida Hirji Ismail Muslims Visitation Committee (ISAT) Thornhill Toronto 3 10
Gulnar Jiwa Ismail Muslims Visitation Committee (ISAT) Markham Toronto 3 15
Samantha Steiner-Mayman Food Allergy Canada (formally Anaphylaxis Canada) Toronto Toronto 3 Youth
Teruji Goto Toronto Buddhist Church Toronto Toronto 3 60
Gayle Hayashi Toronto Buddhist Church Toronto Toronto 3 15
Joanne Kataoka Toronto Buddhist Church Toronto Toronto 3 5
Diane Mark Toronto Buddhist Church Toronto Toronto 3 40
Mika Tamaki Toronto Buddhist Church Unionville Toronto 3 Youth
Earl Miller Ontario Trillium Foundation Toronto Toronto 3 5
Nancy Chan Hong Fook Mental Health Association - North York North York Toronto 3 5
Nham Chay Ha Hong Fook Mental Health Association - North York Toronto Toronto 3 10
Elina Ko Hong Fook Mental Health Association - North York North York Toronto 3 5
Thien Le Hong Fook Mental Health Association - North York Toronto Toronto 3 5
Ngan Kim Nguyen Hong Fook Mental Health Association - North York Toronto Toronto 3 10
Wai Man Tang Hong Fook Mental Health Association - North York Scarborough Toronto 3 5
Zoe Lam Ontario East Asian Network Group Toronto Toronto 3 5
John Buccioni Toronto Woodturners Guild Toronto Toronto 3 5
Richard Camps Scouts Canada - Agincourt Area Service Team Bradford Toronto 3 30
Kimberley Roberts Scouts Canada - Agincourt Area Service Team Markham Toronto 3 15
Lily Crump Black Creek Pioneer Village Caledon Toronto 3 Youth
Natalie Fielding Black Creek Pioneer Village Toronto Toronto 3 Youth
Vanessa Howells Black Creek Pioneer Village Toronto Toronto 3 5
Kayleigh Newberry Black Creek Pioneer Village Toronto Toronto 3 Youth
Camille Proszanski Black Creek Pioneer Village Gormley Toronto 3 Youth
Alan Chung Toronto Public Library Toronto Toronto 3 10
Candace Livingstone Toronto Public Library Toronto Toronto 3 5
Rosa Lombardi Foundation Fighting Blindness Toronto Toronto 3 15
Vince Lombardi Foundation Fighting Blindness Toronto Toronto 3 15
Rashmi Ranjan Mohanty Orissa Society of Canada North York Toronto 3 5
Keiko Oiye Toronto Japanese Garden Club Toronto Toronto 3 30
Ned Bozulic Toronto Japanese Garden Club North York Toronto 3 20
Gwen Shepherd Barbados St. Michael Alumni Inc. - Toronto North York Toronto 3 5
Areesha Adtani Jamatkhaana - East York Scarborough Toronto 3 10
Hakima Afzaly Jamatkhaana - East York Ajax Toronto 3 15
Kais Ali Jamatkhaana - East York Markham Toronto 3 Youth
Shafiq Dhanji Jamatkhaana - East York North York Toronto 3 30
Nasim Ladhani Jamatkhaana - East York Toronto Toronto 3 40
Amin Nensi Jamatkhaana - East York North York Toronto 3 30
Sinan Sadruddin Jamatkhaana - East York North York Toronto 3 Youth
Amirali VIrani Jamatkhaana - East York East York Toronto 3 25
Natasha Bhaloo Jamatkhaana - East York North York Toronto 3 10
Joe Zhou Toronto Chinese Folk Art Centre North York Toronto 3 Youth
Phuoc Tran Vietnamese Cambodian Laotian Community Services Association North York Toronto 3 30
Amirali Ramji Jamat Khana - Downtown Toronto North York Toronto 3 50
Zahra Shariff Jamat Khana - Downtown Toronto North York Toronto 3 15
Allen Kichler Beth Emeth Bais Yehuda Synagogue North York Toronto 3 15
Michael Kinrys Beth Emeth Bais Yehuda Synagogue North York Toronto 3 10
Joan Segal Beth Emeth Bais Yehuda Synagogue Toronto Toronto 3 10
Hilda Swirsky Beth Emeth Bais Yehuda Synagogue North York Toronto 3 20
Marlene White Beth Emeth Bais Yehuda Synagogue Thornhill Toronto 3 25
Gerry Wise Beth Emeth Bais Yehuda Synagogue Thornhill Toronto 3 15
Peggy Wharrick Toronto Woodturners Guild Grand Valley Toronto 3 5
Tom Wharrick Toronto Woodturners Guild Grand Valley Toronto 3 5
Merle Chadee Hanuman Mission Ajax Toronto 3 15
Cindy Gomes Hanuman Mission Ajax Toronto 3 10
Mala Ramdeo Hanuman Mission Whitby Toronto 3 10
Aarti Chadee Hanuman Mission Ajax Toronto 3 15
Balliram Chadee Hanuman Mission Ajax Toronto 3 20
Rosamund Moore St. Michael's Hospital Toronto Toronto 3 5
Rosemary Garry St. Michael's Hospital Toronto Toronto 3 30
Jon Metcalfe St. Michael's Hospital Toronto Toronto 3 5
Alexandra Sabzaprvar St. Michael's Hospital Toronto Toronto 3 Youth
Kristine Thompson St. Michael's Hospital Toronto Toronto 3 10
 Jan Choudhury Network for International Care and Services (NICAS) Scarborough Toronto 3 10
Fahmida Epi Network for International Care and Services (NICAS) Scarborough Toronto 3 15
Zakia Khatun Network for International Care and Services (NICAS) Scarborough Toronto 3 10
Golam Mortuza Network for International Care and Services (NICAS) Scarborough Toronto 3 25
Mostafizur Rahman Network for International Care and Services (NICAS) Scarborough Toronto 3 10
Daniel Bell Canadian Stage Toronto Toronto 3 20
Geoffrey Booth Canadian Stage Toronto Toronto 3 10
Francyne Charland Canadian Stage Toronto Toronto 3 10
Hilda Cote Canadian Stage Toronto Toronto 3 10
Jacqueline Margolis Canadian Stage Toronto Toronto 3 10
Alex Rice Canadian Stage Toronto Toronto 3 10
Helena Borgers Holland Bloorview Kids Rehabilitation Hospital Toronto Toronto 3 5
Barbara Ruhr Holland Bloorview Kids Rehabilitation Hospital Toronto Toronto 3 5
Karen Bass Holland Bloorview Kids Rehabilitation Hospital Toronto Toronto 3 5
Barry Schneider Leaside Garden Society Toronto Toronto 3 20
Bernice Holman Leaside Garden Society Toronto Toronto 3 5
Linda Atkinson Elgin and Winter Garden Theatre Centre Toronto Toronto 3 5
Alina Furtak Elgin and Winter Garden Theatre Centre Toronto Toronto 3 5
Mary Mason Elgin and Winter Garden Theatre Centre Toronto Toronto 3 20
Albert Joel Mui Elgin and Winter Garden Theatre Centre Toronto Toronto 3 5
Stuart Ducoffe JVS Toronto Toronto Toronto 3 10
Zita Gardner JVS Toronto Toronto Toronto 3 10
Mohamed Tabit Parkdale Intercultural Association (Toronto) Scarborough Toronto 3 15
Yasmin Jaffer Jamat Khana - Downtown Toronto Toronto Toronto 3 30
Rahim Vira Jamat Khana - Downtown Toronto Toronto Toronto 3 5
Amir Tajani Jamat Khana - Downtown Toronto Toronto Toronto 3 10
Rita Cox Parkdale Intercultural Association (Toronto) Toronto Toronto 3 25
Zbigniew Kozar Parkdale Intercultural Association (Toronto) Toronto Toronto 3 10
Kim Cuong Le Parkdale Intercultural Association (Toronto) Toronto Toronto 3 10
Brian MacLean Parkdale Intercultural Association (Toronto) Toronto Toronto 3 15
Peter Razgaitis Parkdale Intercultural Association (Toronto) Toronto Toronto 3 25
John Chiu Federation of Chinese Canadian Professionals Education Foundation Toronto Toronto 3 30
Janina Gorzynski Copernicus Lodge Auxiliary Toronto Toronto 3 5
Anna Koczkowska Copernicus Lodge Auxiliary North York Toronto 3 5
Wanda Krupa Copernicus Lodge Auxiliary Toronto Toronto 3 5
Zuzanna Kulaga Copernicus Lodge Auxiliary Mississauga Toronto 3 10
Alicja Sieciechowicz Copernicus Lodge Auxiliary Toronto Toronto 3 5
Teresa Wisniowski Copernicus Lodge Auxiliary York Toronto 3 5
Gillian Burton Toronto Grace Health Centre Toronto Toronto 3 5
Ken Choi Toronto Grace Health Centre Toronto Toronto 3 Youth
Joan Curran Toronto Grace Health Centre Toronto Toronto 3 5
Leora Dixon Toronto Grace Health Centre Toronto Toronto 3 20
Justin Huang Toronto Grace Health Centre Toronto Toronto 3 Youth
Kavita Israni-Winger Toronto Grace Health Centre Toronto Toronto 3 Youth
Angus Lau Toronto Grace Health Centre Toronto Toronto 3 Youth
Sandra Riches Toronto Grace Health Centre Toronto Toronto 3 5
Evelyn Utama Toronto Grace Health Centre Toronto Toronto 3 Youth
Bodil Hansen Swansea Horticultural Society Toronto Toronto 3 15
Joyce Major Swansea Horticultural Society Toronto Toronto 3 20
Ellen Mitchell Swansea Horticultural Society Toronto Toronto 3 15
Mary Patterson Swansea Horticultural Society Toronto Toronto 3 30
Urszula Urlich Copernicus Lodge Toronto Toronto 3 10
Grazyna Sidorowicz Copernicus Lodge Toronto Toronto 3 10
Jadwiga Chabior Copernicus Lodge Toronto Toronto 3 10
Krystyna Harner Copernicus Lodge Toronto Toronto 3 10
Mary Hyc Copernicus Lodge Toronto Toronto 3 10
Grazyna Uljasz Copernicus Lodge Toronto Toronto 3 15
Dalia Azubalis St. Vincent de Paul Catholic School Toronto Toronto 3 15
Lissette Balawejder St. Vincent de Paul Catholic School Toronto Toronto 3 10
Karen Black St. Vincent de Paul Catholic School Toronto Toronto 3 10
Edward Homonylo St. Vincent de Paul Catholic School Toronto Toronto 3 10
Juliet Morielli-Cholasta St. Vincent de Paul Catholic School Toronto Toronto 3 10
Mary Tingle St. Vincent de Paul Catholic School Toronto Toronto 3 5
Maria Casimiro Casa Dos Acores do Ontario Toronto Toronto 3 5
Steven De Sousa Casa Dos Acores do Ontario Toronto Toronto 3 5
Maria Moniz Casa Dos Acores do Ontario Toronto Toronto 3 5
Antonio Pereira Casa Dos Acores do Ontario Mississauga Toronto 3 10
Filomena Pereira Casa Dos Acores do Ontario Mississauga Toronto 3 5
Adriana Viveiros Casa Dos Acores do Ontario Toronto Toronto 3 5
Ernesto Viveiros Casa Dos Acores do Ontario Toronto Toronto 3 15
Pam Bonnycastle City of Toronto Museums & Heritage -Spadina Museum Toronto Toronto 3 10
David Kappler-Burch City of Toronto Museums & Heritage -Spadina Museum Toronto Toronto 3 5
Csilla Kovari City of Toronto Museums & Heritage -Spadina Museum Toronto Toronto 3 5
Sophie Malek City of Toronto Museums & Heritage -Spadina Museum Toronto Toronto 3 5
Robert Assinck Our Place Community of Hope Toronto Toronto 3 10
Daniel Gray Our Place Community of Hope Toronto Toronto 3 10
Kevin Kennedy Our Place Community of Hope Toronto Toronto 3 10
Chas Lawther Our Place Community of Hope Toronto Toronto 3 10
Nancy Sidle Our Place Community of Hope Toronto Toronto 3 40
Iryna Kostyrko Ukrainian Women's Organization, Toronto-West Toronto Toronto 3 10
Maria Kotowych Ukrainian Women's Organization, Toronto-West Toronto Toronto 3 5
Lesya Lishchyshyn Ukrainian Women's Organization, Toronto-West Toronto Toronto 3 15
Tatyana Prokopiv Ukrainian Women's Organization, Toronto-West Mississauga Toronto 3 15
Olga Winchur Ukrainian Women's Organization, Toronto-West Toronto Toronto 3 10
Olga Zavadovska Ukrainian Women's Organization, Toronto-West Toronto Toronto 3 5
Darcie Clark Sistering: A Woman's Place Toronto Toronto 3 5
Christine Malec Sistering: A Woman's Place Toronto Toronto 3 5
Joey Noble Sistering: A Woman's Place Toronto Toronto 3 10
Dorothy Rusoff Sistering: A Woman's Place Toronto Toronto 3 10
Rheta Fines Women's Art Association of Canada Toronto Toronto 3 10
Emily Gaine Women's Art Association of Canada Unionville Toronto 3 5
Mary Lennox Hourd Women's Art Association of Canada Oakville Toronto 3 15
Jill Maynard Women's Art Association of Canada Don Mills Toronto 3 20
Barbara Mitchell Women's Art Association of Canada Toronto Toronto 3 15
M. E. Victoria Phipps Women's Art Association of Canada Toronto Toronto 3 10
Rob MacDonald Guitar Society of Toronto Toronto Toronto 3 5
Roslyn Stephenson Guitar Society of Toronto East York Toronto 3 5
Lesley Stubbs Guitar Society of Toronto North York Toronto 3 5
Irene Foulkes Toronto Japanese Garden Club Toronto Toronto 3 30
Bradley Hadfield North York Knights Hockey Association Toronto Toronto 3 10
Ammar Tajani Jamat Khana - Downtown Toronto Toronto Toronto 3 5
Ruby Lam Ontario Trillium Foundation Toronto Toronto 3 5
Lucille Roch Ontario Trillium Foundation Toronto Toronto 3 5
Lele Chiu Ontario East Asian Network Group Toronto Toronto 3 5
Liz Quinn Community Association for Riding for the Disabled Toronto Toronto 3 5
Lois Coll Meals on Wheels and More Toronto Toronto 3 15
William Emmerson Meals on Wheels and More Toronto Toronto 3 20
Joan Emmerson Meals on Wheels and More Toronto Toronto 3 20
Elaine Fantino Meals on Wheels and More Toronto Toronto 3 15
Barbara Fawcett Meals on Wheels and More Toronto Toronto 3 20
Jane Brenneman Gibson Aphasia Institute Toronto Toronto 3 10
Valerie Chavossy Aphasia Institute Toronto Toronto 3 5
Dana Davidson Aphasia Institute Toronto Toronto 3 Youth
Tess Yudin Aphasia Institute Toronto Toronto 3 Youth
Rose Kamnitzer Aphasia Institute Toronto Toronto 3 5
Sybilla Mannsfeldt Aphasia Institute Toronto Toronto 3 5
Dean Parker Aphasia Institute Toronto Toronto 3 5
Jane Thorson Aphasia Institute Toronto Toronto 3 30
Francesca Granata Aphasia Institute Toronto Toronto 3 Youth
Kaleem Hawa University of Toronto - Health & Wellness Centre Toronto Toronto 4 Youth
Ewa Szumowska North York Women's Centre Mississauga Toronto 4 10
Heather Gill Canadian Tennis Association Mississauga Toronto 4 30
Edith Graf Canadian Tennis Association Mississauga Toronto 4 30
Helena Leong Canadian Tennis Association North York Toronto 4 30
Theresa Leong Canadian Tennis Association North York Toronto 4 30
Wanda Restivo Canadian Tennis Association Scarborough Toronto 4 40
Kathy Swanson Canadian Tennis Association Toronto Toronto 4 30
Sara Cancelliere University of Toronto Sexual Education Centre Toronto Toronto 4 Youth
Louis Au ALPHA Education Toronto Toronto 4 5
Derek Chan ALPHA Education Toronto Toronto 4 5
Leanne Kim ALPHA Education Toronto Toronto 4 Youth
Alan Kwong ALPHA Education Markham Toronto 4 5
Jeffrey Lam ALPHA Education Richmond Hill Toronto 4 Youth
Alissa Wang ALPHA Education Toronto Toronto 4 Youth
Clara Wong ALPHA Education Toronto Toronto 4 5
Victor Yeung ALPHA Education Scarborough Toronto 4 5
Rita Ho East Asian Network Group Toronto Toronto 4 10
Juan Pablo Amaya Valderrama Delta Family Resource Centre North York Toronto 4 5
Mahyar Soeizi Iranian Canadian Centre For Art And Culture North York Toronto 4 5
Kevin Douglas Jane-Finch.com Toronto Toronto 4 5
Randy Douglas Jane-Finch.com Toronto Toronto 4 5
Phong Nguyen Jane-Finch.com Toronto Toronto 4 5
Faredun Mirza Scouts Canada - 100 Toronto Scout Group Toronto Toronto 4 25
Aimy Panthakee Scouts Canada - 100 Toronto Scout Group Markham Toronto 4 10
Vispi Patel Scouts Canada - 100 Toronto Scout Group North York Toronto 4 25
Cyrus Tampal Scouts Canada - 100 Toronto Scout Group Scarborough Toronto 4 20
Shiraz Tampal Scouts Canada - 100 Toronto Scout Group Markham Toronto 4 10
Rashna Unvala Scouts Canada - 100 Toronto Scout Group Mississauga Toronto 4 10
Doreen Stanton Hamilton and Burlington Rose Society Willowdale Toronto 4 10
Anne Chang Blessed Trinity Parish North York Toronto 4 5
Mary Ann Everdell Blessed Trinity Parish Richmond Hill Toronto 4 5
Vivian Law Blessed Trinity Parish Toronto Toronto 4 10
Justina Ogokeh Blessed Trinity Parish North York Toronto 4 5
Melissa Ramiro Blessed Trinity Parish King City Toronto 4 5
Trish Symons Blessed Trinity Parish North York Toronto 4 10
Alan Marks Canadian Diabetes Association Toronto Toronto 4 50
Marc F. Lefort 707 Marion Orr CM Squadron Sponsoring Committee North York Toronto 4 10
Alborz Arshak St. Clair West Services for Seniors Richmond Hill Toronto 4 20
Sandra D'Elia-Cristino St. Clair West Services for Seniors Woodbridge Toronto 4 5
Paulette Thomas St. Clair West Services for Seniors Toronto Toronto 4 5
Elaine Wu Queen's University Alumni Relations & Annual Giving Toronto Toronto 4 10
Jeanine Arsenault The Peer Project - Youth Assisting Youth Oakville Toronto 4 5
Andrew Bahadur The Peer Project - Youth Assisting Youth Scarborough Toronto 4 5
Lawrence Hughes The Peer Project - Youth Assisting Youth Toronto Toronto 4 5
Shawn Kudrath The Peer Project - Youth Assisting Youth Woodbridge Toronto 4 5
Charlie Lo The Peer Project - Youth Assisting Youth Toronto Toronto 4 Youth
Arnold Quirong The Peer Project - Youth Assisting Youth Toronto Toronto 4 Youth
Ranica Rai The Peer Project - Youth Assisting Youth Toronto Toronto 4 5
Michael Zaghian The Peer Project - Youth Assisting Youth Toronto Toronto 4 Youth
Jane Beck Toronto Master Gardeners Toronto Toronto 4 10
Merle Burston Toronto Master Gardeners Toronto Toronto 4 15
Charmiene Montgomery Toronto Master Gardeners Toronto Toronto 4 20
Margaret Nevett Toronto Master Gardeners Toronto Toronto 4 20
Catherine Peer Toronto Master Gardeners Toronto Toronto 4 15
Tena van Andel Toronto Master Gardeners Toronto Toronto 4 10
Tony Lam FIRST Robotics Canada Toronto Toronto 4 Youth
Fang Ben Advance Business Club North York Toronto 4 5
Glenn Bonnetta North York Historical Society North York Toronto 4 15
Mary Ann Cross North York Historical Society North York Toronto 4 15
Ruth Kingma North York Historical Society North York Toronto 4 10
Marion Simpson North York Historical Society North York Toronto 4 15
Sabita Panigrahi Canada-Odisha Society of Americas (CANOSA) Toronto Toronto 4 25
Beverley Higgins Bayview Glen Parent Guild North York Toronto 4 10
Mable Lo Bayview Glen Parent Guild North York Toronto 4 5
Alvaro Barragan Collective Human Rights Defenders "Laura Acosta" International Organization -  COHURIDELA Scarborough Toronto 4 5
Teresa Gomez Collective Human Rights Defenders "Laura Acosta" International Organization -  COHURIDELA Toronto Toronto 4 5
David Hernandez Collective Human Rights Defenders "Laura Acosta" International Organization -  COHURIDELA Toronto Toronto 4 10
Yaneth Parra Collective Human Rights Defenders "Laura Acosta" International Organization -  COHURIDELA Toronto Toronto 4 5
Luisa Victoria Piedrahita Rojas Collective Human Rights Defenders "Laura Acosta" International Organization -  COHURIDELA Toronto Toronto 4 10
Rita Bubb Bernard Betel Centre Toronto Toronto 4 20
Judy Cohn Bernard Betel Centre Toronto Toronto 4 20
Shirley Karbin Bernard Betel Centre Toronto Toronto 4 15
Joseph A Chen Canadian Multicultural Council, Asians in Ontario Markham Toronto 4 15
Henry Lee Canadian Multicultural Council, Asians in Ontario Scarborough Toronto 4 10
Haroon Minhas Canadian Multicultural Council, Asians in Ontario Mississauga Toronto 4 10
Mali Phiphat Canadian Multicultural Council, Asians in Ontario Toronto Toronto 4 15
Manmohan Singh Canadian Multicultural Council, Asians in Ontario Mississauga Toronto 4 15
Timothy Zaw Zaw Thu Canadian Multicultural Council, Asians in Ontario Don Mills Toronto 4 15
Lauren Daly Girl Guides of Canada, Westdale Toronto Toronto 4 5
Ellen Baker National Ballet of Canada - Volunteer Committee Toronto Toronto 4 40
Masie Y.M. Dang Mon Sheong Chinese School (North York) Toronto Toronto 4 15
Belinda Keung Mon Sheong Chinese School (North York) Markham Toronto 4 10
Jaycee Lo Mon Sheong Chinese School (North York) Markham Toronto 4 10
John Lum Mon Sheong Chinese School (North York) Thornhill Toronto 4 15
Karin Mui Mon Sheong Chinese School (North York) North York Toronto 4 10
Joyce Fung Mon Sheong Chinese School (North York) Richmond Hill Toronto 4 5
Norma Fleming Japanese Canadian Cultural Centre - Special Events Toronto Toronto 4 15
Doris Fujioka Japanese Canadian Cultural Centre - Special Events Toronto Toronto 4 20
Kojiro Fukuma Japanese Canadian Cultural Centre - Special Events Toronto Toronto 4 5
Masako Kawabe Japanese Canadian Cultural Centre - Special Events Brampton Toronto 4 10
Shirley Okawa Japanese Canadian Cultural Centre - Special Events Toronto Toronto 4 20
Lillian Tanizaki Japanese Canadian Cultural Centre - Special Events Toronto Toronto 4 20
Kei Yoshimoto Japanese Canadian Cultural Centre - Special Events Toronto Toronto 4 Youth
Mika Fukuma Japanese Canadian Cultural Centre - Operations Toronto Toronto 4 10
Masayo Heron Japanese Canadian Cultural Centre - Operations Thornhill Toronto 4 10
Noreen Kuroyama Japanese Canadian Cultural Centre - Operations Toronto Toronto 4 30
Kazuko Moghul Japanese Canadian Cultural Centre - Operations Mississauga Toronto 4 20
Lorene Nagata Japanese Canadian Cultural Centre - Operations Toronto Toronto 4 5
Yosh Suyama Japanese Canadian Cultural Centre - Operations Toronto Toronto 4 30
Alana Fleming Japanese Canadian Cultural Centre - Art & Culture Toronto Toronto 4 15
Kay Fukuda Japanese Canadian Cultural Centre - Art & Culture Toronto Toronto 4 10
Kunie Hoshino Japanese Canadian Cultural Centre - Art & Culture Toronto Toronto 4 10
Marianne Matchuk Japanese Canadian Cultural Centre - Art & Culture Mississauga Toronto 4 5
Kay Mitsui Japanese Canadian Cultural Centre - Art & Culture Toronto Toronto 4 10
Robert Varga Japanese Canadian Cultural Centre - Art & Culture Toronto Toronto 4 5
Kathleen Chen Sunnybrook Health Sciences Centre - St. John's Rehab Toronto Toronto 4 Youth
Sarah Alexis Gritis Sunnybrook Health Sciences Centre - St. John's Rehab Toronto Toronto 4 Youth
Cindy Hong Sunnybrook Health Sciences Centre - St. John's Rehab Maple Toronto 4 Youth
Michael Kulik Sunnybrook Health Sciences Centre - St. John's Rehab Toronto Toronto 4 Youth
Christy Leung Sunnybrook Health Sciences Centre - St. John's Rehab Maple Toronto 4 Youth
Andres Llivicura Sunnybrook Health Sciences Centre - St. John's Rehab Toronto Toronto 4 Youth
Christina Llivicura Sunnybrook Health Sciences Centre - St. John's Rehab Toronto Toronto 4 Youth
Catherine Wang Sunnybrook Health Sciences Centre - St. John's Rehab Toronto Toronto 4 Youth
Elaine Xu Sunnybrook Health Sciences Centre - St. John's Rehab Toronto Toronto 4 Youth
Noreen Goraya Sunnybrook Health Sciences Centre - Veterans Centre Toronto Toronto 4 Youth
Faizah Haleem Sunnybrook Health Sciences Centre - Veterans Centre Toronto Toronto 4 Youth
Anita Hofstatter Sunnybrook Health Sciences Centre - Veterans Centre Thornhill Toronto 4 40
James Lee Sunnybrook Health Sciences Centre - Veterans Centre Toronto Toronto 4 15
Jack Reid Sunnybrook Health Sciences Centre - Veterans Centre Toronto Toronto 4 25
John-Paul Roperti Sunnybrook Health Sciences Centre - Veterans Centre Toronto Toronto 4 Youth
William Talbot Sunnybrook Health Sciences Centre - Veterans Centre Toronto Toronto 4 25
Joyce Tillotson Sunnybrook Health Sciences Centre - Veterans Centre Toronto Toronto 4 15
Roy Tillotson Sunnybrook Health Sciences Centre - Veterans Centre Toronto Toronto 4 25
Eileen Barbeau Sunnybrook Health Sciences Centre - Holland Centre Toronto Toronto 4 20
Barry Singer Sunnybrook Health Sciences Centre - Holland Centre Toronto Toronto 4 5
Teresa Zylski Sunnybrook Health Sciences Centre - Holland Centre Toronto Toronto 4 10
Irma Feldheim North York Seniors Centre Toronto Toronto 4 15
Krishan Goel North York Seniors Centre Toronto Toronto 4 10
Vera Jenkins North York Seniors Centre Toronto Toronto 4 25
Marilyn Johns North York Seniors Centre Toronto Toronto 4 5
Aubrey Marshall North York Seniors Centre Toronto Toronto 4 5
Khorshed Patel North York Seniors Centre Toronto Toronto 4 15
Kathleen Tran North York Seniors Centre Toronto Toronto 4 5
Pamela Atkinson Sunnybrook Health Sciences Centre - Odette Cancer Centre Toronto Toronto 4 15
Ramanpreet Bajwa Sunnybrook Health Sciences Centre - Odette Cancer Centre Markham Toronto 4 Youth
Rosemarie Biezunski Sunnybrook Health Sciences Centre - Odette Cancer Centre Richmond Hill Toronto 4 20
Marilyn Cohen Sunnybrook Health Sciences Centre - Odette Cancer Centre Toronto Toronto 4 30
Sheila Fitzgerald Sunnybrook Health Sciences Centre - Odette Cancer Centre Toronto Toronto 4 15
Robert Herd Sunnybrook Health Sciences Centre - Odette Cancer Centre Toronto Toronto 4 20
Wali Karzai Sunnybrook Health Sciences Centre - Odette Cancer Centre Toronto Toronto 4 Youth
Sheila Righton Sunnybrook Health Sciences Centre - Odette Cancer Centre Toronto Toronto 4 30
Laura Rocha Sunnybrook Health Sciences Centre - Odette Cancer Centre Toronto Toronto 4 Youth
Josette Midroni Toronto Public Library Toronto Toronto 4 25
Emily Yuen Toronto Public Library Toronto Toronto 4 20
Sheryl Adelkind City of Toronto - Gibson House Museum North York Toronto 4 15
Bettie Campbell City of Toronto - Gibson House Museum Toronto Toronto 4 30
Judith Howdle City of Toronto - Gibson House Museum Richmond Hill Toronto 4 20
Elaine McCuaig City of Toronto - Gibson House Museum North York Toronto 4 30
Betty Anne Moyer City of Toronto - Gibson House Museum Willowdale Toronto 4 30
Vivian Reid City of Toronto - Gibson House Museum Agincourt Toronto 4 30
George Comrie Ontario Professional Engineers - Foundation for Education Etobicoke Toronto 4 15
Peter Cowherd Ontario Professional Engineers - Foundation for Education Toronto Toronto 4 5
Stephen Jack Ontario Professional Engineers - Foundation for Education Toronto Toronto 4 15
Chetan Mehta Ontario Professional Engineers - Foundation for Education Toronto Toronto 4 5
Marisa Sterling Ontario Professional Engineers - Foundation for Education Toronto Toronto 4 5
Gordon Cui Chinese Artists Society of Toronto North York Toronto 4 Youth
Joshua Zung Chinese Artists Society of Toronto North York Toronto 4 Youth
Gary Freedman Athletics Ontario Officials Council North W Region Toronto Toronto 4 10
Jennifer Chan Carefirst Seniors and Community Services Association - Mississauga Office North York Toronto 4 Youth
Jenson Chan Carefirst Seniors and Community Services Association - Mississauga Office North York Toronto 4 Youth
Mumtaz Alibhai Sunnybrook Health Sciences Centre - Main Hospital North York Toronto 4 30
June Jennings Sunnybrook Health Sciences Centre - Main Hospital Toronto Toronto 4 30
Margaret Kennedy Sunnybrook Health Sciences Centre - Main Hospital Toronto Toronto 4 10
Margaret King Sunnybrook Health Sciences Centre - Main Hospital Toronto Toronto 4 15
Mary-Ann Lee Sunnybrook Health Sciences Centre - Main Hospital Toronto Toronto 4 10
Xinyun (Christie) Liang Sunnybrook Health Sciences Centre - Main Hospital North York Toronto 4 Youth
Justine Lo Sunnybrook Health Sciences Centre - Main Hospital North York Toronto 4 Youth
Harold Mayne Sunnybrook Health Sciences Centre - Main Hospital Scarborough Toronto 4 15
Janusha Shriraam Sunnybrook Health Sciences Centre - Main Hospital Markham Toronto 4 Youth
Shookie Chong Carefirst Seniors & Community Services Association - Head Office North York Toronto 4 10
Joe Huynh Carefirst Seniors & Community Services Association - Head Office North York Toronto 4 Youth
Noel Nathaniel Emmanuel United Church Toronto Toronto 4 20
Chenyi Mang Jane-Finch.com Toronto Toronto 4 5
Atiba Ralph Jane-Finch.com Toronto Toronto 4 5
Jiehao Rui Toronto Community & Culture Centre Toronto Toronto 4 Youth
Dujiahe(David) Wang Toronto Community & Culture Centre Toronto Toronto 4 Youth
Carolyn Zhang Toronto Community & Culture Centre Toronto Toronto 4 Youth
Pam Craig Textile Museum of Canada - Volunteer Association Toronto Toronto 4 15
Pat Crothall Textile Museum of Canada - Volunteer Association Toronto Toronto 4 10
Helen Kirkby Textile Museum of Canada - Volunteer Association North York Toronto 4 10
Pat Steenbergen Textile Museum of Canada - Volunteer Association Toronto Toronto 4 10
Maurie Todd Textile Museum of Canada - Volunteer Association Toronto Toronto 4 25
Isabel Ward Textile Museum of Canada - Volunteer Association Toronto Toronto 4 25
Khadija Akbar Jamat Khana - Headquarters North York Toronto 4 5
Mehrun Dewshi Jamat Khana - Headquarters North York Toronto 4 30
Shameera Ladha Jamat Khana - Headquarters North York Toronto 4 15
Navin Mamdani Jamat Khana - Headquarters North York Toronto 4 20
Rosemin Pirbhai Jamat Khana - Headquarters North York Toronto 4 30
Shafiq Moorani Jamat Khana - Headquarters Toronto Toronto 4 40
Robert Li Professional Engineers Ontario - East Toronto Chapter North York Toronto 4 10
Haneef Bhayani Ismaili Volunteer Corps - Don Mills North York Toronto 4 15
Gulshan Jamal Ismaili Volunteer Corps - Don Mills North York Toronto 4 25
Adil Jiwani Ismaili Volunteer Corps - Don Mills North York Toronto 4 5
Murad Lakhani Ismaili Volunteer Corps - Don Mills North York Toronto 4 10
Kurban Remtulla Ismaili Volunteer Corps - Don Mills North York Toronto 4 10
Quoc Cuong Tran Vietnamese Cambodian Laotian Community Services Association North York Toronto 4 25
Gladys Ho Carefirst Seniors & Community Services Association - Head Office East York Toronto 4 5
Susan Sau Fun Chan Carefirst Seniors & Community Services Association - Head Office East York Toronto 4 10
Jane Booth Womens Auxiliary of the Hospital for Sick Children Toronto Toronto 4 30
Lydia Canning Womens Auxiliary of the Hospital for Sick Children Toronto Toronto 4 30
Joan Finlayson Womens Auxiliary of the Hospital for Sick Children Toronto Toronto 4 30
Judy Hurrell Womens Auxiliary of the Hospital for Sick Children Toronto Toronto 4 30
Moira MacRae Womens Auxiliary of the Hospital for Sick Children Toronto Toronto 4 30
Doreen McAleer Womens Auxiliary of the Hospital for Sick Children Toronto Toronto 4 30
Theresa Colby Toronto Intergenerational Partnerships Toronto Toronto 4 5
Sarefina Longo Toronto Intergenerational Partnerships Toronto Toronto 4 5
Maggie Lu Toronto Intergenerational Partnerships Toronto Toronto 4 Youth
Marlene Marquardt Toronto Intergenerational Partnerships Toronto Toronto 4 5
Denise Sargeant Toronto Intergenerational Partnerships Toronto Toronto 4 5
Ivan Tomic Toronto Intergenerational Partnerships Toronto Toronto 4 Youth
Suzanne Beard Beach Interfaith Outreach Committee Toronto Toronto 4 10
Rosalie Bradley Beach Interfaith Outreach Committee East York Toronto 4 15
David Breech Beach Interfaith Outreach Committee Toronto Toronto 4 15
Jean Cochrane Beach Interfaith Outreach Committee Toronto Toronto 4 10
Gene Domagala Beach Interfaith Outreach Committee Toronto Toronto 4 10
Evelyn Kidd Beach Interfaith Outreach Committee Scarborough Toronto 4 15
Joan Derblich City of Toronto Museums & Heritage - Fort York Toronto Toronto 4 20
Rosemary Kovac City of Toronto Museums & Heritage - Fort York Don Mills Toronto 4 20
Mya Sangster City of Toronto Museums & Heritage - Fort York Toronto Toronto 4 20
Nancy Barber Toronto International Film Festival Inc. Toronto Toronto 4 10
Anne Gallagher Toronto International Film Festival Inc. Toronto Toronto 4 10
Tyson Kash Toronto International Film Festival Inc. Toronto Toronto 4 Youth
Jse-Che Lam Toronto International Film Festival Inc. Toronto Toronto 4 10
Judith Maclean Toronto International Film Festival Inc. GEORGETOWN Toronto 4 20
Tavleen Matharu Toronto International Film Festival Inc. Toronto Toronto 4 Youth
Aleksa Nitsis Toronto International Film Festival Inc. Toronto Toronto 4 Youth
Stephen Owens Toronto International Film Festival Inc. Toronto Toronto 4 15
Diane Rhoden Toronto International Film Festival Inc. Brampton Toronto 4 20
Alla Kugappi Bernard Betel Centre Toronto Toronto 4 10
Laura Greenberg Bernard Betel Centre Toronto Toronto 4 15
Betty Hoang East Asian Network Group North York Toronto 4 10
Marie Ackison Community Care Peterborough Peterborough Peterborough 20
Roger Dray Community Care Peterborough Peterborough Peterborough 15
Lynne Faught Community Care Peterborough Peterborough Peterborough 25
Jim Green Community Care Peterborough Peterborough Peterborough 10
Bill Knowles Community Care Peterborough Peterborough Peterborough 10
Barbara Thompson Community Care Peterborough Peterborough Peterborough 15
Diana Bigg Christ Church Community Museum Lakefield Peterborough 5
William Corbett Christ Church Community Museum Lakefield Peterborough 10
Mary Marsden Christ Church Community Museum Lakefield Peterborough 5
Glen McMullen Christ Church Community Museum Warsaw Peterborough 5
Sandra Peacock Christ Church Community Museum Peterborough Peterborough 5
Lynn Traynor Christ Church Community Museum Lakefield Peterborough 5
Jane Boniakowski Peterborough Family Resource Centre Buckhorn Peterborough 5
Elaine Trotter CNIB - Newmarket Bailieboro Peterborough 5
Doug Downer DeafBlind Ontario Services Ennismore Peterborough 10
Velma Coprian Bridgenorth Library - Selwyn Public Library Peterborough Peterborough 15
Wendy Daynes Bridgenorth Library - Selwyn Public Library Peterborough Peterborough 5
Gail Martin Bridgenorth Library - Selwyn Public Library Selwyn Peterborough 15
Maureen Siegel Bridgenorth Library - Selwyn Public Library Bridgenorth Peterborough 5
Faye Skitch Bridgenorth Library - Selwyn Public Library Peterborough Peterborough 15
Doug Davidson Selwyn Public Library -Ennismore Branch Ennismore Peterborough 15
Jacqueline Irwin Selwyn Public Library -Ennismore Branch Peterborough Peterborough 10
Patricia Macdonald Selwyn Public Library -Ennismore Branch Bridgenorth Peterborough 5
Irene Masterson Selwyn Public Library -Ennismore Branch Ennismore Peterborough 10
Dennis Carter-Edwards Hutchison House Museum Peterborough Peterborough 5
Doreen Jones Hutchison House Museum Peterborough Peterborough 25
Hildi Kaune Hutchison House Museum Peterborough Peterborough 5
Robert Laing Hutchison House Museum Peterborough Peterborough 10
Alice Latham Hutchison House Museum Peterborough Peterborough 20
Linda Lumsden Hutchison House Museum Peterborough Peterborough 5
Paul Lumsden Hutchison House Museum Peterborough Peterborough 5
Basil Pappas Hutchison House Museum Peterborough Peterborough Youth
Alissa Wease Hutchinson Hutchison House Museum Peterborough Peterborough 5
Carolyn Allman Multiple Sclerosis Society of Canada Bridgenorth Peterborough 5
Andrea Gash St. Patrick Catholic Elementary School Peterborough Peterborough 5
Gail Hicks St. Patrick Catholic Elementary School Peterborough Peterborough 5
Magdalena Wejman St. Patrick Catholic Elementary School Peterborough Peterborough 5
Heidi Benilevic St. Anne's Elementary School Peterborough Peterborough 5
Abigail Cloutier St. Anne's Elementary School Peterborough Peterborough Youth
Kathy Wilson St. Anne's Elementary School Peterborough Peterborough 5
Eileen Ivin St. Alphonsus Elementary School Peterborough Peterborough 5
Adrianna Lorne St. Alphonsus Elementary School Peterborough Peterborough 5
Cari MacMillan Queen Elizabeth Public School Peterborough Peterborough 5
Dianne Hutchison Keith Wightman PS Peterborough Peterborough 15
Roland Schizkoske Keith Wightman PS Peterborough Peterborough 15
Floyd Sutherland Keith Wightman PS Peterborough Peterborough 15
Gillian Collins Apsley Public School Apsley Peterborough 5
Lara MacGregor Apsley Public School Apsley Peterborough 5
Jennifer Shee Apsley Public School Apsley Peterborough 5
Jen Temple Apsley Public School Apsley Peterborough 5
Cheryl Wright Apsley Public School Apsley Peterborough 5
Wayne Dick Community Care Peterborough - Harvey Office Peterborough Peterborough 15
Tina Herder Community Care Peterborough - Harvey Office Buckhorn Peterborough 15
Eve Kilroy Community Care Peterborough - Harvey Office Lakehurst Peterborough 15
Jane Mansell Community Care Peterborough - Harvey Office Lakefield Peterborough 10
Bonnie McKinnon Community Care Peterborough - Harvey Office Lakefield Peterborough 10
Jacqueline Thompson Community Care Peterborough - Harvey Office Selwyn Peterborough 15
Joan Curtain Hazelbrae - Barnardo Home Memorial Group Peterborough Peterborough 5
Irene Freeburn Hazelbrae - Barnardo Home Memorial Group Peterborough Peterborough 5
Phyllis Hargreaves Hazelbrae - Barnardo Home Memorial Group Peterborough Peterborough 5
Margaret Jones Hazelbrae - Barnardo Home Memorial Group Peterborough Peterborough 15
Maurice Keeble Hazelbrae - Barnardo Home Memorial Group Peterborough Peterborough 15
Nancy Calder Queen Elizabeth Public School Peterborough Peterborough 20
Norma Hamilton Selwyn Public Library - Lakefield Branch Douro-Dummer Peterborough 10
Diane Jones Selwyn Public Library - Lakefield Branch Lakefield Peterborough 10
Sally Rood Selwyn Public Library - Lakefield Branch Ennismore Peterborough 5
Wendy Scott Selwyn Public Library - Lakefield Branch Lakefield Peterborough 5
Donnie Stedman Selwyn Public Library - Lakefield Branch Lakefield Peterborough 10
Lynn Traynor Selwyn Public Library - Lakefield Branch Lakefield Peterborough 5
Gayle Dunford Community Care Peterborough - Lakefield Office Lakefield Peterborough 10
Jack Millage Community Care Peterborough - Lakefield Office Lakefield Peterborough 25
Bill Miller Community Care Peterborough - Lakefield Office Lakefield Peterborough 25
Carole Shulver Community Care Peterborough - Lakefield Office Lakefield Peterborough 25
Daniel Wilson Community Care Peterborough - Lakefield Office Lakefield Peterborough 20
Judi Wilson Community Care Peterborough - Lakefield Office Peterborough Peterborough 10
Jacquie Cole Horticultural Society - Lakefield and District Buckhorn Peterborough 5
Mary Keyes Horticultural Society - Lakefield and District Lakefield Peterborough 15
Ceci Leigh Horticultural Society - Lakefield and District Douro-Dummer Peterborough 5
Sheila Ryan Horticultural Society - Lakefield and District Lakefield Peterborough 10
Dianne Tedford Horticultural Society - Lakefield and District Peterborough Peterborough 5
Norma Walker Horticultural Society - Lakefield and District Douro-Dummer Peterborough 15
Holly Hilker Community Care Peterborough- Apsley Office Apsley Peterborough 15
David R. Wainwright Royal Canadian Legion Belmont-Havelock Branch 389 Havelock Peterborough 40
Fran Cormode The Canadian Canoe Museum Peterborough Peterborough 15
Barry Diceman The Canadian Canoe Museum Peterborough Peterborough 15
Molly Gaughan The Canadian Canoe Museum Lakefield Peterborough Youth
Peter Knapp The Canadian Canoe Museum North Kawartha Peterborough 15
Russ Parker The Canadian Canoe Museum Peterborough Peterborough 5
Callie Stacey The Canadian Canoe Museum Lakefield Peterborough 10
Didi Anderson Lang Pioneer Village Museum Warsaw Peterborough 15
Terry Brown Lang Pioneer Village Museum Peterborough Peterborough 5
Coralie Kirby Lang Pioneer Village Museum Peterborough Peterborough 5
Ron Lang Lang Pioneer Village Museum Peterborough Peterborough 5
Adam Milburn Lang Pioneer Village Museum Peterborough Peterborough Youth
Sophie Milburn Lang Pioneer Village Museum Peterborough Peterborough Youth
Brianna Rozema Lang Pioneer Village Museum BAILIBORO Peterborough Youth
Nicole Rozema Lang Pioneer Village Museum BAILIBORO Peterborough Youth
Rebecca Stockdale Lang Pioneer Village Museum Asphodel-Norwood Peterborough Youth
Jessica Gerrow Thomas A. Stewart Secondary School Peterborough Peterborough Youth
Madison Gerrow Thomas A. Stewart Secondary School Peterborough Peterborough Youth
Dianne Westlake Master Gardeners of Ontario Inc Peterborough Peterborough 10
Gary Westlake Master Gardeners of Ontario Inc Peterborough Peterborough 10
Natalie Nelson Girl Guides of Canada, Westdale Peterborough Peterborough Youth
Chiarina Payne Girl Guides of Canada, Westdale Otonabee Peterborough 15
Laura Miles Girl Guides of Canada, St. Lukes Peterborough Peterborough 5
Jennifer Collins Girl Guides of Canada, St. Anne's Lakefield Peterborough 5
Rosetta Crowley Girl Guides of Canada, St. Anne's Peterborough Peterborough 15
Len Clancy Heart and Stroke Foundation - Peterborough Area Omemee Peterborough 5
Anne-Marie Condon Heart and Stroke Foundation - Peterborough Area Peterborough Peterborough 15
Wally Nugent Heart and Stroke Foundation - Peterborough Area Lindsay Peterborough 10
Andria Brusey Girl Guides of Canada, Mark Street Peterborough Peterborough 25
Sabrina Calverley Girl Guides of Canada, Mark Street Bridgenorth Peterborough Youth
Jennifer Crowhurst Girl Guides of Canada, Mark Street Peterborough Peterborough 5
Phillippa Calderone Community Care Peterborough - Havelock Office Havelock Peterborough 10
Lois Galbraith Community Care Peterborough - Havelock Office Havelock Peterborough 5
Les Meadus Community Care Peterborough - Havelock Office Havelock Peterborough 10
Les Morris Community Care Peterborough - Havelock Office Havelock Peterborough 5
Gord Rigby Community Care Peterborough - Havelock Office Havelock Peterborough 10
Jacqui Whyte Community Care Peterborough - Havelock Office Trent River Peterborough 15
John Bennett Community Care Peterborough - Norwood Office Norwood Peterborough 10
Anne Carlow Community Care Peterborough - Norwood Office Norwood Peterborough 15
Mac Danford Community Care Peterborough - Norwood Office Norwood Peterborough 10
Margaret Delorey Community Care Peterborough - Norwood Office Norwood Peterborough 10
Gordon Elliott Community Care Peterborough - Norwood Office Norwood Peterborough 10
Nancy Graham Community Care Peterborough - Norwood Office Havelock Peterborough 10
Judy Bernard  Horticultural Society - Norwood and District Havelock Peterborough 10
Eva Cooke  Horticultural Society - Norwood and District Norwood Peterborough 5
Bill Duke  Horticultural Society - Norwood and District Norwood Peterborough 10
Janet Duke  Horticultural Society - Norwood and District Norwood Peterborough 10
Pam Ogburn  Horticultural Society - Norwood and District Marmora Peterborough 5
Jackie Oord  Horticultural Society - Norwood and District Hastings Peterborough 5
Carolyn Allman Peterborough Museum and Archives (PMA) Bridgenorth Peterborough 5
Margaret Evans Peterborough Museum and Archives (PMA) Peterborough Peterborough 15
Janice Millard Peterborough Museum and Archives (PMA) Peterborough Peterborough 25
Ann Sullivan Peterborough Museum and Archives (PMA) Peterborough Peterborough 15
Sarah Sweeney Peterborough Museum and Archives (PMA) Peterborough Peterborough 10
Elisabeth Bolton Girl Guides of Canada, Lakefield Selwyn Peterborough 10
Alexandra Grady Girl Guides of Canada,  Edminson Heights Peterborough Peterborough Youth
Leslie Gifford Girl Guides of Canada, Bridgenorth/Ennismore Ennismore Peterborough 5
Katie Howson Girl Guides of Canada, Bridgenorth/Ennismore Ennismore Peterborough 15
Susan Newton Girl Guides of Canada, Bridgenorth/Ennismore Bridgenorth Peterborough 30
Jeannette Thompson Girl Guides of Canada, Bridgenorth/Ennismore Lakehurst Peterborough 5
Ila Crichton Community Care Peterborough- Chemung Office Ennismore Peterborough 20
Jim Crichton Community Care Peterborough- Chemung Office Peterborough Peterborough 20
Pat Edwards Community Care Peterborough- Chemung Office Ennismore Peterborough 10
Ester Foy Community Care Peterborough- Chemung Office Ennismore Peterborough 10
Art Holder Community Care Peterborough- Chemung Office Peterborough Peterborough 15
Dorothy Temush Community Care Peterborough- Chemung Office Ennismore Peterborough 10
Elizabeth Cochrane Community Care Peterborough- Apsley Office Toronto Peterborough 5
Anne Carlow VON - Community Support Services Norwood Peterborough 15
Barbara James VON - Community Support Services Peterborough Peterborough 5
Gillian Stamp Victorian Order of Nurses - SMART Exercise Program Peterborough Peterborough 5
Colleen Terpstra Victorian Order of Nurses - SMART Exercise Program Norwood Peterborough 5
Makaya Dafoe Thomas A. Stewart Secondary School Peterborough Peterborough Youth
Faith Dickinson Cuddles for Cancer Douro-Dummer Peterborough Youth
Harris Armstrong Cavendish Police Advisory Committee Trent Lakes Peterborough 10
David Kuntz Cavendish Police Advisory Committee Trent Lakes Peterborough 15
Deborah Pageot Cavendish Police Advisory Committee Buckhorn Peterborough 20
George Winner Cavendish Police Advisory Committee Trent Lakes Peterborough 20
Natalie Dorsett Peterborough Theatre Guild Peterborough Peterborough 20
Lyndele Gauci Peterborough Theatre Guild Peterborough Peterborough 20
John Martyn Peterborough Theatre Guild Peterborough Peterborough 40
Nora Martyn Peterborough Theatre Guild Peterborough Peterborough 40
Chuck Vollmar Peterborough Theatre Guild Peterborough Peterborough 30
Patrick Conway The Canadian Canoe Museum Peterborough Peterborough 5
Colleen Breakenridge St. Joseph's at Fleming Long Term Care Peterborough Peterborough 5
Joanne Brown St. Joseph's at Fleming Long Term Care Peterborough Peterborough 5
Lisa Butler St. Joseph's at Fleming Long Term Care Peterborough Peterborough 10
Helen Jensen St. Joseph's at Fleming Long Term Care Peterborough Peterborough 10
June Murdock St. Joseph's at Fleming Long Term Care Peterborough Peterborough 25
Beverlee Robinson St. Joseph's at Fleming Long Term Care Ennismore Peterborough 5
Brian Crangle TVCogeco Peterborough Peterborough 10
Zach Hatton TVCogeco Selwyn Peterborough Youth
Mike Lord TVCogeco Peterborough Peterborough 15
Matthew Parks TVCogeco Peterborough Peterborough 5
Glenn Rogers TVCogeco Peterborough Peterborough 10
Sarah Busby Girl Guides of Canada,  St. James Peterborough Peterborough Youth
Kerri Kelly-Hazlitt Girl Guides of Canada,  St. James Otonabee Peterborough 15
Arica Clark Girl Guides of Canada,  St. James Peterborough Peterborough 5
Lacey O'Toole Girl Guides of Canada,  St. James Peterborough Peterborough 5
Jessica Auchterlonie Girl Guides of Canada - Millbrook Peterborough Peterborough Youth
James Bailey Professional Engineers Ontario - Peterborough Chapter Lakefield Peterborough 10
Sean Dunne Professional Engineers Ontario - Peterborough Chapter Peterborough Peterborough 10
Lenore Allen Scouts Canada - Kawartha Waterways Area Peterborough Peterborough 60
Alan Aslett Scouts Canada - Kawartha Waterways Area Peterborough Peterborough 30
Roger Cowey Scouts Canada - Kawartha Waterways Area Peterborough Peterborough 40
Ryan Foster Scouts Canada - Kawartha Waterways Area Peterborough Peterborough 15
Shelby Lebeau Scouts Canada - Kawartha Waterways Area Peterborough Peterborough 5
Diane O'Donnell Scouts Canada - Kawartha Waterways Area Peterborough Peterborough 15
Tricia Pyche Scouts Canada - Kawartha Waterways Area Peterborough Peterborough Youth
Sue Reinhart Scouts Canada - Kawartha Waterways Area Lakefield Peterborough 25
Evelyn Robertson Scouts Canada - Kawartha Waterways Area Peterborough Peterborough 5
Joan Guyatt St. Patrick Catholic Elementary School Peterborough Peterborough 5
Cheryl Moning Girl Guides of Canada, Westdale Hamilton Peterborough 10
Ellen Desbiens Bridgenorth Library - Selwyn Public Library Omemee Peterborough 5
Judy Trumbley VON - Community Support Services Bobcaygeon Peterborough 5
Ruth Deyell Community Care Peterborough - Millbrook Office Otonabee Peterborough 15
Marion Guthrie Community Care Peterborough - Millbrook Office Millbrook Peterborough 15
Sondra Hoard Community Care Peterborough - Millbrook Office Cavan Peterborough 15
Lyn Lepper Community Care Peterborough - Millbrook Office Millbrook Peterborough 10
Tammy Fallis Girl Guides of Canada - Millbrook Millbrook Peterborough 5
Michelle Horner Girl Guides of Canada - Millbrook Millbrook Peterborough 5
Betty Beharry-Lall Port Hope Community Health Centre Port Hope Cobourg 5
Jeannette Etter Port Hope Community Health Centre Port Hope Cobourg 5
Carole Stirling Port Hope Community Health Centre Port Hope Cobourg 5
David Wladyka Port Hope Community Health Centre Port Hope Cobourg 5
Tom McDowel Stirling and District Lions Club Campbellford Cobourg 10
John Logel Grafton Horticultural Society Grafton Cobourg 5
Kris Rahn Grafton Horticultural Society Castleton Cobourg 5
Barbara Stanners Grafton Horticultural Society Colborne Cobourg 5
JoAnne Titus Grafton Horticultural Society Castleton Cobourg 5
Jim Brethour Campbellford Santa Claus Parade Committee Campbellford Cobourg 60
Jack Baxter Agricultural Society - Roseneath Hastings Cobourg 30
Sharon Boyko Agricultural Society - Roseneath Roseneath Cobourg 20
William Boyko Agricultural Society - Roseneath Roseneath Cobourg 20
Alice Murray Agricultural Society - Roseneath Roseneath Cobourg 40
Bruce Murray Agricultural Society - Roseneath Roseneath Cobourg 40
Eric Timlin Agricultural Society - Roseneath Hastings Cobourg 25
Christine Clark YMCA Northumberland Cobourg Cobourg 10
JoAnn Kropf-Hedley YMCA Northumberland Cobourg Cobourg 25
Ben Parr YMCA Northumberland Cobourg Cobourg Youth
Catherine Rowan-Martin YMCA Northumberland Trenton Cobourg Youth
Rod Simpson YMCA Northumberland Cobourg Cobourg 5
Marguerite Short Cobourg Public Library Port Hope Cobourg 15
Leslie Battie Cobourg Police Service Cobourg Cobourg 5
Evelyn Haskell Cobourg Police Service Cobourg Cobourg 10
Gary Lumsden Cobourg Police Service Cobourg Cobourg 5
James Simmons Ontario Trillium Foundation - DHKPR Cobourg Cobourg 5
Jeannine Blackett Horizons of Friendship Cobourg Cobourg 5
Mel Blaker Horizons of Friendship Roseneath Cobourg 5
Lindsay Bunker Horizons of Friendship Cobourg Cobourg 5
Rosemarie Byers Horizons of Friendship Cobourg Cobourg 5
Mike Dupuis Horizons of Friendship Grafton Cobourg 5
Gregory Hancock Architectural Conservancy of Ontario - Cobourg & East Northumberland Cobourg Cobourg 10
Gail Rayment Architectural Conservancy of Ontario - Cobourg & East Northumberland Cobourg Cobourg 10
Honor Shepley Architectural Conservancy of Ontario - Cobourg & East Northumberland Cobourg Cobourg 5
Malcolm Wardman Architectural Conservancy of Ontario - Cobourg & East Northumberland Cobourg Cobourg 5
Bill Bachellier Highland Shores CAS- Cobourg Grafton Cobourg 5
Jo-Anne Jeffries Highland Shores CAS- Cobourg Millbrook Cobourg 10
Tim Jeffries Highland Shores CAS- Cobourg Millbrook Cobourg 5
M. Gael Moore 598 Sabre Squadron Sponsoring Committee Cobourg Cobourg 10
Donald G. Duthie Air Cadet League of Canada (OPC) Port Hope Cobourg 10
York Bell-Smith MS Society of Canada Durham Northumberland Chapter Cobourg Cobourg 10
Shandelle Crider MS Society of Canada Durham Northumberland Chapter Cobourg Cobourg 10
Mona Mavin MS Society of Canada Durham Northumberland Chapter Cobourg Cobourg 10
Elizabeth Osmond MS Society of Canada Durham Northumberland Chapter Cobourg Cobourg 5
Emma Root MS Society of Canada Durham Northumberland Chapter Gores Landing Cobourg 5
Kaitlyn Root MS Society of Canada Durham Northumberland Chapter Gores Landing Cobourg 5
Ann Turner MS Society of Canada Durham Northumberland Chapter Cobourg Cobourg 10
Roland Bowman Port Hope & District Agricultural Society Port Hope Cobourg 30
Kathy Dennis Port Hope & District Agricultural Society Campbell Croft Cobourg 10
Emily Field Port Hope & District Agricultural Society Whitby Cobourg 5
Joanne Jamieson Port Hope & District Agricultural Society Cobourg Cobourg 15
Dan Lovshin Port Hope & District Agricultural Society Cobourg Cobourg 25
Irra Sushchynskaya Port Hope & District Agricultural Society Baltimore Cobourg 5
Meghan Taylor Port Hope & District Agricultural Society Port Hope Cobourg Youth
Graham Beer TVCogeco Cobourg Cobourg Youth
York Bell-Smith TVCogeco Port Hope Cobourg 5
Jessica Pearce TVCogeco OSHAWA Cobourg 5
Pat Quigley TVCogeco Cobourg Cobourg 5
Dawson Rockburn TVCogeco Warkworth Cobourg Youth
Hunter Rockburn TVCogeco Warkworth Cobourg 5
Martin Seekings TVCogeco Cobourg Cobourg 5
Mary Harrison Community Care Northumberland - Cobourg Cobourg Cobourg 10
Margaret Lewis Community Care Northumberland - Cobourg Roseneath Cobourg 10
Sherri Smith Community Care Northumberland - Cobourg Grafton Cobourg 10
Andy Bastedo Community Care Northumberland Trent Hills Campbellford Cobourg 10
Jan Bastedo Community Care Northumberland Trent Hills Campbellford Cobourg 10
Angela Hook Community Care Northumberland Trent Hills Hastings Cobourg 5
Colleen King Community Care Northumberland Trent Hills Campbellford Cobourg 5
Bill Mallory Community Care Northumberland Trent Hills Campbellford Cobourg 10
Judy Mallory Community Care Northumberland Trent Hills Campbellford Cobourg 5
Beverley Dahmer Community Care Northumberland - Hospice Palliative Care Program Grafton Cobourg 15
Brenda Free Community Care Northumberland - Hospice Palliative Care Program Grafton Cobourg 15
Anna Jackson Community Care Northumberland - Hospice Palliative Care Program Port Hope Cobourg 15
Blair McFadden Community Care Northumberland - Hospice Palliative Care Program Port Hope Cobourg 15
Anne Mclaren Community Care Northumberland - Hospice Palliative Care Program Cobourg Cobourg 15
Gabrielle Stratford Community Care Northumberland - Hospice Palliative Care Program Grafton Cobourg 15
Donald Duthie Lions Club - Bowmanville Port Hope Cobourg 30
Katherine Patterson Girl Guides of Canada - Ontario Council - Community 23 Campbell Croft Cobourg Youth
Cynthia Ambeault St. John Ambulance - Northumberland Branch Baltimore Cobourg 10
Floyd Beattie St. John Ambulance - Northumberland Branch Cobourg Cobourg 5
June Byk St. John Ambulance - Northumberland Branch Cobourg Cobourg 5
Brad Reynolds St. John Ambulance - Northumberland Branch Colborne Cobourg 10
Christine Spence St. John Ambulance - Northumberland Branch Cobourg Cobourg 10
Gordon West Township of Alnwick/Haldimand Cobourg Cobourg 40
Jennifer Darrell Victoria Hall Volunteers - Ruth Easton Grafton Cobourg 20
Janette Johnston Victoria Hall Volunteers - Ruth Easton Cobourg Cobourg 15
Barbara Jean Taylor Victoria Hall Volunteers - Ruth Easton Cobourg Cobourg 40
Anne Wilson Victoria Hall Volunteers - Ruth Easton Cobourg Cobourg 40
Shaun Moreau Frontier College Lindsay Keswick Youth
Linda Fiander Women's Resources of Kawartha Lakes Lindsay Lindsay 20
Muriel Herkner Women's Resources of Kawartha Lakes Lindsay Lindsay 10
Marion Meek Women's Resources of Kawartha Lakes Lindsay Little Britain 20
Sylvia Micallef Women's Resources of Kawartha Lakes Lindsay Lindsay 15
Helen Roberts Women's Resources of Kawartha Lakes Lindsay Lindsay 20
Joan Speechley Women's Resources of Kawartha Lakes Lindsay Fenelon Falls 20
Al Bagg 100.9 Canoe FM Lindsay Eagle Lake 5
Marilyn Frost 100.9 Canoe FM Lindsay Haliburton 5
Nicki Hagarty 100.9 Canoe FM Lindsay Haliburton 5
Bev Hicks 100.9 Canoe FM Lindsay Minden 5
Mike King 100.9 Canoe FM Lindsay Haliburton 5
Heather Lindsay 100.9 Canoe FM Lindsay Minden 5
Lois Rigney March Of Dimes Canada (CEIS Department) Lindsay Minden 5
Pauline Burns Kawartha Lakes Food Source Lindsay Lindsay 5
Darlene Hallett Kawartha Lakes Food Source Lindsay Little Britain 15
Rosemary Schubert Kawartha Lakes Food Source Lindsay Lindsay 5
Jane Schulist-Green Kawartha Lakes Food Source Lindsay Lindsay 5
Susan Simpson Kawartha Lakes Food Source Lindsay Lindsay 5
Margaret Swaine Kawartha Lakes Food Source Lindsay Lindsay 5
Jane Junkin Humane Society of Kawartha Lakes Lindsay Lindsay 5
Barb Morton Humane Society of Kawartha Lakes Lindsay Lindsay 10
Grace Adams Humane Society of Kawartha Lakes Lindsay Lindsay 5
Charlene Ball Humane Society of Kawartha Lakes Lindsay Lindsay 5
Mike Cavanagh Humane Society of Kawartha Lakes Lindsay Lindsay 5
Katie Virag-Cavanagh Humane Society of Kawartha Lakes Lindsay Lindsay 5
Robyn McNabb Kawartha Lakes Health Care Initiative Lindsay Lindsay 10
Jack Brezina Ontario Trillium Foundation - DHKPR Lindsay Minden 5
Connie Blackwell St John Ambulance - Kawartha Branch Lindsay Lindsay 5
Maria Johns St John Ambulance - Kawartha Branch Lindsay Manilla 5
David Walsh St John Ambulance - Kawartha Branch Lindsay Lindsay 20
Ruth Arndt Horticultural Society - Omemee and District Lindsay Lindsay 25
Jill Cockerell Horticultural Society - Omemee and District Lindsay Bethany 5
Hazel Cook Horticultural Society - Omemee and District Lindsay Selwyn 15
Joe Cook Horticultural Society - Omemee and District Lindsay Selwyn 15
Christa Marton Horticultural Society - Omemee and District Lindsay Bethany 15
Mary Read Horticultural Society - Omemee and District Lindsay Omemee 10
Raymond Brassard HHHS - Community Support Services - Dysart/ HE Lindsay Haliburton 10
Andrew Cooper HHHS - Community Support Services - Dysart/ HE Lindsay Haliburton 5
Gwen Otto HHHS - Community Support Services - Dysart/ HE Lindsay Maynooth 5
Ronald Roberts HHHS - Community Support Services - Dysart/ HE Lindsay Wilberforce 5
Douglas Stephen HHHS - Community Support Services - Dysart/ HE Lindsay Wilberforce 15
Walter Tose HHHS - Community Support Services - Dysart/ HE Lindsay Haliburton 5
Myrtle Bouthoorn HHHS - Community Support Services - Minden/AH Lindsay Algonquin Highlands 10
Lynda Campbell HHHS - Community Support Services - Minden/AH Lindsay Minden 10
Sheila Corp HHHS - Community Support Services - Minden/AH Lindsay Minden 10
Brian Hall HHHS - Community Support Services - Minden/AH Lindsay Minden 15
Elizabeth Ouellette HHHS - Community Support Services - Minden/AH Lindsay Minden 5
Annette Richardson HHHS - Community Support Services - Minden/AH Lindsay Minden 10
Debbie Bain HHHS - Hospice Lindsay Eagle Lake 20
Grace Barrack HHHS - Hospice Lindsay Minden 5
Paul Irwin HHHS - Hospice Lindsay Algonquin Highlands 10
Glen Jewett HHHS - Hospice Lindsay Carnarvon 5
Noni Richardson HHHS - Hospice Lindsay Minden 5
Chalene Smith HHHS - Hospice Lindsay Haliburton 5
Robynne Chapman North Cavan Public School Lindsay Cavan 5
Nancy Hodgkinson North Cavan Public School Lindsay Cavan 5
Ted Hodgkinson North Cavan Public School Lindsay Cavan 5
Peter Mills North Cavan Public School Lindsay Cavan 5
Nichole Park North Cavan Public School Lindsay Cavan 5
Mary Fryer Omemee & District Lioness Club Lindsay Lindsay 30
Janet Hale Omemee & District Lioness Club Lindsay Omemee 30
Donna Rabjohn Omemee & District Lioness Club Lindsay Omemee 10
Faye Spence Omemee & District Lioness Club Lindsay Omemee 30
Jim Lee Agricultural Society - Wilberforce Lindsay Tory Hill 10
Beverly Baxter City of Kawartha Lakes - Community Care Lindsay Lindsay 25
Patsy Carpenter City of Kawartha Lakes - Community Care Lindsay Fenelon Falls 25
Grant Dunford City of Kawartha Lakes - Community Care Lindsay Lindsay 15
Annette Nakashima City of Kawartha Lakes - Community Care Lindsay Lindsay 20
Shirley Penney City of Kawartha Lakes - Community Care Lindsay Lindsay 15
Judith Schell City of Kawartha Lakes - Community Care Lindsay Fenelon Falls 20
Shelda Chapman Girl Guides of Canada - Manvers Lindsay Pontypool 30
Courtney Gray Girl Guides of Canada - Manvers Lindsay Janetville 15
Katelyn Burger Girl Guides of Canada - Little Britain Lindsay Little Britain Youth
Annette Poeta Girl Guides of Canada - Fenelon Falls Lindsay Fenelon Falls 5
Carol Browne Victorian Order of Nurses - SMART Exercise Program Lindsay Minden 5
Beverly Upton Victorian Order of Nurses - SMART Exercise Program Lindsay Minden 5
Judy Webb Victorian Order of Nurses - SMART Exercise Program Lindsay Minden 5
Lynda Amting Kawartha Lakes Autism Support Lindsay Woodville 5
Donna Thomson Kawartha Lakes Autism Support Lindsay Lindsay 5
Kaitlynn Bastien Girl Guides of Canada - Ontario Council - Community 23 Lindsay Pontypool Youth
Winnie Kasepchuk Girl Guides of Canada - Minden/Haliburton/Kinmount Lindsay Minden 5
Lynne Kilby Girl Guides of Canada - Minden/Haliburton/Kinmount Lindsay Kinmount 10
Robynne Kilby Girl Guides of Canada - Minden/Haliburton/Kinmount Lindsay Kinmount 10
Beverley-Anne Reid Girl Guides of Canada - Minden/Haliburton/Kinmount Lindsay Haliburton 5
Miranda Bell Girl Guides of Canada - Lindsay Lindsay Woodville 5
Elizabeth Burgie Girl Guides of Canada - Lindsay Lindsay Lindsay 5
Ashley Graham-Hamer Girl Guides of Canada - Lindsay Lindsay Oakwood 15
Judy Hutton Girl Guides of Canada - Lindsay Lindsay Lindsay 10
Amanda Rutt Girl Guides of Canada - Lindsay Lindsay Janetville 5
Beatrize Vitorino Girl Guides of Canada - Lindsay Lindsay Lindsay 10
Jennifer Robertson Girl Guides of Canada - Haliburton Highlands Lindsay Haliburton 5
Lyle Donaldson Agricultural Society - Wilberforce Lindsay Harcourt 25
Tammy Donaldson Agricultural Society - Wilberforce Lindsay Harcourt 25
Pat Jordens Agricultural Society - Wilberforce Lindsay Tory Hill 20
Patrick Jordens Agricultural Society - Wilberforce Lindsay Tory Hill 20
Joanne Vanier Agricultural Society - Wilberforce Lindsay Wilberforce 20
Lynda DaSilva Multiple Sclerosis Society of Canada Lindsay Lindsay 5
Nancy Loraine Sunderland Agricultural Society Lindsay Sunderland 15
Susan Monteith Girl Guides of Canada, Bridgenorth/Ennismore Lindsay Ennismore 25
Sam Aldrich Hill City Kinettes Thunder Bay Thunder Bay 20
Mary Dubinsky Hill City Kinettes Thunder Bay Thunder Bay 15
Pamela Polkki Hill City Kinettes Thunder Bay Thunder Bay 15
Katie Saj Hill City Kinettes Thunder Bay Thunder Bay 10
Emily Schooler Hill City Kinettes Thunder Bay Thunder Bay 5
Frances Dutli Elevate NWO Thunder Bay Thunder Bay 15
Maureen Kahn Elevate NWO Thunder Bay Thunder Bay 10
Jan Kearney Elevate NWO Thunder Bay Thunder Bay 15
Margaret Nichols Elevate NWO Thunder Bay Thunder Bay 5
Carol Nicholson Elevate NWO Thunder Bay Thunder Bay 15
Ruth Racic Elevate NWO Thunder Bay Thunder Bay 20
Beverly Fratpietro Ladies of St. Anne's Society Thunder Bay Thunder Bay 10
Gloria Sherban Ladies of St. Anne's Society Thunder Bay Thunder Bay 10
Judy Simenac Ladies of St. Anne's Society Thunder Bay Thunder Bay 10
Patricia Warywoda Ladies of St. Anne's Society Thunder Bay Thunder Bay 10
Verna Zdebiak Ladies of St. Anne's Society Thunder Bay Thunder Bay 10
Doug Perry Ontario Provincial Police Auxiliary Thunder Bay Thunder Bay 25
Gordona (Gordie) Garriock Rotary Club of Thunder Bay - Fort William Thunder Bay Thunder Bay 20
Robert (Bob) Hookham Rotary Club of Thunder Bay - Fort William Thunder Bay Thunder Bay 15
Brian Phillips Rotary Club of Thunder Bay - Fort William Thunder Bay Thunder Bay 30
Jenny Phillips Rotary Club of Thunder Bay - Fort William Thunder Bay Thunder Bay 20
Craig Sandberg Rotary Club of Thunder Bay - Fort William Thunder Bay Thunder Bay 20
Erle Wheatley Rotary Club of Thunder Bay - Fort William Thunder Bay Thunder Bay 20
Maria Berti St. Joseph's Care Group - Lakehead Psychiatric Hospital Thunder Bay Thunder Bay 25
Argentina D'Angelo St. Joseph's Care Group - Lakehead Psychiatric Hospital Thunder Bay Thunder Bay 25
Maria Frattaroli St. Joseph's Care Group - Lakehead Psychiatric Hospital Thunder Bay Thunder Bay 25
Mary Pugliese St. Joseph's Care Group - Lakehead Psychiatric Hospital Thunder Bay Thunder Bay 25
Rob Sokol St. Joseph's Care Group - Lakehead Psychiatric Hospital Thunder Bay Thunder Bay 15
Tami Sokol St. Joseph's Care Group - Lakehead Psychiatric Hospital Thunder Bay Thunder Bay 15
Ron Arthur Vickers Heights Community Centre Thunder Bay Thunder Bay 10
Randy Creighton Vickers Heights Community Centre Thunder Bay Thunder Bay 40
Gerd Hamilton Vickers Heights Community Centre Thunder Bay Thunder Bay 25
Martha Heyder Vickers Heights Community Centre Thunder Bay Thunder Bay 5
Leila Pettigrew Vickers Heights Community Centre Thunder Bay Thunder Bay 20
Pat Playle Vickers Heights Community Centre Thunder Bay Thunder Bay 15
Elvie Choiselat Rotary Club - Nipigon Nipigon Thunder Bay 10
Roland Choiselat Rotary Club - Nipigon Nipigon Thunder Bay 10
Linda Nicol Rotary Club - Nipigon Nipigon Thunder Bay 10
Sumiye Sugawara Rotary Club - Nipigon Nipigon Thunder Bay 10
Peter Young Rotary Club - Nipigon Thunder Bay Thunder Bay 10
John Garland Northwestern Ontario Sports Hall of Fame Thunder Bay Thunder Bay 20
Sandra Allan Magnus Theatre Company Northwest Incorporated Thunder Bay Thunder Bay 10
Willard Allan Magnus Theatre Company Northwest Incorporated Thunder Bay Thunder Bay 10
Mira Arella Magnus Theatre Company Northwest Incorporated Thunder Bay Thunder Bay 10
Doug Hurley Magnus Theatre Company Northwest Incorporated Thunder Bay Thunder Bay 10
Judy Hurley Magnus Theatre Company Northwest Incorporated Thunder Bay Thunder Bay 10
Judy Mostow Magnus Theatre Company Northwest Incorporated Thunder Bay Thunder Bay 10
Tiia Rehula Magnus Theatre Company Northwest Incorporated Thunder Bay Thunder Bay Youth
Patrick Suddaby Boys & Girls Clubs of Thunder Bay Thunder Bay Thunder Bay 10
Jil Meyer CNIB - Thunder Bay Thunder Bay Thunder Bay 10
Bob Anuik K40 Club of Thunder Bay Thunder Bay Thunder Bay 40
Bob Thomson K40 Club of Thunder Bay Thunder Bay Thunder Bay 50
Roy Willmann K40 Club of Thunder Bay Thunder Bay Thunder Bay 30
Tom Woodbeck K40 Club of Thunder Bay Thunder Bay Thunder Bay 30
Peter Young K40 Club of Thunder Bay Thunder Bay Thunder Bay 40
Bev Priestley Sexual Abuse Centre - Thunder Bay Thunder Bay Thunder Bay 5
Norma Lynn Priestley Sexual Abuse Centre - Thunder Bay Thunder Bay Thunder Bay 10
John Ongaro City of Thunder Bay Thunder Bay Thunder Bay 15
Cameron Coats Fort William Historical Park Thunder Bay Thunder Bay 5
Celtie Coats Fort William Historical Park Thunder Bay Thunder Bay 5
Jana Coats Fort William Historical Park Thunder Bay Thunder Bay 5
Madison Coats Fort William Historical Park Thunder Bay Thunder Bay 5
Neil Coats Fort William Historical Park Thunder Bay Thunder Bay 5
Aaron Hamilton Fort William Historical Park Thunder Bay Thunder Bay 15
Alex Hay Fort William Historical Park Thunder Bay Thunder Bay 15
Erika Mills Fort William Historical Park Thunder Bay Thunder Bay 15
Sets Oda Fort William Historical Park Thunder Bay Thunder Bay 5
Andrew Barnwell Thunder Bay Area Scouts Canada Thunder Bay Thunder Bay 5
Steve Bobrowicz Thunder Bay Area Scouts Canada Thunder Bay Thunder Bay 15
Deven Boucher-Hilton Thunder Bay Area Scouts Canada Thunder Bay Thunder Bay 5
Nancy Cummings Thunder Bay Area Scouts Canada Thunder Bay Thunder Bay 5
Max Hay Thunder Bay Area Scouts Canada Thunder Bay Thunder Bay 5
Joel Kennedy Thunder Bay Area Scouts Canada Thunder Bay Thunder Bay 5
Linda McCutcheon Thunder Bay Area Scouts Canada Thunder Bay Thunder Bay 5
Deb Mcllwrath Thunder Bay Area Scouts Canada Thunder Bay Thunder Bay 15
Caroline Richens-Barnwell Thunder Bay Area Scouts Canada Thunder Bay Thunder Bay 5
Nestor Baranyk St. George's Society Thunder Bay Thunder Bay 10
Cheslan Chomycz St. George's Society Thunder Bay Thunder Bay 10
Jim Glena St. George's Society Thunder Bay Thunder Bay 20
Joseph Mutz St. George's Society Thunder Bay Thunder Bay 15
Michael Watral St. George's Society Thunder Bay Thunder Bay 30
Walter Wowk St. George's Society Thunder Bay Thunder Bay 40
Crystal Mansfield Ontario Association of Medical Radiation Sciences Thunder Bay Thunder Bay 10
Glen Brassard Canadian Cancer Society- Thunder Bay Branch Thunder Bay Thunder Bay 10
Patti Cameron Canadian Cancer Society- Thunder Bay Branch Thunder Bay Thunder Bay 15
Maria Lento Canadian Cancer Society- Thunder Bay Branch Thunder Bay Thunder Bay 15
Mary Loney Canadian Cancer Society- Thunder Bay Branch Thunder Bay Thunder Bay 20
Hafsa Siddiqui Canadian Cancer Society- Thunder Bay Branch Thunder Bay Thunder Bay 5
Margaret Gander Canadian Cancer Society- Terrace Bay Branch Terrace Bay Thunder Bay 40
Jackie Rogers Canadian Cancer Society- Marathon Branch Marathon Thunder Bay 25
Luella Sumner Township of Red Rock Red Rock Thunder Bay 50
Amanda Anderson Autism Ontario Thunder Bay & District Chapter Thunder Bay Thunder Bay 5
Ashley Blundon Autism Ontario Thunder Bay & District Chapter Thunder Bay Thunder Bay 5
Elizabeth Ruth Cummins Ontario Association of Social Workers Kaministiqua Thunder Bay 10
Amanda Gibson Children's Aid Society, District of Thunder Bay Thunder Bay Thunder Bay 5
Sharon Martel Children's Aid Society, District of Thunder Bay Thunder Bay Thunder Bay 5
Hilary Mettam Children's Aid Society, District of Thunder Bay Thunder Bay Thunder Bay 5
Delaney Romano Children's Aid Society, District of Thunder Bay Thunder Bay Thunder Bay 5
Nicole Stark Children's Aid Society, District of Thunder Bay Thunder Bay Thunder Bay 5
Elisa Tamasi Children's Aid Society, District of Thunder Bay Thunder Bay Thunder Bay 5
Janice Huegli Lutheran Community Care Centre Gorham Thunder Bay 25
Elaine Main Lutheran Community Care Centre Thunder Bay Thunder Bay 25
Helmi Miettinen Lutheran Community Care Centre Thunder Bay Thunder Bay 25
Janet Paterson Lutheran Community Care Centre Thunder Bay Thunder Bay 15
Jesse Melo Children's Aid Society, District of Thunder Bay Thunder Bay Thunder Bay 5
RoseMarie Fuchek Thunder Bay 55 Plus Centre (Support Services) Thunder Bay Thunder Bay 15
Paddy Fuchek Thunder Bay 55 Plus Centre Thunder Bay Thunder Bay 15
Jacob DeVries Camp Gitchigomee Thunder Bay Thunder Bay Youth
Maranda Dumas Camp Gitchigomee Thunder Bay Thunder Bay 5
Ashley Hill Camp Gitchigomee Thunder Bay Thunder Bay 5
Bronwyn Huffman Camp Gitchigomee Thunder Bay Thunder Bay Youth
Sinead Huffman Camp Gitchigomee Thunder Bay Thunder Bay Youth
Tyanna McNally Camp Gitchigomee Thunder Bay Thunder Bay Youth
Danielle Reszitnyk Camp Gitchigomee Thunder Bay Thunder Bay 5
Ericka Reszitnyk Camp Gitchigomee Kakabeka Falls Thunder Bay 5
Natasha Bieniek Zorya Ukrainian Dance Association Thunder Bay Thunder Bay Youth
Eric Hibbert Zorya Ukrainian Dance Association Thunder Bay Thunder Bay 5
Megan Kamerman Zorya Ukrainian Dance Association Thunder Bay Thunder Bay Youth
Ollie Sawchuk Zorya Ukrainian Dance Association Thunder Bay Thunder Bay 15
Krista Simeoni Zorya Ukrainian Dance Association Thunder Bay Thunder Bay 10
Jasmine Toews Zorya Ukrainian Dance Association Thunder Bay Thunder Bay 5
Lynda Wdowiak Zorya Ukrainian Dance Association Thunder Bay Thunder Bay 10
Michael Wolowich Zorya Ukrainian Dance Association Thunder Bay Thunder Bay 15
Beverly Budiselic St. Joseph's Care Group - Hogarth Riverview Manor Thunder Bay Thunder Bay 5
Evelina DiCarlo St. Joseph's Care Group - Hogarth Riverview Manor Thunder Bay Thunder Bay 5
Joanne Farkas St. Joseph's Care Group - Hogarth Riverview Manor Thunder Bay Thunder Bay 10
Sylvia Kayzer St. Joseph's Care Group - Hogarth Riverview Manor Thunder Bay Thunder Bay 5
William Ranney St. Joseph's Care Group - Hogarth Riverview Manor Thunder Bay Thunder Bay 10
Dolores Turgeon St. Joseph's Care Group - Hogarth Riverview Manor Thunder Bay Thunder Bay 10
Robyn Sulkko Camp Gitchigomee Thunder Bay Thunder Bay Youth
Brooklyn Delpino Agricultural Society - Hymers Thunder Bay Thunder Bay 5
Luke Farmer Agricultural Society - Hymers Murillo Thunder Bay 5
Jeff Glavish Agricultural Society - Hymers Thunder Bay Thunder Bay 15
Anyssa Hoover Agricultural Society - Hymers Thunder Bay Thunder Bay 5
Keith Noy Agricultural Society - Hymers Kakabeka Falls Thunder Bay 10
Leona Woods Agricultural Society - Hymers Thunder Bay Thunder Bay 10
Gary McDonald Agricultural Society - Hymers Kakabeka Falls Thunder Bay 10
Sheila Benincasa Oliver Road Recreation Association Thunder Bay Thunder Bay 10
Jocelyn Desrochers Oliver Road Recreation Association Thunder Bay Thunder Bay 20
Florence Fontaine Oliver Road Recreation Association Thunder Bay Thunder Bay 10
Cecile Parry Oliver Road Recreation Association Thunder Bay Thunder Bay 10
Lesley Read Oliver Road Recreation Association Thunder Bay Thunder Bay 5
Sharon Richard Oliver Road Recreation Association Thunder Bay Thunder Bay 15
Fernande Beaulieu St Joseph's Care Group - St Joseph's Heritage Thunder Bay Thunder Bay 5
Rachelle Doyon St Joseph's Care Group - St Joseph's Heritage Thunder Bay Thunder Bay 20
Maria Lassonde St Joseph's Care Group - St Joseph's Heritage Thunder Bay Thunder Bay 5
JoJo Sandberg St Joseph's Care Group - St Joseph's Heritage Thunder Bay Thunder Bay 30
Nobu Smart St Joseph's Care Group - St Joseph's Heritage Thunder Bay Thunder Bay 25
Louise Stoot St Joseph's Care Group - St Joseph's Heritage Thunder Bay Thunder Bay 20
Dorothy Bechta St. Joseph's Hospital Thunder Bay Thunder Bay 15
Joe Bechta St. Joseph's Hospital Thunder Bay Thunder Bay 5
Judy Mostow St. Joseph's Hospital Thunder Bay Thunder Bay 10
Pat Skula St. Joseph's Hospital Thunder Bay Thunder Bay 10
Diane Couch Horticultural Society - Thunder Bay Thunder Bay Thunder Bay 5
Patricia Izsak Horticultural Society - Thunder Bay Thunder Bay Thunder Bay 30
Lois Kennelly Horticultural Society - Thunder Bay Thunder Bay Thunder Bay 20
Madison Lehr Horticultural Society - Thunder Bay Kaministiquia Thunder Bay Youth
Mark Clara Thunder Bay Art Gallery Thunder Bay Thunder Bay 5
Lynda Lahteenmaa Thunder Bay Art Gallery Thunder Bay Thunder Bay 10
Mary MacKay Thunder Bay Art Gallery Thunder Bay Thunder Bay 10
Roland Martin Thunder Bay Art Gallery Thunder Bay Thunder Bay 15
Marie Mucha Thunder Bay Art Gallery Thunder Bay Thunder Bay 15
Barb Wiens Canadian Cancer Society- Atikokan Branch Atikokan Thunder Bay 5
Clorissa Ekstrom Canadian Cancer Society- Atikokan Branch Atikokan Thunder Bay 5
Renee Veran Canadian Cancer Society- Atikokan Branch Atikokan Thunder Bay 5
Christie Gushulak Canadian Cancer Society- Atikokan Branch Atikokan Thunder Bay 5
Raylene Alexiuk Canadian Cancer Society- Atikokan Branch Atikokan Thunder Bay 5
Heather Armstrong Thunder Bay Regional Health Sciences Foundation Murillo Thunder Bay 15
Ruth Armstrong Thunder Bay Regional Health Sciences Foundation Thunder Bay Thunder Bay 15
Ted Ciotucha Thunder Bay Regional Health Sciences Foundation Thunder Bay Thunder Bay 15
Laurie Clarke Thunder Bay Regional Health Sciences Foundation Thunder Bay Thunder Bay 5
Roy Lamore Thunder Bay Regional Health Sciences Foundation Thunder Bay Thunder Bay 20
Judy Mokomela Thunder Bay Regional Health Sciences Foundation Thunder Bay Thunder Bay 15
Gordon Shewfelt Canadian Cancer Society- Thunder Bay Branch Thunder Bay Thunder Bay 10
Lorna Worrell Thunder Bay 55 Plus Centre Thunder Bay Thunder Bay 10
Rebecca Kirkpatrick Thunder Bay 55 Plus Centre (Support Services) Thunder Bay Thunder Bay 5
Gail Koski Thunder Bay 55 Plus Centre (Support Services) Thunder Bay Thunder Bay 10
Christine Smith Thunder Bay 55 Plus Centre (Support Services) Thunder Bay Thunder Bay 5
Sue Bond Alzheimer Society - Sault Ste. Marie and Algoma District Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 15
Joyce Gagnon Alzheimer Society - Sault Ste. Marie and Algoma District Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 15
Chris Ingribelli Alzheimer Society - Sault Ste. Marie and Algoma District Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 25
Willa Leclair Alzheimer Society - Sault Ste. Marie and Algoma District Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 20
Robert McWilliam Alzheimer Society - Sault Ste. Marie and Algoma District Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 5
Barry Sullivan Alzheimer Society - Sault Ste. Marie and Algoma District Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 10
Richard Hetrick Canadian Bushplane Heritage Centre Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 10
Bill Montgomery Canadian Bushplane Heritage Centre Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 5
John Stephens Canadian Bushplane Heritage Centre Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 20
Bruce Whitehead Canadian Bushplane Heritage Centre Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 15
Anne Misener Canadian Bushplane Heritage Centre Aweres Twp Sault Ste. Marie 5
Jenna Dickson Mothers Against Drunk Driving (MADD Canada) Elliot Lake Sault Ste. Marie 5
Sandra Bowen Goulais Fire & Rescue Goulais River Sault Ste. Marie 20
Janet Brudges Goulais Fire & Rescue Goulais River Sault Ste. Marie 10
David Wolgemuth East Algoma Community Futures Development Corp Thessalon Sault Ste. Marie 10
Keith Barlow Dr. Harold S. Trefry Memorial Centre Richards Landing Sault Ste. Marie 5
Susan Barlow Dr. Harold S. Trefry Memorial Centre Richards Landing Sault Ste. Marie 5
Janet Prodan Dr. Harold S. Trefry Memorial Centre Richards Landing Sault Ste. Marie 10
Linda Rowe Dr. Harold S. Trefry Memorial Centre Richards Landing Sault Ste. Marie 5
Sharon Stevens Dr. Harold S. Trefry Memorial Centre Richards Landing Sault Ste. Marie 15
Barbara Twaddle Dr. Harold S. Trefry Memorial Centre Richards Landing Sault Ste. Marie 10
Lloyd Beilhartz Corporation of the City of Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 10
Robert Carricato Corporation of the City of Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 5
Deane Greenwood Corporation of the City of Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 10
Harvey Robbins Corporation of the City of Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 10
Barry Rushon Corporation of the City of Sault Ste. Marie Richards Landing Sault Ste. Marie 5
Ted Wall Corporation of the City of Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 20
Robert Clarke Rotary Club of Wawa Wawa Sault Ste. Marie 10
David Cronin Rotary Club of Wawa Wawa Sault Ste. Marie 20
Elizabeth Talian-Clarke Rotary Club of Wawa Wawa Sault Ste. Marie 15
Nicolaas Veldt Rotary Club of Wawa Wawa Sault Ste. Marie 5
Richard Laurin Iron Bridge Lions Club Thessalon Sault Ste. Marie 5
Janet O'Malley Iron Bridge Lions Club Iron Bridge Sault Ste. Marie 5
Tricia O'Malley Iron Bridge Lions Club Iron Bridge Sault Ste. Marie 5
Annie Payton-Stewart Iron Bridge Lions Club Iron Bridge Sault Ste. Marie 10
Robert Payton-Stewart Iron Bridge Lions Club Iron Bridge Sault Ste. Marie 10
Christie Tulloch Iron Bridge Lions Club Iron Bridge Sault Ste. Marie Youth
Lia Veldt Royal Canadian Legion Branch 429 Wawa Sault Ste. Marie 10
Nickolas Veldt Royal Canadian Legion Branch 429 Wawa Sault Ste. Marie 10
Alberta Booth Matthews Memorial Hospital Auxiliary Richards Landing Sault Ste. Marie 10
Grace Burmaster Matthews Memorial Hospital Auxiliary Richards Landing Sault Ste. Marie 15
Donna Lambert Matthews Memorial Hospital Auxiliary Hilton Beach Sault Ste. Marie 15
Shirley Pringle Matthews Memorial Hospital Auxiliary Richards Landing Sault Ste. Marie 15
Elisa See Matthews Memorial Hospital Auxiliary Hilton Beach Sault Ste. Marie 10
Connie Witty Ontario Trillium Foundation: Champlain Richards Landing Sault Ste. Marie 5
Ken Woods Ermatinger Clergue National Historic Site Desbarats Sault Ste. Marie 30
Myril Lynn Brason-Lediett Ermatinger Clergue National Historic Site Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 5
Andrea Furber Ermatinger Clergue National Historic Site Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 5
Brenda Ireland Ermatinger Clergue National Historic Site Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 5
Kathryn McAuley-Yukich Ermatinger Clergue National Historic Site Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 30
Brian Tremblay Ermatinger Clergue National Historic Site Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 5
Rob Battisti Sault Ste. Marie YMCA Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 5
Ann Bushnell Sault Ste. Marie YMCA Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 30
Les Drigan Sault Ste. Marie YMCA Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 15
Emily Hewgill Sault Ste. Marie YMCA Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie Youth
Janet Kubik Sault Ste. Marie YMCA Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 15
Dino Mazzuca Sault Ste. Marie YMCA Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 5
Hannah Sisson Sault Ste. Marie YMCA Aweres Township Sault Ste. Marie Youth
Sandra Stevenson Sault Ste. Marie YMCA Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 5
Lawrence Mackenzie Royal Canadian Legion - Branch 25 Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 5
Mary Anne Martin Royal Canadian Legion - Branch 25 Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 30
Sarah Robichaud Royal Canadian Legion - Branch 25 Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 20
David Stokes Royal Canadian Legion - Branch 25 Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 10
Patricia Stokes Royal Canadian Legion - Branch 25 Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 10
Marilyn Walsh Royal Canadian Legion - Branch 25 Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 5
Micheline C. Ethier 696 Golden Wing Squadron Sponsoring Committee Blind River Sault Ste. Marie 15
Lisa Roy-Sidock 696 Golden Wing Squadron Sponsoring Committee Blind River Sault Ste. Marie 5
Norma Dalrymple 155 Borden Grey GC Squadron Sponsoring Committee Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 40
Micheline Findlay 155 Borden Grey GC Squadron Sponsoring Committee Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 5
Robert S. Findlay 155 Borden Grey GC Squadron Sponsoring Committee Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 5
G. William Govett 155 Borden Grey GC Squadron Sponsoring Committee Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 15
Michelle Lawson 155 Borden Grey GC Squadron Sponsoring Committee Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 10
Iain M. Smith 155 Borden Grey GC Squadron Sponsoring Committee Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 20
John N. Dalrymple Air Cadet League of Canada (OPC) Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 40
Heather Armstrong United Way of Sault Ste. Marie and District Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 10
Lloyd Beilhartz United Way of Sault Ste. Marie and District Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 20
Gloria Fischer United Way of Sault Ste. Marie and District Hilton Beach Sault Ste. Marie 5
Mark Lajambe United Way of Sault Ste. Marie and District Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 25
Bill Pasiak United Way of Sault Ste. Marie and District Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 25
Bob Wilding United Way of Sault Ste. Marie and District Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 15
Elspeth Belair Volunteer Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 20
Isabel Crowley Volunteer Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 10
Betty French Volunteer Sault Ste. Marie Goulais River Sault Ste. Marie 15
Mary Melesky Volunteer Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 10
Romas Striukas Volunteer Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 30
Burnie Thorp Volunteer Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 5
Heather Littleton Algoma 4H Association Richards Landing Sault Ste. Marie 5
Greg Boissoneau Sault Ste. Marie Soup Kitchen Community Centre Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 15
Rick Culbert Sault Ste. Marie Soup Kitchen Community Centre Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 15
Patti Gibson Sault Ste. Marie Soup Kitchen Community Centre Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 15
Andy McGarth Sault Ste. Marie Soup Kitchen Community Centre Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 15
Rollande Powley Sault Ste. Marie Soup Kitchen Community Centre Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 10
David Spacek Professional Engineers Ontario -Discipline Committee (DIC) Aweres Twp Sault Ste. Marie 15
Sarah Ackert-Ferguson Professional Engineers Ontario - Algoma Chapter Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 10
Nancy Cresswell Sault Area Hospital Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 30
Ronald Durocher Sault Area Hospital Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 15
Megan Gray Sault Area Hospital Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie Youth
Samantha Lang Sault Area Hospital Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 5
Gabriel Lees Sault Area Hospital Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie Youth
Sam Norbo Sault Area Hospital Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 50
Sergio Pucci Sault Area Hospital Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 10
Carol Simmons Sault Area Hospital Sault Ste. Marie Sault Ste. Marie 20
Tina Forsyth Superior East Community Futures Development Corp. White River Sault Ste. Marie 5
Beverly Nantel Superior East Community Futures Development Corp. Duberuilville Sault Ste. Marie 10
RĂ©jean Raymond Superior East Community Futures Development Corp. Duberuilville Sault Ste. Marie 5
Tim Cecile Superior East Community Futures Development Corp. Chapleau Sault Ste. Marie 10
Tom O'Shaughnessy Superior East Community Futures Development Corp. Chapleau Sault Ste. Marie 25
Bud Daley Rockview Towers Complex Sudbury Sudbury 5
Rita Houle Rockview Towers Complex Sudbury Sudbury 5
George Krystia Rockview Towers Complex Sudbury Sudbury 5
Marg Christopher Rockview Towers Complex Sudbury Sudbury 5
Roger Christopher Rockview Towers Complex Sudbury Sudbury 5
Joyce McNab Rockview Towers Complex Sudbury Sudbury 5
Sandi Emdin United Way Sudbury and Nipissing Districts Sudbury Sudbury 10
Jack Miller United Way Sudbury and Nipissing Districts Azilda Sudbury 10
Rita Moore United Way Sudbury and Nipissing Districts Sudbury Sudbury 5
Jenny Parisotto United Way Sudbury and Nipissing Districts Sudbury Sudbury 5
Olivia Ranta United Way Sudbury and Nipissing Districts Sudbury Sudbury 5
Michel Raymond United Way Sudbury and Nipissing Districts Sudbury Sudbury 5
Rheal Giguere Rockview Older Adults Club Sudbury Sudbury 5
Gail Kelly Rockview Older Adults Club Sudbury Sudbury 5
Michael Kelly Rockview Older Adults Club Sudbury Sudbury 5
Alex McCauley Rockview Older Adults Club Sudbury Sudbury 5
Karen McConnell Rockview Older Adults Club Sudbury Sudbury 5
Dale Willet Rockview Older Adults Club Sudbury Sudbury 5
Raymond Bennett St. Christopher's Parish Whitefish Sudbury 30
Julian Blanchard St. Christopher's Parish Naughton Sudbury Youth
Clary Gatien St. Christopher's Parish Whitefish Sudbury 30
James Langdon St. Christopher's Parish Whitefish Sudbury 30
Nellie Langdon St. Christopher's Parish Whitefish Sudbury 30
Marina Leblanc St. Christopher's Parish Naughton Sudbury 5
Roman Leblanc St. Christopher's Parish Naughton Sudbury 5
Douglas Pappin St. Christopher's Parish Lively Sudbury 60
Reginald Taylor St. Christopher's Parish Whitefish Sudbury 60
Melvin Chomiak Knights of Columbus Fr. JE Regan Council 3909 Lively Sudbury 50
Mary Caldwell Espanola Public Library Massey Sudbury 20
Marjorie Denault Espanola Public Library Massey Sudbury 15
Pat Dutton Espanola Public Library Espanola Sudbury 15
Verna Eadie Espanola Public Library Espanola Sudbury 10
David Hamilton Espanola Public Library Whitefish Sudbury 10
Betty Sloss Espanola Public Library Espanola Sudbury 10
Micheal Ayers Meals on Wheels - Sudbury Sudbury Sudbury Youth
Lynn Bolton Meals on Wheels - Sudbury Sudbury Sudbury 5
Andre Brisebois Meals on Wheels - Sudbury Sudbury Sudbury 20
Mona Dopson Meals on Wheels - Sudbury Levack Sudbury 5
Rene Giroux Meals on Wheels - Sudbury Levack Sudbury 5
Ann Lamont Meals on Wheels - Sudbury Sudbury Sudbury 5
Norm Robertson Meals on Wheels - Sudbury Lively Sudbury 5
Grace Schmidt Girl Guides of Canada, ON #6, Guelph Sudbury Sudbury Youth
Ramona Bendick Ukrainian Seniors' Centre Sudbury Sudbury 20
Sandra Hammond Ukrainian Seniors' Centre Lively Sudbury 15
Lydia Katulka Ukrainian Seniors' Centre Sudbury Sudbury 15
Natalka Kowch Ukrainian Seniors' Centre Sudbury Sudbury 15
Stella Onucky Ukrainian Seniors' Centre Sudbury Sudbury 25
Roma Shewciw Ukrainian Seniors' Centre Sudbury Sudbury 10
Bernice Hibbs Monarch Recovery Services Sudbury Sudbury 10
Linda Hunter Monarch Recovery Services Sudbury Sudbury 10
Gary Quig Monarch Recovery Services Lively Sudbury 5
Lisa Drolet Girl Guides of Canada, Ontario Council - Community 34 Sudbury Lively Sudbury 5
Jessy Gasparetto Girl Guides of Canada, Ontario Council - Community 34 Sudbury Sudbury Sudbury Youth
Faye Pilling Girl Guides of Canada, Ontario Council - Community 34 Sudbury Sudbury Sudbury 10
Charlotte Roy Girl Guides of Canada, Ontario Council - Community 34 Sudbury Sudbury Sudbury 5
Laura Schell Girl Guides of Canada, Ontario Council - Community 34 Sudbury Lively Sudbury 10
Pat Shewring Girl Guides of Canada, Ontario Council - Community 34 Sudbury Sudbury Sudbury 20
Annette Vas Girl Guides of Canada, Ontario Council - Community 34 Sudbury Sudbury Sudbury 5
Hope Yungblut Girl Guides of Canada, Ontario Council - Community 34 Sudbury Sudbury Sudbury 15
Bill Hayes Skead Seniors Citizen Club Inc Skead Sudbury 30
Francoise Hayes Skead Seniors Citizen Club Inc Skead Sudbury 30
Helene Horner Skead Seniors Citizen Club Inc Skead Sudbury 30
Theresa Kennedy Skead Seniors Citizen Club Inc Sudbury Sudbury 30
Jenny Borton Estaire Wanup Volunteer Fire Brigade Sudbury Sudbury 20
Ann Hebert Estaire Wanup Volunteer Fire Brigade Sudbury Sudbury 5
Allan Kerr Estaire Wanup Volunteer Fire Brigade Sudbury Sudbury 10
Monique Kerr Estaire Wanup Volunteer Fire Brigade Sudbury Sudbury 10
Jane Quinn Estaire Wanup Volunteer Fire Brigade Sudbury Sudbury 5
Derek Weber Estaire Wanup Volunteer Fire Brigade Sudbury Sudbury 5
Wayne Macdonald Sudbury 4-H Club Sudbury Sudbury 15
Brenda Sandstrom Girl Guides of Canada - Community #34 Azilda Sudbury 25
Tracy Skanes Girl Guides of Canada - Community #34 Chelmsford Sudbury 10
John Allan Sudbury District Branch - Ontario Genealogical Soc Azilda Sudbury 25
Mary Diamond Sudbury District Branch - Ontario Genealogical Soc Sudbury Sudbury 15
Marcia Paul Sudbury District Branch - Ontario Genealogical Soc Val Caron Sudbury 5
Janey Titton Sudbury District Branch - Ontario Genealogical Soc Sudbury Sudbury 10
Joe Baker Lions Club - Gore Bay, Western Manitoulin Gore Bay Sudbury 30
Gord Flanagan Lions Club - Gore Bay, Western Manitoulin Gore Bay Sudbury 10
Rose Jackson Lions Club - Gore Bay, Western Manitoulin Gore Bay Sudbury 5
Brian Rupert Lions Club - Gore Bay, Western Manitoulin Gore Bay Sudbury 5
Wilma Rupert Lions Club - Gore Bay, Western Manitoulin Gore Bay Sudbury 5
Miriam Wailes Lions Club - Gore Bay, Western Manitoulin Evansville Sudbury 15
Jean Gouchie Royal Canadian Legion Lockerby Branch 564 Sudbury Sudbury 50
Jean Hadlow Royal Canadian Legion Lockerby Branch 564 Sudbury Sudbury 40
Patricia MacLellan Royal Canadian Legion Lockerby Branch 564 Sudbury Sudbury 50
Rosalee Martel Royal Canadian Legion Lockerby Branch 564 Sudbury Sudbury 40
Pauline Nadjiwan Royal Canadian Legion Lockerby Branch 564 Sudbury Sudbury 50
Lila Wright Royal Canadian Legion Lockerby Branch 564 Sudbury Sudbury 50
Patricia Delyea Sudbury & District Health Unit Markstay Sudbury 5
Carol Gilbeau Sudbury & District Health Unit Sudbury Sudbury 10
Claire Kobzick Sudbury & District Health Unit Val Caron Sudbury 15
Louise Lane-Visneskie Sudbury & District Health Unit Sudbury Sudbury 5
Nicole Leclair Sudbury & District Health Unit Sudbury Sudbury 15
Marina Plexman Sudbury & District Health Unit Sudbury Sudbury 5
Esther Spadzinski Sudbury & District Health Unit Gore Bay Sudbury 5
Jan Bilani St Stephens on the Hill United Church Sudbury Sudbury 5
Allen Bonnis St Stephens on the Hill United Church Sudbury Sudbury 10
Sandy Coffyn St Stephens on the Hill United Church Sudbury Sudbury 10
Stephen Crawford St Stephens on the Hill United Church Sudbury Sudbury 5
Audrey Fram St Stephens on the Hill United Church Sudbury Sudbury 10
Barbara McPhail St Stephens on the Hill United Church Sudbury Sudbury 10
Loretta Akerman Walden Seniors and Pensioners Inc. Lively Sudbury 20
Doug Pappin Walden Seniors and Pensioners Inc. Lively Sudbury 15
Alice Zadorozniak Walden Seniors and Pensioners Inc. Lively Sudbury 10
Michel Leroux Ontario Federation of School Athletic Associations Chelmsford Sudbury 30
Laurier Charette Knights of Columbus - Council 10602 Val Caron Sudbury 15
GĂ©rard Chartrand Knights of Columbus - Council 10602 Hanmer Sudbury 25
Simon Guillet Knights of Columbus - Council 10602 Val Caron Sudbury 10
Denis Généreux Knights of Columbus - Council 10602 Val Therese Sudbury 25
Yvon Labelle Knights of Columbus - Council 10602 Sudbury Sudbury 25
Daniel Mathieu Knights of Columbus - Council 10602 Hanmer Sudbury 25
Maureen Anderson Greater Sudbury Public Library Sudbury Sudbury 10
Pauline Backer Greater Sudbury Public Library Sudbury Sudbury 10
Dolores Bontinen Greater Sudbury Public Library Sudbury Sudbury 10
Louise Chezzi Greater Sudbury Public Library Sudbury Sudbury 15
Carol Germa Greater Sudbury Public Library Sudbury Sudbury 20
Phyllis Griffith Greater Sudbury Public Library Sudbury Sudbury 20
Nyle Anderson Health Sciences North Sudbury Sudbury Youth
Jim Dufour Health Sciences North Sudbury Sudbury 5
Wanda Dufour Health Sciences North Sudbury Sudbury 5
Melissa Haight Health Sciences North Sudbury Sudbury 5
Thomas Haight Health Sciences North Sudbury Sudbury 5
Wendy Hoxha Health Sciences North Sudbury Sudbury Youth
Lyle Lewis Health Sciences North Sudbury Sudbury 5
John Nadalin Health Sciences North Sudbury Sudbury 30
Tyler Spurr Health Sciences North Chelmsford Sudbury 5
James Corless Health Sciences North Foundation Sudbury Sudbury 30
Telana Arseneau Northeast Cancer Centre Sudbury Sudbury Youth
Jacob Belanger Northeast Cancer Centre Sudbury Sudbury Youth
Helen Craig Northeast Cancer Centre Sudbury Sudbury 20
Betty Mcleod Northeast Cancer Centre Sudbury Sudbury 25
Joyce Nelson Northeast Cancer Centre Lively Sudbury 25
Nina Romaniuk Northeast Cancer Centre Sudbury Sudbury 5
Chad Williamson Northeast Cancer Centre Hanmer Sudbury Youth
Shirley Wilson Northeast Cancer Centre Lively Sudbury 5
Pauline Boucher Centre de santé communautaire du Grand Sudbury Sudbury Sudbury 10
Lise Brown Centre de santé communautaire du Grand Sudbury Sudbury Sudbury 10
Diane Charette Centre de santé communautaire du Grand Sudbury Sudbury Sudbury 5
Suzette Gauthier Centre de santé communautaire du Grand Sudbury Azilda Sudbury 10
Chloé Hogue Centre de santé communautaire du Grand Sudbury Azilda Sudbury 5
Norma Pakkala Centre de santé communautaire du Grand Sudbury Sudbury Sudbury 20
Paul Campbell Scouts Canada - Northern Shield Area Sudbury Sudbury 5
David Duffy Scouts Canada - Northern Shield Area Sudbury Sudbury 30
Ruth Nelson Scouts Canada - Northern Shield Area Lively Sudbury 30
Albert Pileggi Scouts Canada - Northern Shield Area Sudbury Sudbury 10
Shirley L Rivers Scouts Canada - Northern Shield Area Sudbury Sudbury 20
Chris Roberts Scouts Canada - Northern Shield Area Lively Sudbury 5
Linda Hugli Master Gardeners of Ontario Inc Garson Sudbury 20
Raymond Bradshaw Pond Hockey Festival on the Rock Sudbury Sudbury 5
Kiersten King Pond Hockey Festival on the Rock Sudbury Sudbury Youth
Tom McGibb Pond Hockey Festival on the Rock Sudbury Sudbury 5
Emme Paulin-Fredette Pond Hockey Festival on the Rock Sudbury Sudbury Youth
Gerald Bertrand Sudbury Dragon Boat Festival Sudbury Sudbury 15
John James Dickson Sudbury Dragon Boat Festival Sudbury Sudbury 15
Stephen Lee Sudbury Dragon Boat Festival Sudbury Sudbury 15
James Smith Sudbury Dragon Boat Festival Sudbury Sudbury 15
Sharlene Su Sudbury Dragon Boat Festival Sudbury Sudbury 15
William Richard Tompkins Sudbury Dragon Boat Festival Sudbury Sudbury 15
Pravat Nalini Mishra Canada-Odisha Society of Americas (CANOSA) Sudbury Sudbury 30
Rodney Guy Idylwylde Curling Club Whanapitae Sudbury 10
Jo-Ann Basso Idylwylde Curling Club Sudbury Sudbury 5
John Carrey Idylwylde Curling Club Sudbury Sudbury 5
Shawn Crosier Idylwylde Curling Club Sudbury Sudbury 5
James Smith Idylwylde Curling Club Sudbury Sudbury 10
Rita Terry Pets As Therapy - Sudbury Sudbury Sudbury 30
Suketu Patel Sudbury Prarthna Samaj Sudbury Sudbury 5
Krishna Sridhar Sudbury Prarthna Samaj Sudbury Sudbury 5
Cathy Bailey Science North Sudbury Sudbury 10
Stephen Kosar Science North Sudbury Sudbury 5
Jeffery Laberge Science North Sudbury Sudbury 5
Claude Lacroix Science North Sudbury Sudbury 5
Jeremy Lutte Science North Noelville Sudbury Youth
John Macdonald Science North North Bay Sudbury 5
Gordon Marrs Science North Sudbury Sudbury 10
Miranda McDowell Science North Sudbury Sudbury Youth
Douglas Reaume Science North Sudbury Sudbury Youth
Francine Boudreau Ontario Association of Social Workers Garson Sudbury 10
Sheila Domonsky Brain Tumour Foundation of Canada Sudbury Sudbury 5
Alice Beaulac Pioneer Manor Sudbury Sudbury 15
Veronica Cummins Pioneer Manor Sudbury Sudbury 10
Marie Gagnon Pioneer Manor Sudbury Sudbury 15
Flo Rioux Pioneer Manor Chelmsford Sudbury 5
Alice TĂ©treault Pioneer Manor Sudbury Sudbury 40
Roger TĂ©treault Pioneer Manor Sudbury Sudbury 25
Aisha Bibi Alladin Islamic Association of Sudbury Sudbury Sudbury 20
Mohamed Bouhedda Islamic Association of Sudbury Sudbury Sudbury Youth
Shahrukh Butt Islamic Association of Sudbury Sudbury Sudbury 5
Tayyab Butt Islamic Association of Sudbury Sudbury Sudbury 15
Abdul Wahed Dabliz Islamic Association of Sudbury Sudbury Sudbury 20
Muhammad Aamir Iqbal Islamic Association of Sudbury Sudbury Sudbury 10
Abdul Monis Islamic Association of Sudbury Sudbury Sudbury Youth
Shah Nawaz Islamic Association of Sudbury Sudbury Sudbury 25
Chaudry Ahmad Islamic Association of Sudbury Sudbury Sudbury 5
Katarina Banozic Sudbury Multicultural and Folk Arts Association Sudbury Sudbury Youth
Hazel Dane Mata Sudbury Multicultural and Folk Arts Association Sudbury Sudbury Youth
George Dockery Sudbury Multicultural and Folk Arts Association Sudbury Sudbury 15
Ozhand Ganjavi Sudbury Multicultural and Folk Arts Association Sudbury Sudbury 40
Meho Halimich Sudbury Multicultural and Folk Arts Association Sudbury Sudbury 30
Sanjana Islam Sudbury Multicultural and Folk Arts Association Sudbury Sudbury Youth
Rayudu Koka Sudbury Multicultural and Folk Arts Association Sudbury Sudbury 25
Remi Ogundimu Sudbury Multicultural and Folk Arts Association Sudbury Sudbury 15
Rolly Rochon Sudbury Multicultural and Folk Arts Association Sudbury Sudbury 15
Lynn Kabaroff Athletics Ontario Officials Council North W Region Sudbury Sudbury 5
Cécile Bérubé Centre Club d'Âge d'Or de la Vallée Hanmer Sudbury 30
Germaine Denis Centre Club d'Âge d'Or de la Vallée Hanmer Sudbury 30
Yvon Labelle Centre Club d'Âge d'Or de la Vallée Hanmer Sudbury 20
Huguette Laflamme Centre Club d'Âge d'Or de la Vallée Hanmer Sudbury 15
Éveline Pigeau Centre Club d'Âge d'Or de la Vallée Hanmer Sudbury 15
Lorraine Sonier Centre Club d'Âge d'Or de la Vallée Hanmer Sudbury 30
Claude Tessier Société d'Histoire de Toronto Sudbury Sudbury 5
Charlotte Duhaime-Bogomaz Université du troisième Âge de Sudbury Sudbury Sudbury 5
Claudette Hurtubise Université du troisième Âge de Sudbury Sudbury Sudbury 5
Oli Cajanek Knights of Columbus Fr. JE Regan Council 3909 Espanola Sudbury 30
Gino Gonnella Knights of Columbus Fr. JE Regan Council 3909 Lively Sudbury 60
Leonard Hamel Knights of Columbus Fr. JE Regan Council 3909 Lively Sudbury 20
Richard Jones Knights of Columbus Fr. JE Regan Council 3909 Lively Sudbury 40
Jean Marc Laforge Knights of Columbus Fr. JE Regan Council 3909 Naughton Sudbury 20
Daniele Cacciotti Professional Engineers Ontario - Sudbury Chapter Lively Sudbury 15
Robert Langlois Professional Engineers Ontario - Sudbury Chapter Sudbury Sudbury 10
Estelle Bernier Parkside Centre Sudbury Sudbury 15
Jim Cook Parkside Centre Sudbury Sudbury 15
Sharon Greene Parkside Centre Sudbury Sudbury 10
Pauline Albert Maison Vale Hospice Sudbury Sudbury 10
Dominique Chivot Maison Vale Hospice Sudbury Sudbury 5
Lucille Frick Maison Vale Hospice Sudbury Sudbury 5
Young Lee Maison Vale Hospice Sudbury Sudbury 15
Paulette Roslyn Maison Vale Hospice Sudbury Sudbury 10
Tina Hansen Parkside Centre Sudbury Sudbury 15
Lucille Patry Parkside Centre Sudbury Sudbury 10
Pete Piquette Parkside Centre Sudbury Sudbury 15
Rene Corbeil Sudbury Developmental Services Sudbury Sudbury 5
Pascal Joseph Sudbury Developmental Services Sudbury Sudbury 15
Berthe Last Sudbury Developmental Services Consiton Sudbury 10
Serge Treherne Sudbury Developmental Services Sudbury Sudbury 5
Michael Anderson Sudbury Developmental Services Sudbury Sudbury 15
Elaine Gareau Lupus Ontario - Sudbury Chapter Azilda Sudbury 25
Brenda Nelson Lupus Ontario - Sudbury Chapter Lively Sudbury 25
Ruth Tarvudd Lupus Ontario - Sudbury Chapter Naughton Sudbury 15
Shirley Rivers Girl Guides of Canada - 2nd Nickel Sudbury Trefoil Sudbury Sudbury 30
Maurice Paquette Sudbury Developmental Services Haileybury Sudbury 5
Cathy Desaulniers Corporation of the Town of Spanish Spanish Sudbury 10
Benjamin Joncas Corporation of the Town of Spanish Spanish Sudbury 25
Jeannette M. Lortie Corporation of the Town of Spanish Spanish Sudbury 20
Suzanne Neely Corporation of the Town of Spanish Spanish Sudbury 5
John Raniowski Corporation of the Town of Spanish Spanish Sudbury 10
Liette GĂ©nier Centre Passerelle pour femmes du Nord de l'Ontario Cochrane Timmins 5
Joanne Kennedy Centre Passerelle pour femmes du Nord de l'Ontario Kapuskasing Timmins 5
Geoff Hart Seizure & Brain Injury Centre Timmins Timmins 10
Gwen Hart Seizure & Brain Injury Centre Timmins Timmins 10
Jeanne Gaudreault Disability Resource Centre for Independent Living Kapuskasing Timmins 5
Melissa Lambert Disability Resource Centre for Independent Living Harty Timmins 5
Anna Lepage Disability Resource Centre for Independent Living Kapuskasing Timmins 5
Julie Vendette Disability Resource Centre for Independent Living Kapuskasing Timmins 5
CĂ©leste Courville Centre Passerelle pour femmes du Nord de l'Ontario Timmins Timmins 5
Pauline Lavoie Centre Passerelle pour femmes du Nord de l'Ontario Jogues Timmins 10
Clara Jacques Smooth Rock Falls Hospital Auxiliary Smooth Rock Falls Timmins 25
Lise Simpson Smooth Rock Falls Hospital Auxiliary Smooth Rock Falls Timmins 15
Marielle Cléroux Club Richelieu Les Perles du Nord Timmins Timmins 25
Rachel Demers Club Richelieu Les Perles du Nord Timmins Timmins 5
RĂ©jane Guillemette Club Richelieu Les Perles du Nord Timmins Timmins 25
Rollande HĂ©roux Club Richelieu Les Perles du Nord Timmins Timmins 25
Lucy Majnarich Club Richelieu Les Perles du Nord Timmins Timmins 15
Liliane Malette Club Richelieu Les Perles du Nord Timmins Timmins 25
Chantal Chabot Bibliothèque Publique de Mattice - Val Côté Mattice Timmins 5
Angélina Rancourt Bibliothèque Publique de Mattice - Val Côté Mattice Timmins 15
Joëlle Zorzetto Bibliothèque Publique de Mattice - Val Côté Mattice Timmins 5
Robert Durette McGarry and District XYZ Senior's Club Virginatown Timmins 15
Jacqueline Rivard McGarry and District XYZ Senior's Club Virginatown Timmins 10
LĂ©o Rivard McGarry and District XYZ Senior's Club Virginatown Timmins 10
Julie Cameron Girls Guide of Canada - Community 34 - Timmins Area Timmins Timmins 15
Tina Chartrand Girls Guide of Canada - Community 34 - Timmins Area South Porcupine Timmins 5
Joanne Hagger-Perritt Girls Guide of Canada - Community 34 - Timmins Area South Porcupine Timmins 25
Debbie Lanthier Girls Guide of Canada - Community 34 - Timmins Area Timmins Timmins 30
Jacqueline Miller Girls Guide of Canada - Community 34 - Timmins Area South Porcupine Timmins 25
Deborah Perron Girls Guide of Canada - Community 34 - Timmins Area South Porcupine Timmins 10
Gabrielle Perron Girls Guide of Canada - Community 34 - Timmins Area South Porcupine Timmins Youth
Claire-Hélène Dallaire UCFO Mattice Timmins 15
Lina Thomas UCFO Mattice Timmins 20
Micheline Vachon UCFO Mattice Timmins 15
Ron Leduc Ontario Trillium Foundation: Champlain Timmins Timmins 5
Charlene Flamain Iroquois Falls Preschool Centre Préscolaire Iroquois Falls Timmins 10
Amber Smith-Comé Iroquois Falls Preschool Centre Préscolaire Iroquois Falls Timmins 5
Lucille Thériault Iroquois Falls Preschool Centre Préscolaire Iroquois Falls Timmins 15
Pierre Martel North Eastern Ontario Family & Children's Services Timmins Timmins 5
Simone Holzamer North Eastern Ontario Family & Children's Services New Liskeard Timmins 5
Peter Valtins North Eastern Ontario Family & Children's Services Haileybury Timmins 5
Jean-Louis Brunet Chevalier de Colombs - Mattice Mattice Timmins 40
Maurice Carrier Chevalier de Colombs - Mattice Mattice Timmins 30
Roger Couture Chevalier de Colombs - Mattice Mattice Timmins 40
Stephanie Bernier Girl Guides of Canada - Timmins Area Cochrane Timmins 5
Rebecca Woudstra Girl Guides of Canada - Timmins Area Cochrane Timmins 5
Normand Verville Collège Boréal Timmins Timmins 10
Rayda Pelletier Royal Canadian Legion Branch 384 Virginatown Timmins 10
Vincent Pelletier Royal Canadian Legion Branch 384 Virginatown Timmins 10
Gordon Wilson Royal Canadian Legion Branch 384 Virginatown Timmins 10
Shirley Wilson Royal Canadian Legion Branch 384 Virginatown Timmins 10
Réjeanne Barrette Jeux des aîné(e)s de l'Ontario (O.S.G.A.) Hearst Timmins 20
Steve Brousseau Equipe de première intervention Mattice Timmins 10
Maurice Carrier Municipalité de Mattice - Val Côté / Pompiers Mattice Timmins 15
Guy Lachance Municipalité de Mattice - Val Côté / Pompiers Mattice Timmins 10
Yvan Plamondon Municipalité de Mattice - Val Côté / Pompiers Mattice Timmins 30
MĂ©lanie Champion Filles d'Isabelle - Timmins # 1353 Timmins Timmins 5
Gaétane Cloutier Filles d'Isabelle - Timmins # 1353 Timmins Timmins 30
Annette Dion Filles d'Isabelle - Timmins # 1353 Timmins Timmins 20
Lise Fleury Filles d'Isabelle - Timmins # 1353 Timmins Timmins 5
Colette Lamarche Filles d'Isabelle - Timmins # 1353 Timmins Timmins 10
Doris Lauzon Filles d'Isabelle - Timmins # 1353 Timmins Timmins 40
Paul André Desbiens Chevalier de Colombs - Smooth Rock Falls Smooth Rock Falls Timmins 30
RĂ©al Mainville Chevalier de Colombs - Smooth Rock Falls Smooth Rock Falls Timmins 10
Paul Mainville Chevalier de Colombs - Smooth Rock Falls Smooth Rock Falls Timmins 15
Vincent Gravel Chevalier de Colombs - Smooth Rock Falls Smooth Rock Falls Timmins 20
Léonard Benoît Retired Teachers of Ontario - District 5 Timmins Timmins 10
Nicole Gauthier-Dion Retired Teachers of Ontario - District 5 Timmins Timmins 5
Sharon Jones Retired Teachers of Ontario - District 5 Porcupine Timmins 5
Joan MacDonald Retired Teachers of Ontario - District 5 Timmins Timmins 5
Roger Toffolo Retired Teachers of Ontario - District 5 Iroquois Falls Timmins 10
Christiane Lapointe Northern Lights Therapeutic Riding Association Moonbeam Timmins 20
Lucette LĂ©vĂŞque Centre Passerelle pour femmes du Nord de l'Ontario Smooth Rock Falls Timmins 10
Kim Meunier Mothers Against Drunk Driving (MADD Canada) Porcupine Timmins 5
Stephen Meunier Mothers Against Drunk Driving (MADD Canada) Porcupine Timmins 5
Nicole Lamontagne Bibliothèque Municipale Fauquier-Strickland Fauquier Timmins 15
Nicole Marcoux Bibliothèque Municipale Fauquier-Strickland Fauquier Timmins 40
Odile Tremblay Bibliothèque Municipale Fauquier-Strickland Fauquier Timmins 15
Dick Jones Blanche River Golden Age Club New Liskeard Timmins 20
Shirley Jones Blanche River Golden Age Club New Liskeard Timmins 20
Phyllis Reid Blanche River Golden Age Club englehart Timmins 10
Joan Renaud Blanche River Golden Age Club englehart Timmins 10
Tom Renaud Blanche River Golden Age Club englehart Timmins 25
Shirley Robinson Blanche River Golden Age Club englehart Timmins 5
Lionel Grenier Chevalier de Colombs - Mattice Mattice Timmins 40
Denis St-Arnaud Chevalier de Colombs - Mattice Mattice Timmins 25
Jean-Marc Vachon Chevalier de Colombs - Mattice Mattice Timmins 40
Raylene Alexiuk Lions Club of Atikokan Atikokan Fort Frances 5
Karen Seper Lake of the Woods Women's Institute Sleeman Fort Frances 15
Elizabeth MacKay Lions Club of Atikokan Atikokan Fort Frances 20
Charles (Chuck) McOrmond Lions Club of Atikokan Atikokan Fort Frances 40
Isis Sharbot Lions Club of Atikokan Atikokan Fort Frances 5
Arthur McKenzie Sioux Narrows-Nestor Falls 50+ Activity Centre Sioux Narrows Fort Frances 15
Grace Mullner Atikokan Centennial Museum and Heritage Park Atikokan Fort Frances 10
Joan McIntosh Atikokan Centennial Museum and Heritage Park Atikokan Fort Frances 15
Brian Burkart Atikokan Scouting Atikokan Fort Frances 5
Richard Geurts Atikokan Scouting Atikokan Fort Frances 30
Grace Mullner Atikokan Scouting Atikokan Fort Frances 40
Yvonne Treffers Atikokan Scouting Atikokan Fort Frances 5
Jennifer Anderson Canadian Cancer Society- Fort Frances Branch Fort Frances Fort Frances 5
Anneda Chabot Canadian Cancer Society- Fort Frances Branch Fort Frances Fort Frances 5
Arlene Georgeson Canadian Cancer Society- Fort Frances Branch Fort Frances Fort Frances 10
Nicole Schatull Canadian Cancer Society- Fort Frances Branch Fort Frances Fort Frances 5
Karen Snider Canadian Cancer Society- Fort Frances Branch Fort Frances Fort Frances 5
Monica Sus Canadian Cancer Society- Fort Frances Branch Fort Frances Fort Frances 5
Brandon Bain Community Living Atikokan Atikokan Fort Frances 5
Diane Bain Community Living Atikokan Atikokan Fort Frances 10
Sharron Halvorsen Community Living Atikokan Atikokan Fort Frances 20
Judy Kruger Community Living Atikokan Atikokan Fort Frances 5
Kia Kruger Community Living Atikokan Atikokan Fort Frances 5
Candice Lee Community Living Atikokan Atikokan Fort Frances 10
Denise Bliss Community Living Fort Frances and District Fort Frances Fort Frances 25
Jennifer Greenhalgh Community Living Fort Frances and District Fort Frances Fort Frances 15
Alice Ivall Community Living Fort Frances and District Fort Frances Fort Frances 10
Jill Pernsky Community Living Fort Frances and District Fort Frances Fort Frances 15
Debbie Beyak Faith Lutheran Church - Atikokan Atikokan Fort Frances 20
Helen Hogan Faith Lutheran Church - Atikokan Atikokan Fort Frances 20
Judy Kruger Faith Lutheran Church - Atikokan Atikokan Fort Frances 15
Kai Kruger Faith Lutheran Church - Atikokan Atikokan Fort Frances 15
Jason Sharbot Faith Lutheran Church - Atikokan Atikokan Fort Frances 20
Jordan Bruyere Fort Frances High School Emergency Medical Responder Fort Frances Fort Frances Youth
Jacob Empey Fort Frances High School Emergency Medical Responder Devlin Fort Frances Youth
Lucas Jourdain Fort Frances High School Emergency Medical Responder Fort Frances Fort Frances Youth
Andrew Roth Fort Frances High School Emergency Medical Responder Fort Frances Fort Frances Youth
Brittany Barrie Girl Guides of Canada, Northminister Atikokan Fort Frances Youth
Delores Eylofson Halkirk Fire Protection Team Fort Frances Fort Frances 20
Orville Eyolfson Halkirk Fire Protection Team Fort Frances Fort Frances 20
William Fisher Halkirk Fire Protection Team Fort Frances Fort Frances 20
Lyle Fleming Halkirk Fire Protection Team Fort Frances Fort Frances 15
Kami Leatherdale Halkirk Fire Protection Team Fort Frances Fort Frances 20
Lloyd Sinclair Halkirk Fire Protection Team Fort Frances Fort Frances 5
April Chojko-Bolec Lake of the Woods Women's Institute Sleeman Fort Frances 30
Ellen Chojko-Bolec Lake of the Woods Women's Institute Pinewood Fort Frances 30
Carolyn Kreger Lake of the Woods Women's Institute Rainy River Fort Frances 10
Linda Kreger Lake of the Woods Women's Institute Rainy River Fort Frances 10
Donald MacKay Lions Club of Atikokan Atikokan Fort Frances 20
Larraine Fillion New Horizons Seniors Centre - Kenora District Kenora Dryden 10
Gordon Nagorsk Whispering Pines Seniors Club Ear Falls Dryden 10
Patti Edie Kenora and Lake of the Woods Regional Community Foundation Kenora Dryden 10
Lois Bailey Canadian Cancer Society- Kenora Branch Kenora Dryden 5
Carol Fehr Kenora and Lake of the Woods Regional Community Foundation Kenora Dryden 10
Claudine Cordeiro Canadian Cancer Society- Kenora Branch Kenora Dryden 5
Debbie Koch Kenora and Lake of the Woods Regional Community Foundation Keewatin Dryden 10
Jim Lunny Kenora and Lake of the Woods Regional Community Foundation Kenora Dryden 10
Barb Manson Kenora and Lake of the Woods Regional Community Foundation Kenora Dryden 10
Don Viinikka Kenora and Lake of the Woods Regional Community Foundation Kenora Dryden 5
Joyce Blythe Lake of the Woods Museum Longbow Lake Dryden 5
Rita Boutette Lake of the Woods Museum Keewatin Dryden 5
Bonnie Jeffrey Lake of the Woods Museum Kenora Dryden 10
John Moore Lake of the Woods Museum Longbow Lake Dryden 5
Darlene Stepanik Lake of the Woods Museum Kenora Dryden 5
Michael O'Flaherty Professional Engineers Ontario - Lake of the Woods Chapter Keewatin Dryden 10
Darell Plummer Canadian Cancer Society- Kenora Branch Kenora Dryden 5
Betty Bouchard Canadian Cancer Society- Kenora Branch Kenora Dryden 25
Michelle Van Walleghem Canadian Cancer Society- Kenora Branch Kenora Dryden 5
Yvonne Davis Canadian Cancer Society- Red Lake Branch Red Lake Dryden 5
Jay Friesen Canadian Cancer Society- Red Lake Branch Balmertown Dryden 5
Jennifer Grant Canadian Cancer Society- Red Lake Branch Red Lake Dryden 10
Barb Thompson Canadian Cancer Society- Red Lake Branch Red Lake Dryden 10
Jennifer Thurbide Canadian Cancer Society- Red Lake Branch Red Lake Dryden 5
Robyn Uhrina Canadian Cancer Society- Red Lake Branch Red Lake Dryden 5
Alexis Albrecht Canadian Cancer Society- Sioux Lookout Branch Sioux Lookout Dryden 5
Lori Durante Canadian Cancer Society- Sioux Lookout Branch Sioux Lookout Dryden 30
Arlene McClendon Canadian Cancer Society- Sioux Lookout Branch Sioux Lookout Dryden 15
Clifford Mushquash Canadian Cancer Society- Sioux Lookout Branch Sioux Lookout Dryden 5
Sharon Yule Canadian Cancer Society- Sioux Lookout Branch Sioux Lookout Dryden 15
Betty Lee-Lawrence Ontario Trillium Foundation: NorthWestern Sioux Lookout Dryden 5
Andy Bobay Oxdrift Fire Team Dryden Dryden 20
James Hill Oxdrift Fire Team Dryden Dryden 10
Brian Jacobson Oxdrift Fire Team Dryden Dryden 10
Wayne Mantey Oxdrift Fire Team Dryden Dryden 25
Jason Venne Oxdrift Fire Team Dryden Dryden 5
Tania Weigelt Oxdrift Fire Team Dryden Dryden 10
Darlene Coulson Red Lake Maragret Cocherour Memorial Hospital Auxiliary Ear Falls Dryden 40
Edythe Frank Red Lake Maragret Cocherour Memorial Hospital Auxiliary Ear Falls Dryden 40
Jeanette Kostynuk Red Lake Maragret Cocherour Memorial Hospital Auxiliary Red Lake Dryden 40
Marian McCord Red Lake Maragret Cocherour Memorial Hospital Auxiliary Ear Falls Dryden 40
Myrtle Robinson Red Lake Maragret Cocherour Memorial Hospital Auxiliary Red Lake Dryden 40
Kathy Robinson Red Lake Maragret Cocherour Memorial Hospital Auxiliary Ear Falls Dryden 40
Cathy Kaczmarek Red Lake Margaret Cochenour Memorial Hospital Foundation Madsen Dryden 10
Eleanor Vachon Red Lake Margaret Cochenour Memorial Hospital Foundation Red Lake Dryden 10
Audrey Blazek Red Lake Margaret Cochenour Memorial Hospital Foundation Balmertown Dryden 10
John Fahlgren Red Lake Margaret Cochenour Memorial Hospital Foundation Red Lake Dryden 25
Murielle Goodwillie Red Lake Margaret Cochenour Memorial Hospital Foundation Red Lake Dryden 15
Toots Thorpe Red Lake Margaret Cochenour Memorial Hospital Foundation Cochenour Dryden 10
Marion Whitton Red Lake Margaret Cochenour Memorial Hospital Foundation Red Lake Dryden 20
Ed Iskra Rotary Club of Dryden Dryden Dryden 5
Jack McMaster Rotary Club of Dryden Dryden Dryden 5
Susan Reany-Iskra Rotary Club of Dryden Dryden Dryden 5
Margaret Saville Rotary Club of Dryden Dryden Dryden 5
Trevor Szmon Rotary Club of Dryden Dryden Dryden 15
Willem Vermeer Rotary Club of Dryden Dryden Dryden 25
Muriel Anderson Sioux Lookout Golf and Curling Club Sioux Lookout Dryden 50
Cheri Carroll Whispering Pines Seniors Club Ear Falls Dryden 5
Brian Ellis Whispering Pines Seniors Club Ear Falls Dryden 5
Heather Gamble Whispering Pines Seniors Club Ear Falls Dryden 5
Jan Loman Whispering Pines Seniors Club Ear Falls Dryden 10
Amanda Whitta Canadian Cancer Society- Kenora Branch Kenora Dryden 5
Laurie Marcil Duke of Edinburgh - International Program Costa Rica North Bay North Bay 5
John Marcil Duke of Edinburgh - International Program Costa Rica North Bay North Bay 5
Marina Hammond Winterfest Committee (Armour Ryerson & Burk's Falls) Burk's Falls North Bay 5
Dianne McIntyre Winterfest Committee (Armour Ryerson & Burk's Falls) Burk's Falls North Bay 20
Ken McIntyre Winterfest Committee (Armour Ryerson & Burk's Falls) Burk's Falls North Bay 20
Daniel Brazeau Nipissing Trackers North Bay North Bay 5
Olivia Cote Duke of Edinburgh - International Program Costa Rica North Bay North Bay Youth
Bret Dubien Duke of Edinburgh - International Program Costa Rica North Bay North Bay Youth
Emma McArthur Duke of Edinburgh - International Program Costa Rica North Bay North Bay Youth
Rayah Paterson Jeanneault Duke of Edinburgh - International Program Costa Rica Astorville North Bay Youth
Emilia Spina Duke of Edinburgh - International Program Costa Rica North Bay North Bay Youth
Grace Stewart Duke of Edinburgh - International Program Costa Rica North Bay North Bay Youth
Marion Fletcher Victim Services - Nipissing District North Bay North Bay North Bay 15
Mark Lacelle Victim Services - Nipissing District North Bay North Bay North Bay 10
Cathy Lawley Victim Services - Nipissing District North Bay Astorville North Bay 10
Linda Minor Victim Services - Nipissing District North Bay Mattawa North Bay 10
Nancy Robb Victim Services - Nipissing District North Bay North Bay North Bay 15
Jeannine Rockburn Victim Services - Nipissing District North Bay Mattawa North Bay 10
Gale Hebert Victim Services - Nipissing District Sturgeon Falls Sturgeon Falls North Bay 10
Louise Lavigne Victim Services - Nipissing District Sturgeon Falls Cache Bay North Bay 10
Guy Fournier United Way - Sudbury and Nipissing Districts - North Bay Office North Bay North Bay 5
Gail Malden United Way - Sudbury and Nipissing Districts - North Bay Office North Bay North Bay 5
Chris Mayne United Way - Sudbury and Nipissing Districts - North Bay Office North Bay North Bay 5
JoAnne Beninger Economic Partners Sudbury East/West Nipissing Inc. Sturgeon Falls North Bay 15
Dan Lafrenière Economic Partners Sudbury East/West Nipissing Inc. Sturgeon Falls North Bay 15
Randy Restoule Economic Partners Sudbury East/West Nipissing Inc. Sturgeon Falls North Bay 5
Monique Robitaille Economic Partners Sudbury East/West Nipissing Inc. Sturgeon Falls North Bay 5
Debbie Caldwell Horticultural Society - North Bay North Bay North Bay 10
Lorne Cutts Horticultural Society - North Bay North Bay North Bay 15
Vicki Doucette Horticultural Society - North Bay North Bay North Bay 5
Geri Openshaw Horticultural Society - North Bay North Bay North Bay 15
Helen Tripp Horticultural Society - North Bay North Bay North Bay 30
Adrian van der Bijl Horticultural Society - North Bay Corbeil North Bay 30
Jill Antram Girl Guides of Canada - Ontario Council - Community 34 - North Bay North Bay North Bay 30
Laura Jean Ducharme Girl Guides of Canada - Ontario Council - Community 34 - North Bay North Bay North Bay 5
Kimberly Keech Girl Guides of Canada - Ontario Council - Community 34 - North Bay North Bay North Bay Youth
Emily Ann Mackie Girl Guides of Canada - Ontario Council - Community 34 - North Bay North Bay North Bay 5
Gabrielle McInnis Girl Guides of Canada - Ontario Council - Community 34 - North Bay Trout Creek North Bay Youth
Brenda Morrison Girl Guides of Canada - Ontario Council - Community 34 - North Bay Sturgeon Falls North Bay 30
Colleen Haddow Horticultural Society - Callander North Bay North Bay 15
Beverley Kingdon Horticultural Society - Callander Corbeil North Bay 10
Ray Kingdon Horticultural Society - Callander Corbeil North Bay 10
Joanne Perrin Horticultural Society - Callander Callander North Bay 10
Jackie Corbeil Cassellholme Home for the Aged North Bay North Bay 5
Sophie Dahiroc Cassellholme Home for the Aged North Bay North Bay 20
Kathleen Hutson Cassellholme Home for the Aged North Bay North Bay 10
Val Mulock Cassellholme Home for the Aged North Bay North Bay 15
Sharon O'Brian Cassellholme Home for the Aged North Bay North Bay 5
Jared Ringuette Cassellholme Home for the Aged North Bay North Bay Youth
Emma Ringuette Cassellholme Home for the Aged North Bay North Bay Youth
Nancy Smith Cassellholme Home for the Aged North Bay North Bay 10
Dan Lavigne City of Temiskaming Shores Recreation Committee Haileybury North Bay 25
Ken Cowie Canadian Red Cross - North Bay Mattawa North Bay 5
Gladys Gascon Canadian Red Cross - North Bay Sturgeon Falls North Bay 10
Ed Rose Canadian Red Cross - North Bay North Bay North Bay 5
Rachel Aubin Royal Canadian Legion - Ontario Provincial Command Sturgeon Falls North Bay 15
Barbara Bradley Royal Canadian Legion - Ontario Provincial Command Sturgeon Falls North Bay 5
Shirley Greenwood Royal Canadian Legion - Ontario Provincial Command Lavigne North Bay 5
Irène Jolicoeur Royal Canadian Legion - Ontario Provincial Command Crystal Falls North Bay 10
Richard Jolicoeur Royal Canadian Legion - Ontario Provincial Command Crystal Falls North Bay 15
Sandra Rhame Royal Canadian Legion - Ontario Provincial Command Sturgeon Falls North Bay 30
Garry Thibert Mattawa Community Development Inc Mattawa North Bay 5
Betty Jacksic Extendicare Tri Town - Long Term Care Home NEW LISKEARD North Bay 5
Madeleine Langlois Extendicare Tri Town - Long Term Care Home Haileybury North Bay 15
Barbara Laplante Ontario Trillium Foundation - MNPST North Bay North Bay 5
Alison Daniel Frontier College North Bay North Bay North Bay Youth
Mikayla Jeffery Frontier College North Bay North Bay North Bay Youth
Brooke Power Frontier College North Bay North Bay North Bay Youth
Tiffany Scott Frontier College North Bay Cherry Valley North Bay Youth
Jasmine Svanda Frontier College North Bay North Bay North Bay Youth
Iman Ahmed North Bay Regional Health Centre North Bay North Bay Youth
Cathy Blanchfield-Hefkey North Bay Regional Health Centre North Bay North Bay 15
Rae Brownlee North Bay Regional Health Centre North Bay North Bay 15
Yatin Sidhu North Bay Regional Health Centre North Bay North Bay Youth
Christine Todd North Bay Regional Health Centre North Bay North Bay 20
Elsie Wright North Bay Regional Health Centre North Bay North Bay 20
Ginette Cazabon Near North Crime Stoppers Inc North Bay North Bay 5
Ernel BĂ©langer Mattawa Senior Citizens Club Mattawa North Bay 10
Claudette Cross Mattawa Senior Citizens Club Mattawa North Bay 10
Eleanor Humphrey Mattawa Senior Citizens Club Mattawa North Bay 10
Doreen LafreniĂŞre Mattawa Senior Citizens Club Mattawa North Bay 10
Kathleen Cutsey Corporation of the City of North Bay North Bay North Bay 10
Brian Finner Corporation of the City of North Bay North Bay North Bay 5
Frank Bastien Mattawa Historical Society - Société Historique Mattawa North Bay 5
Claudette DesRoches Mattawa Historical Society - Société Historique Mattawa North Bay 30
Barry Walters Mattawa Historical Society - Société Historique Mattawa North Bay 20
Trevor Knight Community Living - North Bay North Bay North Bay 15
Michele Longshaw Community Living - North Bay North Bay North Bay 10
Wilson Muir Community Living - North Bay North Bay North Bay 10
Dave Palangio Community Living - North Bay North Bay North Bay 10
Stepheny Palmer Community Living - North Bay North Bay North Bay 10
Bonnie Roynon Community Living - North Bay North Bay North Bay 5
Julie Carson Scouts Canada - Northern Waters North Bay North Bay 5
Marten Deforest Scouts Canada - Northern Waters Corbeil North Bay 20
Roxanne Ferguson Scouts Canada - Northern Waters North Bay North Bay 5
Kevin Hebert Scouts Canada - Northern Waters Corbeil North Bay 5
Steve Szydlik Scouts Canada - Northern Waters North Bay North Bay 10
Mary Houghton St. Gregory Catholic Elementary School Powassan North Bay 5
Sara Bartlett Agricultural Society - Powassan Powassan North Bay 5
Zachary Dolbeck Agricultural Society - Powassan Powassan North Bay Youth
Donna Shay (Bartlett) Agricultural Society - Powassan Powassan North Bay 10
Lois Vester Agricultural Society - Powassan Powassan North Bay 10
Liliane Boisvenue Filles d'Isabelle - Cercle Mgr. LĂ©cuyer # 674 Sturgeon Falls North Bay 20
Claudette Gauthier Filles d'Isabelle - Cercle Mgr. LĂ©cuyer # 674 Sturgeon Falls North Bay 50
Michelle Jackson Filles d'Isabelle - Cercle Mgr. LĂ©cuyer # 674 Sturgeon Falls North Bay 5
Angèle Martel Filles d'Isabelle - Cercle Mgr. Lécuyer # 674 Verner North Bay 5
Jeannine Poirier Filles d'Isabelle - Cercle Mgr. LĂ©cuyer # 674 Sturgeon Falls North Bay 40
Pauline St-Aubin Filles d'Isabelle - Cercle Mgr. LĂ©cuyer # 674 Sturgeon Falls North Bay 20
Chantal Cain Girl Guides of Canada, Ontario Council - Community 34 - 2nd Near North Trefoil Guild North Bay North Bay 5
Elizabeth Hendren-Roberge Girl Guides of Canada, Ontario Council - Community 34 - 2nd Near North Trefoil Guild North Bay North Bay 30
Claire Proulx Girl Guides of Canada, Ontario Council - Community 34 - 2nd Near North Trefoil Guild North Bay North Bay 25
Michelle Shank Girl Guides of Canada, Ontario Council - Community 34 - 2nd Near North Trefoil Guild North Bay North Bay 30
Linda Klaffki Girl Guides of Canada, Ontario Council - Community 34 - 2nd Near North Trefoil Guild Hanmer North Bay 15
John Simmonds Professional Engineers Ontario - North Bay Chapter North Bay North Bay 15
Helen Molyneaux Royal Canadian Legion - Branch 408 Temagami North Bay 20
Robert Molyneaux Royal Canadian Legion - Branch 408 Temagami North Bay 20
Haley Butti Nipissing Trackers North Bay North Bay Youth
Avery Corbett Nipissing Trackers North Bay North Bay Youth
John Davis Nipissing Trackers North Bay North Bay 20
Robert Morton Nipissing Trackers North Bay North Bay 25
Kay-Sea Taylor Nipissing Trackers North Bay North Bay 10
Richard Taylor Nipissing Trackers North Bay North Bay 20
Tom Welton Nipissing Trackers North Bay North Bay 5
Sarah Ashton-Found Big Brothers Big Sisters - North Bay and District North Bay North Bay 10
Tammy Cockerline Big Brothers Big Sisters - North Bay and District Corbeil North Bay 10
Matthew McGillvray Big Brothers Big Sisters - North Bay and District North Bay North Bay Youth
Donna Williams Big Brothers Big Sisters - North Bay and District North Bay North Bay 10
Raymond Yelle Big Brothers Big Sisters - North Bay and District Corbeil North Bay 10
Paul Gervais Big Brothers Big Sisters - North Bay and District North Bay North Bay 5
Nancy Bowness Canadian Cancer Society - North Bay and District North Bay North Bay 30
Mary Jane Campbell Canadian Cancer Society - North Bay and District Magnetawan North Bay 30
June Hall Canadian Cancer Society - North Bay and District Sundridge North Bay 30
Anita Spalding Canadian Cancer Society - North Bay and District North Bay North Bay 50
Marlene Wood Canadian Cancer Society - North Bay and District North Bay North Bay 30
Emily Bolan Duke of Edinburgh - International Program Costa Rica North Bay North Bay Youth
Pam Bole Arnprior and District Memorial Hospital Pakenham Petawawa 5
Rona Cleland Deep River and Area Food Bank Deep River Petawawa 5
Charles Packer Deep River and Area Food Bank Deep River Petawawa 5
Sheila Frederick Rockwood Public School Pembroke Petawawa 30
Beverley Bimm Phoenix Centre for Children and Families Pembroke Petawawa 10
Pam Etmanskie Phoenix Centre for Children and Families Cobden Petawawa 5
Elaine Kingsbury Phoenix Centre for Children and Families Pembroke Petawawa 10
Deb LaRiviere Phoenix Centre for Children and Families Pembroke Petawawa 10
Tina O'Keefe Phoenix Centre for Children and Families Pembroke Petawawa 5
Ron Parker Phoenix Centre for Children and Families Foresters Falls Petawawa 15
William Bishop North Renfrew Long-Term Care Services Inc. Deep River Petawawa 15
Marilyn Charbonneau North Renfrew Long-Term Care Services Inc. Deep River Petawawa 5
Frances Dugle North Renfrew Long-Term Care Services Inc. Deep River Petawawa 5
Paul Ferrigan North Renfrew Long-Term Care Services Inc. Deep River Petawawa 5
Lynne Kelly North Renfrew Long-Term Care Services Inc. Deep River Petawawa 5
Rolland Kelly North Renfrew Long-Term Care Services Inc. Deep River Petawawa 15
Ray Bonenberg Renfrew County Community Futures Development Corp. Pembroke Petawawa 5
Ted Murray Renfrew County Community Futures Development Corp. Barry's Bay Petawawa 5
Darrel Ryan Renfrew County Community Futures Development Corp. Pembroke Petawawa 5
Dave Stewart Renfrew County Community Futures Development Corp. Cobden Petawawa 15
Jake Barbour Ontario SPCA Renfrew County Animal Centre Petawawa Petawawa Youth
Rick Basso Ontario SPCA Renfrew County Animal Centre Petawawa Petawawa 5
Heather Behnke Ontario SPCA Renfrew County Animal Centre Petawawa Petawawa 10
Laurie Bradley Ontario SPCA Renfrew County Animal Centre Pembroke Petawawa 5
Zachery Buschold Ontario SPCA Renfrew County Animal Centre Petawawa Petawawa Youth
Heather Jobe Ontario SPCA Renfrew County Animal Centre Petawawa Petawawa 10
Kate MacGillivray Ontario SPCA Renfrew County Animal Centre Petawawa Petawawa 5
Sherry Lynn Rodgers Ontario SPCA Renfrew County Animal Centre Petawawa Petawawa 10
Chanel Taylor Ontario SPCA Renfrew County Animal Centre Petawawa Petawawa 5
Rand Elliott Renfrew & Area Seniors' Home Support Renfrew Petawawa 5
Jane Gaul Renfrew & Area Seniors' Home Support Renfrew Petawawa 10
Suzanne Lachambre Renfrew & Area Seniors' Home Support Renfrew Petawawa 10
Ivan McDonald Renfrew & Area Seniors' Home Support Renfrew Petawawa 10
Joanne McDonald Renfrew & Area Seniors' Home Support Renfrew Petawawa 10
Catrina VanLindenberg Renfrew & Area Seniors' Home Support Renfrew Petawawa 20
Leslie Cunningham Eganville and District Seniors Centre Eganville Petawawa 10
Patrick Cunningham Eganville and District Seniors Centre Eganville Petawawa 10
Ed Leduc Eganville and District Seniors Centre Eganville Petawawa 10
Maureen Leduc Eganville and District Seniors Centre Eganville Petawawa 10
Diane Pilgrim Eganville and District Seniors Centre Eganville Petawawa 20
Jaqueline Schroeder Eganville and District Seniors Centre Eganville Petawawa 15
Doug Collins Arnprior & McNab/Braeside Archives Arnprior Petawawa 10
Ella Hartwick Arnprior & McNab/Braeside Archives Arnprior Petawawa Youth
Brian LaBrie Arnprior & McNab/Braeside Archives Arnprior Petawawa 10
Arnold McIntyre Arnprior & McNab/Braeside Archives Arnprior Petawawa 20
Richard Robertson Arnprior & McNab/Braeside Archives Burnstown Petawawa 10
Andriend Schlievert Arnprior & McNab/Braeside Archives Arnprior Petawawa 20
Neil Stewart Arnprior & McNab/Braeside Archives Arnprior Petawawa 15
Shirley Bennett Forester's Falls Women's Institute Renfrew Petawawa 30
Lena Byce Forester's Falls Women's Institute Cobden Petawawa 40
Lola Byce Forester's Falls Women's Institute Cobden Petawawa 30
Beulah Collins Forester's Falls Women's Institute Pembroke Petawawa 40
Lila Rankin Forester's Falls Women's Institute Renfrew Petawawa 40
Anthony Bourne Pembroke Regional Hospital Auxiliary Pembroke Petawawa 20
Harlene Buske Pembroke Regional Hospital Auxiliary Pembroke Petawawa 10
Trudy List-Radke Pembroke Regional Hospital Auxiliary Pembroke Petawawa 5
Brenda Long Pembroke Regional Hospital Auxiliary Pembroke Petawawa 5
Nicole Corrigan Eganville Figure Skating Club Eganville Petawawa 5
Katelyn Jennings Eganville Figure Skating Club Eganville Petawawa 5
Abbie Verch Eganville Figure Skating Club Eganville Petawawa 5
Yvette Belaire Royal Canadian Legion - Ladies Auxiliary Branch 72 Pembroke Petawawa 10
Rose Cline Royal Canadian Legion - Ladies Auxiliary Branch 72 Pembroke Petawawa 5
Jordan Cripps Royal Canadian Legion - Ladies Auxiliary Branch 72 Pembroke Petawawa Youth
Kaitlane Habraken Royal Canadian Legion - Ladies Auxiliary Branch 72 Pembroke Petawawa Youth
Laurette Halliday Royal Canadian Legion - Ladies Auxiliary Branch 72 Pembroke Petawawa 20
Ava Kelly Royal Canadian Legion - Ladies Auxiliary Branch 72 Pembroke Petawawa Youth
Kimberly Meadows Royal Canadian Legion - Ladies Auxiliary Branch 72 Beachburg Petawawa 5
Hazel Pleau Royal Canadian Legion - Ladies Auxiliary Branch 72 Pembroke Petawawa 20
Anne Burnette Burnstown Women's Institute White Lake Petawawa 5
Helen Gunn Burnstown Women's Institute White Lake Petawawa 5
Signe Kubiseski Burnstown Women's Institute Renfrew Petawawa 5
Georgia Quinn Burnstown Women's Institute Burnstown Petawawa 5
Mavis Stonehouse Burnstown Women's Institute Burnstown Petawawa 5
Lillian Trask Burnstown Women's Institute White Lake Petawawa 15
John E. Huff Knights of Columbus N.Z. Lorrain Council 1531 Pembroke Petawawa 15
Keith T. Martin Knights of Columbus N.Z. Lorrain Council 1531 Pembroke Petawawa 50
John(Jack) Schreader Knights of Columbus N.Z. Lorrain Council 1531 Pembroke Petawawa 10
Robert C. Schreader Knights of Columbus N.Z. Lorrain Council 1531 Pembroke Petawawa 40
Thomas Alburger Upper Ottawa Valley Genealogical Group Inc. Deep River Petawawa 15
Bernie Buechman Upper Ottawa Valley Genealogical Group Inc. Pembroke Petawawa 5
Margriet Turner Upper Ottawa Valley Genealogical Group Inc. Pembroke Petawawa 15
Ron Anglin Arnprior and District Memorial Hospital Arnprior Petawawa 15
Marjorie Kelly Arnprior and District Memorial Hospital Arnprior Petawawa 5
Maurice Martin Arnprior and District Memorial Hospital Arnprior Petawawa 5
Anna Nicholas Arnprior and District Memorial Hospital Arnprior Petawawa 5
Daniel Nicholas Arnprior and District Memorial Hospital Arnprior Petawawa 10
Glynis Dombroskie Opeongo Seniors Centre Barry's Bay Petawawa 10
Grant Easton Opeongo Seniors Centre Wilno Petawawa 5
Terry Newcombe Opeongo Seniors Centre Barry's Bay Petawawa 5
Carman Palubiski Opeongo Seniors Centre Barry's Bay Petawawa 10
Elizabeth Beasley Opeongo Seniors Centre Barry's Bay Petawawa 10
Teresa Bray Opeongo Seniors Centre Barry's Bay Petawawa 20
Joan Behnke Petawawa Civic Centre Fundraising Committee Petawawa Petawawa 20
Jack Chalmers Petawawa Civic Centre Fundraising Committee Petawawa Petawawa 40
Frances Graham Petawawa Civic Centre Fundraising Committee Petawawa Petawawa 20
Lyle Green Petawawa Civic Centre Fundraising Committee Pembroke Petawawa 20
Bill Poirier Petawawa Civic Centre Fundraising Committee Petawawa Petawawa 25
Lisa Poirier Petawawa Civic Centre Fundraising Committee Petawawa Petawawa 25
Linda Brazeau OVHS/Champlain Trail Museum and Pioneer Village Pembroke Petawawa 10
Ray Brazeau OVHS/Champlain Trail Museum and Pioneer Village Pembroke Petawawa 10
Janet Campbell OVHS/Champlain Trail Museum and Pioneer Village Pembroke Petawawa 10
Gabriella Hammond OVHS/Champlain Trail Museum and Pioneer Village Pembroke Petawawa Youth
Mikaela Hammond OVHS/Champlain Trail Museum and Pioneer Village Pembroke Petawawa Youth
Sharon Dainty Petawawa Housing Corporation Petawawa Petawawa 20
Theresa Sabourin Petawawa Housing Corporation Petawawa Petawawa 5
Jennifer Turcotte Petawawa Housing Corporation Pembroke Petawawa 5
Peter Boczar Miramichi Lodge Petawawa Petawawa 5
June Carmody Miramichi Lodge Pembroke Petawawa 20
Marilyn Craig Miramichi Lodge Pembroke Petawawa 5
Carmel Donohue Miramichi Lodge Pembroke Petawawa 15
Wendy Donohue Miramichi Lodge Pembroke Petawawa 15
Bea Spink Miramichi Lodge Pembroke Petawawa 25
Ruth Douma Zion Line - Beachburg Women's Institute Cobden Petawawa 15
Carol Leach Zion Line - Beachburg Women's Institute Cobden Petawawa 15
Peggy McLeod Zion Line - Beachburg Women's Institute Cobden Petawawa 50
Christine Reaburn Zion Line - Beachburg Women's Institute Westmeath Petawawa 40
Marian Warren Zion Line - Beachburg Women's Institute Cobden Petawawa 15
Gregory Lubimiv Renfrew County Child Poverty Action Network (CPAN) Petawawa Petawawa 10
Brenda Sperberg Renfrew County Child Poverty Action Network (CPAN) Pembroke Petawawa 5
Susan M.A. Antler 638 Algonquin Squadron Sponsoring Committee Pembroke Petawawa 5
Luc J. Garneau 638 Algonquin Squadron Sponsoring Committee Pembroke Petawawa 10
Wade J. Osmond 638 Algonquin Squadron Sponsoring Committee Petawawa Petawawa 5
Donald G. Peever 638 Algonquin Squadron Sponsoring Committee Pembroke Petawawa 10
Andrew W. Scanes 638 Algonquin Squadron Sponsoring Committee Pembroke Petawawa 10
Tuncer Astarlioglu Rotary Club of Petawawa Petawawa Petawawa 15
Edwin Chow Rotary Club of Petawawa Petawawa Petawawa 15
Lynne Sawford Rotary Club of Petawawa Petawawa Petawawa 10
Cheryl Barber Balsam Hill-Horton Branch of Women's Institute Renfrew Petawawa 15
Judy Campbell Balsam Hill-Horton Branch of Women's Institute Renfrew Petawawa 15
Pauline Hughes Balsam Hill-Horton Branch of Women's Institute Renfrew Petawawa 15
Gail Reid Balsam Hill-Horton Branch of Women's Institute Renfrew Petawawa 10
Greg Currie Pembroke/Petawawa Lions Club Petawawa Petawawa 30
Dan McGean Pembroke/Petawawa Lions Club Petawawa Petawawa 10
Jessica Walker Pembroke/Petawawa Lions Club Petawawa Petawawa 5
Irvin ( Curly ) Andrews Canadian Red Cross - Renfrew County Branch Petawawa Petawawa 50
Judith Harms-Potter Canadian Red Cross - Renfrew County Branch Pembroke Petawawa 10
Joan Martinell Canadian Red Cross - Renfrew County Branch Pembroke Petawawa 15
John Potter Canadian Red Cross - Renfrew County Branch Pembroke Petawawa 10
Tom Beres Greater Petawawa Minor Hockey Association Petawawa Petawawa 5
Tom Chisholm Greater Petawawa Minor Hockey Association Petawawa Petawawa 10
Darren Hermiston Greater Petawawa Minor Hockey Association Petawawa Petawawa 5
Lois Leonard Eganville & Area Horticultural Society Eganville Petawawa 5
Brenda Pilatzke Eganville & Area Horticultural Society Eganville Petawawa 5
Diane Davis Girl Guides of Canada - Ontario Council Deep River Petawawa 25
Debra Howe Girl Guides of Canada - Ontario Council Deep River Petawawa 20
Helen Keech Girl Guides of Canada - Ontario Council Deep River Petawawa 50
Brenda Roettger Girl Guides of Canada - Ontario Council Pembroke Petawawa 30
Ann Wills Girl Guides of Canada - Ontario Council Deep River Petawawa 25
Edwin Chow Petawawa Public Library Petawawa Petawawa 15
Karen Burton Barry's Bay and Area Senior Citizens Home Support Whitney Petawawa 5
Bernadette Dudack Barry's Bay and Area Senior Citizens Home Support Barry's Bay Petawawa 20
Pat Kosnaskie Barry's Bay and Area Senior Citizens Home Support Barry's Bay Petawawa 10
Irene Murray Barry's Bay and Area Senior Citizens Home Support Killaloe Petawawa 20
Christine Thompson Barry's Bay and Area Senior Citizens Home Support Barry's Bay Petawawa 5
Ann Marie Zirth Barry's Bay and Area Senior Citizens Home Support Barry's Bay Petawawa 5
Anne Bromley 4-H Association - Renfrew County Westmeath Petawawa 20
Agatha Crogie 4-H Association - Renfrew County Douglas Petawawa 10
Campbell Crogie 4-H Association - Renfrew County Douglas Petawawa 10
Stephen Edwards 4-H Association - Renfrew County Cobden Petawawa 25
Brandy Matheson 4-H Association - Renfrew County Cobden Petawawa 10
Glen Goslin Town of Renfrew Parks and Recreation Department Renfrew Petawawa 20
Sandi Heins Town of Renfrew Parks and Recreation Department Renfrew Petawawa 20
Donald Logan Town of Renfrew Parks and Recreation Department Renfrew Petawawa 20
Wendy Logan Town of Renfrew Parks and Recreation Department Renfrew Petawawa 20
Al MacDonald Town of Renfrew Parks and Recreation Department Renfrew Petawawa 20
Margaret MacDonald Town of Renfrew Parks and Recreation Department Renfrew Petawawa 20
Karen Dodds Science Teachers' Association of Ontario Braeside Petawawa 10
James Ferguson Horton Township Recreation Department Renfrew Petawawa 15
Jen Fortin Horton Township Recreation Department Renfrew Petawawa 5
Kaitlin Mcalpine Horton Township Recreation Department Haley Station Petawawa 5
Andrew Roffey Horton Township Recreation Department Haley Station Petawawa 5
Claire Rouble Horton Township Recreation Department Renfrew Petawawa 5
May Windle Horton Township Recreation Department Renfrew Petawawa 5
Diana Larocque Girl Guides of Canada - Community 27 Renfrew Petawawa 40
Tania Leclerc Girl Guides of Canada - Community 27 Renfrew Petawawa 20
Cécile Bertrand Fédération des femmes canadiennes-françaises Pembroke Petawawa 15
Eliette McLellan Fédération des femmes canadiennes-françaises Pembroke Petawawa 10
Debra Howe Girl Guides of Canada, Ontario Council - Deep River Guiders Deep River Petawawa 20
Sylvia Giroux Horticultural Society - Pembroke Pembroke Petawawa 50
Doreen Schroeder Horticultural Society - Pembroke Pembroke Petawawa 5
Janet Schultz-Jones Horticultural Society - Pembroke Pembroke Petawawa 10
Carole Trepanier Horticultural Society - Pembroke Pembroke Petawawa 5
Evelyn Tunn Horticultural Society - Pembroke Pembroke Petawawa 20
Robert Tunn Horticultural Society - Pembroke Pembroke Petawawa 20
Jan Mancey Deep River and Area Food Bank Deep River Petawawa 5
Paul Reynolds Deep River and Area Food Bank Deep River Petawawa 5
Melanie Theil Deep River and Area Food Bank Chalk River Petawawa 5
Lynda Harnish Pembroke and Area Fiddling Association Ltd. Pembroke Petawawa 20
Ray Harnish Pembroke and Area Fiddling Association Ltd. Pembroke Petawawa 20
Denis Levasseur Pembroke and Area Fiddling Association Ltd. Pembroke Petawawa 25
Terry O'Neill Pembroke and Area Fiddling Association Ltd. Pembroke Petawawa 25
Bethany Vogler Girl Guides of Canada - Community 28 Ottawa-Nepean Arnprior Petawawa 15
Marlene Bruce Women's Sexual Assault Centre of Renfrew County Pembroke Petawawa 5
Jessica McDonald Women's Sexual Assault Centre of Renfrew County Pembroke Petawawa 5
Marli Nicol Women's Sexual Assault Centre of Renfrew County Pembroke Petawawa 5
Jacinthe Payant Women's Sexual Assault Centre of Renfrew County Pembroke Petawawa 10
Angela Renaud Women's Sexual Assault Centre of Renfrew County Pembroke Petawawa 15
Erika Yashinskie Women's Sexual Assault Centre of Renfrew County Pembroke Petawawa 5
Kim Davis Girl Guides of Canada - Community 40 Riverside South Nepean Ottawa 1 10
Faraj Ilham Girl Guides of Canada - Community 40 Riverside South Nepean Ottawa 1 15
Robert Lukshis Citizen Advocacy Arnprior Ottawa 1 15
Joelle Pavelich Citizen Advocacy Ottawa Ottawa 1 Youth
Peter Roorda Citizen Advocacy Ottawa Ottawa 1 5
Myriam Peever Girl Guides of Canada - Ontario Council - Community 29B Orleans Ottawa 1 Youth
Sarah Labelle Girl Guides of Canada - Ontario Council - Community 29B Limoges Ottawa 1 Youth
Rita Johnston Girl Guides of Canada - Ontario Council - Community 29B Orleans Ottawa 1 15
Jeanine Mader Girl Guides of Canada - Ontario Council - Community 29B Orleans Ottawa 1 15
Cindy Imai Girl Guides of Canada - Ontario Council - Community 29B Orleans Ottawa 1 15
Anita Mahava Girl Guides of Canada - Ontario Council - Community 29B Orleans Ottawa 1 Youth
Sylvain Fleurant Scouts du district Trois-Rives - Zone Ottawa Orleans Ottawa 1 25
Alain Guay Scouts du district Trois-Rives - Zone Ottawa Bourget Ottawa 1 5
Julie McLean Scouts du district Trois-Rives - Zone Ottawa cumberland Ottawa 1 10
Paula Cudmore Convent Glen Elementary School Gloucester Ottawa 1 5
Claude Duquette Friendly Corner Ottawa Ottawa 1 5
Robert Roy Friendly Corner Ottawa Ottawa 1 5
Veena Sharma Friendly Corner Ottawa Ottawa 1 5
Beverly Wagner Friendly Corner Ottawa Ottawa 1 15
Marc Wong Friendly Corner Ottawa Ottawa 1 5
Aly Nawwar Association of Progressive Muslims of Ontario Ottawa Ottawa 1 15
Kelvin Brooks Carleton University - Student Experience Office Ottawa Ottawa 1 Youth
Katie Catry Carleton University - Student Experience Office Ottawa Ottawa 1 Youth
Tania Gomes Carleton University - Student Experience Office Ottawa Ottawa 1 Youth
Erika Guigovez Carleton University - Student Experience Office Ottawa Ottawa 1 Youth
Kendra Kading Carleton University - Student Experience Office Ottawa Ottawa 1 Youth
Lauren Kteily Carleton University - Student Experience Office Ottawa Ottawa 1 Youth
Taylor Monk Carleton University - Student Experience Office Ottawa Ottawa 1 Youth
Oliver Nacey Carleton University - Student Experience Office Ottawa Ottawa 1 Youth
Nathan Obas Carleton University - Student Experience Office Ottawa Ottawa 1 Youth
Doug Gray Ontario Genealogical Society - Ottawa Branch Ottawa Ottawa 1 20
Edward Kipp Ontario Genealogical Society - Ottawa Branch Orleans Ottawa 1 25
Richard McGregor Ontario Genealogical Society - Ottawa Branch Ottawa Ottawa 1 5
James Neelin Ontario Genealogical Society - Ottawa Branch Ottawa Ottawa 1 20
Jim Stanzell Ontario Genealogical Society - Ottawa Branch Ottawa Ottawa 1 20
Yassemin Cohanim Multiple Sclerosis Society of Canada Ottawa Ottawa 1 5
Angela Davis Horticultural Society - Gloucester Ottawa Ottawa 1 20
Angélique Dawson Horticultural Society - Gloucester Greely Ottawa 1 20
Candace Dressler Horticultural Society - Gloucester Ottawa Ottawa 1 10
Denise Kennedy Horticultural Society - Gloucester Ottawa Ottawa 1 5
Heather McCarrey Horticultural Society - Gloucester Gloucester Ottawa 1 15
Mary Ann Van Berlo Horticultural Society - Gloucester Maitland Ottawa 1 20
Dianne Boucher Ottawa Public Library Ottawa Ottawa 1 15
Caileigh MacDonald Ottawa Public Library Ottawa Ottawa 1 Youth
Mary Roe Ottawa Public Library Ottawa Ottawa 1 20
Jean Lemieux Youville Centre Ottawa Ottawa 1 5
David Murrell-Wright Citizen Advocacy Ottawa Ottawa 1 5
Gillian Wilson Citizen Advocacy Ottawa Ottawa 1 5
Peter Whelan Citizen Advocacy Ottawa Ottawa 1 5
Helen Wong Citizen Advocacy Ottawa Ottawa 1 5
Jonathan Bernier Scouts du district Trois-Rives - Zone Ottawa Orleans Ottawa 1 Youth
Sophie Deslauriers Scouts du district Trois-Rives - Zone Ottawa Ottawa Ottawa 1 Youth
SĂ©bastien Fleurant Scouts du district Trois-Rives - Zone Ottawa Orleans Ottawa 1 5
Gabriel Massicotte Scouts du district Trois-Rives - Zone Ottawa Orleans Ottawa 1 20
Jacques Mayer Scouts du district Trois-Rives - Zone Ottawa Ottawa Ottawa 1 25
Brandon Proulx Scouts du district Trois-Rives - Zone Ottawa Ottawa Ottawa 1 Youth
Gordon Reoch United Empire Loyalist Association - St. Lawrence Branch Veron Ottawa 1 5
Lorraine Reoch United Empire Loyalist Association - St. Lawrence Branch Veron Ottawa 1 5
Kerry MacLean Ontario Federation of School Athletic Associations Ottawa Ottawa 1 25
Céline Berthelot Associaton des bénévoles de l'Hôpital Montfort Ottawa Ottawa 1 5
Yvon Denault Associaton des bénévoles de l'Hôpital Montfort Ottawa Ottawa 1 20
Jamie Ghossein Associaton des bénévoles de l'Hôpital Montfort Ottawa Ottawa 1 Youth
Louise Lessard Associaton des bénévoles de l'Hôpital Montfort Ottawa Ottawa 1 10
Nicole Ringuette Associaton des bénévoles de l'Hôpital Montfort Ottawa Ottawa 1 15
Matthieu Thibault Associaton des bénévoles de l'Hôpital Montfort Limoges Ottawa 1 Youth
Murielle Tourigny Associaton des bénévoles de l'Hôpital Montfort Ottawa Ottawa 1 5
Uyen Tran Associaton des bénévoles de l'Hôpital Montfort Ottawa Ottawa 1 Youth
Louise Émard Associaton des bénévoles de l'Hôpital Montfort Ottawa Ottawa 1 10
Heather Farr Girl Guides of Canada - Community 28 East Ottawa Ottawa 1 15
Sharmila Khare Girl Guides of Canada - Community 28 East Ottawa Ottawa 1 15
Kathryn Lyons Girl Guides of Canada - Community 28 East Ottawa Ottawa 1 15
Karen Russell Girl Guides of Canada - Community 28 East Ottawa Ottawa 1 15
Jennifer Walsh Girl Guides of Canada - Community 28 East Ottawa Ottawa 1 20
Shelanie Cody Girl Guides of Canada Ontario Council - Community 29A Ottawa Ottawa 1 15
Alice DAnjou-Bradbury Girl Guides of Canada Ontario Council - Community 29A Ottawa Ottawa 1 15
Rachelle Dube-Hayes Girl Guides of Canada Ontario Council - Community 29A Ottawa Ottawa 1 10
Amelia Hayes Girl Guides of Canada Ontario Council - Community 29A Ottawa Ottawa 1 Youth
Alison Van Der Wee Girl Guides of Canada Ontario Council - Community 29A Ottawa Ottawa 1 5
Guillaume Blais Mouvement d'implication francophone d'Orléans Orléans Ottawa 1 10
Hélène Boudreau Mouvement d'implication francophone d'Orléans Orléans Ottawa 1 10
Alton Legault Mouvement d'implication francophone d'Orléans Orléans Ottawa 1 10
Monique Murphy Mouvement d'implication francophone d'Orléans Orléans Ottawa 1 15
Michel Parenteau Mouvement d'implication francophone d'Orléans Orléans Ottawa 1 5
Jeannine Rousseau Mouvement d'implication francophone d'Orléans Orléans Ottawa 1 5
John Barclay Perley and Rideau Veterans' Health Centre Ottawa Ottawa 1 10
Vicki Einarsson Perley and Rideau Veterans' Health Centre Ottawa Ottawa 1 15
Stephanie Flood Perley and Rideau Veterans' Health Centre Ottawa Ottawa 1 Youth
Roger Florent Fournier Perley and Rideau Veterans' Health Centre Ottawa Ottawa 1 10
Jerald Fryer Perley and Rideau Veterans' Health Centre Ottawa Ottawa 1 15
Paimon Gholami Perley and Rideau Veterans' Health Centre Ottawa Ottawa 1 Youth
Patricia Jackson Perley and Rideau Veterans' Health Centre Ottawa Ottawa 1 15
Emélie Perron-Clow Perley and Rideau Veterans' Health Centre Ottawa Ottawa 1 Youth
Gerald Timlin Perley and Rideau Veterans' Health Centre Ottawa Ottawa 1 10
Benoit Merizzi Brain Tumour Foundation of Canada Ottawa Ottawa 1 5
Shannon Merizzi Brain Tumour Foundation of Canada Ottawa Ottawa 1 5
Mamta Arora Vishva Shakti Durga Mandir Association Ottawa Ottawa 1 5
Rohit Chadha Vishva Shakti Durga Mandir Association Gloucester Ottawa 1 10
Shama Chopra Vishva Shakti Durga Mandir Association Ottawa Ottawa 1 10
Meena Khemani Vishva Shakti Durga Mandir Association Orleans Ottawa 1 5
Rajesh Mehta Vishva Shakti Durga Mandir Association Nepean Ottawa 1 5
Vinod Sood Vishva Shakti Durga Mandir Association Orleans Ottawa 1 5
Sylvia Welke Science Teachers' Association of Ontario Ottawa Ottawa 1 5
Monique Ecroyd Orpheus Musical Theatre Society Nepean Ottawa 1 10
Debbie Guilbeault Orpheus Musical Theatre Society Nepean Ottawa 1 25
Jasmine Lee Orpheus Musical Theatre Society Ottawa Ottawa 1 5
Jean Meldrum Orpheus Musical Theatre Society Ottawa Ottawa 1 5
Patti Mordasewicz Orpheus Musical Theatre Society Prescott Ottawa 1 30
Anthony Walker Orpheus Musical Theatre Society Nepean Ottawa 1 5
Lynnie Zunder Orpheus Musical Theatre Society Ottawa Ottawa 1 10
Thérèse Cadieux L'Union culturelle des Franco-Ontariennes - Ottawa Ottawa Ottawa 1 50
Lucille Manning L'Union culturelle des Franco-Ontariennes - Ottawa Vars Ottawa 1 5
Marina Simard Women's Institute - Lorne Sutherland Arnprior Ottawa 1 5
Roxanne Brisson Girl Guides of Canada - Community 40 Riverside South Gloucester Ottawa 1 15
Debbie Crane Girl Guides of Canada - Community 40 Riverside South Gloucester Ottawa 1 25
Janine Kaye Girl Guides of Canada - Community 40 Riverside South Gloucester Ottawa 1 10
Roger Burrows Athletics Ontario Officials Council East Region Ottawa Ottawa 1 5
Alexandra Aubin Centre communautaire Rideau-Rockcliffe Ottawa Ottawa 1 5
Stevenson Jean-Louis Centre communautaire Rideau-Rockcliffe Gloucester Ottawa 1 Youth
Urszula Skornicz Polish Canadian Women's Federation, Branch #8 Ottawa Ottawa 1 5
Barbara Wozniak Polish Canadian Women's Federation, Branch #8 Ottawa Ottawa 1 25
Fayad Abdallah Ahlul-Bayt Community Centre Ottawa Ottawa 1 10
Ali Charara Ahlul-Bayt Community Centre Ottawa Ottawa 1 20
Mostafa Lezzeik Ahlul-Bayt Community Centre Ottawa Ottawa 1 5
Meagan Leduc Girl Guides of Canada Ontario Council - Community 29A Ottawa Ottawa 1 Youth
Kathy Marrin Girl Guides of Canada Ontario Council - Community 29A Ottawa Ottawa 1 15
Tiantian Luo Toronto Community & Culture Centre Ottawa Ottawa 1 Youth
Joseph Shawn Gibbons Professional Engineers Ontario - Consulting Engineer Designation Committee Orleans Ottawa 1 10
Zelda Shore Nepean Housing Corporation Nepean Ottawa 1 5
Virendra Sahni Professional Engineers Ontario (PEO) - Registration Committee (REC) Orleans Ottawa 1 15
Dale Davidson Kiwanis Club - Manotick Gloucester Ottawa 1 50
Sue Levert Convent Glen Catholic School Orleans Ottawa 1 10
Erma Beaulieu Glebe Centre Ottawa Ottawa 1 15
Garry Bingham Glebe Centre Ottawa Ottawa 1 15
Sheila Gasnick Glebe Centre Ottawa Ottawa 1 20
Norma Knight Glebe Centre Ottawa Ottawa 1 25
Lindsay Thomson Marmen Glebe Centre Ottawa Ottawa 1 15
Paul Woodill Glebe Centre Ottawa Ottawa 1 10
David Brearley Meals on Wheels / La Popote roulante Ottawa Ottawa 1 5
Sue Flockton Meals on Wheels / La Popote roulante Stittsville Ottawa 1 10
Helen Groh Meals on Wheels / La Popote roulante Ottawa Ottawa 1 10
Norah Joyce Meals on Wheels / La Popote roulante Ottawa Ottawa 1 20
Françoise Malboeuf Meals on Wheels / La Popote roulante Ottawa Ottawa 1 20
Jim Whitridge Meals on Wheels / La Popote roulante Ottawa Ottawa 1 25
Penny Atkinson Canadian Red Cross - Ottawa Branch Crysler Ottawa 1 10
Manon Bertolini Canadian Red Cross - Ottawa Branch Ottawa Ottawa 1 10
Donna Boyd Canadian Red Cross - Ottawa Branch Ottawa Ottawa 1 5
Jamie Dzikowski Canadian Red Cross - Ottawa Branch Ottawa Ottawa 1 5
Elspeth McCulla Canadian Red Cross - Ottawa Branch Nepean Ottawa 1 10
Kedous Mekib Canadian Red Cross - Ottawa Branch Stittsville Ottawa 1 Youth
Layal Mounzer Canadian Red Cross - Ottawa Branch Ottawa Ottawa 1 Youth
Genevieve Roots Canadian Red Cross - Ottawa Branch Kanata Ottawa 1 Youth
France Beare St. Patrick's Home of Ottawa Ottawa Ottawa 1 5
Cecilia DeSouza St. Patrick's Home of Ottawa Ottawa Ottawa 1 5
Barbara Devine St. Patrick's Home of Ottawa Ottawa Ottawa 1 5
Bernadette Nalzaro St. Patrick's Home of Ottawa Gloucester Ottawa 1 10
Elinor Russell St. Patrick's Home of Ottawa Ottawa Ottawa 1 5
Lynda Sinclair St. Patrick's Home of Ottawa Ottawa Ottawa 1 5
Suzanne Anderson Girl Guides of Canada - Community 28 East Ottawa Ottawa 1 20
Alyssa Fred Wong ALPHA Education Ottawa Ottawa 1 5
Sharon Chomyn Athletics Ontario Officials Council East Region Ottawa Ottawa 1 5
Sandra Bruff Girl Guides Of Canada - Ontario Council - 1st Nepean Trefoil Guild Ottawa Ottawa 2 30
May Coker Girl Guides Of Canada - Ontario Council - 1st Nepean Trefoil Guild Orleans Ottawa 2 30
Fiona Wray Frontier College Ottawa Ottawa 2 Youth
Kerri Seabrooke Girl Guides of Canada, Ontario Council - Community 40 Rural Kemptville Ottawa 2 5
Marcia Buchanan IODE - Walter Baker Chapter Stittsville Ottawa 2 25
Ann Dyer IODE - Walter Baker Chapter Nepean Ottawa 2 25
Deryle Fawcett IODE - Walter Baker Chapter CARP Ottawa 2 25
Lee Gilmore IODE - Walter Baker Chapter Nepean Ottawa 2 25
Beverly Healey IODE - Walter Baker Chapter Stittsville Ottawa 2 25
Joyce Mount IODE - Walter Baker Chapter Nepean Ottawa 2 25
Pamela Monteith Jamaican (Ottawa) Community Association Ottawa Ottawa 2 10
Natasha Hansford 1st York Region EMS Medical Venturers and Rovers Ottawa Ottawa 2 10
Natasha Dallaire Centrepointe Theatres Nepean Ottawa 2 5
Anita Kealey Centrepointe Theatres Ottawa Ottawa 2 5
Lise Levesque Centrepointe Theatres Nepean Ottawa 2 10
Mark Tye Centrepointe Theatres Orleans Ottawa 2 10
Kathleen Watzenboeck Centrepointe Theatres Nepean Ottawa 2 10
Brian Tackaberry United Empire Loyalists - Bay of Quinte Branch Almonte Ottawa 2 25
Evelyn Bernique Canadian Cancer Society - Prescott Branch Vankleek Hill Ottawa 2 10
Fernand Montpellier Canadian Cancer Society - Prescott Branch L'Orignal Ottawa 2 15
Zier Zhou Canadian Cancer Society - Prescott Branch L'Orignal Ottawa 2 Youth
Anne Gray Mills Community Support Corporation Almonte Ottawa 2 5
Mary Lawson Mills Community Support Corporation Almonte Ottawa 2 10
Dougal Martin Mills Community Support Corporation Almonte Ottawa 2 5
Cathy Munro Mills Community Support Corporation Almonte Ottawa 2 10
Deborah O'Malley Mills Community Support Corporation Almonte Ottawa 2 5
Brenda Schaller Mills Community Support Corporation Almonte Ottawa 2 10
Rita Cornell Historical Society - North Lanark Carleton Place Ottawa 2 5
Norma Paul Historical Society - North Lanark Almonte Ottawa 2 10
Paul Virgin North Lanark - Highland Games Almonte Ottawa 2 25
Deb Bisaillion Community Food Advisor Program Ottawa Ottawa 2 20
Suzanne Charlebois Community Food Advisor Program Ottawa Ottawa 2 20
Lise Thibault-Murphy Community Food Advisor Program Ottawa Ottawa 2 20
Judy DiMillo Girl Guides Of Canada - Ontario Council - 1st Nepean Trefoil Guild Nepean Ottawa 2 25
Marilyn Fischer Girl Guides Of Canada - Ontario Council - 1st Nepean Trefoil Guild Nepean Ottawa 2 40
Sandra Kendrick Girl Guides Of Canada - Ontario Council - 1st Nepean Trefoil Guild Nepean Ottawa 2 25
Nancy Moynihan Girl Guides Of Canada - Ontario Council - 1st Nepean Trefoil Guild Nepean Ottawa 2 20
Nancy Daily Lakeside Players Ottawa Ottawa 2 25
Susan Hall Lakeside Players Ottawa Ottawa 2 25
Sadie Lantz Lakeside Players Ottawa Ottawa 2 10
K. Joan Feltham Britannia-Rideau Power and Sail Squadron Ottawa Ottawa 2 30
Marc Carrière Ottawa Taichi Chuan Association Ottawa Ottawa 2 5
Elim Chan Ottawa Taichi Chuan Association Ottawa Ottawa 2 5
Pat Lam Ottawa Taichi Chuan Association Nepean Ottawa 2 25
Masako Lovatt Ottawa Taichi Chuan Association Ottawa Ottawa 2 10
Agnes Mah Ottawa Taichi Chuan Association Ottawa Ottawa 2 25
Anne Sloan Pembroke Regional Hospital Auxiliary Stittsville Ottawa 2 10
Martin Mudde Redeem University College Ottawa Ottawa 2 15
Deborah Cross Girl Guides of Canada, Ontario Council - Community 40 Rural Osgoode Ottawa 2 30
Roberta Dinardo Girl Guides of Canada, Ontario Council - Community 40 Rural Metcalfe Ottawa 2 20
Jennifer Maguire Girl Guides of Canada, Ontario Council - Community 40 Rural Kars Ottawa 2 10
Elizabeth (Lee) Mason-Brown Girl Guides of Canada, Ontario Council - Community 40 Rural Metcalfe Ottawa 2 20
Cara Thornhill Girl Guides of Canada, Ontario Council - Community 40 Rural Richmond Ottawa 2 15
Wayne Avery North Gower Recreation Association North Gower Ottawa 2 10
Lawrence Engel North Gower Recreation Association North Gower Ottawa 2 30
Ian Gardiner North Gower Recreation Association North Gower Ottawa 2 10
Janet Johnston-Vineyard North Gower Recreation Association North Gower Ottawa 2 15
Donald Stephenson North Gower Recreation Association North Gower Ottawa 2 30
Robert Thomson North Gower Recreation Association North Gower Ottawa 2 20
CĂ©cile Baker Filles d'Isabelle - Cercle Ste-Jeanne d'Arc / 1195 Casselman Ottawa 2 40
Rita Larocque Filles d'Isabelle - Cercle Ste-Jeanne d'Arc / 1195 Casselman Ottawa 2 40
Irène Plante Filles d'Isabelle - Cercle Ste-Jeanne d'Arc / 1195 Casselman Ottawa 2 30
Sharon Blanchard Heart and Stroke Foundation - Ottawa Kanata Ottawa 2 10
Asha Bohara Bhandari Heart and Stroke Foundation - Ottawa Ottawa Ottawa 2 5
Kim Montroy Heart and Stroke Foundation - Ottawa Orleans Ottawa 2 5
Cynthia Watters Heart and Stroke Foundation - Ottawa Ottawa Ottawa 2 10
Chris Baldry 1st Glen Cairn Scout Group Kanata Ottawa 2 20
Chuck Fraser 1st Glen Cairn Scout Group Kanata Ottawa 2 15
Dave Skinner 1st Glen Cairn Scout Group Kanata Ottawa 2 15
Nancy Scarth Queen's University Alumni Relations & Annual Giving Osgoode Ottawa 2 60
Gerald Thomas Queen's University Alumni Relations & Annual Giving Ottawa Ottawa 2 60
Joyce Barr Royal Canadian Legion - Barrhaven - BR 641 Ottawa Ottawa 2 5
Daniel Desmarais Royal Canadian Legion - Barrhaven - BR 641 Ottawa Ottawa 2 5
Monique Desmarais Royal Canadian Legion - Barrhaven - BR 641 Ottawa Ottawa 2 5
Scott Helman Royal Canadian Legion - Barrhaven - BR 641 Nepean Ottawa 2 5
Cathy Pearen Royal Canadian Legion - Barrhaven - BR 641 Nepean Ottawa 2 5
David St Amand Royal Canadian Legion - Barrhaven - BR 641 Nepean Ottawa 2 10
Tim Campbell United Way - Lanark County Carleton Place Ottawa 2 5
Kristopher Denis United Way - Lanark County Smiths Falls Ottawa 2 5
Lynne Loken United Way - Lanark County Perth Ottawa 2 5
Johann Ramsaran United Way - Lanark County Perth Ottawa 2 5
Megan Gardiner Perth Citizens' Band Nepean Ottawa 2 10
Roxanne Blow Girl Guides of Canada - Ontario Council Community 27A Stittsville Ottawa 2 5
Alison Brandon Girl Guides of Canada - Ontario Council Community 27A Stittsville Ottawa 2 5
Elisa Frost Girl Guides of Canada - Ontario Council Community 27A Stittsville Ottawa 2 10
Mary McIntyre Canadian Bookbinders and Book Artists Guild Russell Ottawa 2 10
Gayle Quick Canadian Bookbinders and Book Artists Guild Orleans Ottawa 2 10
Claudia Gagnon Girl Guides of Canada - Ontario Council Community 27A Kanata Ottawa 2 5
Eileen McLean Girl Guides of Canada - Ontario Council Community 27A Stittsville Ottawa 2 5
Carmen Drummond Girl Guides of Canada - Ontario Council Almonte Ottawa 2 30
Sanjay Bhasin India Canada Association (National Capital Region) Ottawa Ottawa 2 5
Ashok Koul India Canada Association (National Capital Region) Ottawa Ottawa 2 5
Vandana Sharma India Canada Association (National Capital Region) Nepean Ottawa 2 5
Kishore Sampat India Canada Association (National Capital Region) Ottawa Ottawa 2 10
Sushma Sodhi India Canada Association (National Capital Region) Nepean Ottawa 2 5
Lorne Beaton Diefenbunker: Canada's Cold War Museum Ottawa Ottawa 2 5
Michael Braham Diefenbunker: Canada's Cold War Museum Ottawa Ottawa 2 5
Phoebe Gao Diefenbunker: Canada's Cold War Museum Ottawa Ottawa 2 Youth
Richard Dobbins Canadian Cancer Society - Russell Branch Limoges Ottawa 2 15
Henriette Gaudreau Canadian Cancer Society - Russell Branch Hammond Ottawa 2 15
Rolande Glaude Canadian Cancer Society - Russell Branch Clarence Creek Ottawa 2 20
Christian Gravelle Canadian Cancer Society - Russell Branch Rockland Ottawa 2 Youth
Pierre Lavigne Canadian Cancer Society - Russell Branch Rockland Ottawa 2 20
Monique Lemay Canadian Cancer Society - Russell Branch Clarence Creek Ottawa 2 15
Claudia Meloche Canadian Cancer Society - Russell Branch Clarence Creek Ottawa 2 Youth
Paul Page Canadian Cancer Society - Russell Branch Clarence Creek Ottawa 2 15
Darlene Bourne Girl Guides of Canada - Community 27 Pakenham Ottawa 2 20
Alison Wark Girl Guides of Canada - Community 27 Almonte Ottawa 2 10
Lisa Code Girl Guides of Canada - Community 27 Carleton Place Ottawa 2 15
Judy DiMillo Girl Guides Of Canada, Ontario Council Nepean Ottawa 2 25
Marilyn Fischer Girl Guides Of Canada, Ontario Council Nepean Ottawa 2 40
Sandra Kendrick Girl Guides Of Canada, Ontario Council Nepean Ottawa 2 25
Nancy Moynihan Girl Guides Of Canada, Ontario Council Nepean Ottawa 2 20
Yvonne Demers Girl Guides of Canada - Community 40 Nepean Nepean Ottawa 2 15
Carole-Ann Fenning Girl Guides of Canada - Community 40 Nepean Nepean Ottawa 2 15
Patricia Lam Girl Guides of Canada - Community 40 Nepean Nepean Ottawa 2 30
Lynn McLean Girl Guides of Canada - Community 40 Nepean Nepean Ottawa 2 40
Ann Pruner Girl Guides of Canada - Community 40 Nepean Ottawa Ottawa 2 25
Colleen Ringuette Girl Guides of Canada - Community 40 Nepean Nepean Ottawa 2 20
Robert Brocklebank Federation of Citizens Associations - Ottawa Ottawa Ottawa 2 15
Archie Campbell Federation of Citizens Associations - Ottawa Ottawa Ottawa 2 30
Lorne Cutler Federation of Citizens Associations - Ottawa Ottawa Ottawa 2 10
Graeme Roderick Federation of Citizens Associations - Ottawa Nepean Ottawa 2 25
Agnes Warda Federation of Citizens Associations - Ottawa Nepean Ottawa 2 15
Françoise Chrétien Club de l'Âge d'Or de Plantagenet # 223 / FARFO Plantagenet Ottawa 2 10
Guillaume Sénécal Club de l'Âge d'Or de Plantagenet # 223 / FARFO Plantagenet Ottawa 2 10
Ginger Chapleau Ottawa Public Library - Richmond Branch Richmond Ottawa 2 15
Jason Mullen Ottawa Public Library - Richmond Branch Ashton Ottawa 2 10
Ann Burtt Ottawa Public Library - North Gower Branch North Gower Ottawa 2 15
Carol Cope Ottawa Public Library - North Gower Branch Oxford Station Ottawa 2 15
Michael Pinet Professional Engineers Ontario - Algonquin Chapter Kanata Ottawa 2 15
Joanne Howell Girl Guides of Canada - Community 28 Ottawa-Nepean Ottawa Ottawa 2 15
Suzanne McCormack Girl Guides of Canada - Community 28 Ottawa-Nepean Nepean Ottawa 2 15
Suzanne Muehlherr Girl Guides of Canada - Community 28 Ottawa-Nepean North Gower Ottawa 2 15
Janet Tovell Girl Guides of Canada - Community 28 Ottawa-Nepean Kanata Ottawa 2 15
Doug Allen Barrhaven Food Cupboard Manotick Ottawa 2 10
Marilyn Allen Barrhaven Food Cupboard Manotick Ottawa 2 10
Ken Lee Barrhaven Food Cupboard Nepean Ottawa 2 5
Diana Rogers Barrhaven Food Cupboard Manotick Ottawa 2 10
Jean Rutherford Barrhaven Food Cupboard Nepean Ottawa 2 10
Monika Schmidt Barrhaven Food Cupboard Nepean Ottawa 2 5
Lisa O'Kane Lupus Ontario - Ottawa Chapter Stittsville Ottawa 2 5
Wendy Kool Lupus Ontario - Ottawa Chapter Nepean Ottawa 2 10
Melody Boyd Lupus Ontario - Ottawa Chapter Nepean Ottawa 2 5
Max Bork Maple Leaf Almrausch Club Inc Ottawa Ottawa 2 40
Gertrude Gruber Maple Leaf Almrausch Club Inc Ottawa Ottawa 2 50
Mathilde Jerabek Maple Leaf Almrausch Club Inc Gloucester Ottawa 2 40
Bianca Nairne Maple Leaf Almrausch Club Inc Nepean Ottawa 2 Youth
Larissa Russell Maple Leaf Almrausch Club Inc Orleans Ottawa 2 5
Liam Russell Maple Leaf Almrausch Club Inc Orleans Ottawa 2 5
Stephen Volkmer Maple Leaf Almrausch Club Inc Stittsville Ottawa 2 30
Nazat F Begum Multicultural Association of Ottawa (Orleans) Ottawa  ( Orleans) Ottawa 2 10
Naiema (Lisa ) Zaman Multicultural Association of Ottawa (Orleans) Ottawa (Orleans) Ottawa 2 10
Yaseen Zaman Multicultural Association of Ottawa (Orleans) Ottawa(Orleans) Ottawa 2 5
Lana Paine Girl Guides of Canada - Ontario Council Community 27A Kanata Ottawa 2 5
Vanessa Johnstone Lakeside Players Ottawa Ottawa 2 Youth
Lisa Goodlet Girl Guides of Canada - Community 28 Ottawa-Nepean Ottawa Ottawa 2 15
May Coker Girl Guides Of Canada, Ontario Council Orleans Ottawa 2 30
Sandra Bruff Girl Guides Of Canada, Ontario Council Ottawa Ottawa 2 30
Ernest Jury Queen's University Alumni Relations & Annual Giving Ottawa Ottawa 2 25
Katelynn Beaumont Girl Guides of Canada - Ontario Council - Community 31 Bracebridge Orillia 5
Robin Walton Girl Guides of Canada - Ontario Council - Community 31 McDougall Orillia 10
Beverley Bullen Historical Society - Muskoka Steamship Gravenhurst Orillia 10
Eileen Godfrey Historical Society - Muskoka Steamship Gravenhurst Orillia 10
Patricia Johnson Historical Society - Muskoka Steamship Gravenhurst Orillia 10
Garry Punchard Historical Society - Muskoka Steamship Gravenhurst Orillia 10
John Storey Historical Society - Muskoka Steamship Gravenhurst Orillia 10
Richard Tatley Historical Society - Muskoka Steamship Gravenhurst Orillia 5
Alan Andersen Muskoka Heritage Place Bracebridge Orillia 20
Judy Andersen Muskoka Heritage Place Bracebridge Orillia 20
Tricia Markle Muskoka Heritage Place Utterson Orillia 20
Allen Markle Muskoka Heritage Place Utterson Orillia 15
Don Mason Muskoka Heritage Place Uxbridge Orillia 5
Wayne Shaw Muskoka Heritage Place Utterson Orillia 5
Samuel Topps Muskoka Heritage Place Huntsville Orillia Youth
Don Hutchinson Town of Bracebridge Bracebridge Orillia 15
Sharon Mace Town of Bracebridge Bracebridge Orillia 40
Nancy Bouchard Muskoka Family Focus and Children's Place Gravenhurst Orillia 5
Bonnie Hallam Muskoka Family Focus and Children's Place Utterson Orillia 5
Karen Maunder Muskoka Family Focus and Children's Place Gravenhurst Orillia 15
Brenda Paterson Muskoka Family Focus and Children's Place Bracebridge Orillia 5
Kaye Peden Muskoka Family Focus and Children's Place Bracebridge Orillia 5
June Crooks Lioness Club - Huntsville Huntsville Orillia 20
Lavina Sinclair Lioness Club - Huntsville Huntsville Orillia 10
Ruth Goodwin Seguin Public Library Board Seguin Orillia 25
Georgie Adair Gravenhurst Senior Citizens Club Gravenhurst Orillia 15
Ron Belfry Gravenhurst Senior Citizens Club Gravenhurst Orillia 10
Bob Cockburn Gravenhurst Senior Citizens Club Bracebridge Orillia 5
Allan Denne Gravenhurst Senior Citizens Club Gravenhurst Orillia 5
Janet Lamorie Gravenhurst Senior Citizens Club Gravenhurst Orillia 5
John Mowry Gravenhurst Senior Citizens Club Gravenhurst Orillia 10
Guy Burry Muskoka Lakes Museum Toronto Orillia 10
Marilynne Hayden Muskoka Lakes Museum Port Carling Orillia 10
Jim Peat Muskoka Lakes Museum Utterson Orillia 10
Silvia Smith Muskoka Lakes Museum Bracebridge Orillia 10
Sheila Allen Parry Sound & District Horticultural Society Parry Sound Orillia 5
Nicky Anderson Parry Sound & District Horticultural Society Nobel Orillia 15
Joyce Hopkins Parry Sound & District Horticultural Society McKellar Orillia 10
Sharon Link Parry Sound & District Horticultural Society Parry Sound Orillia 5
Gord Stewart Parry Sound & District Horticultural Society Parry Sound Orillia 30
Irva Stewart Parry Sound & District Horticultural Society Parry Sound Orillia 30
Fran Moreau CNIB - Simcoe/Muskoka Midland Orillia 5
Ray Moreau CNIB - Simcoe/Muskoka Midland Orillia 5
Scott Anderson Ontario Provincial Police Auxiliary Orillia Orillia Youth
Drew Wiggins Ontario Provincial Police Auxiliary Orillia Orillia Youth
Cathy Bissell